>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 Kolejka Bundesligi [28-29.10.2008]

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


VfL Wolfsburg - Borussia Moenchengladbach
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Expekt

Już dzisiaj rozpoczyna się 10.kolejka Bundesligi a w ramach niej dojdzie do spotkania popularnych Wilków z beniaminkiem 1.bundesligi z Moenchengladbach. Podopieczni Felixa Magatha spisują jak dotąd bardzo przyzwoicie i zgromadzili 13pkt w 9 meczach. Ostatniego meczu nie mogą jednak zaliczyć do udanych ponieważ prowadzili już 2-0 z Bayernem, jednak dali sobie strzelić 4 gole i przegrali. Z całą pewnością będa chcieli sobie odbić to niepowodzenie, a pojedynek na swoim boisku ze słabiutką jak dotąd Borussią jest ku temu świetną okazją.
Goście zapisali na swoim koncie tylko 7pkt, z czego zaledwie 1 w meczach wyjazdowych gdzie udało im się zremisować 2-2 z równie słabym Bochum. Obie ekipy spotkały się jak dotąd 14 razy w ramach 1.bundesligi, 8 zwycięstw odniosły Wilki, 5 Zebry i padł tylko 1 remis. Na pierwszy rzut oka bilans ten nie jest aż tak tragiczny dla gości. Jeżeli jednak spojrzymy na mecze rozegrane na Wolkswagen Stadion to jest już znacznie gorzej bo z 7 spotkań Borussia wygrała zaledwie jedno pozostałe przegrywając.

Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe to w żadnym z zespołów nie ma większych problemów kadrowych, a ponieważ Wilki dysponują znacznie większą siłą ognia to nie wyobrażam sobie w dzisiejszym meczu innego wyniku niż ich zwycięstwo.

Prawdopodobne składy:

Wolfsburg:
Benaglio - Riether, Ricardo Costa, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Hasebe, Santana - Misimovic - Grafite, Dzeko

Borussia:
Heimeroth - Svärd, Kleine, Daems, Voigt - Alberman, Paauwe - Matmour, Bradley, Marin - Friend
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Werder Brema-Bayer Leverkusen
Typ : Oba zespoły strzelą gola ? TAK
Kurs : 1,67
⛔⛔WYNIK 0:2⛔⛔


Na Weserstadion przyjeżdza dzisiaj zespół popularnych Aptekarzy. Faworyta trudno wskazać w tym spotkaniu wiec ja się pokusze o inny typ na ten mecz ale uważam że najbardziej prawdopodobny. Trudno jednoznacznie wskazać która z drużyn mogła by wygrać dzisiaj. Sądziłem że niemal pewny jest w tym meczu over 2,5 gola i tak z pewnością jest ale kurs 1,40 jest bardzo niski , a na to że oba zespoły strzelą dzisiaj gola dostajemy aż 1,67 co zmienia całkowicie postać rzeczy i taki kurs ja pobieram z otwartymi rękoma ;)
A więc kilka słów o sytuacji obu klubów. Zatem gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą osłabieni brakiem : Wiese, Fritz, Jansen, Pizarro, Diego, Harnik. Zatem są to dosyć a nawet napewno poważne osłabienia. W tabeli Werder plasuje się dopiero na 10 pozycji. Ich rywal Leverkusen jest wiceliderem , a dzisiaj zagrają bez Barnetty, Gresko, Sinkiewicza i Schneidera. Tak jak wspominałem over także jest tutaj bardzo dobrym typem ale ja zagrałem jak wyżej i uważam że jest to najlepsze rozwiązanie bo po pierwsze Werder na swoim stadionie rzadko zwykł nie strzelac bramki, mimo że nie będzie Diego to są inni dobrzy gracze ofensywni jak Hugo Almeida czy Rosenberg. Leverkusen powinien wykorzystać sytuacje z obsadą bramki Bremeńczyków bo nie będzie Wiese, chociaż z drugiej strony nie wiem czy jest to atut znając przypadłości tego bramkarza do popełniania gaf ale mimo wszystko stanie w bramce Vander(nie mylić z Vader:p). Ponadto gdy spojrzymy na historie wzajemnych meczy rozgrywanych w Bremie pomiędzy tymi zespołami zobaczymy że ostatnie 16 takich gier to 15 wyników overowych, ale co utwierdza bardziej mój typ to to że w każdym przypadku oba zespoły strzelały bramki i często było ich po kilka nawet;) Tak więc jeśli nie wydarzy się nic nieobliczalnego to można właśnie taki obrót sprawy przewidziec.

Przewidywane składy:

▶WERDER: Vander - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Baumann - Frings, Vranjes - Özil - Rosenberg, Hugo Almeida

▶LEVERKUSEN : R. Adler - Castro, M. Friedrich, Henrique, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Vidal, Schwegler - Helmes, Kießling
 
ted 11K

ted

Forum VIP
Werder-Bayer
Typ: X2 Kurs: 1,64 ✅
mozna grac &#39;2&#39; po kursie kolo 3,3 ✅✅ pozdrawiam :jezora:
Werder po dobrych meczach z TSG i Bayernem znowu upadł i watpie by dzis sie podniósł.
Jak wiadomo w obu w/w meczach grał Diego, dzis go zabraknie a to jest powazna strata gdyz bez niego ofensywa Werderu gra bez pomysłu i brakuje jego strzałów zza pola karnego. W ostatnim meczu zmarnowane okazje Rosenberga , jednak Schaaf dalej daje mu szanse lub po prostu niema kim go zastapic, młodziutki turek Ozil dobry technicznie ale nie umie wykończyc akcji jak przyjdzie co do czego. Procz Diego nie zobaczymy dzis Pizarro, Jensena i Wiese którego zastepuje Vander, moim zdaniem niepewny punkt.
Bayer w ostatnim meczu tez nie zachwycał, ale ciezko sie gra przeciwko zmasowanej obronie Koln i trzymaniu na uwadze niebezpiecznego jedynego napastnika Novakovica. Pomijając ten mecz graja dobrze, chociaz ostatni ich przeciwnicy do wymagajacyh nie nalezeli (Bochum, hertha, Eintracht), tak wiec ten mecz bedzie waznym sprawdzianem dla Aptekarzy. Niepewny wystep jest Barnetty oraz Augusto lecz jednak obaj wyjechali do Bremy i raczej Augusto zagra, gorzej ze Szwajcarem.
Uwazam ze Bayer pod kazdym wzgledem przewyzsza poprzedniego rywala Werderu czyli Hannover a gospodarze dzisiejsi wątpie by zagrali lepiej niz wtedy i liczyłbym na 3punkty gosci.
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Miałem podac tutaj typ: VfL Wolfsburg - Borussia Moenchengladbach, ale widzę, że już jest. To krótko dodam tylko, że Vfl ma wysokie cele w tym sezonie i nie może tracic punktów z takimi zespołami jak ich dzisiejszy gośc. Typ warty zagrania na hcp (-1).
 
cesc-fabregas 0

cesc-fabregas

Użytkownik
VS.


BOCHUM - HOFFENHEIM - 2 (2,25)
HOFFENHEIM - strzeli gola (1,22)

Zacznę od drugiego typu. Zdziwi was taki zakład. Normalnie też bym nie obstawiał, ale to jest uzupełnienie do innego kuponu. Hoffenheim musi strzelic.

A co do pierwszego typu, to ja jestem praktycznie pewien zwycięstwa Hoffenheim. Bochum nie gra najlepiej. Zaletą powinien byc własny stadion, ale patrząc na takie wyniki ja 2-2 z Monchengladbach u siebie, to tego się nie obawiam. O dobrej grze Hoffenheim nie trzeba nikogo przekonywac. Kurs rozwiał wszelkie wątpliwości czy grać czy nie.

VS.


Werder - Leverskusen - Over 2,5 (1,45)

Obie drużyny grają ofensywnie zwłaszcza Werder, zwłaszcza na własnym stadionie. Szykuje się dobre widowisko i prawie pewna wydaje się ilość goli więcej niż 2,5.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Bochum - Hoffenheim


Już jutro dojdzie do ciekawego pojedynku beniaminka Bundesligi. Rewelacja tegorocznych rozgrywek , Zmierzy się z 16 drużyną. Jak dotąd ekipy nie miały okazji się spotkać patrząc na formę obu drużyn to zdecydowanym faworytem jest drużyna gości , Tworzą znakomity kolektyw w ich zespole gra sporo młodych i ambitnych graczy jak choćby król strzelców na dzień dzisiejszy Bundesligi Ibisević który ma zaledwie 24 lata a już pokazał się ze znakomitej strony. Trener Ralf Ragnick udowodnił że potrafi z każdym klubem zrobić coś ciekawego , Jego podopieczni zajmowali fotel lidera przed dzisiejszą kolejką , mają strzelonych najwięcej bramek w lidze czego chcieć więcej jak tylko potwierdzić swoją dobrą dyspozycję ze średnim Bochum.
Moje Typy :
Bochum - Hoffenheim - 2 @@ 2,24_8/10 ✅
Over 2,5 @@ 1,50 _6/10 ✅
Strzelec Gola :
Vedad Ibisevic @@ 2,25_6/10 ✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Fajnie się złożyło, że Leverkusen wygrało z Werderem bo Hoffenheim ma podwójną motywację ???? Zapewne będą chcieli ponownie wskoczyć na fotel lidera, ale... No właśnie, ale już od 3 kolejek wygrywają a jak wiadomo wszystkie serie się kiedyś kończą... Sam obstaje przy tym, że kurs powyżej 2 na Hoffenheim to promocja bo jeśli wygrywa się z Hamburgerem 3:0 to o czymś to musi świadczyć... W Bochum jest pewna tendencja jak grają z drużynami pokroju Hoffenheim (czytaj bardzo ofensywnymi) to często pada dużo bramek i tutaj upatruję mega pewniaka na dziś... Z tym, że na over 2,5 nie opłaca się stawiać bo kursy pokroju 1,50 wręcz śmieszą... Za to over 3,5 to już kursiwa w okolicach 2,40 co można nazwać sporym prezentem bo wystarczy spojrzec na wyniki Bochum u siebie sezon wstecz i wygląda to bardzo obiecująco... Mam nadzieję, że Hoffenheim jeszcze się nie wystrzelało bo pobieram Over 3,5✅✅✅ po 2,40 ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
VFL Bochum - TSG 1899 Hoffenheim (hc 1:0) 2 4,20

Rewelacyjny beniaminek &#39;ze wsi&#39; zagra z slabym Bochum. TSG 1899 Hoffenheim to lider z 9 spotkan wygral az 6 strzelajac 24 gole i tarcac 14. VFL Bochum spisuje sie slabo - lewie 1 zwyciestwo i 4 remisy, efekt: 15 miejsce z 7 pkt. Bilans bramkowy 12:15. W skladzie gospodarzy zabraknie Hashemiana, ale zagarja Fernandes, Christoph Dabrowski, Paul Freier i Mimouna Azaouagh, w Hoffenheim nie zagraja Wellington i Terrazzino. Absencja brazylijczyka na bedzie odczuwana ale w skladzie jest przeciez Vedad Ibisevici, Sejasa Salihovici oraz Carlosa Eduardo. Ralf Rangnick ma bardzo ciekawy zespol i co najciekawsze jeden z wiekszych budzetow, jesli chodzi o wydane pieniadze transfery to zespol plasuje sie w czolowce Bundesligi. Sadze ze forma jaka prezentuje zespol TSG 1899 Hoffenheim utzryma sie jeszcze jakis czas i na obiekcie Bochum ujrzymy kilka bramek w wykonaiu gosci.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Eintracht - Bayern Monachium

Na Commerzbank-Arena we Frankfurcie nad Menem. Zmierzy się miejscowy Eintracht z Bayernem Monachium który powoli wraca na swój tor grania , Goście zaczęli wygrywać wielu już w nich zwątpiło jednak oni wcale źle się nie mają. Popularni &#39;&#39;Bawarczycy&#39;&#39; lokują się na 7 miejscu co na pewno jest poniżej oczekiwań dlatego muszą zacząć znów regularnie zdobywać punkty. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem 1-3 Bayernu w tamtym spotkaniu fenomenalne widowisko zafundował kibicą Luca Toni zdobywając 2 bramki którego niestety dziś nie zobaczymy. Zmartwienie ma jednak szkoleniowiec gospodarzy - Friedhelm Funkel, bowiem w jego zespole zabraknie bardzo wielu graczy. Preuss, Vasoski, Köhler, Bajramovic, A. Meier, Amanatidis, Bellaid, Inamoto, Krük i Chris są na liście kontuzjowanych i nie wystąpią w najbliższym meczu. Zaś Jurgen Klinsmann nie skorzysta tylko z czterech zawodników, którzy pauzowali także w ostatnim meczu przeciwko Wilkom. Są to Philip Lahm, Hamit Altintop, Luca Toni i Willy Sagnol. Mecz ma wiele podtekstów na Bayernie jak w każdym spotkaniu krąży duża presja. Kto wygra walkę nerwów moim zdaniem Bayern.
Moje Propozycję :
Eintracht - Bayern Monachium - 1 @@ 1,55_7/10 ✅
Powyżej 2.5 @@ 1,65_6/10 ✅

Strzelec gola : Miroslav Klose @@ 2,10_7/10 ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium (Handicap 1:0) ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.00 na Commerzbank-Arena we Frankfurcie nad Menem rozpocznie się jedno ze środowych spotkań 10. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowy Eintracht podejmować będzie drużynę Bayernu Monachium.
Zarówno piłkarze Friedhelma Funkela, jak i podopieczni Jurgena Klinsmanna, pokazali w ostatniej ligowej kolejce charakter i udowodnili, że należy grać do końca. Obie drużyny przegrywały swoje spotkania 0:2, by po 90. minutach schodzić z boiska z kompletem punktów. Eintracht wygrał wyjazdowe spotkanie z Energie Cottbus 3:2, a Bayern rozbił na Allianz-Arena VfL Wolfsburg4:2.
Szkoleniowiec gospodarzy w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych 3 obrońców (Alexandar Vasoski, Habib Bellaid i Alexander Krük), 4 pomocników (Christoph Preuß, Benjamin Köhler, Zlatan Bajramovic i Alexander Meier) oraz napastnika Ioannisa Amanatidisa.
Z kolei były selekcjoner reprezentacji Niemiec nadal nie ma do dyspozycji Philippa Lahma i Luki Toni&#39;ego, a także kontuzjowanych od dłuższego czasu Hamita Altintopa i Willy&#39;ego Sagnola.
Wobec ogromnych braków kadrowych w ekipie gospodarzy stawiam na wysokie zwycięstwo wracającego do formy i prezentującego się coraz lepiej Bayernu. Mój typ: 3:1 dla gości.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
vs
Bochum - Hoffenheim Typ: 2 Kurs: 2.25​

Hoffenheim sensacyjnie, a zarazem bardzo zasłużenie prowadzi w tabeli Bundesligi. Ostatni mecz wygrali aż 3:0 z HSV! Co prawda ten mecz rozgrywali u siebie ale to i tak wielki wyczyn. Bochum nie wygrało 5 ostatnich spotkań co pokazuje w jakiej są formie. Myślę że Heffenheim ma lepszy zespół, a jedyne co mnie zastanawia to to czy po ostatnim zwycięstwie z HSV nie popadli w samozachwyt? Myślę jednak że nie i powalczą o zwycięstwo z Bochum.

vs
Eintracht - Bayern Typ: 2 Kurs: 1.54​

Bayern ostatnie 3 mecze wygrał. W tabeli jest jednak &#39;&#39;nisko&#39;&#39; i musi w tej kolejce zdobyc kolejne 3 pkt. i gonic lidera. Eintracht ostatnie dwa mecze również wygrał ale ze znacznie słabszymi rywalami: Energie i Karlsruher. Bayern w meczu z Wolfsburgiem zagrał na prawdę świetną drugą połowę i jeśli to powtórzy nie powinien miec problemów z wygraniem we Frankfurcie. Najlepszy zawodnik Bayernu w zeszłym sezonie Franck Ribery powiedział że ostatnie zwycięstwa dały im &#39;&#39;dużo ufności we własne siły&#39;&#39; co na pewno jest bardzo ważne. Francuz wypowiedział się także na temat swojej formy po kontuzji i ocenił że jest przygotowany na 85% ale to jego &#39;&#39;85%&#39;&#39; po tym co pokazał chociażby z Wolfsburgiem to bardzo dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom