>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[1/4] Włochy [0:0] Hiszpania 22 VI

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Włochy - Hiszpania

Wiedeń [Austria]
22 VI 2008 - 20:45
Najciekawszy ćwierćfinał. Z jednej strony mistrz świata , a z drugiej drużyna , która jest zawsze groźna , ale od Mistrzostwa Europy wieki temu nie zdobyła trofeum.
Z jednej strony Toni , Grosso czy De Rossi - a z drugiej Torres , Villa czy Puyol. We ekipie Włoch nie zagra Pirlo - zawieszony za kartki w fazie grupowej. Kto wyjdzie zwycięsko ??
Czy zobaczymy karne i szanse na wykazanie sie dla bramkarzy ?? Pewne emocje gwarantowane.

Zapraszamy do pisania analiz i czynnej dyskusji o potyczce Włochów z Hiszpanią.
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Po dzisiejszm meczu Holandia-Rosja stawiam ostro na...Wlochow.

Wszystkie druzyny, ktore zajely pierwsze miejsce w grupie i odpuscily ostatni mecz w fazie grupowej (Portugalia, Chorwacja, Holandia) przegraly mecz cwiercfinalowy wiec jutro bedzie tak samo. Toni przebudzi sie jak Pavluchenka i makaroniarze zmierza sie z Rosjanami w polfinale.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Ostatnio dobrze mi szło typowanie ćwierćfinałów - stawiałem na Niemcy, Turcję i Rosję od początku. Jednak teraz nie sądzę, żeby Hiszpania przegrała z Włochami ten mecz i chyba obstawie na ich awans z kursem 1,7
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dzisiaj będziemy świadkami ostatniego meczu ćwierćfinałowego. Zagrają Hiszpanie z Włochami. Piłkarze obu drużyn znając już rywala z jakim przyjdzie im się zmierzyć w półfinale w przypadku awansu. Jest to ekipa Rosji, która wczoraj pokonała Holandię 1:3.
Drużyna Luisa Aragonesa wyszła z grupy na 1 miejscu zdobywając komplet punktów. W pierwszym spotkaniu pokonała Rosję aż 4:1. W następnym meczu pokonali Szwedów 2:1, zdobywając zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania. W ostatnim spotkaniu zagrali składem rezerwowym. Mecz był o pietruszkę ponieważ Hiszpania była już pewna awansu a ich rywal Grecja miał już zarezerwowane bilety powrotne. Jednak Hiszpanie i w tym meczu zwyciężyli 2:1. Najskuteczniejszymi zawodnikami byli David Villa i Cesc Fabregas.
Rywal Hiszpanów, Włochy nie bez problemów awansowali z grupy. W pierwszym meczu zostali rozbici przez Pomarańczowych aż 3:0. W drugim spotkaniu zremisowali 1:1 z Rumunią. Ostatni mecz z Francją musieli więc wygrać, ale i to też nie dawało im pewności awansu. Musieli jeszcze liczyć, że skład B Holandii pokona Rumunów. Na szczęście dla piłkarzy Donadoniego oba te warunki zostały spełnione. Włochy grają coraz lepiej, co wyraźnie pokazał mecz z Francuzami. Natomiast w ekipie Hiszpanów panuje nie najlepsza atmosfera. Na czwartkowej konferencji prasowej Luis Aragones ostro skrytykował Sergio Ramosa a następnego dnia doszło między nimi do ostrej utarczki słownej. Po tym incydencie obóz Hiszpanów podzielił się na dwie części: tych co stanęli po stronie trenera i tych co uważają, że Ramos został zbyt ostro skrytykowany.
Co do typu to myślę, że Hiszpanie podzielą los Holendrów, Portugalczyków i Chorwatów. Po doskonałych meczach grupowych może nadejśc dziś słabszy występ. Natomiast Włosi się dopiero rozkręcają i dziś powinny zagrać jeszcze lepiej niż przeciwko Francji ( choć wtedy tez zgrali bardzo dobrze) i awansować do półfinału gdzie czeka już rewelacyjna Rosja. Do tego typu zachęca również ciekawy kurs ( w betssonie na zwycięstwo Włochów 3,05 a na awans 2,05)

Mój typ: Włochy
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Hiszpania - Włochy ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś wieczorem na stadionie im. Ernsta Happela w Wiedniu będziemy świadkami ostatniego pojedynku ćwierćfinałowego podczas EURO 2008, w którym reprezentacja Hiszpanii podejmować będzie Włochy.
W ekipie Luisa Aragonesa pod znakiem zapytania stoi występ lekko kontuzjowanego Carlesa Puyola, ale, mimo wszystko, powinien znaleźć się w wyjściowym składzie na dzisiejsze spotkanie.
Z kolei Roberto Donadoni ma niemały problem z zestawieniem drugiej linii. Nie zagrają bowiem Gennaro Gattuso i Andrea Pirlo pauzujący za kartki. Ale posiadając w składzie takich zawodników, jak Daniele De Rossi, Simone Perrotta, Alberto Aquilani, Massimo Ambrosini i Mauro Camoranesi, powinien uporać się z brakiem pomocników Milanu.
Spotkanie z Francuzami pokazało, że Włosi są w coraz lepszej dyspozycji i widać zwyżkę ich formy. Ale czy to wystarczy, aby pokonać świetnie grających Hiszpanów? Moim zdaniem nie. Od samego początku kibicuję Hiszpanom i chcę ich zobaczyć w finale.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zupełnie nie zgadzam się z kolegą w dwóch kwestiach. Pierwsza związana z Tonim, ten napastnik nigdy nie był szybki, on ma inne zadania na boisku ma zgrywac piłki do kolegą, zasłaniac, jest silny i kapitalnie gra głową. To piłkarz dużego formatu, nie może się wstrzelic ale jak strzeli gola to worek z bramki u niego się rozwiąże. Druga nie można pisac że Del Piero jest słaby jak jest aktualnym królem strzelców Serie A. Del Piero jest już zawodnikiem wiekowym i wiadomo im jest się starszym to zatraca się szybkośc, ale to bardzo sprytny napastnik który potrafi zrobic coś z niczego.
Odnośnie spotkania to jeśli grali by Pirlo oraz Gatusso to z całą pewnością grałbym na Italię ale kartki pokrzyżowały moje plany i odpuściłem ale według mnie Włochy wygrają. Oni rozkręcają się z meczu na mecz, to drużyna turniejowa i fakt że na razie wszystkie drużyny które awansowały z drugiego miejsca są w pófłinałach ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Nie ma Pilro, nie ma Gatuso, Włosi grali słabi i dopiero w meczu z Francją - meczu o wszystko, pokazali swoje. Niby rzeczywięcie z meczu na mecz widać poprawę a mówimy o zespole ewidenfnie turniejowym, obecnym mistrzu świata... ale czy ich kadra jest w stanie osiągać nadal najwyższe cele w konfrontacjach z wyjadaczami z Europy?
Wygrana z Francją, choć po niezłym meczu raczej nie powinna stanowić argumentu w dyskusji. To co pokazywały żabojady tylko fanatykom ich reprezentacji mogło wydać się fajną grą. Przy fatalnej nawet formie Włochów wynik tamtego meczu był oczywisty.
Teraz mają walczyć z Hiszpanią - moimo faworytami do tytułu. I jedynym argumentem jaki jest przeciwko Hiszpanom to przesądna właściwość tegorocznego euro... mało profesjonalne.
Włosi moim zdaniem grają fatalnie i choć lubię patrzeć na futbol latynosów to niestety nie widze u nich nic co dawałoby nadzieję na wygraną... a jak ktoś uważa że mają lepszego bramkarza to wystarczy popatrzeć na wynik Polaków z Borucem w bramce...
Hiszpanie w meczach w grupie pokazali że jedynym ich celem na tym turnieju jest 1st miejsce. Wygrywali pewnie i wysoko, pokazując bardzo ładny futbol. David Villa jest głównym pretendętem do korony mistrza strzelców o czym przypomni w dzisiejszym meczu. Nawet ostatni mecz, o przysłowiową pietruchę wygrali walcząc do końca, choć nie musieli. To pokazuje ducha zaspołu i charakter.
I choć sam się kierują przesądem by nie grać nawet najpewniejszych masówek to właściwość jakoby pierwszy zespół z grupy miał odpaść mnie nie przekonuje... nie w wypadku tego meczu.
Moje typy:
Hiszpania [2,5]
Hiszpania-1,5 [5,0]
Hiszpania over1,5 [2,4]
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
stawiam dziś na Italię, co by tu dużo nie mówić, drużyna ta to team turniejowy i z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej, wierze, iż w końcu toni się rozstrzela,tzn nastrzela troche brameczek, bo potencjał ma tylko gorzej z wykonczeniem, nie wyobrazam sobie zeby panucci nie stwarzal dzis sytuacji podbramkowych ze stalych fragmentów w polu karnym, chlopak ma duzy experience i na pewno cos dzis wypracuje...
o hiszpanii powiem tyle ze imo bedzie rozczarowanie jak to bylo w przypadku druzyn ktore troche odpuscily sobie w euro owe 3 mecze grupowe, hiszpania zawsze miala slabe koncówki w turniejeach i jakos czarno widze ich dzisiejszy wystep, maja slaba psychike i ten fakt dzis na pewno zawazy
pzdr
 
Do góry Bottom