>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

100 do Bet 24

banji 13

banji

Forum VIP
Jak by nie było dostałem przed chwilą od nich meila z kodem dzięki któremu moje konto zostało zasilone o 100 pln. Fajna promocja, już lubie tego buka ???? Notabene ładnie inwestują w reklame i promocje, na portalach internetowych polskich klubów rozlosowywane są bony ( legialive, stronka o widzewie) , na piątkowym spotkaniu Legii z Bełchatowem to właśnie Bet24 sponsorował kartoniade na żylecie , a na każdym kartonie znajdował się kod który również zasilał konto o 100 zł.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jak by nie było dostałem przed chwilą od nich meila z kodem dzięki któremu moje konto zostało zasilone o 100 pln. Fajna promocja, już lubie tego buka ???? Notabene ładnie inwestują w reklame i promocje, na portalach internetowych polskich klubów rozlosowywane są bony ( legialive, stronka o widzewie) , na piątkowym spotkaniu Legii z Bełchatowem to właśnie Bet24 sponsorował kartoniade na żylecie , a na każdym kartonie znajdował się kod który również zasilał konto o 100 zł.
A to twoja pierwsza taka promocja?
Wczesniej dostales juz jaks kase od nich (naprzyklad z widzewlodz.com)?
 
D 0

drogba

Użytkownik
mysłałem im emaila z dwóch kont i jak narazie to nic mi nie dali ale myśle że jutro już będzie ok i dostanie 100 PLN
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
zna ktoś może jeszcze jakieś stronki gdzie można do stać taki bonus? bo niestety na ten nie zdążyłem... :cry:
 
D 0

disemt

Użytkownik
Mam jeszcze 3 kody z tej promocji. Bo mi az 4 przysłali na 2 maile ???? Moge odstapić dla tych którzy nie wykorzystali jeszcze tych kodów. Powiedzmy za inne bony do jakichś bukmacherów.
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jakby nie było chetnych do wymiany na jakies bony a byłbys tak miłosierny :mrgreen: zeby komus odstapic Bon bo i tak go nie wykorzystasz na jedno konto to ja sie zgłaszam móglbym spróbowac sił w tym bukmacherze ... gram Tylko w BAH i jesli miałbym jakis Bon to napewno ci odstapie :wink:

Pozdro !
:wink:
 
D 0

disemt

Użytkownik
Ok to juz pisze ci na priv ten bon. I 2 jeszcze moge odstapić. A miałeś wczesniej konto w Bet24? Bo jak teraz zarejestrujesz sie to lipa bedzie:/ Bony działają tylko u userów wczesniej zarejestrowanych.
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Dzieki Kod działa co do livebetting nie ma sprawy jesli cos ugram napisze do ciebie ... jesli bede mial inne bony oprócz BAH to na 100 % tez ci przesle

Pozdro ! :wink:
 
D 0

disemt

Użytkownik
Jak widac kod działa ???? Cieszę się bardzo ???? Jeszcze są 2 bony - każdy po 100 zł ???? Czekam na chętnych ???? A moze ktoś ma dwa konta w bet24 załozone wczesniej? tzn. przed ubiegłą sobotą, godz. 16.00. Ja nie ząłozyłem wczesniej konta, ale mam 2 kody jeszcze. jak widać działają. wiec moz ektoś zechce odstapić mi jedno konto i ja wtedy dam mu jeden bonik ???? Kazdy bedzie zadowolony. bedzie miał po 100 zł na koncie ???? z góry dzięki ???? i zachęcam ????
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ok to juz pisze ci na priv ten bon. I 2 jeszcze moge odstapić. A miałeś wczesniej konto w Bet24? Bo jak teraz zarejestrujesz sie to lipa bedzie:/ Bony działają tylko u userów wczesniej zarejestrowanych.
Jak masz jeszcze to mozesz mi przeslac bo sie spoznilem. Z gory dzieki
 
Do góry Bottom