>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1 Kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A wiec zaczynamy :



Spośród tych wszystkich spotkań najciekawiej zpaowiada się pojedynek pomiędzy AS Monaco i PSG , moim zdaniem faworytem jest PSG które w tym sezonie dzielnie walczylo na rynku transferowym . Co wy o tym sadzicie ?

Zapraszam do analizowania meczów pierwszej kolejki Ligue 1.
 
K 0

kaml1992

Użytkownik
Tak masz racje faworytem na pewno jest PSG a pozyskanie takich zawodników jak Alonzo (Nantes), Diane (Al Rayyn), Digard (Middlebrough), Mendly (Hull City) Souza (Geremio Porto Alegre), Pauleta, Yepes, Guly i Makelele było na pewno dobrymi posunięciami, będzie to nieobliczalna drużyna która powinna się włączyć w walkę o pierwszą trojkę ???? . Problemem mogą być tylko kibice którym nie spodobało się że podrożały cenny biletów
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak masz racje faworytem na pewno jest PSG a pozyskanie takich zawodników jak Alonzo (Nantes), Diane (Al Rayyn), Digard (Middlebrough), Mendly (Hull City) Souza (Geremio Porto Alegre), Pauleta, Yepes, Guly i Makelele było na pewno dobrymi posunięciami
Ci zawodnicy których pogrubiłem to Ci którzy z PSG odeszli...
Dla mnie na pierwszy rzut oka ciekawym typem wydaje się PSG. Grają co prawda na wyjeździe w Monako ale zespół gospodarzy stracił kilku wartościowych graczy a na ich miejsce przyszli słabsi gracze. Włodarze PSG bardzo intensywnie pracowali na rynku transferowym i stąd wzięły się transfery. Makelele, Giuly czy też Sassegnon. Myślę że w tym spotkaniu spore szanse na wygraną mają goście z Paryża
 
K 0

kaml1992

Użytkownik
⚽Olympique Lyon - Toulouse FC✅✅✅
Typ:1
Kurs:1.36
Bukmacher:fortuna

Analiza
W niedziele o godzinie 21.00 na stadionie Stade Gerland mogącego pomieścić 42 tysięcy osób rozegra się mecz pomiędzy miejscowym Olympique Lyon a Toulouse FC 17 drużyną poprzedniego sezonu. Nowym trenerem Lyonu został Claude Puel wydaje się ze warsztat trenerski ma on o wiele lepszy od swojego poprzednika. Do tego polityka transferowa wróciła na właściwe tory, czyli kupowanie wyróżniających się zawodników z francuskiej ekstraklasy. Po raz pierwszy od lat nie można mówić o poważnych osłabieniach drużyny. Odszedł co prawda najlepszy do tej pory bramkarz drużyny doświadczony Grégory Coupet. Na jego miejsce pozyskano jednego z najlepszych bramkarzy poprzedniego sezonu Ligue 1 z Nicei Hugo Lorissa o którego starały się najlepsze kluby Europy na czele ze sławnym Milanem. Z klubem pożegnał się także utalentowany ofensywny pomocnik Ben Arfa powodem jego odejścia był konflikt dwóch „młodych wilczków” Benzema kontra Ben Arfa. Pauel buduje silną drużynę o czym mogą świadczyć transfery pozyskano Mensaha (obrona), Ederson, Makouna, Pjanica (pomoc). Za to kadra Toulouse nie jest już tak imponująca jak jak ich rywali do zespołu dołączyli Blondel, Bonnet, Breaaten, Carraso, Didot, Hamel, Larsen, Pantecote jednak nie są to zawodnicy klasy Benzemy czy Freda, za to ubytki są dosyć znaczące drużynę opuścili Arrache(Marsylia), Battles ( Grenoble), Camara (Chateaurox), Dieuze (La Havre), Douchez (Rennes), Elmander -najlepszy strzelec drużyny poprzedniego sezonu (Bolton), Emana (Betis), Jonson (Brondby), Mermillod(Troyes), Pentecote (Bastia), Riou (Marsylia). Toulouse i Lyon grały że sobą na stadionie Stade Gerland 28 razy 13 meczów wygrywali gospodarze 9 spotkań kończyło się remisem 5 razy wygrywali goście. W ostatnim sezonie górą był Olympiq wygrał 3-2. Wielkim faworytem tego meczu jest Lyon każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy będzie traktowane jak sensacja. Myślę że mistrz Francji nie powinien stracić punktów na własnym boisku i odnieść pewne zwycięstwo
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
AJ Auxerre - FC Nantes​
Typ: 1 2,10✅
Analiza:

W tym tygodniu zespoły walczące o mistrzostwo ligi francuskiej rozegrają swoje pierwsze mecze, tak, więc rozgrywki rozpocznie jedna z pięciu najsilniejszych lig europy. Szczególnie w pierwszej kolejce spodobał mi się mecz Aj Auxere - FC Nantes bukmacherzy wystawili wysokie kursy zachęcające do postawienia w tym „polskim” pojedynku. Dlaczego Polskim? W barwach AJA grają trzej Polacy Dutka, Jeleń i Oziemczuk, a właścicielem ich przeciwnika jest Waldemar Kita. Jean Fernandez pozyskał interesujących piłkarzy oprócz wcześniej wymienionego Dutki, skład zasilili Berthod, Coulibaly, Dale, Hengbart, Huyghebaert, Narry. Największym problemem AJA była lewa obrona, ale sprowadzili Berthod z Monaco niestety doznał on przed sezonem poważnej kontuzji przekreślającej udział tego zawodnika w meczu z żółto-zielonymi. Jak zarazie zespołu z Burgundii nie opuścił Tamas, podporą lini defensywnej zainteresowany był Celtic, ale jak na razie do transferu nie doszło. Gra u siebie najlepiej wychodziła w poprzednim sezonie gospodarzom osiem meczów wygrali zremisowali cztery, a przegrali siedem. Optymistycznie o nowym sezonie wypowiada się kapitan Pedretti - Wszystko idzie dobrze w naszym zespole i mamy tutaj grupę naprawdę dobrych piłkarzy. Po moim pierwszym sezonie w Auxerre wielu graczy opuściło klub i to sprawiło nam spore kłopoty w ostatnim sezonie. jednak tego lata klub pozyskiwał ciekawych graczy i teraz musimy wspólnie pracować, aby nadchodzący sezon był udany. Największym plusem FC Nantes jest pozyskanie przez nich Klasnića, napastnik Chorwacji dobrze wkomponował się w zespół, który liczy na jego przydatność do gry w najlepszej klasie rozgrywkowej we Francji, jadenak ja mam nadzieję, że Ivo napsuje krwi obrońcom, ale jeszcze nie w pierwszej kolejce. Nantes, jako beniaminek ostrożnie rozpocznie sezon, a AJA chcąc się zrehabilitować kibicom za poprzednie problemy ligowe wygrają swój mecz, – bo jak wygrywać to, z kim, jeśli nie z beniaminkiem w dodatku u siebie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Olympique Lyon - Toulosue .
Zdecydowanie faworytem tego pojedynku jest mistrz Francji Olympique Lyon ktory juz na samym poczatku przegral superpuchar Francji z Bordeaux , mysle ze na pewno pierwszego meczu nie przegraja . I to na dodatek na wlasynm stadionie , klub wzmacnial sie w tym sezonie oraz tracil kilku graczy ogolem Lyon w tym sezonie na transfery wydal az 52 mln Euro :!: Nazwiska wielu graczy nie rzucaja na kolana ale sa to bardzo wartosciowi gracze : Jean Makoun jeden z najlepszych pomocnikow Ligi , Hugo Lloris jeden z najzdolnijeszych bramkarzy ligi , 18 letni Miralem Pjanic jeden z najwiekszych talentow ligi oraz Ederson ,Frederic Piquione czy John Mensah. Tak wiec odejscie Ben Afry czy Coupeta ( ciesze sie) na pewno nie spowoduje ze mistrzowie spadna na atrakcyjnosci gryi nadal sadze ze to oni w tym roku siegna po mistrzostwo . Toulouse nadal bez jakichs wielkich wyczynnow ,sprzedali swojego najlepszego npastnika Elmandera do Boltonu . Rok temu walczyli o utrzymanie jak teraz bedzie ? Moim zdaniem miejsca 10-12
Moj typ : Lyon -1 ✅
Monaco - PSG

Hit tej kolejki PSG w tym sezonie monco walczyli na rynku transferowym wydali tylko 11 mln Euro , ale wiele kontraktow podpisywali z wolnych transferow. Pozyskali Makalele Giuly czy Traore a taki zastrzyk pilakrzy to juz cos , niby z klubu odszedl Pauleta ale bedzie mial go kto zastapic , co do Monaco to przyszedl min Fredy Adu ogromny talent USA ktory w wieku 16 lat gral w mlodziezowych reprezentacjach USA i zdobywal tytuly. Pewnie na pcozatku bedzie uczyl sie i wchodzil na koncowki meczu ale widze w nim ogromny potencjal tak jak AS Monaco . Trudno mi cos pisac jakies informacje itp, bo jestem na wakacjach ale jak wroce beda juz normalne analizy . Pozdraiwam ????
Moj typ : PSG , remis/PSG⛔ ⛔
 
O 0

onwet

Użytkownik
Uwaga!
Jak bedziecie chcieli grac jutro na PSG to uwaga????

Fani Paris Saint-Germain mają wielkie zmartwienie. Ich najgłośniejszy nabytek tego lata, Claude Makelele, może nie wystąpić w sobotnim meczu z Monaco, w 1. kolejce sezonu 2008-09 Ligue 1. Francuz narzeka na kontuzję uda.

Były gracz m.in. Realu Madryt i Chelsea Londyn z powodu urazu opuścił towarzyski mecz z Benficą Lizboną w ostatnią sobotę. Mekelele nie trenował razem z zespołem w poniedziałek. Według &quot;L&#39;Equipe&quot;, po przejściu rezonansu magnetycznego i badań ultradźwiękami okazało się, że pomocnik ma naderwane włókna w udzie i jego powrót do treningów będzie możliwy najwcześniej w piątek.

Wobec tego, parę środkowych pomocników będą najprawdopodobniej tworzyć Clement Chantome i Jeremy Clement. Z powodu urazów, bardzo wątpliwy jest również występ Ludovica Giuly i Guillaume Hoarau w sobotnim starciu z Monaco. Ci dwaj piłkarze również nie grali w towarzyskim spotkaniu z Benficą Lizbona.

Takie informacje są. Może faktycznie lepiej Auxerre.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Girondins Bordeaux - Caen

Dziś dojdzie do pojedynku dwóch ekip. Pierwsza Bordeaux typowana do walki o mistrzostwo i Caen typowany do spadku beniaminek. Ekipa gospodarzy fantastycznie rozpoczęła sezon od zdobycia superpucharu i pokonaniu samego mistrza ! Lyonu. Ostatnia potyczka tych ekip zakończyła się zwycięstwem gospodarzy w tamtym spotkaniu dla ekipy Bordeaux 2 bramki zdobył ich lider i zarazem najlepszy zawodnik Fernando Cavenaghi. Warto dodać że do drużyny Bordeaux przyszli dwaj wybitni piłkarz sprowadzony z Caen Gouffran i z Milanu Gourcuff. Gra będzie się ewidentnie toczyć pod dyktando gospodarzy i to oni są uważani za głównych faworytów tej konfrontacji bez dwóch zdań mają lepszą drużynę , mają przewagę własnego boiska teraz pozostaje sprawa wyniku co zweryfikuje boisko.

TYP : Bordeaux Win @@ 1,55✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Bordeaux-Caen
Typ: 1
Kurs : 1,55 ✅✅WYNIK 2:1✅✅


Inauguracja Francuskiej Ligue1 i jeden z zespołów majacych wielkie aspiracje przed sezonem rozgrywa mecz na własnym boisku z zespołem Caen. Po zdobyciu Superpucharu Francji Girondans Bordeaux ma zamiar teraz udanie grac w lidze detronizując tym samym dominacje siedmioletnią! Ol Lyon. Transfery przed sezonowe można powiedziec że dobre. Co prawda odszedł Micoud ale gracz ten był już coraz starszy i najlepsze lata miał za sobą. Teraz przyszedł czas na młodszych;) Teraz za rozgrywanie odpowiedzialny ma byc sprowadzony z AC Milan Gourcuff i uważam że jest to odpowiedni następca doswiadczonego Micouda. W ataku co najważniejsze został Cavenaghi i będzie znowu walczył o korone króla strzelców w tym sezonie. Jego partnerem ma byc Marokańczyk Chamakh. Trener Laurent Blanc nie będzie mógł dzisiaj skorzystac z obrońcy Henrique.
Zespół Caen dzisiaj będzie musiał sobie radzic bez Niveta,Lemaitre i bramkarza Thébault . Mimo że w poprzednim sezonie Caen na własnym stadionie 5:0 ograło Żyrondystów to nie uważam żeby to miało znaczący wpływ na dzisiejszy mecz a jak już to podziała to tylko mobilizująco na gospodarzy którzy będą chcieli pokazac że są zdeterminowani aby ten sezon był udany ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zespół Caen dzisiaj będzie musiał sobie radzic bez Niveta,Lemaitre i bramkarza Thébault . Mimo że w poprzednim sezonie Caen na własnym stadionie 5:0 ograło Żyrondystów

Tak jak zauważyłeś dobrze jednak wtedy to Caen był gospodarzem a gdy było odwrotnie czyli Bordeaux było gospodarzem padł wynik 2:1.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
No i zaczyna rywalizację Ligue 1. W pierwszych kolejkach trudno jednoznacznie wskazać faworytów spotkań. Nawet buki dają zbliżone kursy. Jak zaczyna się liga francuska to zaczyna się moje typowanie na mniej niż 2,5 gola. Zobaczymy czy w tej kolejce również padnie w meczach mniej niż 2,5. Oprócz tego we wszystkich meczach zagrałem na faworytów dokładny wynik 1:0 systemem 2/8 na dzisiejsze mecze. Zobaczymy ile mi wejdzie ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: AC Le Havre - OGC Nice ✅
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 21.00 na Stade Jules Deschaseaux rozpocznie się spotkanie 1. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym miejscowy beniaminek - drużyna Le Havre podejmować będzię ekipę Nice.
W drużynie gości ciężar zdobywania bramek i kreowania gry ofensywnej będzie spoczywał na 21-letnim Loicu Remy, który do Nicei trafił z Olympique Lyon, ale do dzisiejszego spotkania OGC Nice przystąpi poważnie osłabione brakiem Jeremie&#39;go Moreau, Erica Mouloungui, Cyrila Roola, Onyekachi&#39;ego Apama, Kafoumba Coulibaly&#39;ego, Dereka Asamoah, Josepha-Desire Joba, Patricka Barula i Matta Moussilou.
Stawiam na zwycięstwo beniaminka, za którym w dzisiejszym meczu przemawia nie tylko lepsza sytuacja kadrowa, ale również historia spotkań pomiędzy obiemia drużynami (Nice nie pokonało Le Havre od 1985 roku!).
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Le Havre - Nice
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.10
Bukmacher: Interwetten
W dzisiejszym meczu beniaminek Ligue 1, Le Havre, podejmie zespół Nice. W zespole gospodarzy nie zaszło dużo zmian w przerwie letniej. Odszedł tylko Guillaume Hoareau do PSG, natomist przyszli Sambou z Monaco, Dieuze z Toulouse, Noro z Troyes oraz Faure z Reims. Po przeciwnej stronie zaszły spore zmiany w letnim mercato. Odeszli ważni gracze tacy jak: Loris (Lyon), Balmont (Lille) oraz Ederson (Lyon), Koné (Marseille). Jak widać byli to podstawowi gracze w zeszłym sezonie i będzie to na pewno duże osłabienie w zespole Nice. W zastępstwie sprzedanych graczy goście kupili: Ben Saada i Coulibaly z Bastii, Fae z Reading, Mouloungui ze Strasbourga oraz Remy z Lens. Zespół gospodarzy jest bardzo zmotywowany ponieważ chce dobrze rozpocząć sezon i pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. W zespole gości nie zagrają Apam, Coulibaly, Rool oraz Mouloungui. W Le Havre nie wystąpi natomiast Gillet. Jest to pierwszy mecz beniaminka i tak jak już wspomniałem, będzie chciał się dobrze zaprezentować przed własną publicznością którzy na pewno będą ich wspierać.
Wynik: 1:0 ✅
 
b4rtek4 0

b4rtek4

Użytkownik
Valenciennes FC - AS Saint Etienne
typ: 1/1 (połowa/koniec)
kurs: 4,30
Po dłuższej przerwie znów doczekaliśmy się Ligi Francuskiej. Rozglądając się po forach zauważyłem, że dość spora liczba osób stawia dziś na gospodarzy tego spotkania, ja osobiście postanowiłem dodać odrobinę pikanterii dodając typ 1/1 (połowa/koniec). Jest to dopiero początek ligi więc nie ma sensu wyciągać wniosków z poprzedniego sezonu. A z tego co słyszałem drużyna gospodarzy chce namieszać w tych rozgrywkach. Moim zdaniem drużyna Valenciennes ma dużą szansę na zajęcie miejsca z którego będą mogli startować w jakiś rozgrywkach pucharowych. Żeby tak się stało muszą zacząć wygrywać mecze takie jak dzisiaj czyli z tak zwanymi średniakami. Myślę więc, że rzucą się oni od razu do ataku strzelając szybko bramkę.
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
b4rtek4 czemu podałes typ na Valenciennes jak już grali 43 minuty.... Gola strzeli w 27 minucie. Może naprawdę tak zagrałeś, ale na przyszłość podawaj swoje typy z analizą przed meczem a nie w trakcie. Pozdrawiam i życzę wielu wygranych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom