>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Pucharu UEFA-spotkania rewanżowe(14-15.03.2007)

Status
Zamknięty.
banji 13

banji

Forum VIP
[center:9ba28bedf5]1/8 Finału Pucharu UEFA-spotkania rewanżowe(14-15.03.2007)

[/center:9ba28bedf5]

W tym tygodniu (środa i czwartek) czekają nas spotkania rewanżowe rozgrywek o Puchar Uefa. Pierwsze mecze zakończyły się następującymi wynikami:

[center:9ba28bedf5]
[/center:9ba28bedf5]

Zapraszam wszystkich do podawania swoich przemyśleń i analiz dotyczacych zbliżających się spotkań. &quot;Suche typy&quot; będą karane warnami. Przy kązdym typie należy podac kurs na dane zdarzenie i bukmachera z którego on pochodzi. A oto jak przedstawiają się stawki w bah :

[center:9ba28bedf5]
[/center:9ba28bedf5]
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Hmm napisze analize do jednego meczu który jest wg mnie najpewnieszy na weekend

Az Alkmar - Newcastle (Awans) Typ:1 @ 3.60

Az w pierwszym meczu przegrał 4-2 moze sie to wydawac wysoki wynik ale w rzeczywistosci mecz wyglodał inaczej. Az zaczoł ten mecz z myslom aby zagrac na 0 ale dekoncetracja obronców i słaba postawa Watterousa sprawiła ze goscie stracili 2 przeciągu 20 minut 3 gole co zadziałało na nich jak zminy prysznic pozniej Az grało juz znacznie lepiej strzelili gola na 3-1 pozniej stracili na 4-1 kilka dogodnych sytłacji miał Dembele i Kovermans ale dopiero w 73 min kiedy Dembele strzelał karnego którego bramkarz obronił ale Kovermans był na miejscu. Wczoraj Az grało z Faynordem i zagrali bardzo dobry mecz i gdyby nie ogromny pech to wygrali by ten mecz bez problemu przynamniej 4 sytłacje powinny sie zakonczyc gole a było inaczej ogólnie mozna powiedziec o ogromny sczesciu Feynordu w tym meczu bo Az w obronie zagrał dobrze ale zabrakło im szczescia i skutecznosci. Z Newcastle zagrają z nozem na gardle a taka gra o ile mnie pamiec nie myli najbardziej im to wychodzi. Napewno zagrają bardzo ofensywnie maja bardzo dobrych ofensywnych graczy np Arveladze, Kovermans, Dembele, Bukchari, Cziommer, Martens, D.D Zeuw, Jenner, Steison i Schars. tył jest połaczeniem rutyny i młodosci Jaliens, Opdam, De Cler. Jedynym mankamentem jest bramkarz bo niewiem jeszcze czy wyzdrowieje do meczu młody Sinoh albo Didulica jezeli zaden z nich nie wykóruje sie do meczu to w bramce bedzie musiał stanac Watterman który chyba troszeczke wszedł w rytm meczowy bo wczoraj w meczu ligowym bronił bardzo dobrze pare gorzych sytłacji feynord i bramkarz jakos wychodzi zwyciesko z tych pojedynków. Patrzac na gre Newcastle to obrona im nie wychodzi najlepiej a ja tu nie wierze aby Az nie dyktowało gry Newcastle popełnia w obronie duzo błedów jezeli zepół bardzo atakuje. Kontuzji jeszcze nie znam ani awizowanych składów na ten mecz bede je znał we wtorek moze sierode ale mimo wszystko Az w ofensywie i defensywie nie ma praktycznie zadnych braków o Newcastle narazie nic mi nie wiadomo. Teraz dlaczego grac na awans a nie na win gospodarzy. Az musi wygrac minimum dwoma golami i przy prowadzeniu jedną bramkom napewno wszystkie siły rzucą na ofensywe a o ile bedzie grał Martins to kontry mogą byc grozne. Mówiąc krótko Az albo wygra dwoma golami albo nie wygra tego meczu wiec lepiej zaryzkowac zagranie Awansu bądz Hendicapu
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A co sądzicie o Sevilli za 2.35 ? Jak dla mnie po wyrównanym meczu ale jednak pewna dwójka . Kurs nie do pożałowania i mam zamiar to postawić grubiej dlatego pytam o wasze opinie ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: ⚽ Benfica - PSG
Typ: 1 ✅ ✅ ✅ ????
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Ostatni rewanżowy mecz pomiędzy Benficą a PSG rozpocznie się dopiero w czwartek o godz 22:00, lecz pomimo późnej godziny może być jednym z bardziej interesujących. W pierwszym spotkaniu padł wyniki 2:1 po bramkach Paulety, Frau - Simao. Lecz w meczu rewanżowym ekipa PSG nie ma wiele szans na osiągnięcie takiego rezultatu. Gospodarze spisują się na swoim stadionie znakomicie tracąc do tej pory zaledwie 4 bramki, strzelając przy tym niemal 6 razy więcej. Jednak PSG mimo przedostatniej pozycji w Ligue 1 z pewnością będzie o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem niż drużyny z ligi portugalskiej.
Wracając do pierwszego spotkania... Kiedy oglądałem skróty tego meczu to muszę przyznać że mecz był bardzo wyrównany, a jedni i drudzy mieli wiele sytuacji bramkowych. W wykonaniu Benfici najbardziej podobał mi się początek kiedy to od pierwszych minut starali się narzucić własny styl gry co skutkowało kilkoma sytuacjami. Najlepszą już w (bodajże) piątej minucie miał Miccoli, lecz tutaj respect dla Landreau. W końcu jednak taki atak musiał się zakończyć bramką w wykonaniu Simao. Wówczas PSG jakby otrząsnęło się i zdołało wyrównać i ostatecznie wygrać 2:1. Co ciekawe w trakcie meczu, Benfica grała jakby zrywami gdyż po okresie całkowitej dominacji następował okres hmm... spokojniejszej gry. Nie mam pojęcia dlaczego tak się działo, lecz jedno jest pewne te &quot;zrywy&quot; Benfici były naprawdę groźne. Kilka razy próbował Miccoli i Karagounis. Niewątpliwie w moim przekonaniu Benfica miała mnóstwo sytuacji. Ciekawa była również końcówka... to było coś w rodzaju meczu piłki ręcznej, z tym że jedna drużyna ciągle atakuje, a druga jest zamknięta w półkolu ( czy jak tam się to nazywa ). Podsumowując według mnie Benfica jest tutaj zdecydowanym faworytem, a gdy zobaczyłem kurs ( około 1,6) wiele nie myślałem i postawiłem na 1. Pozdrawiam.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: ⚽ Espanyol Barcelona - Maccabi Haifa
Typ: 1 ✅ ✅ ✅ ????
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Kolejne czwartkowe spotkanie pomiędzy Espanyolem, a Maccabi wydaje się być łatwe do przewidzenia. Pomimo że kurs nie jest największy to myślę że i tak warto postawić to spotkanie. Espanyol nieźle spisuje się w w Primera Division zajmując dziesiątą lokatę i pomimo wielu remisów zdarzały im się spektakularne zwycięstwa, dzięki którym zajmują obecną pozycję.
W pierwszym spotkaniu z Maccabi nie padała ani jedna bramka, lecz kiedy oglądałem skrót meczu byłem pod wrażeniem umiejętności nie tyle Espanyolu co właśnie Maccabi. Wiedziałem że siłą tego zespołu jest gra na własnym stadionie lecz sytuacje, które sobie wypracowywali były naprawdę dobre. W zasadzie od pierwszych minut przejęli inicjatywę i atakowali przez całą pierwszą połowę. Druga część spotkania to zupełne odwrócenie ról. Piłkarze z Katalonii narzucając swój styl gry zdominowali drugie 45 minut. Kilka razy ładnie uderzał Rufete i Riera lecz wynik utrzymał się z pierwszej części spotkania.
Niewątpliwie Espanyol jest drużyną lepszą, w lidze hiszpańskiej grali nie z takimi zespołami więc możliwe że ogranie w meczach o stawkę będzie kluczowym atutem gospodarzy. Ponadto gra przed katalońską publicznością bardziej zdeprymuje rywali niż wniesie motywację w drużyną gospodarzy. Ten mecz stawiałem już w pierwszej rundzie (oczywiście na Espanyol) lecz mam nadzieje że tym razem piłkarze Espanyolu nie zawiodą i pewnie awansują do kolejnej rundy PU.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A co sądzicie o Sevilli za 2.35 ? Jak dla mnie po wyrównanym meczu ale jednak pewna dwójka . Kurs nie do pożałowania i mam zamiar to postawić grubiej dlatego pytam o wasze opinie ????
Sevilla owszem warta jest teoretycznie grania ale przydało by sie blizej przyjrzec na skład gosci niewiadomo jak z obroną bo ostatnio jest w niej wiele braków. Dla sevilli przedewszystkim piorytetem jest premiera divison
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Shakhtar w domu w lidze ugrał 14 zwyciestw 2 remisy 2 porazki

W lidze mistrzów wygrał z Romą [1-0] czy remisował z Valencią [2-2] i Olympiakosem [2-2]

+ ok. 20 000 fanatycznych kibiców

Dlatego wg mnie wygrana sevilli nie jest taka pewna 8)
ja obstawiam z podpurką x2
 
chluba-narodu 0

chluba-narodu

Użytkownik
na dzisiaj kupon espanyol 1 i sevilla x2.. analizy sa wyzej wiec nie ma co powtarzac.. wczoraj totenham i osasuna mnie przyprawiły o palpitacje serca ale sie dobrze skonczyło ????
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiejszy mecz Szachtar-Sevilla bedzie bardzo ciezki dla gosci.Tak jak pisal kolega wyzej Szachtar gra u siebie dobrze,ale z drugiej strony Sevilla jak zagra na 100% swoich mozliwosci powinna wygrac.Zastanawiam sie czy nie zagrac awansu Sevilii po kursie 1.95.Kurs napewno godny ryzyka.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Ja w bezposrednim pojedynku stawiam na Shahtar.Konfrontacja w Sevilli pokazała ,że ukaraiński zespół stać na zwycięstwo .Sevilla jest już zmęczona cięzkim sezonem i nie idzie im zbyt dobrze.O mało co nie wygrali ,a teraz w rewanzu zapowiada sie bardzo ciekawie ze strony Shachtaru.Sevilla pójdzie do przodu,zrobi sie luka w drugiej linii ukrainski potetntat futbolowy (jeszcze nie doceniony jest w stanie sprawić niespodzienke)Piłkarze z Doniecka sa świeźsi. W tym sezonie Szachtar nie przegrał żadnego meczu u siebie, zarówno w Pucharze UEFA, jak i Lidze Mistrzów. Na Stadionie Olimpijskim nie potrafiły wcześniej wygrać takie zespoły jak Valencia czy Roma.
Do składu gospodarzy wracają zawieszeni w poprzednim meczu wracają zawieszeni Ciprian Marica, Mariusz Lewandowski i Olexandr Kucher. Teraz z powodu kartek zabraknie pomocnika Darijo Srny i napastnika Brandao. Goście będą osłabieni brakiem kontuzjowanych Davida Castedo, Renato, Aleksandra Kerzhakov i Jesusa Navasa. Do gry wraca natomiast Adriano Correia.
Więc w składzie Sevilli jest spora luka w drugiej linii,można tu zaryzykować że Shahtar bedzie miał przewagę,Tu zapowiada sie zacięty spektakl ze wskazaniem na Sahtar bo gra w chwili obecnej lepszą piłkę
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Prezydent klubu z Lizbony - Luis Filie Vieira powiedział przed rewanżowym spotkaniem w pucharze UEFA że czwartkowy mecz jest dla Benfiki meczem z rodzaju &quot;wszystko albo nic&quot;. Sami piłkarze również nie ukrywają że chcą wygrac z PSG u siebie i awansowac do kolejnej rundy a triumf w pucharze UEFA jest dla nich równiez ważny jak mistrzostwo Potugalii. Gospodarze jak sami zresztą zapowiadają od początku zaatakują rywali aby jak najszybciej strzelić pierwsza bramkę i tym samym odrobić straty z pierwszego meczu.

Trener gości Paul Le Guen nie będzie mógł przeciwko Benfice skorzystać z kontuzjowanych Mario Yepesa, Edourda Cisse i Cristiaa Rodrigueza. Poza tym, mówi się że nnie zagrają Armand, Mendy, Chantome i Kalou którzy mają odpoczywac przed weekendowym meczem w Rennes

Jak czytam takie wypowiedzi to nasuwa mi się jedno: Będzie festiwal bramek dla Benfici. ;-)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Az Alkmar - Newcastle (Awans) Typ:1 @ 3.60 ✅ Azzzzzzzzz

Az w pierwszym meczu przegrał 4-2 moze sie to wydawac wysoki wynik ale w rzeczywistosci mecz wyglodał inaczej. Az zaczoł ten mecz z myslom aby zagrac na 0 ale dekoncetracja obronców i słaba postawa Watterousa sprawiła ze goscie stracili 2 przeciągu 20 minut 3 gole co zadziałało na nich jak zminy prysznic pozniej Az grało juz znacznie lepiej strzelili gola na 3-1 pozniej stracili na 4-1 kilka dogodnych sytłacji miał Dembele i Kovermans ale dopiero w 73 min kiedy Dembele strzelał karnego którego bramkarz obronił ale Kovermans był na miejscu. Wczoraj Az grało z Faynordem i zagrali bardzo dobry mecz i gdyby nie ogromny pech to wygrali by ten mecz bez problemu przynamniej 4 sytłacje powinny sie zakonczyc gole a było inaczej ogólnie mozna powiedziec o ogromny sczesciu Feynordu w tym meczu bo Az w obronie zagrał dobrze ale zabrakło im szczescia i skutecznosci. Z Newcastle zagrają z nozem na gardle a taka gra o ile mnie pamiec nie myli najbardziej im to wychodzi. Napewno zagrają bardzo ofensywnie maja bardzo dobrych ofensywnych graczy np Arveladze, Kovermans, Dembele, Bukchari, Cziommer, Martens, D.D Zeuw, Jenner, Steison i Schars. tył jest połaczeniem rutyny i młodosci Jaliens, Opdam, De Cler. Jedynym mankamentem jest bramkarz bo niewiem jeszcze czy wyzdrowieje do meczu młody Sinoh albo Didulica jezeli zaden z nich nie wykóruje sie do meczu to w bramce bedzie musiał stanac Watterman który chyba troszeczke wszedł w rytm meczowy bo wczoraj w meczu ligowym bronił bardzo dobrze pare gorzych sytłacji feynord i bramkarz jakos wychodzi zwyciesko z tych pojedynków. Patrzac na gre Newcastle to obrona im nie wychodzi najlepiej a ja tu nie wierze aby Az nie dyktowało gry Newcastle popełnia w obronie duzo błedów jezeli zepół bardzo atakuje. Kontuzji jeszcze nie znam ani awizowanych składów na ten mecz bede je znał we wtorek moze sierode ale mimo wszystko Az w ofensywie i defensywie nie ma praktycznie zadnych braków o Newcastle narazie nic mi nie wiadomo. Teraz dlaczego grac na awans a nie na win gospodarzy. Az musi wygrac minimum dwoma golami i przy prowadzeniu jedną bramkom napewno wszystkie siły rzucą na ofensywe a o ile bedzie grał Martins to kontry mogą byc grozne. Mówiąc krótko Az albo wygra dwoma golami albo nie wygra tego meczu wiec lepiej zaryzkowac zagranie Awansu bądz Hendicapu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom