>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Runda kwalifikacji LM - REWANŻE [13.07.2021]

Status
Zamknięty.
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Jakbym czytal i znał zasady to nie zadawałbym pytań.moj blad że nie doktoryzowalem się nad tym. Dzięki za odpowiedzi :)
Ale to nie jest doktoryzacja szczerze powiedziawszy.
Moim zdaniem 90% jak nie więcej użytkowników rozumie te zasady po paru sekundach od ich wprowadzenia. A przynajmniej w moim przypadku tak było a za wybitnego się nie uważam.
Objaśniłem dokładny algorytm który wydaje się bardziej skomplikowany do zrozumienia niż ogół nowych zasad.
Cieszę się, że pomogłem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale to nie jest doktoryzacja szczerze powiedziawszy.
Moim zdaniem 90% jak nie więcej użytkowników rozumie te zasady po paru sekundach od ich wprowadzenia. A przynajmniej w moim przypadku tak było a za wybitnego się nie uważam.
Objaśniłem dokładny algorytm który wydaje się bardziej skomplikowany do zrozumienia niż ogół nowych zasad.
Cieszę się, że pomogłem.
euro sie skonczylo przed chwilą i takie same zasady byly tylko dotyczyly jednego meczu a nie dwoch ;) tutaj jest tak samo tylko mecz trwa 180 minut a nie 90.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Liga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa vs Bodo/Glimt
Typ: Mahir Emreli strzeli gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Można rzec, że były napastnik Qarabagu Agdam z buta wszedł do szatni mistrza Polski. Sparingi, sparingami, ale najwyższą wartość pokazujesz w meczach o stawkę i tak jest właśnie z Mahirem Emreli. Apetyty z jego przyjściem do Warszawy rosną i nic w tym dziwnego, jeżeli w Norwegii popisujesz się dwoma golami. Dzisiaj ponownie będzie miał swoje szanse, ponieważ Legia zagra z kontry, a obrona przeciwników nie jest z monolitu. Spodziewam się kilku trafień, w tym minimum jednego Azera. Powinniśmy od samego początku oglądać otwarte widowisko i mam nadzieje, że nowy nabytek Wojskowych przynajmniej raz trafi do siatki Bodo/Glimt.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Liga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa vs Bodo/Glimt
Typ: Mahir Emreli strzeli gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Można rzec, że były napastnik Qarabagu Agdam z buta wszedł do szatni mistrza Polski. Sparingi, sparingami, ale najwyższą wartość pokazujesz w meczach o stawkę i tak jest właśnie z Mahirem Emreli. Apetyty z jego przyjściem do Warszawy rosną i nic w tym dziwnego, jeżeli w Norwegii popisujesz się dwoma golami. Dzisiaj ponownie będzie miał swoje szanse, ponieważ Legia zagra z kontry, a obrona przeciwników nie jest z monolitu. Spodziewam się kilku trafień, w tym minimum jednego Azera. Powinniśmy od samego początku oglądać otwarte widowisko i mam nadzieje, że nowy nabytek Wojskowych przynajmniej raz trafi do siatki Bodo/Glimt.
A jak Michniewicz postawi z przodu na wracającego do kadry Pekharta? Ja bym się wstrzymał z tym zakładem do ogłoszenia oficjalnych składów, ale wszystkie znaki mimo wsyzstko wskazują że to Emreli powinien wybiec od początku, po takim meczu jak w Norwegii, chociaż u takiego szkoleniowca jak Czesiek wszystko jest możliwe
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
A jak Michniewicz postawi z przodu na wracającego do kadry Pekharta? Ja bym się wstrzymał z tym zakładem do ogłoszenia oficjalnych składów, ale wszystkie znaki mimo wsyzstko wskazują że to Emreli powinien wybiec od początku, po takim meczu jak w Norwegii, chociaż u takiego szkoleniowca jak Czesiek wszystko jest możliwe
Może tak być, ale na kontry wydaje mi się, że lepiej skrojony jest Emreli niż Pekhart, zobaczymy, większe szanse na występ dla Azera, który spisał się świetnie z Bodo/Glimt.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: K. Almaty - M. Haifa
Typ: Obie strzelą gola - nie
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ciężko się pisze analize do no Bttsa bo zwyczajnie mam przeczucie ze tutaj obie drużyny nie będą się cieszyć ze strzelonego gola. Pierwszy mecz tych drużyn był mega nudny, mimo wyniku 1:1 nie działo się tam zbyt wiele poza kilkoma groźnymi akcjami gospodarzy. Początkowo chciałem dziś iść w stronę gości którzy wyglądali o wiele lepiej w pierwszym meczu ale zachęcony kursem gram obie strzela nie. Spodziewam się w miarę zachowawczego meczu bo gdy zasada goli wyjazdowych już nie działa, to nie ma się co szarpać żeby nie stracić zbyt szybko gola. Oba zespoły w ostatnim czasie mniej więcej połowę meczów grali na no Btts, w przeciągu ostatniego roku spotkali się 2 razy i 2 razy zagrali na Btts więc dziś czas na inne rozwiązanie po wysokim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Kairat-Maccabi
1 polowa wiecej niz 1.5 2.82
(Fortuna)
Maccabi jak dla mnie zdecydowany faworyt.Juz w pierwszej polowie powinni spokojnie strzelic 2 gole.W lidze Izraelskiej zazwyczaj od poczatku cisneli rywali,i dzis jesli chcha awansowac musza zrobic to samo ze slabiutkim rywalem
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Bodo Glimt
Typ: w meczu będzie czerwona kartka
Kurs: 4,75
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Będzie to spotkanie rewanżowe, w pierwszym meczu Legia Warszawa wygrała 3:2. Przed rewanżem Legia jest w komfortowej sytuacji, bo wystarczy im, że nie przegrają u siebie i awansują. Pierwotnie miałem grać na gole Legii, ale kursy zostały tak mocno zbite, że już nie warto, więc postanowiłem dać typ na czerwoną kartkę. W pierwszym spotkaniu było sporo kartek i co najważniejsze była również czerwona kartka, a dostał ją gracz drużyny Bodo Glimt. Jak wiadomo mecze rewanżowe to są jeszcze większe nerwy, więc skoro w pierwszym spotkaniu była czerwona kartka, to w tym też może być. Do tego obie drużyny mają słabą obronę, więc może być jakiś faul w sytuacji sam na sam itp.
 
Ostatnia edycja:
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Cuda się dzieją z tymi kursami w meczu Legia - Bodo Glimt...Tydzień temu legioniści jechali by dostać łomot...byli po kursie bodajże 3,20.
Minęło 6 dni...i Ci sami Legioniści są po kursie 1,60... Czyli aż tak ich forma wzrosła przez tydzień: )?
Ani Legioniści nie są tak dobrzy ani Norwegowie tak słabi...

x kurs 4,15 STS
wynik 2:0 FT
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Legia na razie lepszy wynik niż gra. Sama akcja z golem piękna. Gość z Bodo z 2 metrów seta nad bramka w hektary a mogli prowadzić 1-0. Pewnie jeszcze ich skontrują raz na 2-0 i awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom