>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10,000$ Freroll Party poker 28.03.04 dla polakow i rumunów

Status
Zamknięty.
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
tak jak w temacie 10,000$ freeroll o 20:30 na Partypoker
turniej znajdziecie w turniejach specjalnych
rejestracja otwarta
płatne 500 miejsc
narazie ok 200 osob zarejestrowanych

Btw. do adminow nie umieszczalem tego posta w temacie &quot;freroll piatek&quot;
bo mysle ze to jest wyjatkawy turniej i drugi taki sie predko nie zdarzy na PP
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Zarejestrowanych 856 osob .500 miejsc płatnych wiec sam sobie odpowiedz czy sie opłaca ????
po pierwsze to nie sądzę że tylko 500 osób które się najszybciej zarejestrują coś tam wygrają, a po drugie to osoby które miały bonus od &quot;supergame&quot; mogą grać

&quot;Nie zwlekaj, zaloguj się na PartyPoker i weź udział w darmowym Freerollu. Jedyny warunek uczestnictwa w turnieju, to posiadanie statusu Real Money Player (wszyscy gracze SuperGame, którzy otrzymali bonus od SuperGame spełniają ten warunek!)&quot;

:-D
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
po pierwsze to nie sądzę że tylko 500 osób które się najszybciej zarejestrują coś tam wygrają, a po drugie to osoby które miały bonus od &quot;supergame&quot; mogą grać

&quot;Nie zwlekaj, zaloguj się na PartyPoker i weź udział w darmowym Freerollu. Jedyny warunek uczestnictwa w turnieju, to posiadanie statusu Real Money Player (wszyscy gracze SuperGame, którzy otrzymali bonus od SuperGame spełniają ten warunek!)&quot;

:-D

Napisałem gdzieś ,ze 500 pierwszych osób :-D:-D .czytaj ze zrozumieniem
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
&quot;Nie zwlekaj, zaloguj się na PartyPoker i weź udział w darmowym Freerollu. Jedyny warunek uczestnictwa w turnieju, to posiadanie statusu Real Money Player (wszyscy gracze SuperGame, którzy otrzymali bonus od SuperGame spełniają ten warunek!)&quot;

:-D

niewiem czemu supergame rozsyła te meile i chyba wprowadza ludzi w blad ale ja sie zarejestrowalem bez problemu

a tymbardziej w lobby turniejowym jest napisane ze turniej jest ograniczony i tylko dla polakow i dla rumunow

niewiem czemu supergame sie pod tym podpisuje ze to jest ich turniej??

moze ktos to wytlumaczy
 
F 0

frantic20

Użytkownik
niewiem czemu supergame rozsyła te meile i chyba wprowadza ludzi w blad ale ja sie zarejestrowalem bez problemu
a tymbardziej w lobby turniejowym jest napisane ze turniej jest ograniczony i tylko dla polakow i dla rumunow
niewiem czemu supergame sie pod tym podpisuje ze to jest ich turniej??
moze ktos to wytlumaczy
czego ty nie rozumiesz ?? supergame rozdaje depozyty na partypoker tak ? czyli jesli kozystales od niech z drarmowego depozytu to lapiesz sie do tego turka chociaz ty nie wplacales swojego depozytu na party ... lol c zego ty nie rozumiesz
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
czego ty nie rozumiesz ?? supergame rozdaje depozyty na partypoker tak ? czyli jesli kozystales od niech z drarmowego depozytu to lapiesz sie do tego turka chociaz ty nie wplacales swojego depozytu na party ... lol c zego ty nie rozumiesz


sluchaj wiem ze supergame rozdaje depozyty na PP chodzilo mi o te wiadomosc od supergame gdzie pisza ze osoby ktore bla bla...

dla mnie to bynajmniej zabrzmialo ze tylko ci ktorzy sie rejestrowali w supergame moga grac w tym turku o to mi chodzilo jarzysz?
a rownie dobrze mogl ktos napisac ze ci co sa zrajestrowani na pokerstrategy i skorzystali ze sponsora na PP moga grac w turku


a nie od dzisiaj jest wiadome ze zeby zagrac w obojetnie w jakims turnieju na PP trzeba bylo zlozyc kiedys depozy dla mnie jst to oczywiste...

btw. co ty tak sie bulwersujesz jakbym niewiadomo co napisal Laughing out loud...
nie cisnieniuj sie tak bo ci pukawa wyskoczy:-D

pozdro i gl w turku
 
L 72

loozer21

Użytkownik
10$ wpadło zawsze to za free i mozna na zakłady przelac. CIekawe kiedy kolejny taki fr bedzie. WIe ktos moze cos na ten temat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom