>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Ligue1 (6.08-8.08.2021)

Status
Zamknięty.
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
1 kolejka to zawsze trochę loteria. W tym sezonie zwłaszcza, ponieważ aż 9 klubów L1 zmieniło trenera. Wyłapałem jednak parę interesujących mnie meczów:

Monaco - Nantes 1 @1.44 Fortuna

Tutaj bez zbędnej filozofii, Monaco jest co najmniej 2-3 półki wyżej od Kanarków i powinno zgarnąć komfortowe zwycięstwo. Kovac stworzył naprawdę fajny i zgrany zespół, który w mojej opinii znowu powalczy o najwyższe cele w lidze. Tego lata w drużynie nie było zbyt wielu ruchów - z ważnych postaci odszedł jedynie Jovetić, natomiast został od razu zastąpiony przez holenderski talent, Boardu. Dziś z podstawowych graczy niedostępny jest jedynie podstawowy bramkarz, Lecomte, natomiast dopiero co sprowadzony Alexander Nubel już pokazał się z dobrej strony w we wtorkowym meczu ze Spartą Pragą. Monaco grało trzy dni temu w Czechach (i ma do zagrania rewanż w el. LM w następny wtorek), natomiast uważam, że klub z księstwa ma zbyt dużo jakości w swoim składzie, żeby stracić dziś punkty. Kanarki ostatnio ledwo utrzymały się w lidze i w tym sezonie też pewnie będą walczyć o utrzymanie do samego końca. Nie przeprowadzili praktycznie żadnych ciekawych transferów, a odszedł Louza, który często ciągnął tam grę do przodu. Dziś trzy punkty dla Monaco to obowiązek.

Lyon - Brest 1/+2.5 @1.61 Fortuna
1/BTTS @2.31 Fortuna
Lyon powyżej 2.5 gola @1.90 Fortuna


W tym meczu polecam generalnie wszelkie overy bramek, bttsy i tym podobne. Nowym trenerem OL jest Peter Bosz, znany z ultraofensywnego stylu gry. Efekt jego pracy widać już w meczach przedsezonowych Lyonu - 4:1 z Wolfsburgiem, 2:2 z Villarreal, 2:3 ze Sportingiem, 3:5 z Porto. Generalnie hokej, parcie do przodu i dziurawa defensywa. Brest również jest taką drużyną, która lubi atakować, ale broni bardzo słabo. Jej nowym trenerem jest Michel Der Zakarian, którego Montpellier zajęło 8 miejsce w poprzednim sezonie, przy okazji będąc piątą najsłabszą defensywą w lidze. Jak dla mnie idealny mecz pod grad goli.

Troyes - PSG
PSG (-1) @1.81 Fortuna


PSG bez dwóch zdań musi coś udowodnić. W tamtym sezonie przegrali mistrzostwo i teraz za wszelką cenę będą chcieli je odbić. Wiem, to brzmi jak truizm, ale naprawdę nie wyobrażam sobie w tym meczu niczego innego niż spokojne 2,3:0 dla Paryża. Troyes ma paru ciekawych piłkarzy, ale jednak PSG to zupełnie inna półka, nawet bez kilku podstawowych graczy (choć raczej Mbappe powinien być gotowy na ten mecz). Nawet rezerwowym składem potrafili grać w miarę jak równy z równym z Lille w superpucharze tydzień temu. Po takim kursie można wrzucić na kupon.

Montpellier - Marsylia BTTS @1.62 Fortuna
BTTS/+2.5 @2.03 Fortuna


Kolejny mecz w którym z miejsca widzę bramki. Nowym trenerem Montpellier jest Olivier Dall'Oglio - były trener Brestu (obie drużyny wymieniły się trenerami). W ostatnim sezonie jego Brest ledwo się utrzymał, ale wyróżniał go jeden aspekt - pomysł na grę w ofensywie. Mimo zajęcia 17. miejsca w tabeli drużyna z Bretanii strzeliła 50 goli (tyle co dziewiąta Nicea, tylko dwa mniej od szóstego Rennes). Teraz w Montpellier Dall'Oglio będzie posiadać o wiele większą siłę rażenia w ataku (Laborde, Delort, Mavididi), która może się na dobre rozhulać pod jego skrzydłami. Marsylia natomiast jest w kompletnej przebudowie - przyszło do niej wielu nowych graczy m.in. Gerson, de la Fuente, Guendouzi czy Under. Pewnie minie trochę czasu zanim ta nowa paczka zacznie odpowiednio funkcjonować, natomiast myślę że nie będą mieli problemu z dziabnięciem Montpellier w niedzielę. Mają dużo jakości (zwłaszcza Payet ostatnio odżył i wygląda bardzo dobrze), a Montpellier już za Der Zakariana nie umiał zbyt dobrze bronić (nie spodziewam się poprawy).W ostatnich trzech meczach między tymi ekipami 3 razy padł BTTS, myślę, że tym razem znowu tak będzie i zobaczymy parę bramek.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
900x450_MK.jpg

Przed nami piłkarski weekend, więc w Betclic rusza nowa promocja – „Misja kupon” (https://www.betclic.pl/promocja/misjakupon-ch8000)! Weź udział w akcji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i zacznij obstawiać kupony AKO na piłkę nożną z minimum 5 zdarzeniami, kursem co najmniej 4.00 i stawką 20 zł lub wyższą. Jeśli trafisz jeden kupon spełniający warunki promocji, otrzymasz 40 zł w formie bonusu!

Promocja obowiązuje od 06.08. do 08.08., a bonusy zostaną wypłacone 10 sierpnia do godz. 17:00. Każdy klient może otrzymać maksymalnie 1 bonus.


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100_fbk.jpg
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lyon - Brest
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna
Lyon rozegrał kilka spotkań towarzyskich i prawie wszystkie mocno overowo, podobnie było w przypadku drużyny Brest. Były to spotkania głównie do przetestowania różnych formacji, wielu rezerwowych zawodników dostawało szanse przez co te mecze były obfite w bramki. Uwazam że dziś będziemy świadkami innego meczu, mimo że Lyon to mocna ekipa z dobra ofensywa to jednak liga Francuska uchodzi raczej za mocno underowa. Nie spodziewam się tutaj otwartego meczu ze strony Brest, który znając siłe ataku gospodarzy będzie grał rozważnie w defensywie i szukał swoich szans z kontrataku. Nie szedl bym tutaj w odważniejszego undera, ale linia 3.5 w mojej ocenie jest jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom