>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

rykos 0

rykos

Użytkownik
Mozliwe ze promocja sie skonczyla bo zniknal baner na stronce za daja 10€ za rejestracje :|. Ja narazie z tych 10 zrobilem 37,11 + kupon &quot;otwarty&quot; na ktorym zostal tylko Juventus (ale mecz przelozyli i jeszcze mi nie zaliczyli tego T.T).
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
Panowie korzystając zawsze z jakiejkolwiek promocji polecam dokłądnie przeczytać Regulamin bo później tylko jest płacz i zgrzytanie zębów ;)
Niektórzy nie znają tak dobrze angielskiego jak ty. Mógłby jakiś moderator albo admin dać na pierwszej stronie w pierwszym poście przetłumaczenie regulaminu i by każdy wiedział jakie są warunki.

A wie ktoś jak napisać po angielsku &quot;jakie są warunki wypłaty&quot;?? :jezora:
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Czy ktoś ma również problemy z obsługą tej stronki w Operze? :zoltakartka:

Nie może wyświetlić oferty :zy3ou:
 
emademce 0

emademce

Użytkownik
Bonuses can from time to time be placed into a Account Holders’s account as part of a sales promotion/marketing campaign. These bonuses cannot be withdrawn/paid-out but must be used for the placing of bets. A bonus must be used, if not differently specified, within two months of it being placed in to the account or else it will be withdrawn. Polecam ten punkt regulaminu i http://www.translate.pl ;-) i wszystko jasne.
 
B 0

banned123

Użytkownik
Zapytamel sie co dzieje sie z moja wyplata i dostalem cos takiego:

Dear client,




Kindly be informed that the competent office will soon process your withdrawal request. You will shortly be contacted by us to inform you that your payment request has been processed.




Please do not hesitate to contact us once again in case you would require further assistance.Thank you for showing interest in our service.

Regards
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
No zobaczymy co z tego bedzie ;). Ja ugralem 39€ i otwarty 1 zaklad mam na 0,85€ ^^. Zlecilem wyplate i teraz czekam, czy dojdzie :spokodfhgfh: .
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
zlecenie przyjęte zobaczymy co dalej z tym zrobią


WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED!

Username: kamilleon
Starting amount : 57.65 Euro
Withdrawn Amount : 57.65 Euro
New Balance : 0 Euro
 
M 0

maxxx

Użytkownik
zlecenie przyjęte zobaczymy co dalej z tym zrobią


WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED!

Username: kamilleon
Starting amount : 57.65 Euro
Withdrawn Amount : 57.65 Euro
New Balance : 0 Euro
Ile razy postawiłeś i po jakim kursie ?
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
postawiłem tylko jeden kupon

TICKET SUMMARY &#39;0x00004e56&#39;
SPORT EVENT. H DESCRIPTION H BET EVENT ODDS RESULT
17/12/2006 17:00

CALCIO BUND BREMA - WOLFSBURG ESITO FINALE 1X2 1 1.30 1
17/12/2006 21:00

CALCIO CFC LENS - LIONE ESITO FINALE 1X2 2 2.15 2
15/12/2006 21:00

CALCIO CICB JUVENTUS - CESENA ESITO FINALE 1X2 1 1.00 ANNULLATO
13/12/2006 20:45

CALCIO PRLG CHELSEA - NEWCASTLE ESITO FINALE 1X2 1 1.25 1
16/12/2006 15:30

CALCIO BUND HERTHA - FRANCOFORTE ESITO FINALE 1X2 1 1.65 1


BET AMOUNT TOTAL ODD POSSIBLE WINNING
10.00EUR 5.76 57.65EUR

PRINT EXIT
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
zaliczyli ci ten mecz juwentusu??
Kumpel postawil singla 5 Euro i mu nie oddali kasy.:/


A swoja droga niezle mi idzie w tym totosi
mialem juz 87Euro
obecnie 60Euro i 45 do wygrania
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
zlecenie przyjęte zobaczymy co dalej z tym zrobią


WITHDRAWAL REQUEST ACCEPTED!

Username: kamilleon
Starting amount : 57.65 Euro
Withdrawn Amount : 57.65 Euro
New Balance : 0 Euro
Kamilleon, czy TY podczas zakładania konta w Totosi podawałeś swoje prawdziwe imię, nazwisko oraz adres zamieszkania? I czy wszyscy podawaliście je prawdziwe?
 
Do góry Bottom