>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Premier League (30.10 - 1.11.2021)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Krotko bo w pracy

Over i wygrana Leicester, Lisy maja dobra passę, Kanonierzy roznie na wyjazdach odpalil Daka

Burnley Brentford
Raya kontuzja i na moje beniaminek bedzie musial sie otwierać bardziej i liczyć na wieksza ilosc goli
Brentford i powyzej 2.5

No i jedyneczka na watford, Ranieri ich ogarnia
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Leicester - Arsenal

Odnosząc się do postu bo86bo bo86bo jakoś średnio mi się widzi wygrana Lisów. Owszem grają u siebie, mają dobrą passę, w poprzedniej kolejce cenne wyjazdowe zwycięstwo z trudnym Brentford. Tak jak przewidywałem, stracili gola z beniaminkiem. No ale strzelili o jednego więcej :)
Bardziej byłbym zdania, że zakręci się dziś w okolicy remisu bo i Arsenal coś się obudził. Jednak remisów grać nie lubię, więc mam zamiar iść znów w BTSa i over. Kanonierzy w poprzedniej kolejce u siebie pokonali Aston Villę 3:1, choć w gruncie rzeczy AV pierwszą połowę zagrała strasznie słabo. Coś się ogarnęli w drugiej i ukłuli ale jednak Arsenal odniósł pewne i ważne zwycięstwo. Lisy nie mają szczelnej defensywy, więc goście nie powinni mieć większego problemu z trafieniem chociaż raz do siatki.

Obie strzelą @ 1,53
Obie strzelą i over 2,5 @ 1,87

Lisy bardzo słaba pierwsza połowa, a i Ramsdale wyciągał wszystko

Kursy już zbite, ale nic dziwnego, over z BTSem u Lisów wchodziły ostatnio w PL 5/5, u Kanonierów 3/5 spotkań.

Watford - Southampton

W ogóle nie zwróciłem uwagi na to spotkanie, a kurs na gospodarzy dość wysoki. Jasne, nowy trener dopiero zaczyna wszystko układać, jak stracili szybko pierwszą bramkę z Evertonem to pomyślałem, że znów jakiś pogrom będzie. Tymczasem pięknie wyciągnęli 5:2, to robi wrażenie. A Święci? Jakoś wydaje mi się, że sporą część sezonu będą balansować trochę nad kreską. W tygodniu grali z Chelsea w EFL Cup (oczywiście ze sporymi rotacjami w składzie), z powodu urazu dziś wypada Broja, jednak po zawieszeniu wraca Ward-Prowse. Szerszenie miały cały tydzień na spokojne przygotowanie się do meczu. Czystej 1 nie dam, ale 1X do jakiegoś ako czemu nie.

Newcastle - Chelsea

The Blues w gazie, zasiadają na fotelu lidera, jeśli podejdą do tego meczu tak jak do poprzedniego z Norwich, to może paść kilka bramek. We wtorek wprawdzie mają wyjazd na LM do Malmo, ale przeciwnik też z dużo niższej półki. Sądzę że pierwsza bramka dla gości padnie już w pierwszej połowie żeby na spokojnie sobie rozgrywać dalszą część spotkania i mam nadzieję że dołożą coś po przerwie. Kurs ładny.

Chelsea strzeli w obu połowach @ 2,15
męczenie buły w pierwszej połowie straszne, a Ziyech...

Jeszcze taki mały składak:
Watford lub remis @ 1,68
Chelsea strzeli w 1 połowie @ 1,5

AKO 2,52


Chciałem dołożyć gola Brentford ale tam mały szpital, co mnie trochę martwi. Możliwe że Mbuemo i Pinnock zagrają, ale to będzie wiadomo jak będą składy.
Z Brentford strzeli @ 1,36 AKO wyjdzie 3,43

Kursy z Unibet
 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Brighton
Over 11,5 RR
Kurs: 1,93
Fortuna
Stawka 6/10

lub

Liverpool over 7,5 RR
Kurs: 1,80
Fortuna
6/10


Liverpool w tym sezonie maszynka do korków, w ostatnich spotkaniach z City i United słabe wyniki pod tym względem ale to roche inna półka rywala. Liverpool ostatnio wykręcał takie wyniki:
- z United 3
- z Watford 9
- z City 3
- z Brentford 11
- z Cr. Palace 10
- z Leeds 11
- z Chelsea 12
- z Burnley 8
Także LFC sami potrafią kręcić w okolicy 10 bramek, jak do tego dołożymy niezły w tym aspekcie Brighton to może nam się zrobić ok. 15 korków:

Wyniki korków gości:
- z City 7
- z Norwich 4
- z Arsenalem 8
- z Cr. Palace 5
- z Leicester 4
- z Brentford 5

Także sumarycznie zapowiada się ciekawie, mimo że linia wysoka to powinna zostać pokryta przy ofensywnie usposobionych zespołach.

Poza tym doszukuję się w tym meczu małej niespodzianki i zamierzam pograć coś w kierunku gości, gdyż Brighton nie do końca im leży, poza tym po świetnych meczach jak tym z United lubią przytrafiać się wpadki, no i mają też w środę ciężki rewanż z Atletico, także Jurgen może porotować.

Zatem:
Brihgton + 1,5 @ 2,13 Pinnacle 4/10
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,29 Fortuna 2/10
under 3,5 @ 1,73 Fortuna 4/10
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Norwich vs Leeds
Typ Rodrigo strzeli bramkę
Kurs 3.00 fortuna

Rodrigo w ostatniej kolejce w końcu przełamał niemoc strzelecka. Biorąc pod uwagę, że kontuzjowana jest pierwszą 9 w osobie Bamforda, dzisiaj znów zobaczymy 30-latka na szpisy. Leeds potrzebuje punktów i dzisiaj liczę na ofensywa grę i sporo sytuacji. Norwich leci w dół i patrząc po kadrze to nic ich nie uratuje. W poprzednim sezonie Rodrigo jak zaczął trafiać to właśnie seriami. Nie jest to wybitny snajper, ale te 10 może dołożyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom