>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka LaLiga (18.10 - 20.10.2022)

Status
Zamknięty.
mokasyn_10 59,6K

mokasyn_10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Data: 19.10.2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche - Real Madryt
Typ: Real Madryt wygra + over 1.5 goli w meczu + over 6.5 rzutów rożnych
Kurs: @1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam,
jest to moja pierwsza analiza na tym forum.
W najbliższą środę o godzinie 21.00 na stadionie Estadio Manuel Martinez Valero drużyna Elche, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, podejmie walkę z aktualnym liderem La Liga - Realem Madryt. Królewscy w meczu El Clasico pokazali kto jest aktualnie najbardziej dojrzałą i poukładaną drużyną w La Liga. Mecz z Barceloną oddzielił chłopców od mężczyzn. Siła ofensywna w Realu jest ogromna, mają w składzie piłkarza, który wczoraj odebrał nagrodę indywidualną - Złotą Piłkę, mowa oczywiście o Karimie Benzemie. Real Madryt prawdopodobnie wyjdzie w optymalnym ustawieniu, nie ma w tym tygodniu LM więc nie ma potrzeby oszczędzać graczy, którzy grają pierwsze skrzypce. Drużyna Elche to czerwona latarnia, nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie, remisując trzy. Stracili do tej pory najwięcej bramek w lidze. Nie potrafili wygrać z Almerią, gdzie goście grali w 10tkę od 32 minuty (był remis), w meczu z Mallorcą ugrali remis, gdyż goście nie wykorzystali rzutu karnego. Nie znajduję argumentów, aby Elche urwało punkty liderowi La Liga. Uważam, że Real mając taki skład i formę bez problemu poradzi sobie z Elche, a over 1.5 bramki w meczu pokryją sami. Kontrola meczu, prowadzenie gry, dużo sytuacji bramkowych sprzyja overowi rzutów rożnych. Real na pewno też pozwoli na jakiś moment gry Elche, możliwe, że im się uda nabić 1-2 różne, co sprzyja mojemu typowi.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Sevilla - Valencia
powyżej 31.5 fauli @ 1.85
czerwona kartka @ 3.30
Valencia czerwona kartka @ 5.50

Betfan

Po raz kolejny pójdę w zaparte w liczbę fauli w spotkaniu Valencii. Dzisiejsze spotkanie naprawdę może być gorące, w końcu na przeciwko siebie staną Sampaoli - Gattuso. Obaj panowie słynna, że ich zawodnicy mogą trochę przy ostrzyć, dodać walki jak i wymagają 200% zaangażowania.
Czy dzisiejszy wieczór w Sewilli będzie gorący?. Na to liczę, a najbardziej liczę, że odpowiednia liczbę fauli. Valencia regularnie ma wysokie linie, a to dzięki stylu gry i walki jakie proponuje Gattuso. Sampaoli ostatnio odniósł w końcu długo wyczekiwane zwycięstwo, a więc tym razem będzie chciał pójść za ciosem i znowu wygrać. Myślę, że gol tutaj doda smaczku.
Bezpośrednie starcia również obfitowały w faule: 36,46,23,26,28. Jestem zdania, że dzisiaj również będzie gorąco co w ostatnich dwóch spotkaniach. Linia jest wysoka, ale myślę, że warto.
Sędziuje pan Soto Grano, który nie boi się dawać kartek, ale linie są takie wysokie, ze raczej lepiej pójść w czerwo niż żółte kartki

Zrzut ekranu 2022-10-18 o 09.38.45.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1465
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla vs Valencia
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.30✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Najwidoczniej zmiana trenera w Sevilli była potrzebna, aby na nowo rozpocząć sezon 2022/2023.
Przypomnijmy, ze w stolicy Andaluzji nie ma już Julena Lopetegui, który stracił pracę po słabych wynikach w tej kampanii i na jego miejsce wskoczył znany Jorge Sampaoli, który znany jest z twardego podejścia do pracy z piłkarzami. Jak na razie efekt nowe miotły przynosi zamierzone rezultaty i remisy z Borussią Dortmund oraz Athleticiem Bilbao to potwierdzają. Nie zapominajmy o zwycięstwie trzy dni temu na Majorce. Oby tak dalej i być może otworzy się jeszcze szansa na awans do Ligi Europy oraz na walkę o czołówkę La Liga. Dzisiaj przed gospodarzami wymagające zadanie, ale Estadio Ramón Sánchez Pizjuán z pewnością będzie wspierał swoich ulubieńców. Czy dobra passa Sevilli się utrzyma?

Valencia krok po kroku idzie do przodu i przyjemnie ogląda się pracę wykonaną przez włoskiego trenera Gennaro Gattuso. Widać jest pomysł na ten klub i to przynosi kolejne sukcesy. Na ten moment Nietoperze znajdują się na ósmej pozycji, ale przy ewentualnym zwycięstwie w stolicy Andaluzji otwiera się szansa na awans do czołowej szóstki. Przede wszystkim kibiców Valencii może ucieszyć fakt, że ostatnio przebudził się ich snajper Edison Cavani, który popisał się dwoma golami w rywalizacji z Elche. Jest to zawodnik, który potrafi zrobić różnicę na boisku i wszystkie osoby związane z zespołem gości mają nadzieję, że dzisiaj również pokaże swoje umiejętności. Niestety jego występ jest niepewny. Jak przyjezdni zaprezentują się na tle Sevilli?

Ciężko jest tutaj wskazać jednostronnego faworyta, wszak Sevilla oraz Valencia pną się do góry pod względem formy i Estadio Ramón Sánchez Pizjuán to z pewnością spory handicap dla gospodarzy. Stawiam na czerwoną kartkę. Spodziewam się meczu walki, gdzie żadna ze stron nie odpuści. Oba kluby łapią wiele upomnień i gospodarze w tej kampanii oglądali 1 czerwień a goście 3. Nie bez znaczenia jest też sędzia César Soto Grado, który chętnie sięga do kieszonki i był zmuszony 1 raz pokazać czerwona kartkę w tej kampanii. Ciekawostką jest fakt, że arbiter ten prowadził ostatni bezpośredni mecz tych klubów i tam druga żółtą obejrzał Jose Gaya. Kurs może nie jest aż tak zachęcający, ale próbuje, bo argumenty są.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +986
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sevilla vs Valencia
Typ: pierwsza połowa over 2.5 kartki ( no cóż w pierwszej ani jedna za to w drugiej 11 i czerwień ba nawet karny czyli full wypas )
Kurs: 2.19
Bukmacher: BETFAN

W analizie wyżej Sunxl opisał dobrze to spotkanie w TD zresztą podał ten typ i powiem że też miałem taki zamiar ale kolega szybszy , dlaczego pierwsza połowa over 2.5 a no ostatnie mecze obu drużyn napawają optymizmem pod tym kątem bo Sevilla grała na Majorce i 4 żółtka w pierwszej i aż 3 Sevilli natomiast Valencia u siebie z Elche i 4 żółtka po 2 dla każdej ekipy i ostatni ich mecz wspólny to 3 żółtka stąd liczę że i dziś już w pierwszej zacznie się mocna kopanina i te 3 sędzia pokaże .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, 10 kolejka La Liga
Godzina:
Spotkanie:
Barcelona - Villareal
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 3.90
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Łączone zakłady ostatnio mi nie idą. Brakuje, a to jednej kartki a to jednej bramki. Zmieniam więc strategie i dziś podam typ na strzelca .
Barcelona mierzy się z Villareal i myślę, że jest to dla nich dobra okazja na przełamanie i zgarnięcie pewnych 3 punktów. Gospodarze w ostatnim czasie są w lekkim dołku . Ostatnio przegrany mecz z Realem, remis i porażka z Interem oraz 2 skromne zwycięstwa 1:0 z Mallorca i Celtą . Powiedzmy sobie szczerze, że jak na Barcelonę są to wyniki kiepskie . Kibice nie sa zadowoleni z poczynań swojego zespołu. Myślę, że jutro na boisko wyjdą z dużą motywacja i będą chcieli pewnie wygrać, aby trochę zamknąć buzię krytykom i podbudować morale.
Ja typuje tutaj 2 bramki naszego rodaka, który w lidze nie strzelił bramki 2 spotkania pod rząd. Myślę, że nie będzie trzeciego spotkania z rzędu bez bramki .
Robert jest królem strzelców Ligi Hiszpańskiej z 9 trafieniami na koncie. Strzelnie przez niego 2 bramek drużynie Villareal to nie będzie żaden wielki wyczyn. Strzelał ostatnio 2 bramki z Interem, więc czemu miałby nie strzelić i dziś.
RObert jest zawodnikiem bardzo ambitnym i dla niego 2 spotkania ligowe z rzędu bez goli na koncie działa jak taki "podpalnik" i motywuje do jeszcze lepszej gry .
Trochę martwi w tym typie to, że goście tracą najmniej bramek w lidze. Stracili tylko 3 bramki. Jednak mam takie przeczucie, że po dzisiejszym meczu mogą już przestać być drużyna z najlepszą defensywa w lidze. Wydaje mi się, że ostatnia porażka gospodarzy z Realem sprawi, że Barcelona wyjdzie mocno zmotywowana na ten mecz, rozpocznie szybko strzelanie i strzeli minimum 2-3 bramki . Głowna strzelba Barcelony jest Robert i na jego bramki liczę, gdyż tak jak mówiłem już 2 mecze ligowe pod rząd bez bramki to coś rzadko spotykanego w przypadku Lewandowskiego i myślę że dziś przełamie tą serię. W klasyfikacji strzelców prowadzi , 2 bramki dla niego to nie jest nic nadzwyczajnego, a kurs całkiem przyjemny .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3006
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Almeria vs Girona
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.60 ❌
Bukmacher: Forbet
Analiza
:

Zaczynamy od starcia dwóch beniaminków, którzy jak na razie niczym specjalnym się nie wyróżniają w La Lidze. Almeria to zespół, który jest w strefie spadkowej i siedem zdobytych do tej pory oczek w dziewięciu spotkaniach nie jest powodem do dumy. Udało się ostatnio przerwać negatywną passę przegranych z Vallecano, ale już z Betisem była widoczna różnica klas. Wydaje się, ze skład gospodarzy nie pozwala na równi mierzyć się z najlepszymi, a pamiętamy przecież jeszcze zachwyty w pierwszej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy, gdzie beniaminek sprawił świetne wrażenie na tle Realu Madryt. Czas jednak wrócić do rzeczywistości i należy szukać kompletu oczek z takim przeciwnikiem, jak ten dzisiejszy. Girona dokonała kilku ciekawych transferów, aby móc powalczyć o pozostanie w La Lidze i do końca ona się nie spłacają. Jedynym światełkiem w tunelu jest do tej pory Oriol Romeu, który swoim doświadczeniem podnosi poziom przyjezdnych. Fani czekają na przebudzenie się Valentina Castellanosa, który w MLS nie miał konkurencji. Czy goście pokonają innego beniaminka?

Jestem zdania, że jest to idealny mecz, aby zagrać kartoniki. Przede wszystkim to starcie dwóch beniaminków, którzy muszą szukać punktów w takich rywalizacjach. Łatwiej nigdzie nie będzie, no może z Elche. Zarówno Almeria, jak i Girona znajdują się w okolicy strefy spadkowej i warto odskoczyć nieco od dołu tabeli. Jeżeli zerkniemy sobie na statystyki, to gospodarze notowali u siebie takie liczby upomnień: 3, 5, 0, 6, a przyjezdni na wyjazdach: 3, 2, 3, 1. Gram czerwień, ponieważ zachęca mnie też osoba sędziego Guillermo Cuadra Fernándeza, który chętnie sięga do kieszonki w tym sezonie. W tej kampanii La Liga prowadził 5 spotkań i pokazał w nich 4 czerwone kartoniki! Oby dzisiaj było podobnie w rywalizacji dwóch beniaminków.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Barcelona - Villarreal

Poniżej 2.5 bramek @2.45 Fortuna


Spotykają się dwie najlepsze defensywy w lidze, pomimo faktu, iż gospodarze ostatnio fatalnie spisują się w obronie, ale za to goście nie strzelają też zbyt wielu bramek w lidze. W Barcelonie zobaczymy pewnie parę zmian względem słabych występów z Interem i Realem. Niby Barcelona będzie chciała się zrehabilitować i wrócić na właściwe tory, ale niestety nie trafiają na łatwego rywala, który z meczu na mecz się rozkręca. Barca może w tym meczu bić głową w mur, nie przewiduję tutaj wielu bramek , więc po fajnym kursie gram under.
 
Ostatnia edycja:
mokasyn_10 59,6K

mokasyn_10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Data: 20.10.2020
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Villareal
Typ: FC Barcelona wygra + under 4.5 goli w meczu + over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: @2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam,
Dzisiaj wybrałem mecz drugiego uczestnika El Clasico, czyli spotkanie FC Barcelona - Villareal. Spotkanie, które zamyka 10 kolejkę La Liga zostanie rozegrane na Camp Nou o godzinie 21.00. Barcelona przeżywa gorszy okres. Po przegranej z Interem w Mediolanie i remisie w domu, faza grupowa LM jest już dla Barcy praktycznie nie do osiągnięcia. Na domiar złego w ostatni weekend dopisała porażke z odwiecznym rywalem.
Trener Barcy podobno dostał ultimatum - dwa zwycięstwa w lidze w najbliższych meczach albo strata posady trenera. Xavi w porównaniu do ostatniego składu wyjściowego ma dokonać kilku znaczących zmian. Na ławce mają usiąść Dembele, Raphinha, Pique oraz Busquets. Do składu na mecz możliwe, że powróci Hector Bellerin, który pauzował z powodu kontuzji stopy. Wg Marki linie pomocy w wyjściowym składzie mają stworzyć Pedro, de Jong i Gabi. Z przodu na bokach mają zagrać Ansu Fati oraz Ferran, w ataku oczywiście Lewandowski. Linia obrony ma się składać z zawodników: Jordi Alba, Éric Garcia, Koundé, Bellerin (ew. Roberto). W bramce ter Stegen.
Mecz z Villareal to szansa, aby wszczepić w kibiców nadzieję, że gorszy okres Barcy to przeszłość. Zawodnicy Xaviego ufają mu oraz wierzą w ten projekt. W mojej ocenie wyjdą odpowiednio nastawieni i zmotywowani i zrobią wszystko aby pokonać dzisiaj Villareal - zadowolą kibiców i przedłużą szansę na pozostanie Xaviego na stanowisku trenera. Zagrają na własnym stadionie, na którym zawsze gra im się łatwiej. Porażka to duże zachwianie projektu Xaviego. Nie będzie to łatwy mecz, ale liczę na zwycięstwo Barcelony. Nie spodziewam się jednak tutaj dużej ilości goli, Barcelona jest raczej minimalistyczna w tym sezonie w lidze, a Villareal straciło jak na razie najmniej bramek w La Liga, stąd typ na under 4.5 goli. Typ na rzuty rożne to już typ statystyczny. W meczach Barcy, linia 5.5 rzutu rożnego często pokrywana jest przez samą Barce. Villareal jakieś różne uważam, że też wykona. Linia 5.5 nie jest wygórowana jak na cały mecz.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Villarreal
Barcelona wygra i Lewandowski odda więcej niż dwa celne strzały @ 3.10
Wynik: 3:0 / 3

Betfan

Tak jak wspomniał wyżej kolega, na przeciwko siebie staną dzisiaj dwie najlepsze defensywy ligi. Na dodatek Xavi podobno jest pod ścianą, bowiem jeśli nie zdobędzie kompletu punktów w dwóch najbliższych spotkaniach ligowych to poleci. Proponuje zatem, że Barcelona mimo trudności wygra dzisiaj, a Lewy odda minimum dwa celne strzały. Barcelona nie może sobie pozwolić dzisiaj na kolejna stratę punktów, bo to niestety pogorszy, a nie poprawi morale zespołu po ostatnich wpadkach. Do składu być może powróci Bellerin, który dostał zielone światło. Mam nadzieje, że na ławce usiądą Roberto oraz ponownie Pique. W linii ataku chciałbym zobaczyć Fati - Lewy - Dembele, który mam nadzieje, że zagra na prawej swojej nominalnej pozycji. Do składu Pedri wydaje się być zmęczony, a więc to czas dla De Jonga oraz Kessie.
Lewandowski w ostatnich trzech spotkaniach oddał pięć celnych strzałów na bramkę rywala. Dzisiaj koledzy zapewne po raz kolejny będą go szukać, a on sam potrafi dać zwycięstwo.
Emery zna dobrze Barcelone i wie jak ją ukąsić. Dla obu ekip będzie to trudny pojedynek o ligowe punkty. Na dodatek będzie to pojedynek mistrza z uczniem, ale czy w dzisiejszym starciu uczeń przerośnie mistrza?. Mam nadzieje, że tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom