>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10% podatku u stacjonarnych bukmacherow

R 0

robinmaster

Użytkownik
Czy w stacjonarnych punktach bukmacherskich 10% podatku pobierana jest od wyganych tylko powyzej 2000 zl czy przy nizszych wygranych rowniez ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dokładnie. Nie dość że przy każdym kuponie biorą 10% od stawki, to jeszcze przy tych wyższych wygranych (chyba 1700) ale nie jestem pewien dodatkowo biorą jeszcze jedne 10% tym razem od wygranej.
Dlatego najlepiej nie grać kuponów za 300 czy 500 zł, a rozłożyć je na 10x30 lub 10x50. Wtedy ominie się ten podatek od wysokiej wygranej ;)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tak na marginesie to nie oni zarabiają tylko państwo ;) Wszelkiego rodzaju gry liczbowe, losowe, hazardowe, kasyna itd. mają opodatkowanie i tyle ;) Ale cóż wiadomo, że Polska to i za wszystko się płaci :p
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Próg podatkowy to 2100 , pobrany podatek tak jak w przypadku gier liczbowych 10 % czyli oprócz że w stace Ci ubili to jeszcze od tej kwoty jeśli ja przekroczysz, tak jak zostało napisane można grać kilkoma kuponami tak aby tej kwoty nie przekroczyć, zresztą druga sprawa że nie wybierzesz jej na miejscu w buku tylko w wskazanym oddziale a tak kaska do ręki i już,
pozdrawiam i życzę wygranychhhh ;)
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Jesil postawie 5 kuponów i łączna wygrna to 7000 zł to oczywiscie nie bede mogł jej odebrac w tym punkcie?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
to chyba zalezy ile punkt ma kasy ???? jesli nie stac ich by ci tego wyplacic, jedziesz do wiekszych punktow(glownych) i tam bierzesz $ ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
mi sie wydaje ze mozesz;) albo jak masz piec kuponow z jednym idziesz ty z jednym kolega,dziewczyna babcia, dziadek;) i wszystko gitara;]
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie ma wysokiego czy niskiego... Tak jak napisał Dark jest próg podatkowy 2100 (tego nie jestem pewien)
Zróbmy to na przykładzie....
Stawiasz za 100 zł AKO 30
10% podatku ze 100 zł (bo od każdej stawki pobierają 10 % podatku) czyli 10 zł pobiera państwo :] My płacąc 100 zł nie stawiamy tak jakby za 100 tylko za 90 ;) Mnożymy te 90 x AKO w naszym przyapdku 30
90 x 30 = 2700 zł Jest to przekroczenie progu podatkowego, czyli państwo ma prawo a nawet obowiązek ściągnąć ponownie podatek 10% tym razem od wygranej nie od stawki ;) 10 % z 2700 = 270 zł
2700 zł - 270 zł(podatku od wygranej) = 2430 zł to jest Nasza czysta wygrana odciągnięta z wszystkimi podatkami już
W przypadku gdy kwota wygranej nie przekracza podanych 2100 zł wtedy nie odlicza się po raz drugi 10 % podatku ;) Ale to logiczne chyba co nie ... :p
 
D 0

djviejo

Użytkownik
drugi podatek płacisz gdy twoja wygrana przekroczy 2280zł tj. trzykrotną minimalną , która była w momencie uchwalania ustawy (660 x 3 = 2280 zł ).
nikt nie wysila się by podnieść granicę od której płaci się dodatkowy podatek bo obecnie minimalna płaca wynosi 1126zł
 
Do góry Bottom