>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka LaLiga (12.08 - 15.08.2022)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Barcelona - Rayo Vayecano

Lewandowski strzeli gola + asysta @ 6.00 STS




Wpadł mi w oko taki zakład i powiem szczerze że przy tym kursie po tym co zobaczyłem w starciu Barcy z Pumas biorę to w ciemno. Wiem że od razu podniosą się głosy jak słabo i mizernie zaprezentowała się ekipa z Meksyku , ale czy Rayo zdoła postawić dużo większe warunki ? Nie chodzi mi tutaj o deklasację rywala bo nie o to w tym zakładzie chodzi . Marne 2:0 czy 2:1 już może przy szczęściu okazać się wystarczające ale sądzę że zobaczymy 3-4 gole dla Barcy a wtedy szanse wzrastają.

Gra Lewandowskiego lekko wycofanego do tyłu w którego miejsce wskakuje Pedri dobrze się sprawdziła na tle słabej obrony rywala. Widać że to wyćwiczony w pewnym sensie element , a po drugie tej klasy gracz jak Lewy który jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i ma dobry przegląd sytuacji potrafiący grać znakomicie tyłem do bramki nie potrzebuje czasu na to by taki styl gry przyswoić. To może być i będzie bardzo korzystne dla Barcy , gdyż wyciągając za sobą jednego lub dwóch obrońców robi miejsce dla bardzo mobilnych i szybkich graczy 2 linii. Dwie asysty Lewego w sparingu nie były dziełem przypadku. Sądzę że tego typu sytuacje będziemy widzieć częściej w przeciągu całego sezonu.

Co do snajperskich możliwości naszego gracza chyba nikt nie ma wątpliwości i taki rywal jak Rayo na starcie ligi powinien być wymarzonym do tego by coś ustrzelić. Reasumując liczę że Lewy zarówno wpisze sie na listę strzelców w tym spotkaniu jak i obsłuży jednego z kolegów. Przy takim kursie nie wolno tego przegapić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Osasuna - Sevilla
Sevilla @ 2.44
poniżej 2.5 gola @ 1.56
Sevilla i poniżej 2.5 gola @ 4.25

Betfan


Pierwsza kolejka to jak zawsze jedna wielka nie wiadoma. Ja spróbuje pograć poniżej 2.5 gola w meczu Osasuna - Sevilla oraz wygraną gości. Ostatnie cztery pojedynki bezpośrednich starć nie przebiły tej linii. Z racji, że jest to początek sezonie nie spodziewam się po tym spotkaniu większych fajerwerków.
Sevilla w sezonie letnim stracił dwóch ważnych obrońców Kounde oraz Diego Carlos. W ich miejsce przyszedł Telles z United oraz Marcao. W ataku dalej pozostają Mir, Ocampos, En-Nesyri, Rakitić czy nowo pozyskany Isco. Sevilla rozegrała kilka ciekawych spotkań latem, min. remis z Tottenhamem 1:1, wygrana 6:0 z Angers, no i nie można zapomnieć o porażce z Arsenalem również 6:0.
Osasuna również dokonała kilku transferów, ale raczej są to zawodnicy, którzy mają zastąpić tych, którzy odeszli w letnim okienku. Gospodarze wygrali ostatnie trzy spotkania towarzyskie pokonując min. Feyenoord.
Mimo to uważam, że Sevilla ma tutaj zdecydowanie lepszą kadrę jakościowo. Zespół po raz kolejny włączy się do walki o miejsca 1-4, a żeby tak się stało wypadało by wygrać pierwszy mecz.
Mimo osłabień w linii defensywy, goście powinni to spotkanie wygrać skromnie 0:1, 0:2 i stąd też moje propozycje na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Już dziś ujrzymy pierwsze spotkanie na Hiszpańskich boiskach, gdzie sezon zapowiada się niesamowicie widowiskowo z uwagi na potężne wzmocnienia Barcelony, która poprzedni sezon miała kiepski, a przede wszystkim z uwagi na rywalizację dwóch najlepszych napastników na świecie na chwilę obecną czyli Karima Benzemy i Roberta Lewandowskiego. Przynajmniej na papierze zapowiada się ciekawa walka o mistrza pomiędzy Realem, Barceloną a Atletico. Real bez jakichś rewolucji w składzie, zespół wzmocniony przez Rudigera i Tchouameniego, brakuje jak dla mnie typowej "9" jako zmiennika dla Benzemy i to może być pięta achillesa Realu w tym sezonie. Barcelona wzmocniła praktycznie każdą pozycję, Christiansen i Kounde w obronie, Kessie oraz wracający z wypożyczenia Pjanić w pomocy, oraz największy plus z przodu Lewy + dynamiczny brazylijczyk Raphinha z Leeds. Atletico zyskało z kolei na powrocie z wypożyczeń Moraty i Saula, do tego przyszedł Witsel i obrońca Molina z Udinese.

Jeśli chodzi o spotkania pierwszej kolejki to poniżej kilka moich propozycji:

Osasuna- Sevilla
Typ: Osasuna gol do 72 minuty
Kurs: 1,77

Fortuna

Typ kolegi ibis ibis popieram połowicznie bo under jak najbardziej do gry, lecz stawiania na Sevillę bym się obawiał, gdyż nie zagrają dzisiaj Isco, El Haddadi, Marcao oraz Suso. Osasuna u siebie potrafi zaskoczyć, Sevilla z kolei oddała dwóch podstawowych stoperów w tym okienku transferowym Kounde do Barcy i Carlos do Aston Villi, zatem noi gracze musza się nieco zgrać, liczę na zespół gospodarzy.

Barcelona- Vallecano
Typ: under 3,5
Kurs: 1,71

Marathonbet

Barca ma problem z rejestracją nowych grajków, istnieje szansa że nie uda się do jutrzejszego spotkania zarejestrowac m.in Lewego i Raphinhi którzy jednak decydują o sile ofensywy Barcelony. Jednak tutaj sprawa waży się na chwilę obecną 50/50, jednak nawet jak nowe nabytki zostaną zarejestrowani i tak uważam że warto pobrać under w tym meczu. Vallecano to nie jakieś ogórasy, potrafią grać w ostatnim czasie, poza tym w ubiegłym sezonie napsuli krwi czy to Realowi czy Atletico. To początek sezonu i uważam że zdecydowanie jest grać zespołom broniącym się niż atakujacym, stąd mój typ na under bramkowy.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1121
G 0

gubernator_nh

Gość
Barcelona - Rayo Vayecano

Lewandowski strzeli gola + asysta @ 6.00 STS




Wpadł mi w oko taki zakład i powiem szczerze że przy tym kursie po tym co zobaczyłem w starciu Barcy z Pumas biorę to w ciemno. Wiem że od razu podniosą się głosy jak słabo i mizernie zaprezentowała się ekipa z Meksyku , ale czy Rayo zdoła postawić dużo większe warunki ? Nie chodzi mi tutaj o deklasację rywala bo nie o to w tym zakładzie chodzi . Marne 2:0 czy 2:1 już może przy szczęściu okazać się wystarczające ale sądzę że zobaczymy 3-4 gole dla Barcy a wtedy szanse wzrastają.

Gra Lewandowskiego lekko wycofanego do tyłu w którego miejsce wskakuje Pedri dobrze się sprawdziła na tle słabej obrony rywala. Widać że to wyćwiczony w pewnym sensie element , a po drugie tej klasy gracz jak Lewy który jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie i ma dobry przegląd sytuacji potrafiący grać znakomicie tyłem do bramki nie potrzebuje czasu na to by taki styl gry przyswoić. To może być i będzie bardzo korzystne dla Barcy , gdyż wyciągając za sobą jednego lub dwóch obrońców robi miejsce dla bardzo mobilnych i szybkich graczy 2 linii. Dwie asysty Lewego w sparingu nie były dziełem przypadku. Sądzę że tego typu sytuacje będziemy widzieć częściej w przeciągu całego sezonu.

Co do snajperskich możliwości naszego gracza chyba nikt nie ma wątpliwości i taki rywal jak Rayo na starcie ligi powinien być wymarzonym do tego by coś ustrzelić. Reasumując liczę że Lewy zarówno wpisze sie na listę strzelców w tym spotkaniu jak i obsłuży jednego z kolegów. Przy takim kursie nie wolno tego przegapić.
w unibet kurs na to @7.50
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Rayo
Barcelona powyżej 66.5% posiadania piłki @ 1.83
Wynik: 67%

Betfan

Wraca LaLiga, a z nią powrót dobrej hiszpańskiej piłki. Oczy większości Polaków będą skierowane dzisiaj na grę Barcelony, a szczególnie na Roberta Lewandowskiego. Ja na to spotkanie idę w posiadanie piłki gospodarzy. Xavi miał okazje przepracować z Barcelona cały okres przygotowawczy. Już w poprzednim sezonie posiadanie piłki Barcy oscylowało w granicach 60-70%. Były przypadki, że Barcelona miała zaledwie 54% posiadania piłki, ale były również takie gdzie było 70%.
Pierwszy mecz to jedna wielka nie wiadomo, lecz rywal na posiadanie piłki idealny. Rayo będzie biegać za piłką, a gospodarze będą próbować swoich szans czy to lewą czy to prawą stroną. Blaugrana ma tu rachunki do wyrównania bowiem w poprzednim sezonie przegrali oba spotkania z Rayo, ale mimo tych porażek posiadanie piłki oscylowało w granicach 71% oraz 69%. Dzisiaj liczę, że posiadanie piłki będzie na podobnym procencie, a do tego dojdzie wygrana gospodarzy. Vamos !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
M 3,7K

morchior

Użytkownik
21:00 Barcelona - Rayo
poniżej 3 bramek w meczu @2,05
Dembele strzeli gola @2,5

Fortuna

Osobiście wychodzę dzisiaj z dwoma typami zagranymi płaską stawką.

1. Dembele wyglądał na gościa w formie z presezonie. Może pochwalić paroma trafieniami a obecność Lewandowskiego na środku ataku powinna sprawiać, iż skrzydłowi będą mieli więcej miejsca dla siebie. Poza tym jest gościem który grał już pod wodzą Xaviego w związku z czym nić porozumienia ze starszymi kolegami powinna być lepsza niż no nowych graczy.

2. Mimo iż oczekiwania są naprawdę duże to przeciwnik na starcie sezonu jest cięższy niż się wszystkim wydaje. Rayo w poprzednim sezonie zajęło 12 miejsce w LaLiga i potrafiło się postawić czy to właśnie Barcy (wygrali 1:0), czy Realowi (przegrali 1:0). Gra na małą liczbe bramek jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem przed typem na bramke Dembele ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +223
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Getafe-Atletico Madryt TYP 2 kurs 1,96 5/10 g.19.30 0:3 WIN

PS: Wyniki przedsezonowe Atletico wzbudziły moje uznanie dlatego gram ich zwycięstwo. Stuknęli Manchester Utd. 1:0 i rozjechali Juventus 4:0. Gospodarze dzisiejszego spotkania w sparingach wyszli mega kiepsko.

Getafe wzmocniło (ale to się jeszcze okaże czy wzmocniło) wielu graczy jak np.: Borja Mayoral, Luis Milla, Domingos Duarte i Portu. Odeszli: Mathias Olivera, Hugo Duro i Chema Rodriguez.

Atletico kupiło Axela Witsela i Nahuela Molinę.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +191
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Getafe vs Atletico
Typ x2
Atletic vs Majorka
Typ 1
AKO 1.94

W pierwszym spotkaniu zgadzam się, że goście są wyraźnym faworytem i po sparingach w których wyglądali bardzo dobrze powinni dominować. Pytanie tylko czy na starcie sezonu wszystko od razy będzie w ofensywie funkcjonowało. Gospodarze to bardzo niewdzięczna drużyna, ale również drużyna, której wyjątkowo nie idzie w starciu z Atletico. Nie do końca wiem czego sie jeszcze spodziewać po nich. Kilka rozsądnych transferów w przerwie letnie, pozwala na umieszczenie Getafe w środku tabeli na koniec sezonu. Z kolei Atletico dostało chyba to czego potrzebowało najbardziej, a mianowicie skuteczną 9 bo do Moraty można mieć różne zastrzeżenia, ale z reguły nie te, które miałyby dotyczyć dorobku strzeleckiego.

W drugim meczu ide wyraźnie w kierunku lepszej ekipy i ekipy która potrafi wykorzystać przewagę swojego boiska. Do tego wrócił Valverde, trener który zna DNA Bilbao i z którym ekipa powinna od razu zaskoczyć. W sparingach wyglądali przyzwoicie. Wydaje mi się, że Majorka nie będzie tutaj miała dużo do powiedzenia i finalnie będzie miała spore problemy z utrzymaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom