>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
kamono 0

kamono

Użytkownik

Wisła Kraków - Ruch Chorzów​


Do ciekawego spotkania dojdzie w niedziele, w którym Wisła Kraków będzie podejmować na własnym terenie Ruch Chorzów. &quot;Biała Gwiazda&quot; po 10 kolejkach zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 20 pkt, natomiast &quot;Niebiescy&quot; w tabeli zajmują dosyć dobre, 7 miejsce, które daje im 15 pkt, zdobytych głównie na swoim boisku. Wisła w ostatniej kolejce przegrała ważny mecz z Legią (2-1), i myślę, że to doda im motywacji na to spotkanie. Piłkarze z Krakowa nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, co pozwoliłoby Legii, czy Polonii na powiększenie przewagi nad Wisłą. &quot;Biała Gwiazda&quot; na własnym boisku wygrali 4 na 5 spotkań. Ruch na wyjeździe wywalczył zaledwie 2 pkt. które dały im dwa bezbramkowe remisy w derbach Śląska, z Górnikiem Zabrze i Piastem Gliwice. Krakowska Wisła jest przecież faworytem do zdobycia mistrza Polski, dlatego musi wygrywać takie mecze.

1 [-1.0] @ 1.60
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ruch zagrał dobry mecz z Lechem i tydzien temu mimo, ze tylko zremisowal to rownie dobrze moim zdaniem poczynał sobie w pojedynku z Piastem Gliwice. Niebiescy do Krakowa zapewne przyjadą nastawieni na defensywe. Wisła swoją postawą nie zachwyca. Zremisowała w Zabrzu, wcale nie bez problemowo pokonała Piasta, przegrała z Legią, czy tez w pucharze tez nie jakos super łatwo pokonała Górnika. Biała-Gwiazda juz nie wygrywa spotkan z taką lekkoscią. Niebiescy moim zdaniem są wstanie im się przeciwstawic. Co prawda nie wietrzę tutaj mega niespodzianki w stylu wygranej Ruchu, ale moim zdaniem Wisle czeka ciezka przeprawa. Takze kurs 1,25 ani na singla ani na dokladke do kuponu mnie nie zadowala, a na handi wg mnie nie ma co grać.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła nie zachwyca, gra poniżej oczekiwań i coraz słabiej widze ich w roli faworyta do mistrzostwa. W meczu z Legią to grali nawet dobrze z tym że w Krakowie 50% zespołu stanowi jeden zawodnik czyli Paweł Brożek. W pozostałych wymienionych meczach Wisła grała słabiutko. Za wieksza stawka widzę grę na Legie ktora nie wysilila sie specjalnie w PP a w lidze powinna wygrać spokojnie zwłaszcza ze przeciwnik Lechia to przeciwnik raczej słaby. Wsiłe można dołączyć do kuponu za niższą stawkę.

Według mnie nie warto stawiać na Lecha. Co prawda już 3mecze w lidze bez zwycięstwa ale ich gra mnie nie przekonuje. W PP bili głową w rezerwowy mur Odry i udało im się go przebić dopiero w ostatnich minutach. Smuda zapowiada coraz lepszą grę ale jak narazie tego nie widać. Lech się szykuje na PU? Może tak może nie ze wskazaniem na tak więc ten mecz odpuszczam.

Arka wydaję mi się 1x. 5 porażek z rzedu? jak na Arkę to brzmi tragicznie... Polonia prezentuje dość równy poziom ale Arka w końcu się chyba obudzi i uda jej się przynajmniej zremisować.

ŁKS - Śląsk to trudny mecz. Bardziej widze tu under niż typ 1x2

Zabrze - Bełchatów
Czego Górnik miał w tym sezonie nie ugrać. Jak narazie bije się o utrzymanie i do końca rundy taki stan powinien sie utrzymać. Skład mają bardzo przecietny jak się dobrze przyjrzeć. Bełchatów to dla mnie niewiadomo bo wystartowali nieźle potem było słabo a teraz znów nieźle... trudno powiedzieć.

Jaga - Cracovia
Jaga mimo iż bramki strzela troche fartownie to gra coraz lepiej. Niektóre mecze zwłaszcza u siebie stoja na naprawde wysokim poziomie. Specjalnych osłabień nie będzie chyba. Stawiam na 1. Występ w PP Cracovi mnie specjalnie nie dziwił bo Cracovia w PP zazwyczaj gra lepiej niż w lidze. Nowy trener chyba szybko nie poukłada zespołu. Ewentualnie 1 z podpórką.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Ja z kolei w meczu Jagi z Cracovia widze bardziej remis, ewentualnie mozna sprobowac 2, ale zastanawiam sie na X2 dla pewnosci. W tym tygodniu juz pisalem, ze moim zdaniem Platek pouklada ten zespol. Pewnie, ze potrzeba na to troche wiecej czasu, ze postepy widac juz teraz. Co wiecej podobala mi sie ich gra w Pucharze Polski, w przeciwienstwie do Jagi, ktora wspolnie z Legia pokazala ostatnio jak grac, zeby dzieci latwiej zasypialy, bo mecz byl bardziej usypiajacy niz kolysanka na dobranoc.
Wiem, ze pucgar to nie liga, ale zmiana terenra zazwyczaj wplywa na zawdonikow bardzo pozytywnie, Cracovia ostatnio przelamala sie na wyjezdzie, zagrala calkiem przyzwoicie i mysle, ze beda miali duze szanse wywiezc jakies punkty z Bialegostoku
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
nie ma jeszcze składów ani ploteczek przedmeczowych ale potem mnie nie bedzie więc wstępne przemyślenia już zamieszcze.
przede wszystkim to ciekawym typem jest cracovia. Pod widzą nowego trenera grają 90 minut niczym rocki widzący rozgrzewającego się rybusa;) grają nieźle i skutecznie. Co innego jaga, która jest jak dla mnie pretendentem wraz z lksem i piastem do spadku. Grali 120 minet z Legią i choć to nie był pierwszy skład to zmęczenie u wielu graczy, którzy moze by w weekend wybiegli jest spore i na dodatek przegrali w karnych... słabe morale, słaba kondycja, słabe umiejętności. Ja stawiam czyato na craksę po pięknym kursie 4.00
ŁKS gra beznadziejnie. Zarówno u siebie jak i na wyjazdach. I to bez znaczenia z kim gra. Co innego Śląsk, który gra dobrze i twardo utrzymuje się w tabeli. Oglad obu zespołów daje prosty rachunek że ŁKS znowu ulegnie. Śląsk musi takie mecze wygrywać by się liczyć. Kursik również niezły bo około 2.2
No i jeszcze został Górnik. Grali dobry mecz z Wisłą, przegrali ale widać pewne zmieny i spory postep od poprzednich meczy. Teraz więcej walczą, grają ciekawiej, czasem lepiej kombinacyjnie. Niby górnik zastrzega sobie że czekają na okno transferowe i wtedy zaczną ostro ale po Kasperczaku już widać że zmienił zespół na lepsze. A nazwiska do gry już są tylko jakby przycichły... Myślę że Górnik wychodzi lub już wyszedł na dobrą drogę i bełchatowian powinien pokonać. Kursik najsłabszy z zaprezentowanych przeze mnie ale nadal ciekawy bo ponak 2.1
Dla zwolenników niskich kursów polecam duet Wisły i Legii. Tu wiele co pisać nie ma bo to typowe mecze z jednym faworytem i niskim kursem. Osobiście przy Łazienkowskiej typuję 3:0... tyle
pozdro
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsafe

W piątkowy wieczór przy alei Unii przedostatni w tabeli ŁKS zmierzy się z rewelacyjnym beniaminkiem z Wrocławia. Sytuacja w obydwu zespołach jest diametralnie inna. Gospodarze dzisiejszego meczu od początku sezonu prezentują się bardzo słabo, poziom umiejętności prezentowany przez podopiecznych Marka Chojnackiego nie zasługuje jak dotąd na obecność tego zespołu w ekstraklasie i chyba tylko Cracovia była równie beznadziejna aż do ostatniego wtorku, kiedy obydwie ekipy spotkały się w Pucharze Polski i prowadzone przez nowego trenera Pasy rozbiły w pył bezradnych łodzian 3:0. Ten właśnie mecz dopełnił czary goryczy i chyba pozbawił wszelkich nadziei wszystkich, którzy wierzyli w utrzymanie się zespołu w ekstraklasie.
&quot;Jesteśmy rozbici psychicznie, po meczu w Zabrzu jeszcze nie podnieśliśmy się, a tu już przyszła pucharowa porażka z Cracovią&quot;- mówi trener Marek Chojnacki. - &quot;Mam kłopoty w każdej formacji, od bramki poczynając, a na ataku kończąc&quot;. To chyba wystarczy za wszelki komentarz to tego co aktualnie dzieje się w zespole ŁKS-u.
Zupełnie inaczej natomiast wygląda sytuacja w Śląsku, który nie przegrał w lidze już od 6 spotkań, a ostatniej kolejce podbudował jeszcze dodatkowo swoje morale remisem w Poznaniu. Jedynym zmartwieniem trenera Ryszarda Tarasiewicza są braki kadrowe z którymi będzie musiał sobie poradzić w dzisiejszym spotkaniu. W dzisiejszym spotkaniu nie obejrzymy Wojciecha Kaczmarka, Antoniego Łukasiewicza, Tomasza Szewczuka i Remigiusza Sobocińskiego. Są to spore osłabienia, ale na dzisiejszy mecz do składu powrócą już Sebastian Dudek, Wojciech Górski, Sebastian Mila, Jacek Banaszyński oraz Vuk Sotirović. Będzie to szczególny mecz zwłaszcza dla Mili, który grał w ubiegłym sezonie w ekipie z Łodzi i pomógł jej znacząco w utrzymaniu się w ekstraklasie. Dzisiaj jednak żadnych sentymentów nie będzie, a piłkarze Śląska jak jeden mąż deklarują, że przyjechali do Łodzi po 3pkt i moim zdaniem tak też się stanie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Arka Gdynia - Polonia Warszawa
0:1​


Dziś mecze w ramach 11 kolejki polskiej Ekstraklasy. Na pewno ciekawie zapowiada się pojedynek między Arką Gdynia i liderującą Polonią Warszawa. Gospodarze w tabeli zajmują 10 miejsce z dorobkiem 13 punktów. W ostatnim ligowym spotkaniu ulegli Polonii Bytom mimo że do przerwy prowadzili 1:0. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 1:2 dla gości. We wcześniej kolejce przegrali z Śląskiem Wrocław 2:1. Wydaje się, że siła Gdynian z początku sezonu gdzieś uciekła. Po czterech porażkach z rzędu może brakować już motywacji na walkę z takim przeciwnikiem jakim jest Polonia chociaż trener Michniewicz będzie chciał maksymalnie zmobilizować drużynę zdając sobie sprawę, że ewentualne urwanie punktów liderowi przywróci wiarę zespołu we własne możliwości. Jednak uważam, że to będzie bardzo trudne zadanie. Polonia ma tyle samo punktów co Legia i punkt przewagi nad Wisłą więc muszą w każdym spotkaniu grac o komplet punktów by utrzymać pozycję lidera. W ostatnim spotkaniu Czarne Koszule pokonały w Bełchatowie tamtejszy GKS 1:2. Warto również dodać, że w tym sezonie Polonia na wyjeździe jeszcze nie przegrała. W poprzednim sezonie w starciach obu drużyn dwukrotnie lepsza okazała się Arka wygrywając 2:0 i 1:2. Jednak uważam, że w obecnym sezonie to zespół z Warszawy okaże się lepszy.

Moja propozycja:
Polonia✅✅✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Arka Gdynia - Polonia Warszawa

Dziś zostanie rozegrana kolejka Polskiej Ekstraklasy. Polonia Warszawa która dzisiejszym meczem może zostać samotnym liderem zmierzy się z ostatnia słabiutko grającą. Zajmującą 9 miejsce Arką. Ekipy mierzyły się już 4 razy jednak nie można patrzeć na poprzednie mecze ponieważ wtedy nie było Fuzji Polonii z Groclinem. Teraz podopieczni Jacka Zielińskiego grają fantastycznie i jak mało kto się spodziewał walczą o mistrzostwo Polski. Arka z Czesławem Michniewiczem nie radzi sobie ostatni najlepiej trenerowi powoli &#39;&#39;pali się grunt pod nogami&#39;&#39;. Wynik słabe konflikty w zespole o których głośno się nie mówi a sam Michniewicz powiedział w jednym wywiadzie &#39;&#39;Zawsze są konflikty na linii piłkarz , trener ponieważ trener wymaga max od zawodnika&#39;&#39; W ostatnich 4 meczach Arka nie zdołała zdobyć nawet punktu. Seria gości z Warszawy to 8 spotkań bez porażki. W dużej formie jest Filip Ivanowski który ma na koncie 7 bramek o 1 więcej ma tylko Paweł Brożek. Ostatnio Polonia mierzyła się w Pucharze Polskim z Kmitą w pamiętnym spotkanie fenomenalne spotkanie rozegrał Jacek Kosmalski zdobywając 2 gole i bardzo prawdopodobne że dziś otrzyma szanse. trener Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać także z usług kontuzjowanego Daniela Mąki, Krzysztofa Bąka, Piotra Świerczewskiego oraz Radosława Majdana, których zabrakło w kadrze meczowej. Do składu Arki powraca Zbigniew Zakrzewski który z 4 trafieniami na koncie jest najlepszym strzelcem zespołu Szanse na występ Mają Trytko i Chmiest którzy znaleźli się w kadrze meczowej. Spotkanie powinno przynieś wiele emocji jednak Polonia musi zachować się jak Lider i nie wyobrażam sobie aby Arka stworzyła problemy tym bardziej z tak dziurawą defensywą jaką mają niestety piłkarze z Gdyni.
Moje Propozycję :
Arka - Polonia - 2 @@ 2,10_6/10 ✅
Arka - Polonia - x2 @@ 1,29_9/10 ✅
Połowa Spotkania Polonia Warszawa @@2,80_4/10 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

Już dziś dojdzie do ciekawej konfrontacji pomiędzy piętnastym ŁKS Łódź a beniaminkiem zajmującym piąte miejsce Śląskiem. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza znakomicie spisują się w tej rundzie jak na beniaminka ligi. Śląsk jak dotąd raz w historii wygrał w Łodzi z ŁKS-em w 2002 roku. Dziś historia może się powtórzyć albowiem ŁKS trenera Marka Chojnackiem spisuje się fatalnie , nie można widzieć żadnych pozytywów w ich grze a błędów można wytknąć bardzo wiele zaczynając od bramkarza kończąc na napastnikach. Łodzianie nie wygrali od 7 spotkań na własnym obiekcie. Ekipa gości w 5 spotkaniach wyjazdowych zdobyła tylko 6 pkt. Jednak patrząc na formę ŁKS-u który nie potrafi wykończyć stworzonych okazji to niezły wynik.
większego pola manewru niż w Poznaniu. Z powodu choroby przeciwko ŁKS nie będą mogli bowiem zagrać Wojciech Kaczmarek, Antoni Łukasiewicz, Tomasz Szewczuk oraz Remigiusz Sobociński. Do dyspozycji szkoleniowca będą jednak już Jacek Banaszyński, Wojciech Górski, Sebastian Dudek, Sebastian Mila oraz Vuk Sotirović. Natomiast w skłądzie gospodarze W składzie będą się mogli znaleźć Mladen Kascelan, Zdzisław Leszczyński, Gabor Vayer oraz Dawid Jarka. Ostatni z nich może jednak zasiąść na ławce rezerwowych, bowiem wszystko wskazuje na to, że trener łódzkiego zespołu zdecyduje się na wystawienie Rafała Kujawy.
Także patrząc na spotkanie faworyrem zdecydowanie wydaje się Śląsk.
Moje propozycję :
ŁKS - Śląsk - 2 @@ 2,20_5/10 ⛔
Połowa - Śląsk @@ 2,90_3/10 ⛔
Połowa i Koniec_ Śląsk/Śląsk_ @@ 3,75_ 2/10 ⛔
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
ŁKS Łódź vs Śląsk Wrocław

Typ: (Remis Brak zakładu) 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betway
:spokodfhgfh: ZWROT :spokodfhgfh:
Dziś zaległa kolejka w Naszej Ekstraklasie. Faworyta chyba nie trzeba szukać. Mimo iż bukmacherzy kursy dzielą w miarę równo moim zdaniem zdecydowanie lepiej grają Ślązacy. Wrocławianie ostatnio pokazują, że w tym sezonie jako beniaminek mogą osiągnąć bardzo wysoką pozycję w tabeli. Ich ostatni mecz na wyjeździe zakończył się remisem 1:1, ale nie z byle kim ! z Kolejorzem, który reprezentuje nasz kraj w Pucharze UEFA. Wcześniej jeszcze zwycięstwo z Arką na własnej płycie. Można powiedzieć tylko brawo ! Tak dalej panowie. Dziś w Łodzie starcie z ŁKS-em. Będzie to trudny mecz, ponieważ gospodarze plasują się na spadku. Jestem jednak przekonany, że ŁKS nie jest w stanie wygrać dzisiejszego starcia. Myślałem nad X2, ale remis nie ma zakładu jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Kurs 1.70 godny gry. To chyba tyle co chciałem przekazać. Wydaje mi się ten typ bardzo dobry i na 100% go postawię jako singla.
Pozdrawiam O.S.T.R.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Lech Poznań - Odra Wodzisław

Cóż mówic, w tym meczu szukam niespodzianki. Moim zdaniem zajmująca 11 pozycję Odra urwie punkty, bądz co bądz, dopiero 4-emu Lechowi. Myślę ze &quot;Franz&quot; nie będzie cisnął dzisiaj za wszelką cenę majac w czwartek pierwszy mecz PUEFA który wypadałoby dobrze zacząć, na dodatek z Nancy które w 1 kolejce z Feyenordem wygrało 3-0. Odra w ostatnich 2 meczach notowała remisy , raz z Craxa, raz z Jaga. Lech ostatnio spadek formy, remis z Śląskiem i porazka z Ruchem. Uwazam ze dzisiaj sie nie odbiją ????
Moje typy na ten mecz :
Lech - Odra dnb 2 @ 11.00 1/10
Lech - Odra x2 @ 3.75 3/10
Lech - Odra HT X @ 2.75 4/10
Lech - Odra over 2.5 1.75 6/10
Lech - Odra 2 + 1.5 @ 1.95 8/10
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs
Rodzaj Zakładu: Handicap -1
Typ: Cracovia
Kurs: 1,8
Bukmacher:
Analiza:
▶
No to kilka słów na temat tego meczu ???? Jutro w Białymstoku zmierzą się dwie ekipy okupujące dolną część tabeli bowiem gospodarze zajmują 12 pozycję z dorobkiem 10 punktów a przyjezdni zamykają ligową tabelę z marnym dorobkiem 7 pkt.
Może ostatnie mecze :
Jagiellonia:
Puchar Polski
Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok 0:0
Orange Ekstraklasa Jagiellonia Białystok vs Lechia Gdańsk 2:0
Orange Ekstraklasa Odra Wodzisław vs. Jagiellonia Białystok 1:1
Puchar Ekstraklasy Jagiellonia Białystok vs ŁKS Łódź 3:2
Puchar Ekstraklasy Jagiellonia Białystok vs. Legia Warszawa 1:1
Puchar Polski Lechia Gdańsk vs. Jagiellonia Białystok 0:1
Orange Ekstraklasa Jagiellonia Bialystokvs. Śląsk Wrocław 2:2
Cracovia:
Puchar Polski Cracovia Kraków
vs. ŁKS Łódź 3:0
Orange Ekstraklasa Cracovia Kraków vs. Odra Wodzisław 0:0
Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Cracovia Kraków 1:1
Puchar Ekstraklasy Cracovia Krakówvs. Piast Gliwice 1:1
Puchar Ekstraklasy Wisła Kraków vs. Cracovia Kraków 2:0
Orange Ekstraklasa Cracovia Kraków vs. Polonia Bytom 0:1

Powyżej mamy przedstawione wszystkie mecze rozgrywane przez oba zespołu w październiku, gdyby tak popatrzeć na wyniki to można by się było złapać za głowę, szczególnie w w przypadku Cracovii bo w 3 meczach (ligowych) zdobyli jedynie 2 pkt. remisując z Odrą Wodzisław oraz wywieźli cenny 1 pkt. z Warszawy gdzie sprawili niespodziankę remisując z Polonią 1:1. Jagiellonia już troszeczkę lepiej, w 3 meczach ligowych zdobyli 5 pkt. co ciekawe także zremisowali z Odra ;] Jagiellonia po serii remisów w końcu tydzień temu się przełamała wygrywając z Lechią 2:0, na pewno dużą pracę w tym zespole robi trener Michał Probierz który jest wg. mnie bardzo dobrym szkoleniowcem, i udowodnił to już nie raz :] Jeżeli mowa już o szkoleniowcach to na pewno musimy powiedzieć o tym że Stefan Majewski nie jest już trenerem pasów, po ostatnim remisie z Odrą za porozumieniem stron odszedł z Cracovii, w jego miejsce przyszedł Artur Płatek który miał wyśmienity debiut z drużyną bowiem wygrał w Pucharze Polski z Łódzkim ŁKS-em aż 3:0, jednak czy będzie miał aż tak dobry start w lidze ? Śmiem wątpić że tak, przecież aktualny szkoleniowiec Pasów jeszcze na wiosnę był w Białymstoku ( bodajże jako 2 trener ) i na ostatniej i chyba jego pierwszej słyszałem od niego słowa że zna bardzo dobrze zawodników Jagi i na pewno w Niedziele pojedzie tam po zwycięstwo, czy mu się to uda ? Myślę że tak, jednak asekuruję się tutaj remisem bo i tak w tym przypadku kurs jest dosyć wysoki i bardzo kuszący :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs 2,20
Buk: Betgun


Dziś w Zabrzu dojdzie do ciekawego spotkania w ramach 11 kolejki Ekstraklasy.
Spisujący się jak do tej pory poniżej oczeiwań Górnik zajmuje po piątkowych meczach(wygrana Piasta i remis ŁKS) przedostatnie miejsce w tabeli a jeśli dziś by przegrał; a Cracovia wygrała znów zostanie czerwoną latarnią ligi. Ja natomiast nie biore pod uwagę takiej mozliwości. Górnik z meczu na mecz się coraz bardziej rozkręca, było widać minimalna poprawę skuteczności w meczu z ŁKS tutaj bardzo szczęścię pomogło ale doskonale wiemy że szczęścię sprzyja lepszym, no i w ostatnim pucharowym meczu z Wisła Kraków Górnik zagrał dobrze ale błędy w obronie i mieliśmy łatwo stracone 2 bramki. Dziś takie błędy nie mogą się powtórzyć i jeśli Górnik zagra bezbłędnie to jest ten mecz w stanie wygrać. Morale napewno się podnopszą, sami piłkarze widzą poprawę w jakości swojej gry.
Bełchatów natomiast to dobra firma ostatnio przerwała swoja passę 4 meczy bez porazki. Zajmuje wysokie miejsce w lidze ale jest to drużyna bez ducha zespołu, tradycji, nie jest porywająca ale nie można powiedzieć o niej nic złego ani nic dobrego, poprostu taki średniak.
Górnik jak na swoje warunki tez powinien być takim średniakiem a nawet powinien oscylować powyżej średniej ale jak jest każdy widzi, na szczęscie doszło do zmiany trenera i wszystko idzie ku dobremu.
My na tym meczu możemy zgarną bardzo ciekawy kurs, dokładnie rok temu 2 listopada Zahorski strzelił Bełchtowianom 2 bramki i zgrał wtedy swój najlepszy mecz w lidzę. dziś chyba tak nie będzię bo piłkarz jest zupełnie bez forrmy ale może włsniedziś nastąpi to przełamanie, ja przynajmniej na to będę liczył.
Górnik z Bełchatowem na włsanym stadionie miezrył się już kilka razy. Raz przegrał 1 raz padł remis 0-0 i 2 razy zwycięzył, ja myślę że dziś górnik przedłuży swoją serię do 3 zwycięstw.
Absencje: w Górniku na pewno nie zgra Bajić pauzuje za kartki i pod znakiem zapytania jest występ Brzęczka, tylko że zastępujący go Kiżys radzi sobie bardzo dobrze. Bajicia możliwe, że zastapi Leo, który stzrelił Wiśle Kraków swoja pierwszą bramkę dla Górnika.
Bełchatów: nie zagra tylko Popek, który leczy jeszcze swoja kontuzję a zastapi go klepczarek.
Mój typ na wynik 1-0, 2-0

POLECAM TYP NA UNDER 2,5 KURS 1,70
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Dzisiaj o 14:30 Górnik będzie podejmował na swoim stadionie GKS, co prawda Górnik zaczyna odbijać się od dna ale do mnie to nie przemawia. Te dwie bramki strzelone w meczu z ŁKSem były bardziej zasługą szczęścia niż umiejętności. Czego nie można powiedzieć o bramce strzelonej Wiśle bardzo dobrze znalazł sie po dośrodkowaniu Markowski i z 4 metrów pokonał główka Pawełka. Choc karygodne błędy w obronie Górnika, bezlitośnie wykorzystane przez Wisłę pozbawiły ich szansy na wygraną ( widać, że mają jeszcze problemy z obroną). GKS natomiast zaczyna łapac wiatr w żagle w koncu zaczynają wygrywać i co najważniejsze także na wyjazdach (Odra Wodzisław i Polonia Bytom) zatrzymani zostali dopiero przez Polonie W choc mecz mógłby zakończyc sie całkiem innym wynikiem gdyby nie bramka samobójcza Drzymonta. Bełchatowianie nie odstawali dużo od Polonii, niestety nie zawsze wynnik oddaje grę zespołu. Na koniec jeszcze mogę dodac, że Górnik grał jeszcze w tygodniu mecz więc na pewno zawodnicy nie bedą tak &quot;świeży&quot; jak zawodnicy z Bełchatowa.
W Górniku nie zgrają:
Marko Bajić i prawdopodobnie Jerzy Brzeczek lecz może to nie miec tak duzego wpływu bo zastępujący dgo Kiżys radzi sobie bardzo dobrze .
Bełchatowianie nie mają większych problemów ze zdrowiem ani nie pauzują za żółte kartki.
Mój typ: GKS Bełchatów lub bardziej pewny GKS Bełchatów (+1) ✅✅
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Ten typ już od paru dni siedział mi w głowie więc przyszedł czas aby coś o nim napisać. Dzisiaj o godzinie 16.45 w Białymstoku miejscowa Jagiellonia podejmie Cracovie. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta. Pasy po zmianie trenera jakby odżyli wygrywając z ŁKS&#39;em na własnym stadionie aż 3:0. Mecz można uznać iż będzie się odbywał na niskim poziomie, gdyż zajmują kolejno 13 i 16 (ostatnie) miejsce w tabeli.
Skąd ten typ na Under 2,5? Już mówię. W statystykach ilości bramek, na 16 drużyn w lidze, Jaga zajmuje w tym rankingu przedostatnie, 15 miejsce z dwoma wynikami powyżej 2,5 gola, natomiast tych poniżej jest już &quot;8&quot;. Cracovia jednak w tym miejscu bije wszystkich, ponieważ zanotowała w tym sezonie dopiero jeden wynik powyżej 2,5 gola na 10 meczy strzelając tylko 5 bramek!
W tym meczu ze spokojem obstawiać typ na &quot;Poniżej 2,5 gola&quot;:spokodfhgfh:
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Ten typ już od paru dni siedział mi w głowie więc przyszedł czas aby coś o nim napisać. Dzisiaj o godzinie 16.45 w Białymstoku miejscowa Jagiellonia podejmie Cracovie. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta. Pasy po zmianie trenera jakby odżyli wygrywając z ŁKS&#39;em na własnym stadionie aż 3:0. Mecz można uznać iż będzie się odbywał na niskim poziomie, gdyż zajmują kolejno 13 i 16 (ostatnie) miejsce w tabeli.
Skąd ten typ na Under 2,5? Już mówię. W statystykach ilości bramek, na 16 drużyn w lidze, Jaga zajmuje w tym rankingu przedostatnie, 15 miejsce z dwoma wynikami powyżej 2,5 gola, natomiast tych poniżej jest już &quot;8&quot;. Cracovia jednak w tym miejscu bije wszystkich, ponieważ zanotowała w tym sezonie dopiero jeden wynik powyżej 2,5 gola na 10 meczy strzelając tylko 5 bramek!
W tym meczu ze spokojem obstawiać typ na &quot;Poniżej 2,5 gola&quot;:spokodfhgfh:
Ja w tym meczu mam dylemat bo za czasów trenera Majewskiego to w ciemno można było stawiać under a szczególnie na wyjazdach! Cracovia murowała wtedy bramkę i czekała na końcowy gwizdek sędziego a teraz pierwszy mecz z nowym trenerem i od razu 3:0 widac , że Artur Płatek nie chce prowadzić zespołu &quot;underowo&quot; warto też dodać, że prowadził on w poprzednim sezonie Jagę i awansował z nią do ekstraklasy. Na pewno dobrze zna piłkarzy i wie co trzeba zrobić, żeby wygrać, lecz czy to sie uda !?
Jak dla mnie no bet ale ty masz 50% szans , że bedzie under :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom