>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10Euro za bez depozytu na pokera

B 0

bartek9628

Użytkownik
Dostałem takie coś:


Hello,



In reply to your message, we write you in order to inform you that your player account has been credited with the bonuses afferents to the &quot;plan770&quot; bonus.



We invite you to visit our Actualities page in order to be able to participate to all our new promotions which may bring you bonuses.



Best regards,



Edith



Customer Service Poker770



E-mail:p[email protected]

Fax number : 01.53.01.47.02

( from abroad: +331.53.01.47.02 )

Free fax number::08-0074-2000

( from abroad:+338-0074-2000









Code bonus :&quot;Plan770&quot; PSR07489192





Nick:KUSZCZAK

Może ktoś powiedzieć co teraz zrobić, bo angielskiego kompletnie nie znam??? :? :? :?
 
A 0

aaa80

Użytkownik
trzeba wejsc i zaczac grac , dostales wlasnie info ze ci doladowali konto na pokerz
PO wpisaniu kodow :
1) PLAN770
2) &quot;lucky10&quot;
3)pokertoplist
4) HAPPYGOLDENDREAMS
5)&quot;1966&quot;
6) PoketAAces
mamy 60$ dolarow 1 juz podawalem wczesniej ,kto juz go wykorzystal niech wpisze 5 pozostalych to doladuja mu 50$ .

A kazdy kod wysyla sie osobno w ciagu 24h powinna kasa byc na pokerze .Zeby wyplacic trrzeba uzbierac 600pkt.
Dobra oferta tez jest z depozytem podwajajo 100% do 500 euro do 10 lipca p\bodajze bedzie ta promocja
Gl i dozobaczenia przy stole ????
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
już mam. Później najwyżej spytam się Ciebie w sprawie wypłaty jakby co. Tylko nie wiem czy w to wierzyć, bo mało realne, żeby tyle kasy za darmo dawali i jeszcze nikt o tym nie pisze na forum.
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
A za co się dostaje te punkty? Bo ja miałem 1 odszedłem od stołu i później jak wszedłem to znowu 0.

A przed wypłatą nie trzeba nic wpłacać??

A można wypłacić na moneybookers??
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
no dostalem 7,32 Euro i w blackjacku zarobilem juz 40 Euro ile musze jeszcze grac zeby wyplacic i jak punkty zdobyc!
 
A 0

aaa80

Użytkownik
punkty masz w zakladce moje konto points770

A oto kolejne kody za kazdy po 10 dolcow
worldcrossing
live770
finfreerollers
leifen

Zeby wyplacic trzeba zlozyc depozyt iuzbierac za kazde 10 dolcow po 100 punktow czyli free money
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
punkty masz w zakladce moje konto points770

A oto kolejne kody za kazdy po 10 dolcow
worldcrossing
live770
finfreerollers
leifen

Zeby wyplacic trzeba zlozyc depozyt iuzbierac za kazde 10 dolcow po 100 punktow czyli free money
Tego nie mówiłeś, że trzeba złożyć depozyt. A to d....
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
a się nie da jakoś bez depozytu?? Ja próbowałem na moneybookers, ale nie wiem zbytnio jak. Wyskoczył mi jakiś błąd, ale na pewno tam nie pisało, żeby wpłacić depozyt.
 
A 0

aaa80

Użytkownik
Tu masz kase za darmo , co za problem wygrac wiecej i zlozyc depozyt i wyplacic , dodatkowo za zlozony depozyt daja ci 100% do 500Euro. Wiec mozesz jeszzcze ugrac dodatkwy bonus i podwoic wplate, proste nie ????
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
Tu masz kase za darmo , co za problem wygrac wiecej i zlozyc depozyt i wyplacic , dodatkowo za zlozony depozyt daja ci 100% do 500Euro. Wiec mozesz jeszzcze ugrac dodatkwy bonus i podwoic wplate, proste nie ????
Dla mnie jest problem, bo nie jestem pewny czy oni są wypłacalni. Ja im wpłacę a oni mi konto zablokują. Po za tym pewnie tym depozytam też trzeba obrócić. A najważniejsze jest to, że nie mam kasy na moneybookers ani Neteller a na poczt ę na pewno nie będę chodził. A wiesz może jaka jest minimalna wpłata??
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
A ja mam inne pytanie (nie moge znalezc na forum).. zna ktoś jakies strony (po polsku) z bardzo dobrze wytłumaczonymi zasadami gry w pokera (bodajże to się nazywa Texas Hold&#39;em)..

Z góry dzięki...
 
D 0

danbog11

Użytkownik
co dokladnie trzeba zrobic aby wyplacic kase?? i czy komus sie juz udalo?? ???? bo wygralem dzis duzo a jak bede dalej gral to przegram ???? ???? hehe
 
Do góry Bottom