>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10$ bonus Poker.com

S 0

sopel81

Użytkownik
DZIEKI MAZAQ SWIETNE PROMO KASKA NA KONCIE DODAM ZE TEN KOD TRZEBA WPISAC : NAJPIERW WEJS W DEPOSITM POTEM W COUPONS I WPISAC TEN KOD DUZYMI LITERAMI POZDRAWIAM .
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ale jaja jak chce się zarejestrować, to przy adresie e-mail nie moge dać &quot;małpy - @&quot;
:|
 
yako 0

yako

Użytkownik
Dlaczego nie moge grac na zadnym stole??

Wyskakuje mi cos zeby aktywowac konto czy cos takiego .... Tylko jak to zrobic??

Prosze o pomoc!
 
S 0

sorvali

Użytkownik
tu trzeba zdobyc 2000 camp points aby to wyplacic , ograłem jakiegos brytyjczyka na 30 dolarow, grałem z nim ze 2 godziny, stawki czasami po 5-10 dolarow , i ledwo do 400 dociagnalem...;/
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
kurde ja tez z gdzine gralem i mam dopiero 147 cam points moze jest ktos chetny ze by razem siasc do jednego stolu dla 2 osob i to szybko poobracac?????? czekam na odpiwedz
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
dlaczego niemozliwe bardzo dobra promocja, poprostu trzeba posiedziec troche dłuzej..
dłuzej?? heeh tu trzeba siedziec kilka dni zeby te ptk zdobyc siedzialem chyba 7 godzin stawki 1-5 $ i na koncie 185 ptk to w takim razie musialbym posiedziec jeszcze 10 dni roboczych po 7 h :;/:
 
S 0

sorvali

Użytkownik
kurde ja tez z gdzine gralem i mam dopiero 147 cam points moze jest ktos chetny ze by razem siasc do jednego stolu dla 2 osob i to szybko poobracac?????? czekam na odpiwedz
myślałem o tym, ale tak sie nie da - dealer pobiera prowizje od kazdej rozegranej partii - bardzo mnie zdziwilo ze z cash in w wysokosci moich 10 dolarow i jakiegos goscia 20, po pewnym czasie na stole zrobilo sie...24
takim sposobem grajac we dwoje dochodzi sie i tak do zera.
 
K 0

kolpik

Użytkownik
jak tak piszecie to tu chyba nie ma roznicy za jakie stawki sie gra ja grałem na najmiejszych ale max osob i mam 200pkt a grałem ze 3h...
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Co wy gadacie ,że trudno się zdobywa comp pointsy.
Ja gram od 10 rano, i mam już 500.
Więc raczej nie tak źle ;-) ;-)
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
czemu mi sie nie da wpisac tego kodu??
wyskakuje error
You are not eligible for the coupon claimed.
Note if you have a deposit coupon code, do not enter it here. Please enter it when you make a deposit.

moze mi ktos powiedziec o co tu chodzi??
 
Do góry Bottom