>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Pucharu Uefa

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tak się prezentują pary 1/4 piłkarskiego pucharu Uefa ???? Zapraszam wszystkich do komentowania ????
Hamburger SV (Niemcy) - Manchester City (Anglia)
Paris Saint Germain (Francja) - Dynamo Kijów (Ukraina)
Szachtar Donieck (Ukraina) - Olympique Marsylia (Francja)
Werder Brema (Niemcy) - Udinese Calcio (Włochy)


Zapraszam do udzielania się ???? :idea:
Co do poniższej wypowidzi ???? są i kursy ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Werder Brema (Niemcy) - Udinese Calcio
Włosi już zaszli za daleko a mieli nieco szczęścia w drodze do półfinałów. Werder jednak powinien sobie poradzić z graczami Udinese, szczególnie na własnym terenie.
AWANS: Werder

Szachtar Donieck (Ukraina) - Olympique Marsylia (Francja)
Tutaj moim zdaniem bardzo wyrównana para, lecz skłaniałbym się nieco na stronę Szachtaru.
AWANS: Szachtar

Paris Saint Germain (Francja) - Dynamo Kijów (Ukraina)
Francuzi wczoraj mieli nieco szczęścia strzelając gola w ostatnich minutach gry z Bragą, gdzie jednoczenie nie byli stroną przeważającą. Dynamo podobnie uciekła z pod gilotyny, strzelając bramkę na 3:2 co dało im awans do półfinałów, lecz już tutaj mogą zakończyć drogę.
AWANS: Paris Saint Germain

Hamburger SV (Niemcy) - Manchester City (Anglia)
Nie mam przekonania do drużyny z Anglii, grają bardzo nie równo, potrafią zagrać dobry mecz, lecz często to nie odzwierciedla wyniku gry, lecz mimo to typuję na awans Hamburgera.
AWANS: Hamburger SV

Są to jedynie moje ogólne typowania na przyszłość. Bez żadnej analizy, lecz przeczuciu, kursów również nie widziałem.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Szachtar Donieck - Olympique Marsylia

Typ: 1
Kurs: 2,10

Według mnie jest to jedna z najciekawszych par ćwierćfinałowych. Chyba nikt nie spodziewał się, że Szachtar wyeliminuje wielki zespół CSKA. Przynajmniej dla mnie była to ogromna niespodzianka. Szachtar udowodnił, że może wygrać z każdym i jak dla mnie jest głównym faworytem do zwycięstwa w PUEFA (kurs 8,00 - Sportingbet). Aby spełnić ten cel, ekipa z Doniecka musi przejść Marsylię, a żeby tego dokonać musi wygrać na własnym stadionie z francuzami. Szachtar wygrywał już w tym sezonie nawet z wielką Barceloną na Camp Nou. Posiada ogromny potencjał i myślę, że wykorzysta go wygrywając cały Puchar UEFA.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
nie byłbym taki pewnie zwycięztwa Szachtaru, Marsylia jedzie podbudowana zwycięstwem w St.Etienne, porachunki drużyn ze wschodu rządzą się swoimi prawami, to nie bedzie juz mecz z CSKA tylko z Marsylią, która w tym sezonie gra bardzo ciekawy futbol, osobiście sprobuje zagrać na wygraną Marsylii w Doniecku po bardzo dobrym kursie. Wydaje mi się że analitycy zabardzo zaniżyli kurs na Szachtar...to jest tylko moje skromne zdanie wszystko okaze się jutro...
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ja natomiast uważam, że Shakhtar powinien ten mecz pewnie wygrać. Gracze z Doniecka nie mają już żadnych szans na wygranie ligi. Strata do Dynama Kijów wynosi już aż 15 oczek! Także Mircea Lucescu i jego gracze pogodzili się już z tym i muszą bronić 2 miejsca w tabeli. Myślę zatem, że wszystkie siły rzucą na Puchar UEFA. Świadczyć o tym może choćby ostatni mecz w lidze przegrany z Zaporozhem 0:1, w którym to Lucescu dał odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikiem. Nie grali m.in Ilsinho czy Fernandinho.
W zupełnie odwrotnej sytuacji jest Olympique Marsylia. W lidze idzie im świetnie i mają szanse w końcu zdetronizować Olympique Lyon, który kilka razy z rzędu wygrywał Ligue 1. Moim zdaniem to jest priorytetem graczy Marsylii, choć nie wiadomo jak do tego meczu podejdzie Eric Gerets.
Shakhtar nie ma zbyt imponującego bilansu z francuskimi ekipami. Na 7 spotkań 3 razy wygrał, 2 remisował i 2 przegrał. Jednak ten sezon różni się od poprzednich, wówczas ukraińskie zespoły nie grały tam dobrze i skutecznie jak teraz. Wyniki mówią same za siebie: 2 ukraińskie zespoły w 1/4 Pucharu UEFA, a warto dodać, że jeszcze w 1/8 grał także Metalist Charków, jednak uległ w bratobójczym pojedynku z Dynamem. Shakthar po pokonaniu CSKA - mojego faworyta do wygrania Pucharu, stał się głównym potentatem do triumfu w tych rozgrywkach. U siebie grają naprawdę imponująco. Tracą bardzo mało bramek. Nie rzadko zachowując czyste konto. Wystarczy spojrzeć na wyniki 1/16 i 1/8 gdzie na własnym obiekcie ograli Tottenham 2-0 i CSKA 2-0. Niewykluczone, ze ten wynik moze się powtórzyć. W swoim składzie mają naprawdę solidnych i ciekawych piłkarzy, którzy promują się w Doniecku, aby później łatwiej im było przebić się do zachodnich klubów. Darijo Srna, Ilsinho, Fernandinho, Jadson czy Luis Adriano to gwiazdy tej ekipy.
Marsylia nie gra w Pucharach już tak imponująco. Wymęczone i szczęśliwe zwyciestwo z Ajaxem, po bramce w 120 minucie Mearsa, gdzie gracze z Amsterdamu nadawali ton grze. W poprzedniej rundzie także szczęśliwa wygrana z Twente Enschede, gdzie Olympique wcale na awans sobie nie zasłużył. Potencjał graczy jest podobny do Shakhtara - Niang, Ben Arfa, Brandao (nie zagra z Shakhtarem), Cana czy Zenden to solidni i świetni gracze, jednak bez szaleństwa.
Czeslavv - mówisz, że analitycy zaniżyli kurs na Shakhtar? Moim zdaniem zawyżyli go. Spodziewałem się kursy w granicach 1,80 - 1,85. A tutaj obecnie 2,00 - 2,05 wygląda naprawdę smakowicie. Osobiście zagram Shakhtar za grubo. Alternatywą jest tez typ, że Marsylia nie strzeli gola w Doniecku w granicach 2,30 na który też sie skuszę.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Werder Brema - Udinese

Werder zaczal lepiej grac w lidze, dwa mecze w ktorych na wlasnym boisku zaaplikowali rywala po 4 bramki przedzielili porazka na &#39;goracym terenie&#39; w Dortmundzie. Mimo to tylko najwieksi optymisci wierza ze Bremenczycy wlacza sie do walki o Lige Europejska poniewaz ich strata punktowa do pozostalych rywali, zainteresowanych tym celem, jest znaczna. Udinese natomiast ostatnio w lidze radzi sobie dosc przecietnie, cztery ostatnie mecze to dwa remisy i dwie porazki. Nie grozi im ani spadek ani tym bardziej walka o puchary. Z tad tez obie ekipy moga sie skupic na Pucharze Uefa w ktorym doszly juz do cwiercfinalu. Pierwszy mecz odbedzie sie na Weserstadion wiec z gory nalezy postawic maly plusik przy druzynie gospodarzy bo obie ekipy graja sporo lepiej na wlasnym podworku. Do tego dochodza absencje kadrowe ktore tez sa mniejsze u gospodarzy bo najprawdopodobniej oslabieni beda jedynie brakiem kontuzjowanego Daniela Jensena, natomiast ma juz powrocic w ich szeregi Frank Baumann. U gosci braki bardziej dokuczliwe, zabraknie dwoch kluczowych graczy. Pierwszym jest reprezentacyjny napastnik Itali Antonio Di Natale, drugim, rownie waznym (a moze i wazniejszym) jest podstawowy bramkarz Handanovic. To spore oslabienia, o ile Di Natale mozna zastapic niemal rownorzednym zawodnikiem to juz pozycja bramkarza bedzie duzo slabiej obsadzona poniewaz rezerwowy golkiper Belardi wyraznie odstaje poziomem od reprezentanta Sloweni. Po zawieszeniu wraca natomiast Domizzi. Mysle ze znakomitemu duetowi z Bremy, mam tu na mysli Diego i Pizarro, uda sie wykorzystac oslabienie rywali na tak newralgicznej pozycji jaka jest bramka. Obaj sa w znakomitej formie, w ostatnim ligowym meczu Pizarro ustrzelil hattricka a Diego dolozyl bramke i asyste. Warto tez zauwazyc ze Werder uporal sie juz z jedna wloska druzyna, slynnym AC Milanem, jak i rowniez wyeliminowal graczy francuskiego St Etienne ktorzy mi osobiscie stylem i charakterem gry przypominaja ekipe Udinese.

Przewidywane sklady:

Werder: Wiese - Prodl, Naldo, Mertesacker, Boenisch, Ozil, Frings, Diego, Niemeyer, Almeida, Pizarro

Udinese: Belardi - Domizzi, Zapata, Felipe, Pasquale, Inler, D&#39;Agostini, Asamoah, Pepe, Sanchez, Quagliarella


Typ: Werder 1,67 Milenium✅
 
F 0

flipek

Użytkownik
Bremen - Udinese
Typ: 1
Kurs: 1,70
Buk: Unibet
Analiza: Gospodarze słabo spisują się w Bundeslidze, o czym świadczy 10 pozycja, grają bardzo ładnie, lecz nie przynosi to efektów. Strzelają dużo bramek, co może być decydujące w starciu z tak defensywnie grającym Udinese, gra defensywna może być zbawieniem dla Udinese, lecz Werder nie odsłoni się aż tak by zaryzykować wynik dwumeczu w pierwszym starciu, liczę, na bezpieczną wygraną Bremy. W Udinese nie zagra Antonio Di Natale oraz bramkarza Samira Handanovica. Co jest sporym osłabieniem zarówno siły ofensywniej jak i defensywy gości.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Hamburger SV-Manchester City X2 1.67 BetGun
Po spotkaniach ligi mistrzów czas na pojedynki ćwierćfinałowe w pucharze uefa. Na stadion HSH Nordbank Arena w Hamburgu przyjadą piłkarze z wysp - Manchester City. Kurs na piłkarzy Marka Hughesa moim zdaniem jest troche zawyżony. Jak wiadomo poziom Bundesligi a Premiership różni się od siebie i to dosyć sporo. Dlatego właśnie dziś upatruje niespodzianki którą według bukmacherów będzie wygrana City. W drużynie Martina Jola zabraknie dziś na boisku sporo zawodników, szkoleniowiec HSV nie będzie mógł skorzystać z : Atouby, Reinhardta, Streita, Tavaresa, Castelena oraz Jose Paulo Guerrero i Benjamina.Są to na pewno osłabienia które mogą wpłynąć na grę gospodarzy. Obydwie drużyny dość szczesliwie dotarły do tego szczebla rozgrywek. HSV ograło w dwu meczu turecki Galatasaray 4-3, a ekipa City uporała się z duńskim Aalborgiem dopiero po serii rzutów karnych. Jednak mimo to i tak myślę że tego meczu nie przegrają, choć na wyjazdach nie zachwycają to w tym spotkaniu powinni pokazać że stać ich nawet na końcowy triumf w tych rozgrywkach.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Shakhtar Donetsk - Olympique Marseille
under 2,5 goals @ 1,65✅
X/X @ 5,00⛔

Liga Mistrzów za nami , teraz nadszedł czas na Puchar UEFA. Niewątpliwie w Doniecku dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Wicelider z Ukrainy zagra z Wiceliderem z Francji.. Obie ekipy nie miały jeszcze okazji ze sobą grać, więc trudno przewidywać, czego należy się po tym meczu spodziewać. Shakhtar na zwycięstwo w swojej lidze szansy już praktycznie nie ma , także będzie chciał utrzymac druga lokate dającą start w przyszłych kwalifikacjach LM oraz zajśc jak najdalej w UEFA Zadanie nie jest łatwe bo Marsylia to bardzo dobry zespół spisujący się ostatnio też bardzo dobrze. Inni uważają ,żę to dziś Marsylia wygra , inni nie. Teoretycznie ekipa z Francji wydaje się być lepsza , ale ja zamiast dziś zamiast typowac zwycięzcę skupiłem się tutaj na liczbie goli. Otóż zagram dzisiaj poniżej 2,5 goli. Obydwie ekipy nie strzelają w tej edycji UEFA dużo bramek. Marsylia ma różne fazy ostatnio 11 meczy kończyło sięnie wiecej niż trzema bramkami a teraz potrafią strzelac po 3-4 bramki na mecz. Ukraińcy również od 2009 roku w 80% notują under. Myślę , że Marsylie by zdecydowanie zadowalał. We wcześniejszych rundach z ledwością eliminowali holenderskie kluby i to w rzutach karnych. Największym celem Shakhtara dziśiaij będzie po prostu wygrana na własnym stadionie stadionie pojechanie poźniej do Marsylii z pewną zaliczką bramkowa. W lidze też te drużyny tracą prawie najmniej bramek. W tej edycji UEFA dzisiejsi gospodarze nie złamali jeszcze granicy 3 bramek (2:0 , 1:1 z Totenhamem , 0:1 , 2:0 z CSKA). Dali sobie CSKA strzelic tylko 1 bramke co jest naprawde wyczynem. Wczesniej zespół z Moskwy strzelał swoim przeciwnkiem prawie 3 bramki..Widac że Shakhtar umie też zagrac skutecznie u siebie w defensywie. Marsylia też do słabo broniących się zespołów nienależy , potrafią też zagrac na zero z tyłu. Nie zdziwie się jak padnie tutaj bezbramkowy remis. Jeżeli chodzi o składy to sytuacja kadrowa gospodarzy wydaje się być lepsza . Mircea Lucescu ma do dyspozycji cały skład i może dzisiaj zdecydowac się na każdego.Jest to w dużym stopniu zasługa tego, że w ostatnim ligowym starciu dał odpocząć większości podstawowych zawodników. Marsylia ma troche gorzej. Ich trener nie będzie mógł skorzystac z Brandao Laurenta Bonnart i Karima Ziani Sylavin Wiltord. Przewidywane składy:

Szachtar Donieck: Pyatov – Srna, Kucher, Ischenko, Rat – Ilsinho, Duljaj, Lewandowski, Fernandinho – Adriano, Gladkiy

Olympique Marsylia: Mandanda – Mears, Rodriguez, Hilton, Taiwo – Kone, Cana, Cheyrou, Valbuena, Zenden – Niani

Dzisiaj jako że trybuna jest z Shakhtarem to wiele wskazuje dzisiaj na remis. Dodatkowo Marsylia w UEFA jeszcze nie zremisowała. W przypadku remisu Francuzki klub będzie mógł mieć powody do zadowolenia bo jeszcze będzie ich czekac rewanż w Marsyli gdzie na pewno by się rzucali na rywala od pierwszych minut.

@down
a widzisz żeby ktoś tu wrzucał swoje propozycje bez uzasadnienia ? powiedz mi czemu over 1,5 LB 1st half i dlaczego aż tak dużo rożnych się spodziewasz?, explain plx ...
 
D 5

devil13england

Użytkownik
A moje propozycje na puchar UEFA to :

Hamburg - Manchester City
over LB 2,5 2,10
over 10,5 corner kick 2,20
over LB 1,5(first half) 2,15


Werder Brema - Udinese Calcio
over 10,5 corner kick 2,00
DW 2-1 8,00
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: PSG – Dynamo Kyiv
Typ: X/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie rozegra się w Paryżu gdzie faworytem będą gospodarze meczu piłkarze PSG. Dynamo Kijów ma znakomity sezon w europejskich pucharach. Po zajęciu 3miejsca w Lidze Mistrzów piłkarze z Kijowa wyeliminowali w pucharze UEFA Valencie i Metalist Charków. Jednak notowania zespołu ze stolicy Francji są znacznie większe niż ukraińskiego zespołu. Dynamo na wyjazdach średnio sobie radzi. Wątpie aby mieli dzisiaj szanse na wygranie tego spotkania. Dobry kurs na to że w drugiej połowie gospodarze tego spotkania wygrają proponuje unibet. Francuzi jeżeli marzą o awansie do kolejnej rundy powinni dziś wygrać jeżeli nie chcą jechać na Ukrainę z remisem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A moje propozycje na puchar UEFA to :

Hamburg - Manchester City
over LB 2,5 2,10
over 10,5 corner kick 2,20
over LB 1,5(first half) 2,15


Werder Brema - Udinese Calcio
over 10,5 corner kick 2,00
DW 2-1 8,00

analizy
chlopie analizy !! do usunięcia
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Paris SG - Dynamo Kiev over 2.5 (2,40)

Jeżeli na over 2.5 jest taki kurs to, aż żal nie skorzystać. Gospodarze w 1/8 Pucharu UEFA uporali się z Bragą remisując u siebie 0-0, a później wygrywając na wyjeździe 1-0. Dynamo natomiast wyeliminowało zespół Metalista Charkov. Trzeba przyznać, że z dużym szczęście im to przyszło. Jeszcze tylko zerkniemy do ostatnich ligowych spotkań. PSG w ostatnich 3 meczach przegrało z Tuluzą, Marsylią oraz wygrało z Niceą. Trzeba wspomnieć, że we wszystkich 3 meczach padł over 2.5. Na dodatek forma defensywy Paryżan jest daleko, wręcz bardzo daleko od ideału. Dynamo nie przegrało od 15 kolejki czyli od połowy listopada w swojej lidze! Co ciekawe w większości meczy padał wyniki overowy. Jakie cele mają oba zespoły przed ćwierćfinałem. Po PSG nikt nie spodziewał się, że awansują, aż tak daleko. Na chwilę obecną można powiedzieć, że przechodzą lekki kryzys formy. Na pewno są w stanie zagrać otwarty futbol i mecz z dużą ilością bramek. Kiedy trafili na Bragę można było od początku sądzić, że będzie to mało bramkowy dwumecz. Braga jest bowiem drużyną bardzo dobrze radzącą sobie w defensywie. Po co Kijów jedzie do Paryża? Na pewno celem numer 1 jest zdobycie bramki. Bramka zawodnicy z Kijowa zdobyć powinni, a to przed rewanżem u siebie bardzo ważne. PSG natomiast nie ma kompletnie nic do stracenia. W lidze przegrane z Tuluzą i Marsylią trzeba w jakiś sposób zatuszować, a czy wygrana z Kijowem nie będzie dobrym zadośćuczynieniem? Uważam, że wynik będzie oscylował w granicach 2-1 w stronę gospodarzy, lecz nie zdziwi mnie również wygrana Kijowa czy mecz ze znacznie większą ilością bramek niż 3. Śledzę już jakiś czas poczynienia PSG i wiem, że zawsze under 2.5 w ich meczach są z kursami 1.50-1.60. Jak dobrze wyczuje się spotkanie można trafić na naprawdę ciekawy kurs ponad 2. Mam nadzieję, że dziś mój nos typerski mnie nie zawiedzie i w stolicy Francji zobaczymy co najmniej 3 gole.

Kurs z: Betsson
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ja natomiast uważam, że Shakhtar powinien ten mecz pewnie wygrać. Gracze z Doniecka nie mają już żadnych szans na wygranie ligi. Strata do Dynama Kijów wynosi już aż 15 oczek! Także Mircea Lucescu i jego gracze pogodzili się już z tym i muszą bronić 2 miejsca w tabeli. Myślę zatem, że wszystkie siły rzucą na Puchar UEFA. Świadczyć o tym może choćby ostatni mecz w lidze przegrany z Zaporozhem 0:1, w którym to Lucescu dał odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikiem. Nie grali m.in Ilsinho czy Fernandinho.
W zupełnie odwrotnej sytuacji jest Olympique Marsylia. W lidze idzie im świetnie i mają szanse w końcu zdetronizować Olympique Lyon, który kilka razy z rzędu wygrywał Ligue 1. Moim zdaniem to jest priorytetem graczy Marsylii, choć nie wiadomo jak do tego meczu podejdzie Eric Gerets.
Shakhtar nie ma zbyt imponującego bilansu z francuskimi ekipami. Na 7 spotkań 3 razy wygrał, 2 remisował i 2 przegrał. Jednak ten sezon różni się od poprzednich, wówczas ukraińskie zespoły nie grały tam dobrze i skutecznie jak teraz. Wyniki mówią same za siebie: 2 ukraińskie zespoły w 1/4 Pucharu UEFA, a warto dodać, że jeszcze w 1/8 grał także Metalist Charków, jednak uległ w bratobójczym pojedynku z Dynamem. Shakthar po pokonaniu CSKA - mojego faworyta do wygrania Pucharu, stał się głównym potentatem do triumfu w tych rozgrywkach. U siebie grają naprawdę imponująco. Tracą bardzo mało bramek. Nie rzadko zachowując czyste konto. Wystarczy spojrzeć na wyniki 1/16 i 1/8 gdzie na własnym obiekcie ograli Tottenham 2-0 i CSKA 2-0. Niewykluczone, ze ten wynik moze się powtórzyć. W swoim składzie mają naprawdę solidnych i ciekawych piłkarzy, którzy promują się w Doniecku, aby później łatwiej im było przebić się do zachodnich klubów. Darijo Srna, Ilsinho, Fernandinho, Jadson czy Luis Adriano to gwiazdy tej ekipy.
Marsylia nie gra w Pucharach już tak imponująco. Wymęczone i szczęśliwe zwyciestwo z Ajaxem, po bramce w 120 minucie Mearsa, gdzie gracze z Amsterdamu nadawali ton grze. W poprzedniej rundzie także szczęśliwa wygrana z Twente Enschede, gdzie Olympique wcale na awans sobie nie zasłużył. Potencjał graczy jest podobny do Shakhtara - Niang, Ben Arfa, Brandao (nie zagra z Shakhtarem), Cana czy Zenden to solidni i świetni gracze, jednak bez szaleństwa.
Czeslavv - mówisz, że analitycy zaniżyli kurs na Shakhtar? Moim zdaniem zawyżyli go. Spodziewałem się kursy w granicach 1,80 - 1,85. A tutaj obecnie 2,00 - 2,05 wygląda naprawdę smakowicie. Osobiście zagram Shakhtar za grubo. Alternatywą jest tez typ, że Marsylia nie strzeli gola w Doniecku w granicach 2,30 na który też sie skuszę.
He he ???? Moje przewidywania się sprawdziły. Shakhtar - Marsylia 2-0 ???? Dwa typy pięknie siadły:p
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
I po co mi analizy jak pod Hamburgiem weszły wszystkie trzy typy co podałem???????I przyznam ci szczerze ze nad tymi trzema typami zastanawiałem sie moze ze dwie minuty ????
Ale temat sluzy do pisania analiz i jakichkolwiek argumentow dla danego typu, wiec jesli, jak piszesz, wogole nie analizujesz spotkan to powstrzymaj sie od wrzucania tu swoich suchych typow bo po co to komu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom