>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Europy + Rewanże [9.03 - 16.03.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-26 o 11.07.09.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Repka_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x200-English.jpg
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Arsenal
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Duży kurs na to zdarzenie. Wydaje mi się, że jest on podyktowany tym, że Arsenal w Premier League łapie bardzo mało kartek, ale należy pamiętać o tym, że w lidze angielskiej kartek pokazuje się mało . Teraz zagrają w Lidze Europy pierwszy swój mecz . Wydaje mi się, że wobec tego, że grali tylko na własnym podwórku w lidze angielskiej to w tym meczu może zjeść ich trochę stres, może być lekka nerwówka i mogą sami wyłapać 2-3 kartki popełniając jakieś głupie faule.
Ich przeciwnik czyli Sporting może nie jest jakaś wielką potęgą, ale na własnym podwórku będzie groźny na pewno i będzie chciał zrobić dobry wynik przed rewanżem . O kartki tej drużyny jestem raczej spokojny . Arsenal ma szybkich graczy i myślę, że Sporting kilka razy sfauluje na kartkę .
Stawka dla jednych jak i drugich jest spora bo to już 1/8 więc jest o co grać. Nie wiem kto sędziuje i to na pewno minus, ale mimo wszystko po takim kursie w to wchodzę.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Manchester United - Real Betis, liczba kartek - over 4,5 @ 1.86 Unibet (wczoraj było 1.95, jutro już będzie tylko mniej)

Analiza:
Zazwyczaj na kartki gra się na rewanże, ale chce wykorzystać atrakcyjną linie i atrakcyjnego sędziego. Manchester United w ostatnim czasie dosyć często fauluje i łapie kartki. Na pewno ma na to wpływ Casemiro, który robi czarną robotę w defensywie i często fauluje zawodników. ManU ostatnio fauluje na poziomie ponad 11 fauli, jak na standardy Premier League jest to solidna liczba. A można przytoczyć mecze gdzie łapali sporo kartek: z Liverpoolem (3 kartki), z Barceloną (3 kartki), finał z Newcastle (6 kartek). Betis za to w grupie ligi europy sporo kartek załapał bo średnio 3 żk/mecz co dało 3 miejsce spośród wszystkich drużyn grających w fazie grupowych. Więc obie ekipy kiedy muszą i jest decydujący mecz to potrafią łapać kartki. No i do tego sędzia, którym jest Niemiec Daniel Siebert, który w Bundeslidze wyciąga 4,4 żk/mecz, a w meczach europejskich: LM - 6,5 żk/mecz, LE - 4 żk/mecz, LC - 9,5 żk/mecz. Nie sędziował wiele tych meczy, ale jak sędziował to było sporo kartek i to nie tylko żółtych bo było kilka czerwonych.

Bayer Leverkusen - Ferencvaros, liczba kartek - over 4,5 @ 2.17 Unibet (też liczę na spadek)

Analiza:
Obie ekipy sporo kartek złapały w fazie grupowej. Bayer w LM średnio 2,83 żk/mecz, a Fere w LE 3,33 żk/mecz. Bayer po średnim wynikach w Bundeslidze będzie chciał daleko zajść w lidze europy. Obie ekipy już spotkały się w LE w 2021 roku. W pierwszym meczu była 1 kartka, a w drugim 6 karteczek. Typ brany jest pod sędziego, którym jest Włoch D. Massa. Sędzia, który w Serie A wyciąga kartoniki na poziomie 6,2 żk/mecz. Nie ukrywam, że kilka meczy ostatnio gram typowo pod niego i to się spłaca. Ostatnie 2x mecze w Serie A po 7x kartek. W pierwszej rundzie LM sędziował mecz Club Brugge vs Benfica, w pierwszej połowie 3 kartki... ale niestety obie drużyny zagrały w drugiej połowie zbyt statycznie, mało agresji, Benfica wykorzystała swoje sytuacje no i kartek nie widzieliśmy w drugiej połowie. Więc ostatni mecz LM troche obniżył średnią kartek dla tego sędziego, która wynosi zaledwie 3,4 żk/mecz. Sądzę, że na boisku w Leverkusen ta średnia znacznie się podwyższy.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Freiburg
Typ: Juventus -1 (Handicap 0:1)
Kurs: 2.77
Bukmacher: TOTALbet


Liga Europy to tak naprawdę jedyna szansa dla Juventusu na wywalczenie kwalifikacji do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. 15 punktów karnych zamknęło "Starej Damie" drogę do zajęcia miejsca w czołowej czwórce Serie A, więc nie trudno się domyślić, że to właśnie LE jest teraz dla nich absolutnym priorytetem. To, czy uda im się osiągnąć cel, to już inna sprawa, ale na pewno należy się tutaj spodziewać walki na 110%.

Co prawda Juve w poprzedniej rundzie tylko zremisowało na własnym boisku z Nantes (1:1), natomiast jeden mecz to zbyt mała próba, by stwierdzić, że będzie miało regularne problemy w meczach domowych. Rewanż nie pozostawił złudzeń co do tego, kto jest drużyną lepszą, a ja liczę na to, że w tym przypadku sprawa zostanie załatwiona już w pierwszym spotkaniu. Dlaczego?

Freiburg to typowa drużyna własnego boiska. Od kilku sezonów są w szerokiej czołówce niemieckiej Bundesligi, ale tak naprawdę w każdym z nich swoją pozycję zawdzięczali postawie przed własną publicznością. Tak się nawet składa, że już w bieżącym roku kalendarzowym rozegrali 2 trudne wyjazdowe mecze na krajowym podwórku i w każdym z nich byli tylko tłem dla przeciwników, przegrywając 1:5 z Borussią Dortmund i 0:6 z Wolfsburgiem.

Wydaje mi się, że nawet pomimo faktu, iż Juventus słynie z wyrachowania - nie zatrzyma się dzisiaj na jednym golu. Tak jak wspomniałem - LE jest teraz w Turynie priorytetem i jeżeli piłkarze Maxa Allegri'ego poczują na boisku krew, to na pewno spróbują zapewnić sobie duży komfort w perspektywie rewanżu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: piłka nożna Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Arsenal
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:

W spotkaniu Sportingu z Arsenalem spróbuje pograć gole. Sporting w lidze dopiero na czwartym miejscu, ale jest to drużyna, która w obecnym sezonie strzeliła 46 goli w 23 spotkaniach. U siebie pod względem goli wyglądają naprawdę nieźle, bo strzelili ich aż 29, co jest naprawdę niezłym wynikiem. Arsenal w lidze lideruje, ale tuż za sobą ma Manchester City oraz United. Arsenal w ostatnich spotkaniach (nie każdym), zaczął tracić gole, ale najlepsze jest to, ze mimo startych tych goli to strzela ich rywalowi więcej na wagę zwycięstwa. Moim zdaniem będzie to mecz pełen goli, tutaj nie powinno być rozczarowania pod względem piłkarskim i widowiskowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Fenerbahce +0.5 gola
1.94
Fortuna


Hiszpańsko-Tureckie starcie w ramach ligi europejskiej zapowiada się niezbyt ciekawie,Sevilla jest w tragicznej formie a Fenerbahce to nie jest europejski hegemon więc nikt za bardzo nie interesuje się tym spotkaniem.
Na pierwszy rzut oka można pomyśleć że nie warto stawiać na gospodarzy bo polegli właśnie w Madrycie z Atletico 1:6 i ogólnie ich forma jest przeciętna,ja się z tym absolutnie zgadzam.
Jedyny imponujący wynik jaki osiągneli w tym roku to pokonanie PSV 3:0,w drugi meczu omal nie stracili tego prowadzenia i polegli 2:0.
Wyniki były tak słabe że zwolniono trenera i do klubu wrócił Jorge Sampaoli,wiem że wygrał copa america z Chile ale potem poszedł do Sevilli i nic nie osiągnął,został zwolniony już po pierwszym sezonie,w żadnym klubie w sumie nie wytrwał nawet roku w ostatnich sześciu latach odkąd powrócił do kariery klubowego trenera.
Jeśli chodzi o turecką drużynę to chyba po raz pierwszy mają tak dobrego trenera,mówie o Jorge Jesusie który objął drużynę przed sezonem.
Portugalczyk z sukcesami trenował Benfikę,Sporting i Brazylijskie Flamengo,jego bilans jako trenera Fenerbahce to 24-7-5.
Imponujące jest na pewno wygranie grupy ligi europy z Rennes i Dynamem Kijów,z bilansem 4-2-0 awansowali z pierwszego miejsca,dlatego czekali na rywala w 1/8 finału i nie musieli grać w poprzedniej rundzie.
Sevilla ma małą 24 osobową kadrę w której będzie brakowało na pewno 4 zawodników na dzisiejszy mecz i w ostatnich pięciu tygodniach grali oni aż siedem meczy co będzie miało wpływ na dzisiejszy mecz.
Fenerbahce nie grało zbyt wiele właśnie na odpoczynek w poprzedniej rundzie oraz trzęsienie ziemi które zawiesiło rozgrywki na chwile,tylko cztery spotkania rozegrane od początku lutego.
Oba zespoły mają równie silne składy,Sevilla nie ma przewagi w postaci wyróżniających się graczy którzy mogą sami odmienić losy spotkania,goście również ale mają równie solidny kolektyw który radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie.
Nie widzę tutaj zwycięstwa gospodarzy,Fenerbahce przyjeżdża po dobry wynik,gospodarze z całą pewnością będą atakować i szukać zwycięskich goli a goście liczyć na kontrę lub sami w końcu przejma inicjatywę,Sevilla jest naprawdę nieprzewidywalna,potrafią grać tragicznie jak np. z Atletico ale mieli i wpadki u siebie ze słabeuszami z La Liga więc uważam że Fenerbahce pod wodzą Jorge Jesusa jest tutaj minimalnym faworytem i wywiozą korzystny wynik z Andaluzji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Manchester Utd-Betis Sevilla TYP BTS kurs 1,92 4/10 g.21.00 4:1 WIN

PS: Czy "Zbuki" powariowały wystawiając kursy ok. 1,40 na Anglików? Dwie najlepsze ligi w Europie i ja rozumiem że po laniu z "Wątrobą" Czerwone Diabły będą się chciały wykazać na Old Trafford ale sorry, Betis to nie żadna popierdółka tylko mocna hiszpańska ekipa. Stawiam na bts, może Manchester wygra ale nie za wspomniane wcześniej 1,40 bo to nie ma żadnej dla mnie wartości.

Za "Fortuną":

"Manchester United – w Lidze Europy nie może zagrać Marcel Sabitzer. Kontuzjowany jest Anthony Martial (powrócił do treningów). Kontuzjowani są Christian Eriksen i Donny van de Beek. Niepewny jest udział w tym meczu Casemiro.

Real Betis – z powodu kontuzji kolana do końca sezonu nie zagra Nabil Fekir. Kontuzjowany jest również Juan Cruz. Do gry powinien być gotowy Sergio Canales."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2027
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Sporting - Arsenal
Over 1.5 gola @1.45
Over 1.5 gola + Sporting ov 0.5 @1.70
BTS @2.00
Sporting strzeli + over 2.5 RR @1.98


Dziś Arsenal wraca na europejskie boiska. Podopieczni Artety swoją drogę do finału rozpoczynają w Portugalii, z miejscowym Sportingiem. Zespół z Lizbony zajmuje dopiero 4 miejsce w ligowej tabeli ze stratą aż 15 pkt do lidera, więc szansa na majstra można rzec że już przepadła.Ostatnie 5 spotkań w lidze jednak wygrane, dwa z nich jednak po 1-0 - oba wyjazdowe. Na ostatnich 5 spotkań Sportingu - 4/5 over 1.5, BTS tylko 2x jednak dziś przyjdzie się zmierzyć z drużyną dużo lepszą niż Midtjylland, Chaves czy Estoril. Zagrają z liderem Premier League, który po momencie kryzysu zanotował cztery kolejne wygrane, w tym ta ostatnia - z Bournemouth, gdy wrócili z 0-2 na 3-2 w zaledwie pół godziny a decydujący gol Nelsona padł w 97. minucie. Taka wygrana z pewnością dała dużo pewności siebie i podbudowała zespół na następne spotkania.
Dziś natomiast nie spodziewam się aby The Gunners zabijali się o zwycięstwo. Wiadomo Arteta to nie jest człowiek, który odpuszcza cokolwiek, ale w składzie ma być parę zmian. Szansę debiutu dostanie Kuba Kiwior, a do Portugalii nie polecieli Tierney, Nketiah i Trossard. Przypuszczam, że szanse od pierwszych minut dostanie Nelson. Oprócz niego spodziewam się, że zagrają Holding, Tomiyasu, Vieira.
Arsenalowi ciężko zachowywać ostatnio czyste konto, czego doskonałym obrazem są takie spotkania jak to z Wisienkami czy z AV. Pomijając mecz z Oxford, czyli dużo niżej notowanym rywalem, to przed spotkaniem z Leicester (0-1) ostatni raz czyste konto na wyjeździe miało miejsce w listopadzie z Wolves.
Sporting z kolei sporo strzela - zwłaszcza u siebie - 29 z 46 zdobytych goli strzelili na wlasnym stadionie. Całkiem nieźle też bronią bo tylko 7 straconych goli, jednak jak wspomniałem dzisiejszy rywal to inny rozmiar kapelusza więc i Arsenal spokojnie stać na bramkę. Na ostatnie 15 spotkań podopieczni Rubena Amorima tylko dwukrotnie nie wpakowali bramki do siatki. Wydaje mi się, że Arsenal który ma często problemy z zachowaniem czystego konta, dziś na wpół rezerwowym składem wcale nie będzie o to łatwiej, a Sporting jeśli ma coś zdziałać to raczej u siebie aniżeli na Emirates.

Dodatkowo, jak często idę w rożne można spróbować do gola dla Sportingu dołożyć ich over 2.5 roga bo daje to piękny kurs 1.98 a Sporting w każdym meczu na własnym obiekcie pokrywał tę linię - wliczając mecze LM i poprzedni w LE a ich średnia to 7,33 roga/mecz (!). Arsenal grając na wyjazdach zwykle też daje sobie nabić te 3 rogi. Nie dokonały tego tylko United, Aston Villa, Lisy czy Oxford, a średnio rywale nabijają przeciwko Arsenalowi 4,06 roga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5230
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Piłka nożna - Liga Europy
Arsenal - Sporting
Betbuilder
1. liczba kartek - over 3,5 @ 1.64
2. Arsenal over 5,5 RR @ 1.53
Ako: 2.25 Unibet (we wtorek rano było 2.60)


Analiza:
Arsenal jest w gazie i nabija sporo rożnych, nie ma różnicy czy to u siebie czy na wyjeździe. Ich ostatnie liczby wyglądają następujaco: 8,9,17,5,8. Kanonierzy w Lizbonie zdołali nabić aż 9 rzutów rożnych. Myślę, że u siebie gdzie wynik jeszcze nie jest rozstrzygnięty zrobią minimum 6 rożnych. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami pojawiły się 4 kartki. Sędziował spotkanie sędzia z Niemiec - Stieler, który jest raczej underowym sędzią i nie wyciąga dużo kartek w bundeslidze i w LM. Rewanż poprowadzi overy sędzia, którym jest Hiszpan - Lahoz. W pamięci mam jego spotkanie z Mistrzostw Świata Holandia - Argentyna gdzie wyciągnął rekordową liczbę żółtych kartek. Po mundialu sędziował 5 meczy w La Liga i wyciągnał średnio 5,6 żk/mecz i dodatkowo 2 czerwone kartki. Jeżeli jest to rewanż i starcie Portugalskiej drużyny to minimum zobaczymy 4 kartki. Ja pograłem we wtorek po kursie 2.60 w Unibet taki dubel, teraz jest w okolicach 2.25 Unibet, a w Forbet jeszcze 2.42.

Feyenoord - Szachtar Donieck
Betbuilder
1. Feyenoord więcej RR @ 1.37
2. Feyenoord over 5,5 RR @ 1.73
Ako: 1.83
Unibet

Analiza:
Feyenoord to maszynka do rożnych, a szczególnie u siebie. W lidze holenderskiej są najczęsciej wykonującą ekipą rzuty rozne. Średnio 7,88 RR/mecz, a u siebie nawet 9 RR/mecz. W pierwszym meczu było 1:1, mecz jest jeszcze nierozstrzygnięty dlatego Feyenoord powinien u siebie nabić minimum 6 rożnych. Tyle też nabił w pierwszym meczu, który był rozgrywany w Warszawie w roli gospodarza Szachtar. W grupie LE, Feyenoord u siebie nabijał rogi u siebie z średnią 5,67 RR/mecz. Szachtar natomiast leży na drugim biegunie jeśli chodzi o rożne. Nabija ich mało, a w dodatku sporo ich pozwala nabić przeciwnikom. Ekipa z Ukrainy na jesień grała w LM, mając w grupie Celtic, Real i Lipsk to robili zaledwie 2,5 RR/mecz, a przeciwnikom pozwolili nabić aż 7,57 RR/mecz. Szachtar grał jeszcze w poprzedniej rundzie dwumecz z Rennes i oba te spotkania przegrał pod względem rożnych 2:9 oraz 3:5. Analiza jest wyczerpująca i można mocniej pójść w stronę Feyenoordu. Jeśli gospodarze szybko nie ustawią meczu to na spokojnie zobaczymy 6 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Europa League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Sporting
Typ: Matheus Reis otrzyma kartkę
Kurs: 3.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Rzadko kiedy gram kartki konkretnego zawodnika, ale dziś coś mnie tchnęło właśnie w tym kierunku.
Jest to obrońca, który często też jest wystawiany jako pomocnik, choćby w pierwszym meczu z Arsenalem. Myślę jednak, że tym razem zostanie ustawiony na obronie z racji tego, że za kartki pauzuje Coates. Uważam też, że trener ustawi Sporting raczej defensywnie, gdyż doskonale wiadomo jak groźny jest Arsenal u siebie . Nie spodziewam się, że Portugalczycy zagrają tak odważnie jak u siebie. Zapewne będą chcieli jak najdłużej nie stracić bramki i będą liczyli na kontry, przynajmniej dopóki nie będą przegrywali.
Takie bronienie własnej bramki będzie się zapewne wiązało z faulami z ich strony ( nie raz pewnie będą faulować żeby tylko nie dopuścić Arsenalu we własne pole karne ) , ale że kursy na over kartek nie są dla mnie satysfakcjonujące to idę właśnie w kartkę Matheusa.
Zauważyłem, że w ważnych meczach potrafi zgarnąć żółtko. Łapał żółte kartki w tym sezonie 2 razy z Porto i raz z Eintrachtem w lidze mistrzów, a także jeszcze 2 w meczach ligowych. Myślę, że w tak ważnym spotkaniu jego kartka jest bardzo możliwa. Druga sprawa to taka, że gdy Arsenal będzie na 2 bramkowym lub większym prowadzeniu to Sporting bedzie musiał się otworzyć i pewnie będzie brał udział w akcjach ofensywnych . Arsenal ma szybkich zawodników i może po takiej akcji nie nadążyć z powrotem i wyłapać kartkę . Trzecia sprawa, to wydaje mi się że wobec braku Coatesa Mateus Reis zagra pełne 90 minut co też zwiększa szanse na kartkę. A 4 rzecz to sędzia spotkania którym jest Lahoz i on się nie patyczkuje. Sięga po kartki bez zawahania . Myślę że jedna z nich ujrzy właśnie Mateus Reus .
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Fenerbahce-Sevilla TYP BTS kurs 1,81 4/10 g.18.45 1:0 BOX

PS: W pierwszym spotkaniu 2:0 dla Hiszpanów. W rewanżu gospodarze rzucą się od pierwszych minut na rywala, to w ich stylu, na swoim boisku grają bardzo dobrze. Goście prawdopodobnie będą wyczekiwać na kontry. Uważam że będzie to otwarty mecz gdzie przy dość chaotycznym stylu Fenerbahce padną gole z obu stron. Pokusiłbym się nawet o to że gospodarze nie przegrają.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
A 3,1K

Antongno

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Europa League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Sporting
Typ: Liczba żółtych kartek powyżej 6,5
Kurs: 5.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W pierwszym spotkaniu padł remis 2-2 i sprawa awansu jest otwarta. Obie ekipy maja szybkich zawodników i mogą być czesto faulowani. Jest o co walczyć i żadna z drużyn myślę, że nie odpuści. Sporting może dzisiaj zagrać trochę bardziej defensywnie i liczę na kilka kartek z ich strony. Sędzia meczu jest Lahoz, który wiadomo, że lubi pokazywać kartki. Mecz podwyższonego ryzyka, żadna z drużyn nie powinna odstawić nogi, sędzia też sprzyjający, dlatego idę w kartki. Kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom