>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10$ bez depozytu ! Aspinalls Poker ! kasa w 24h po rejestracji!

milanista7 25

milanista7

Użytkownik
$10 FREE – Bez potrzeby depozytu


http://www.aspinallspoker.com

  1. Download oprogramowania
  2. Otwórz nowe konto
  3. Zarejestruj kartę kredytową
  4. Kasa na koncie po max. 24 godzinach.
Warunki wypłaty:
Ugrać 100 rake hands
:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jeśli założę na kartę debetową o coś się stanie?? Da się to jakoś rozróżnić czy debetowa czy kredytowa ??skoro podam tam tylko numer i datę ważności karty
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
jeśli założę na kartę debetową o coś się stanie?? Da się to jakoś rozróżnić czy debetowa czy kredytowa ??skoro podam tam tylko numer i datę ważności karty
nic sie nie stanie na golden riviera rejestrowalem debetowai dostalem 10 $
 
L 0

lincoln

Użytkownik
Ja dostałem tak kiedys na Crazy Poker !! I teraz koles na czacie mi powiedzial ze dostalem juz kiedys i nie daja ale po klotni typu ze nigdzie nie widze aby tak pisało:

Register a valid Credit Card (Visa or Mastercard)
E-mail our 24/7 Helpdesk and claim your $10

Dodał mi do konta 10$ ???? Jak najbardziej + na początek dla nich :p
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Lincoln co napisales do kolesia od supportu ze Ci dal te $10 ? bo mi napisal ze juz dostalem na golden riviera i nie wiedzialem co odpisac ..
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie mam taki problem , otoz zawsze jak chce sie rejstrowac w tej sieci to cos takiego mi wyskakuje wiecie moze o co chodzi ?
 
L 0

lincoln

Użytkownik
1.Register a valid Credit Card (Visa or Mastercard)
2.E-mail our 24/7 Helpdesk and claim your $10

Spytałem go czy gdzies w tych 2 punktach jest napisane ze jak sie dostalo na crazy czy tam golden to tu sie nie dostanie !! Naciskalem na niego ????
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
hmm jako karte kredytowa zerejestrowalem karte debetowa, ktos pisal wczesniej ze jak ktos skorzystal z innej promocji to tu nie dostanie , i o to sie balem bo nie pamietam czy na golden rivera zakladalem konto, ale na live pogadalem z ziomkiem i dopisali 10$ ????
 
U 0

urlich

Użytkownik
1.trzeba pisać do nich na maila czy bonus dają sami?
2.przed wyplata na mb trzeba robic depozyt? Jest wogole jakas mozliwosc wyplaty srodkow bez ówczesnego depozytu?
 
Do góry Bottom