>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Hiszpania - Portugalia [wtorek 20:30]

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Hiszpania vs Portugalia
Reprezentacja Hiszpanii nabiera tempa od porażki ze Szwajcarami 0:1. Jak dla mnie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem są podopieczni Del Bosque . Pokonali oni znakomity zespół Chile 2:1 , który moim skromnym zdaniem jest zdecydowanie lepszy od Portugalii , która nic nie gra a wygrana ze skośnookimi 7:0 o niczym nie świadczy. Mam nadzieję , że zobaczę dzisiaj płaczącą gwiazdę Ronaldo :razz:. Sam Cristiano nic nie zdziała w dodatku jest bez formy. Kurs 2,00 trzeba brać​
 
T 0

trk

Użytkownik
PORTUGALIA 4,25 !

Jak dla mnie szanse są wyrównane ze wskazaniem na Portugalię. Może i Hiszpania nabiera tempa od porażki ze Szwajcarami a może dzisiaj zagrają podobnie słaby mecz ???? Kurs ponad 4 biorę w ciemno ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Dajcie spokój... Portugalia? Kto może pociągnąć tą drużynę? Tak, wiem... Ronaldo..., ale od początku MŚ gra padake, albo inaczej, gra jak by się mu po prostu nie chciało i dlaczego dzisiaj miało by się to zmienić? A w ogóle sam Ronaldo nic nie wskóra. Hiszpania źle weszła w mundial, ale widać, że z meczu na mecz jest coraz lepiej i dziś to zobaczymy. Szybkie składne akcje i mnóstwooooo podań które rozbroją defensywę europejskiej Brazylii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom