>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

[1/4] Portugalia [2:3] Niemcy 19 VI

eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
No i stało sie &quot;wielki&quot; faworyt odpadł, jeszcze tylko czekam na odlot holendrów.
Po raz kolejny potwierdziło sie ze w futbolu sukces odnoszą starzy wyjadacze, a wyniki w grupie można o kant literki d potłuc...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
ale powiedzmy sobie szczerze... co Portugalia zagrała w grupie? Jeden bardzo dobry mecz z Czechami. Wynik 2:0 z Turcją niech tak nie mydli oczu, bo aż taka zdecydowana wygrana to nie była, a ze Szwajcarami nie ma znaczenia w jakim grali składzie, ale przegrali.

Niemcy są drużyną, ktora jest w światowym topie od lat i mimo dwóch słabych meczy moze zagrac jeden fenomenalny. Poza tym Portugalia w kwalifikacjach nie potrafila pokonac ani Polski ani Finlandii ani Serbii !! Choc w sumie kwalifikacje to zupelnie inna bajka ;P

tak czy siak... ja dziś grałem na awans Niemców i się nie zawiodłem. Jesli ktos chce potwierdzenie to do mnie na priv mogę zrobic screena ;)

pozdrawiam,
TBM
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Portugalia zagrała bardzo źle taktycznie. Oddawali bardzo dużo strzałów zza pola karnego licząc na błędy Lehmana. Również bardzo dużo dośrodkowywali, ale Metzelder i Mertesacker nie mieli problemów z takimi zagraniami. Gdyby wykorzystali swoją technikę i zagrali kilka prostopadłych podań to wynik mógł być zdecydowanie inny. Kolejny świetny mecz rozegrał Lukas Podolski, którego cena znacznie wzrośnie po Euro. Mam nadzieję, że PZPN zainteresuje się teraz polakami grającymi za granicą. Sędzia także popełnił błąd przy 3 bramce. Nie będę pisał, że Ronaldo zagrał wspaniały mecz, bo to nieprawda. Jednak chcę zwrócić uwagę na pewną rzecz. Można o nim mówić, że wymusza faule, ale po raz kolejny sędzia nie pokazuje czerwonej kartki rywalowi za ewidentny chamski faul na nim, bo zagranie Friedricha na pewno nie było przypadkowe.
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Niemcy zagrali swój najlepszy mecz w tym turnieju , kontrolowali przebieg meczu i o dziwo dobrze w tym meczu zagrał ich bramkarz , który miał być ich najsłabszym punktem . Pomimo iż mecz był dobry , żal było patrzeć na strzały Portugalczyków , jak piłki z ich strzałów znacznie mijały niemiecką bramkę . Ale taki futbol , w tym meczu nie było 100% faworyta , wygrała drużyna która w tym dniu była poprostu lepsza ...
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
No i stało się, ale w następnym meczu Niemców z Chorwacją liczę na powtórke z grupy ;).

Nie można być przesądnym. Tak wyszło i tyle. Przed meczem wszystko przemawiało za Portugalią i dalej będę twierdził, że to był dobry typ. A że nie weszło... Zdarza się. To jest tylko sport.

Był to napewno najlepszy mecz Niemców i ... najgorszy Portugali. Ricardo potwierdził poraz kolejny, że oprócz bronienia karnych nie ma żadnych atutów. W mojej opini jego wina przy bramkach 2 i 3 spore. Przy 1 też się nie ustrzegł błędu. Jestem wręcz pewny, że Boruc i Buffon obroniliby chociaż 1, a może nawet 2 bramki.

No cóż... nie ma się co zrażać. GRAMY DALEJ!
 
Do góry Bottom