>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Pucharu UEFA-pierwsze spotkania(08.03.2007)

Status
Zamknięty.
banji 13

banji

Forum VIP
[center:00a346f8f2]1/8 Finału Pucharu UEFA-pierwsze spotkania(08.03.2007)

[/center:00a346f8f2]

Już w najbliższy czwartek czekają nas pierwsze spotkania 1/8 Pucharu Uefa. Poniżej zestawienie par, wraz z kursami z betgun . Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do pisania analiz i opini na temat zbliżających sie spotkań, suche typy będą karane warnem!!




[center:00a346f8f2]
[/center:00a346f8f2]
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Najciekawszym dla mnie spotkaniem z możliwością obstawienia po dobrym kursie czyli 1,43 jest mecz Sevilla- Shaktar ! Goście którzy coraz lepiej spisują się w hiszpańskiej lidze po objęciu fotela lidera mają napewno wysokie aspiracje i druga drużyna z Ukrainy nie powinna stanąć na przeszkodzie gospodarzom ! Sevilla w lidze gra u siebie fenomenalnie 10 1 1 ! Mój typ to czysta 1 !! ???? _ ????
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Patrze na te mecze i na kursy to niektóre kursy mnie dziwią. Newcastle - AZ Alkmar, kurs na AZ 3.60, x2 1.71. Według mnie to jest dobry typ po ładnym kursie. PSG - Benfica. Tu też kurs wysoki i warty zaryzykowania. PSG walczy o utrzymanie w lidze i muszą myśleć o lidze. Narazie napisałem suche typy, jutro napisze dokładniejsze analizy.


no i gdzie te analizy?? :roll:

edit:banji
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: ⚽ Glasgow Rangers - Osasuna
Typ: 1 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,12
Bukmacher: Betgun

Analiza:
Mecz pomiędzy drużyną Rangers a Osasuną odbędzie się o godz 21.00 na Ibrox Park. Drogi obu drużyn do 1/16 finału były bardzo różne. Wystarczy przede wszystkim spojrzeć na przeciwników. Przeciwnikiem gospodarzy był Hapoel Tel Aviv, który potrafił nawet wygrać spotkanie 2:1, jednak w drugim dostał lekcję gry w piłkę przegrywając 4:0. Jeśli chodzi o Osasune to ich przeciwnikiem było francuskie Bordeaux, a więc drużyna o kilka klas wyżej od Hapoelu. W dwumeczu Osasuny padło niewiele bramek, co więcej męczyli się strasznie i wygrali, a jednocześnie zapewnili sobie awans dopiero w dogrywce.
Patrząc na kolejne mecze to od razu rzuca mi się w oczy niedzielny mecz na Celtic Park. Tak więc przed Rangersami dwa trudne mecze, w których będą musieli dać z siebie. W spotkaniu pucharowym aby awansować muszą już w czwartek postarać sie o zwycięstwo, zaś jeśli chodzi o derby to będzie walka o honor i dominacje w Glasgow.
Co ciekawe gospodarze mają szanse aby wygrać te spotkania. Jeśli chodzi o spotkanie PU, muszę powiedzieć że Osasuna zagra w okrojonym składzie bez napastników Roberto Soldado oraz Savo Milosevica, dlatego o zwycięstwo może być bardzo trudno. Jak to bywa na brytyjskich stadionach kibice są 12 zawodnikiem gospodarzy i bardzo prawdopodobne jest to że Rangers wygra na Ibrox. Mój typ 1.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
⚽ Maccabi Haifa - RCD Espanyol Barcelona ✅ ✅ ???? ????
typ:X
kurs:3,20
Analiza: Jest to pierwsza runda 1/8 pucharu UEFA. Wiele meczy pierwszej rundy konczy sie wynikiem remisowym. Zarowno Maccabi jak i Espanyol graja bardzo dobrze w obronie. Dwumecz rostrzygnie sie w Barcelonie, gdyz podstawowym celem ekipy z Izraela powinno byc nie stracenie bramki u siebie.
 
kamilbks 0

kamilbks

Użytkownik
Sporting Braga - Tottenham Hotspur (1:0) TYP:2 KURS:4,6

Tottenham coraz lepiej radzi sobie w rozgrywkach ligi angielskiej i w konsekwencji zajmuje 8miejsce w tabeli(ostanio wygrany mecz z West Ham 4:3).Tottenham wygrał Grupę B, następnie otrzymał wolny los, wskutek wykluczenia z rozgrywek Feyenoordu (za rasistowskie zachowania kibiców w meczu przeciwko AS Nancy). Spurs są jedyną drużyną, z tych które pozostały w rozgrywkach, która zdobyła P. UEFA dwukrotnie. Natomiast Braga coraz słabiej radzi sobie w lidze Portugalskiej, ostatnio również został zmieniony trener.Braga doszła do tego poziomu rozgrywek po zajęciu III miejsca w Grupie C, potem w dwumeczu pokonali AC Parma.Te drużyny spotkały się już ze sobą w I rundzie P. UEFA 1984/85. To spotkanie na pewno kibice Bragi chcieliby wymazać z pamięci. Po porażce 0:3 „ u siebie”, na Lane polegli aż 0:6, Garth Crooks ustrzelił wówczas hat-tricka. Myślę że goście będą chcieli rozstrzygnąć ten dwumecz własnie dzisiaj i wysoko wygrają ze słabą Bragą
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kursy są moim zdaniem troche za wysokie. Przykładowo ToTtenHam... jest faworytem, ale i tak kurs u buków nie jest mniejszy niż 2.20. Do tego AZ Alkmaar. Goście radzą sobie dobrze w lidze i już w tym meczu powinni sobie wyrobić przewagę, by u siebie świętować awans do następnej rundy. Newcastle nie jest ta dobry jaki powinien być i moim zdaniem zwycięstwo w pierwszym meczu odniosą goście (AZ Alkmaar). Wracając do Tottenhamu są faworytami w dwumeczu. Kurs na to spotkanie mnie zaskoczył! 2.38? Za Totenham? To klasowy zespół, a Sporting Braga powinna jeszcze troche pogra na światowych boiskach, bo moim zdaniem z Hotspurem nie mają szans. Typuje osobiscie 2, ale dla tych co wolą pewne mecze polecam Tottenham z podpurką.
 
J 0

johnmarchewa

Użytkownik
Celta Vigo - Werder Brema 2.90 2.80 2.45

Typ 1

Spotkanie pomiędzy obiema ekipami zapowiada się bardzo interesująco. Werder w 1/16 wyeliminował Ajax, choć w tamtej rywalizacji klub z Bremy nie pokazał się z dobrej strony. Zatem zespół z Primera Division może wykorzystać przywilej własnego boiska. W drużynie wicelidera Bundesligi najprawdopodobniej nie zagra Torsten Frings, który narzeka na bóle mięśniowe i nie bierze udziału w treningach.

Mecz bedzie wyrownany, ale po takim kursie ja obstawiam gospodarzy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sevilla - Szachtar Donieck
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu UEFA zmierzą się drużyny FC Sevilla i Szachtaru Donieck. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są piłkarze Sevilii, którzy dodatkowo umotywowani weekendowym zwycięstwem nad Barceloną (2-1) oraz faktem iż są liderami Primera Division będą w dzisiejszym meczu pewni swoich wysokich umiejętności. W rewelacyjnej wręcz formie znajduje się aktualnie Dani Alves, który jest niemal w każdym miejscu boiska, zalicza bardzo dużo asyst oraz strzela ważne bramki. Mistrzowie Ukrainy zagrają dziś trochę osłabieni. W poprzednim tygodniu drużynę opuścił ich najlepszy zawodnik i wieloletni kapitan Anatolij Tymoszczuk, który przeszedł do Zenitu St.Petersburg. W przerwie zimowej drużynę również opuścił napastnik Julius Agahowa. Jednak przechodząc już do sedna sprawy, za kartki dziś pauzować będą obrońcy Aleksandr Kucher i Mariusz Lewandowski oraz napastnik Ciprian Marica i są to na pewno spore osłabienia w kadrze Szachtara. Dodatkowo na hiszpańskich boiskach gra im się fatalnie. Jesienią w ramach rozgrywek Champions League ulegli na Mestalla 0-2 Valencii, a dziś przyjeżdżają na boisko aktualnie najlepszej drużyny Primera Division więc choćby o strzelenie bramki może być arcytrudno. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Mój typ: 1 - 1,40 (Bwin)
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Celta vs Werder

Typ : 2 lub x2
Kurs : 2.25 lub 1.32
Bukmacher : Bet-at-home

Do ciekawego meczu dojdzie na Estadio Balaidos, gdzie gospodarze Celta Vigo, będą podejmować drużyne przyjeźdnych z Bremy. Celta w swojej lidze zajmuje 17 i nie zachwyca ostatnio. W lidze grają lepiej na wyjaźdach i niż przed własną publicznością. U siebie bilans 1-5-6, a na wyjeździe 5-3-5. W meczu przeciwko Werderowi nie zagrają George&#39;a Lucasa, Borjy Oubiny i Iriney&#39;a. Podopieczni Fernanda Vázqueza w UEFA grają bardzo dobrze. Dotychczas ulegli tylko Newcastle 1-2, a otatnio pokonali Spartak. Skład Celty : Aspas, Lequi, Tamas, Placente, Nunez, Larena, Canobbio, G. Lopez (Nene), Perera, Guayre. Werder w Niemieckiej lidze zajmuje 2 miejsce i traci do lidera Schalke 3 punkty. Podopieczni Thomasa Schafa grają dobrze u siebie i dobrze na wyjeździe. U siebi bilans 8-1-4, a na wyjeździe 6-3-2. Ostatnio w lidze pokonali pewnie 3-0 Bochum i wyszli z małego kryzysu. Osłabienia w Werderze są na ten mecz, nie zagrają Torsten Frings, Tim Borowski, Ivan Klasnic i Frank Baumann. Są to zawodnicy ważni dla drużyny, ale bez nich też prezentują sie bardzo dobrze. Według mnie Celta nie wygra tego meczu, może conajwyżej zremisuje. Skład Werderu : Wiese, Fritz, Mertesacker, Naldo, Wome, Frings, Vranjes, Diego, Jensen, Klose, Hunt. Jednak nie napisze już nic o żadnym meczu, bo nie mam zbytnio czasu. Myśle, że typ na Werder jest bardzo dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom