>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [14.09.2021] - Wtorek

Status
Zamknięty.
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Sevilla - Salzburg
1x & over 1.5 gola
1.5
Fuksiarz
Zespół Sevilli wydaje się być lepszy od ich dzisiejszych rywali, ale oba zespoły mają na tyle dobrą ofensywę, że btts tu absolutnie mnie nie zdziwi. Drużyna z Andaluzji co prawda straciła w lidze na razie tylko jedną bramkę, ale grała z zespołami zazwyczaj niżej notowanymi w ligowej stawce. W lidze austriackiej próźno szukać równego poziomem zespołu dla RB i tam zespół z Salzburga ma na razie komplet punktów. W meczach o LM z Brondby, które jest zdecydowanie słabsze od Sevilli Austriacy nie ustrzegli się błędów w defensywie i stracili bramkę. Dzisiaj powinno być podobnie, bo Sevilla praktycznie co mecz zdobywa bramki i na pewno jest zainteresowana graniem wiosną w LM, dlatego bardzo poważnie podejdzie do tego meczu. Tak jak pisałem nie wykluczałem btts, ale uważam, że Sevilla nie straci więcej bramek od Salzburga, dlatego na inaugurację proponuję 1x & over 1.5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +682
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Young Boys - Manchester United, Ronaldo strzeli gola, 1.72, Fuksiarz

Ronaldo ma za sobą świetne powrotny debiut w United, gdzie zdobył 2 gole. Patrząc na jego dyspozycje w Lidze Mistrzów i głód śrubowania kolejnych rekordów - YB to idealny rywal, by dołozyć kolejne trafienia. CR7 jest w dobrej formie, a całe United piekielnie mocne w defensywie - za sprawą Sancho, Fernandesa, Greenworda czy Pogby. Spodziewam się łatwego zwycięstwa United, które będzie przypieczętowane przynajmniej jednym golem Ronaldo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Young Boys - Manchester United 2:1 (Ronaldo 13 min)
Cristiano Ronaldo strzeli gola, 1.72 Fuksiarz (LM)
Cristiano Ronaldo strzeli minimum 2 gole, @5,25 Boosted Odds Unibet
Cristiano Ronaldo strzeli pierwszego gola, @4,00 Boosted Odds Unibet


Wracają ulubione rozgrywki CR7, jest w nich najlepszym strzelcem w historii, zdobył już w nich 135 goli, a jeszcze z pewnością będzie śrubował ten rekord, mam nadzieję, ze już dzisiaj dopisze kolejne trafienia, jak wiadomo wrócił do Manchesteru, w sobotę przypomniał się kibicom zdobywając dublet, po przygodzie w Juventusie wydaje mi się, ze jest jeszcze bardziej napompowany na Ligę Mistrzów i zrobi wszystko, żeby poprowadzić Czerwone Diabły do końcowego triumfu, wiadomo, że droga do tego daleka, dlatego nie można odpuszczać żadnego spotkania i w każdym trzeba grac na max, rok temu po pierwszych dwóch spotkaniach United miał komplet punktów i wydawał się głównym faworytem do wyjścia z grupy, jednak niespodziewana porażka z Baseksehirem rozwaliła wszystko i na kolejne 3 spotkania wygrali tylko jedno i ostatecznie wylądowali w Lidze Europy, przed tym sezonem zespól został mega wzmocniony i nikt tu nawet nie dopuszcza myśli o braku awansu, dlatego uważam, że już od pierwszego spotkania będzie ciśnienie i chęć pokazania kto jest tu lepszy, dokładając do tego ambicje Ronaldo liczę, że to on będzie głównym motorem napędowym i dzisiaj dołoży kolejne trafienia do swoich statystyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Barcelona - Bayern 2 @ 2,09

Bardzo atrakcyjny kurs. Niby i jedni i drudzy nie muszą bo bez względu na ten wynik powinni i tak wyjść z grupy. No ale Bayern widać łapie gaz z nowym Trenerem. Negelsman będzie chciał pokazać moc swojej drużyny z kimś prestiżowym i Bayern pójdzie na 100%. W sb mecz u siebie z Bochum więc mecz stosunkowo łatwy. Zatem nawet jakiś większy wynik typu 1-4 mnie tutaj nie zdziwi. Barca po utracie Messiego i innych dobrych piłkarzy oraz z tymi problemami, które ma, jeszcze z nikim mocnym nie grała. Obawiam się, że kwestią czasu jest jak takim składem i z takimi problemami w końcu dostaną od kogoś solidny łomot. Bayern pasuje do tej układanki. Także spokojnie tutaj można próbować opcji z handi lub overem bramkowym. Ale asekuracyjnie czysta dwójka też daje dobry kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Villareal vs Atalanta
Typ 1
Kurs 2.6 fortuna
Dziwi mnie tak wysoki Kurs na miejscowych. Ok, w lidze bez zwycięstwa ale umówmy się...poczatek sezonu, grali też nie w optymalnym składzie no i kilka nowych twarzy które wzmocniły pierwsza 11. Trzeba czasu żeby to zaskoczyło. Niemniej po przerwie reprezentacyjnej myślę że Umery poukładal to. Dodatkowo wraca Parejo, od którego zaczyna się ustalanie drugiej linii. Co do Atalanty to grają obecnie straszny piach. Nie przypominają w ogóle drużyny która podbiła serca kibiców. Chyba najwięcej zastrzeżeń można mieć do gry ofensyenej. W tamtym sezonie kreowali i wykorzystywali jak na zawolanie... Teraz tego nie ma. Widziałem fragmenty z Fiorentina i na tą chwilę wygląda to słabo. Nawet 1 punkt wywalczony na trudnym terenie w Hiszpanii będzie dla mnie zaskoczeniem.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Trochę się z Tobą nie zgodzę!
Podajesz staty z poprzedniej edycji LM, a ma się to nijak do obecnego zespołu! Salzburg co roku sprzedaje i kupuje sporo zawodników. Nie inaczej jest w tym sezonie. Popatrz sobie na skład drużyny z poprzedniego sezonu a tegoroczny. Naprawdę sporo roszad, a decydujący fakt w tym przypadku to zmiana trenera!!!
W tegorocznych eliminacjach do LM, w meczu na wyjeździe z Brondby, wywalczyli tylko 3 rożne. Do tego Sevilla to zespół z solidną defensywą i uważam że nabić 4-5 rożnych nie będzie łatwo Salzburgowi.
Typu oczywiście nie neguję, bo wiadomo że w sporcie wszystko może się wydarzyć, bardziej chodziło mi o podawanie ubiegłorocznych statystyk.
Wszystkie typy na plus. Może i czerwona kartka pomogła, ale obserwuję Salzburg od kilku sezonów i w meczach europejskich solidnie nabijają rożne. Mimo, że zmiana trenera i zawodników, ale styl aż tak bardzo się nie zmienił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Farciarz



Może ten kurs aż///.
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: over 1.5 bramki Bayern
Kurs: 1.65
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Może ten kurs aż tak rewelacyjnie
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: over 1.5 bramki Bayern
Kurs: 1.65
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Moim zdaniem faworytami tego meczu będzie Bayern. Bayern zwyciężył w pięciu ostatnich spotkaniach, w tym bardzo ważną rywalizację o Superpuchar Niemiec z Borussią Dortmund. Pokazem siły Bawarczyków była potyczka z byłym klubem obecnego szkoleniowca mistrza Bundesligi, czyli RB Lipsk. Ekipa z Allianz Areny wygrała 4:1 i przez większość czasu kontrolowała przebieg gry. Duma Katalonii także nieźle weszła w sezon, zyskując 7 oczek w 3 spotkaniach. Jednak mają oni swoje problemy. Defensywa nie jest szczelna, a większość gwiazd pierwszej linii jest kontuzjowana. Sam Memhis Depay może nie być w stanie pokonać defensywy przeciwników.
Post automatycznie złączony:

Godzinna: 21:00
Spotkanie: Barcelona – Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Farciarz


Moim zdaniem faworytami tego meczu będzie Bayern. Bayern zwyciężył w pięciu ostatnich spotkaniach, w tym bardzo ważną rywalizację o Superpuchar Niemiec z Borussią Dortmund. Pokazem siły Bawarczyków była potyczka z byłym klubem obecnego szkoleniowca mistrza Bundesligi, czyli RB Lipsk. Ekipa z Allianz Areny wygrała 4:1 i przez większość czasu kontrolowała przebieg gry. Duma Katalonii także nieźle weszła w sezon, zyskując 7 oczek w 3 spotkaniach. Jednak mają oni swoje problemy. Defensywa nie jest szczelna, a większość gwiazd pierwszej linii jest kontuzjowana. Sam Memhis Depay może nie być w stanie pokonać defensywy przeciwników.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Typ miał być na 2 ,co sugeruje analiza i kurs.Skopiowalam tytuł meczu ,zmieniłam kurs ,a przeoczyłam kurs.

Poprawiłem w poście, było wcześniej zgłoszone mi na pw przez użytkowniczkę //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Borussia Dortmund
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Uważam że dziś na stadionie w Stambule możemy być świadkami trochę innego spotkania niż te do których przyzwyczaiła nas Borussia, czyli mocno overowego. Goście do tego spotkania przystąpią z osłabieniami spowodowanymi kontuzjami. Uwazam że jadąc na trudny teren jakim bez wątpienia jest stadion Besiktasu, Borussia nie będzie forsować tempa tylko będą mądrze rozgrywać żeby nie nadziać się na jakąś kontrę. Besiktas ostatnio w formie ale znając możliwości ofensywne drużyn z Niemiec, nie powinni za bardzo ryzykować. W 2 ostatnich ligowych meczach gości padalo aż 5 i 7 bramek ale dziś zupełnie inna waga spotkania i specyfika rozgrywek. W mojej ocenie wybrana linia względem stosunkowo wysokiego kursu jest jak najbardziej do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Club Brugge - PSG
Typ: PSG -1.5 handicap
Kurs:
1.75 Fuksiarz

Już za kilkadziesiąt minut w Belgi zmierzy się PSG z Club Brugge. W barwach PSG od początku spotkania zobaczymy trio - Neymar, Mbappe, Messi według mnie jest to atak idealny i widzę tu okazję na bardzo dużo bramek PSG. Tym bardziej że drużyna z Belgi nie ma jakiejś bardzo dobrej drużyny, w lidze w 7 meczach stracili aż 11 bramek dla porównania PSG w meczach straciło zaledwie 5 a strzeliło 16. Liczę na to że dziś to trio będzie chciało pokazać jakie jest silne i mecz zakończy się pokażnym wynikiem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom