>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. Grand Prix Wielkiej Brytanii [16 - 18 lipca 2021]

Status
Zamknięty.
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Dwukrotnie pograłem w tym sezonie na Maxa. Pierwszy raz, gdy pękła mu opona tuż przed metą wyścigu, drugi raz dziś, gdy załatwił go Lewis. Szczęściarz ze mnie... miałem dziś też Vettela :cautious:
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
jak nie dadza mu wybrakowanych opon to go staranuja a la Schumacher 96 i 7 tak wiec o ?Hamiltona mozna byc chyba spokojnym w dluzszym okresie
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
10 sekund kary dla Hamiltona to śmiech na sali. Nie dość, że wyeliminował najgroźniejszego konkurenta to jeszcze mógł go pozbawić zdrowia. Sedziowie sie wygłupili. Max w szpitalu i nie wiadomo jak sie to skonczy a bolid do kasacji.
To wejscie było z gatunku bandyckich.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Lewis może na tym zyskać względami psychologicznymi. Max jest bezkompromisowy i będą sytuacje na styku jeszcze w tym sezonie i na pewno wtedy szanse, że Holender się zagrzeje są dużo większe, a to może być korzystniejsze dla Hamiltona. RedBull będzie robił wszystko by Max wygrywał kwale. Gdy będzie różnie Lewis to wykorzysta. Chyba wszyscy już czekają na kolejny wyścig.

Sędziowanie poziom dna. Jeśli Mercedes podgonił RedBulla to ten incydent może być kluczowy dla całego sezonu.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Takie zagranie to sie kwalifikuje byc moze na odebranie wszystkich punktow w sezonie a nie 10 sekund kary

No ale F1 to polityka wiec blacklifematters ite sprawy rzeciez Formula 1 jest bardzo rasistowaska ciemiezy czarnoskorych kierowcow, nie daje im wygrywac itp

Oj biedni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom