>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1. kolejka Bundesligi [13-15.08.2021]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
UWAGA!
Akcja trwa do 13.08, godz. 20:30 - wziąć w niej mogą udział wszyscy, którzy zarejestrują się z naszego linku właśnie w tym okresie. Co istotne, nie należy zwlekać, bo z szansy na EXTRA KURS może skorzystać pierwszych 1 000 osób!

1200x628.jpg

Wielka ligowa piłka powraca! Już w weekend czeka nas inauguracja sezonu Premier League, Bundesligi i LaLiga. Czy broniący mistrzowskich tytułów Manchester City, Bayern Monachium i Atlético Madryt rozpoczną rozgrywki od wygranej? Jeśli jesteś nowym graczem w BETFAN, możesz postawić na zwycięstwa tej trójki w najbliższy weekend po kursie 15.0!
1. Załóż konto

  • Załóż konto pomiędzy 11.08, godziną 16:00 a 13.08, godziną 20:30
  • Dokonaj depozytu minimum 65 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
  • Nie zwlekaj, z okazji może skorzystać 1 000 osób - kto pierwszy, ten lepszy!
2. Postaw kupon
  • Zagraj zakład na zwycięstwa Bayernu Monachium, Atlético Madryt i Manchesteru City w 1. kolejce nowego sezonu W TYM MIEJSCU (nie z oferty głównej na ten mecz)
  • Kupon SOLO
  • Maksymalna stawka 15 zł
  • Wygrane zostaną wypłacone na Konto Główne po obrocie całością depozytu!
3. Czas trwania
  • Od 11.08, godziny 16:00 do 13.08, godziny 20:30
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach vs Bayern Monachium
Typ: 1X
Kurs: 2.51 ✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Z kierunkiem typu ubiegł mnie Kamasutra, ale z konkretnym zakładem nie, więc też próbuję i pokrótce omówię sytuację obu ekip. Przede wszystkim jestem zdania, że Bayern na początku sezon będzie miał pod górę. Chodzi mi tutaj o osobę Juliana Nagelsmanna, który nazywany jest rewolucjonistą w piłce nożnej. Dla niego nie są ważne pozycje na boisku lecz zadania, które konkretny piłkarz ma wykonywać. Ciekawy jestem jak swoją filozofię gry przełoży na bawarskie podwórko, nie mnie jednak na starcie będzie musiał poradzić sobie z kilkoma ubytkami. Wczoraj gruchnęła wiadomość o kontuzji Benjamina Pavarda i kibice z obawą przyjęli tę wiadomość, ponieważ na jego miejsce wskoczy zapewne niewypał transferowy, a więc Bouna Sarr. Francuz, gdy tylko pojawi się na murawie popełnia babole, jak np. stracony gol z Werderem w poprzedniej kampanii, gdzie nie potrafił utrzymać linii spalonego. Znając nowego trenera Bayernu zapewne wymyśli coś niekonwencjonalnego, ale strata Pavarda to spory minus.

Dodatkowym aspektem, który przemawia za graniem przeciwko Bayernowi jest brak rytmu meczowego. Dopiero w sparingu z Napoli jako tako były menadżer RB Lipsk miał do dyspozycji podstawową 11 a Źrebaki ogrywali się np. podczas meczu DFB Pokal z Kaiserslautern. Uważam, że minie trochę czasu, aby Bawarczycy zrozumieli się z Julianem Nagelsmannem i taka Borussia może na tym skorzystać.

Co do gospodarzy to ubolewam nas startą Adiego Hüttera. Jako kibic Eintrachtu bardzo ceniłem sobie jego warsztat i pomimo tego, że jestem na niego zły na czas ogłoszenia decyzji o odejściu do ligowego rywala, przez co marzenia o Lidze Mistrzów uciekły to kibicuje Austriakowi. Zapewne będzie miał łatwiejszy start od Juliana Nagelsmanna w nowym otoczeniu. Wszak Marco Rose i Adi Hütter pochodzą z tego samego środowiska Red Bulla i mają podobny styl prowadzenia drużyny. To powoduje, że zawodnicy są już przyzwyczajeni do niektórych zachowań na boisku, czy też trenowania. Jestem zdania, że mistrzowie Bundesligi nie wywiozą kompletu punktów z trudnego dla siebie terenu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
676x290.jpg


To będzie wyjątkowy sezon dla polskich kibiców niemieckiej Bundesligi. Robert Lewandowski śrubujący kolejne rekordy w Monachium, fantastyczny w bramce Augsburga Rafał Gikiewicz i szalejący na boku obrony Robert Gumny, nowa polska delegacja z Poznania i Warszawy, reprezentowana przez Tymoteusza Puchacza i Pawła Wszołka, w Unionie Berlin, a także snajperzy w Herthcie i Wolfsburgu - Krzysztof Piątek i Bartosz Białek. W pierwszy weekend Bayern pojedzie do Mönchengladbach na starcie z miejscową Borussią. Z kolei inna Borussia, ta z Dortmundu, w sobotę podejmie jedną z pozytywnych niespodzianek zeszłorocznej kampanii - Eintracht Frankfurt. Czy to kolejny rok, w którym dalej będziemy świadkami dominacji zespołu z Bawarii?


W związku z powyższymi spotkaniami, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Więcej szczegółów:


https://www.totolotek.pl/pl/page/oddsboost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: 1. FSV Mainz vs RB Lipsk
Typ: Andre Silva strzeli gola
Kurs: 2.40⛔
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Wracam do Bundesligi i do zawodnika, którego w Eintrachcie ceniłem w poprzednim sezonie najbardziej. Szkoda odejścia Andre Silvy, ale taka jest piłkarska rzeczywistość. Dzisiaj jego nowy klub zmierzy się z drużyną dotknięta COVIDem i szczerze mówiąc nie widzę większych szans dla Mainz. Włodarze gospodarzy nie chcieli do publicznej wiadomości podać nazwiska, które będą w tę niedzielę nieobecne, co pozwala myśleć, że absencje będą spore. Znamy Jesse Marscha z Salzburga i jako, że są to projekty koncernu Red Bull to podobnie się w nich trenuje oraz inne różne aspekty organizacyjne tak samo funkcjonują, co powoduje, że nie ma aż takiego przeskoku, gdy zmieniasz klub w obrębie RB. Myślę, że Jesse Marsch z kopyta rozpocznie sezon, a jego główną armatą będzie Andre Silva. Portugalczyk zagrał całkiem dobre zawody w DFB Pokal z Sandhausen i zabrakło jedynie trafienia. Kurs na jego gola z osłabionym rywalem jest kuszący i go pobieram.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 552,8K

kamasutra10

Typer
Koln - Hertha 2 @ 2.80 StS


Koln uratowało ligowy byt w poprzednim sezonie po wygranym barażowym dwumeczu z Kiel ( 1:0 dom , 5:1 wyjazd) i rozpoczyna rozgrywki z ekipą która uplasowała się latem zaledwie dwie pozycje wyżej. Ale to nowy sezon i nowe rozdanie. Osobiście jednak wyżej cenię drużynę z Berlina która w meczach kontrolnych prezentowała się całkiem przyzwoicie. Na dodatek kadrowo Hertha wygląda w mojej ocenie lepiej od rywala.
Dzisiaj mimo że własne boisko przemawia za ekipą z Kolonii to jednak zdecyduje się zagrać na gości. Widzę w Hercie większy potencjał i myślę że zaprezentuje to na boisku .
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
FC Köln vs Hertha BSC: powyżej 9.5 rzutów rożnych
@2.12 TOTALBET ⛔


Kozłów nie będę w tym sezonie lekceważył. Do klubu przyszedł Steffen Baumgart, a więc ekspert od ofensywnej gry. Trener ten z Paderborn nie miał udanej przygody, ale przyjemnie oglądało się poczynania SCP. Teraz postara się zmienić coś w Köln i żeby nie doprowadzić do sytuacji, jak z Werderem Brema. W stolicy Niemiec trzeba zmienić cele i plany, dlatego z Eintrachtu przywędrował dyrektor sportowy Fredi Bobić. Już widać jego rękę przy transferach i tacy piłkarze jak Marco Richter, Stevan Jovetić, Suat Serdar, czy też Kevin-Prince Boateng będą kluczowi, aby osiągnąć górną połówkę 1. Bundesligi. Hertha z dwoma napastnikami będzie grać bardziej ofensywnie i jeżeli dodamy do tego Kozły Baumgarta to są spore szanse na 10 kornerów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom