>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Mistrzostw Europy 2020 [2.07-3.07.2021] - Typy z analizami

Status
Zamknięty.
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
21:00 Belgia - Włochy
under 1.5 gola w meczu @ 2.95 FORTUNA




Długo zastanawiałem się nad tym spotkaniem od której strony do niego podejść. Wydaje mi się że opcja jaka wybrałem jest jak najbardziej realna. Boję się że z zapowiadanego hitu zrobi się typowy klops , a obydwie ekipy znając możliwości rywala zagrają mocno asekuracyjnie.


Belgowie jeśli potwierdzą się prognozy zagrają bez E. Hazarda i De Bruyne co niewątpliwie będzie miało przeogromny wpływ na ich poczynania zwłaszcza w środku pola. Myślę że nastawią się na obronę i spróbują poszukać szans w kontrataku.
Włosi najprawdopodobniej już z Chellinim w środku obrony co jest dużym wzmocnieniem , zwłaszcza w konfrontacji przeciwko Lukaku. Znając wcześniejszy styl gry Italii sądzę że możemy się spodziewać lekkiego powrotu do " Catenaccio".
Owszem będą Włosi zapewne prowadzić grę i będą mieli większe posiadanie piłki ale nie zaatakują huralnie i skupia się przede wszystkim na zabezpieczeniu własnej bramki.

To wszystko może spowodować impas w poczynaniach ofensywnych obydwu ekip i odbić się na wyniku i bramkach.
Obawiam się że będziemy świadkami właśnie takiego spotkania , gdzie będzie mało sytuacji strzeleckich a więcej szachów i taktyki ze szkodą oczywiście dla widowiska.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
toc granie underow w takiej fazie to jest mega loteryjne, niech wpadnie szybko bramka i pozamiatane, kurs tez kompletnie wg mnie nie oplacalny, ale zycze powodzenia
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Tutaj w tym meczu proponuję zagrać awans Belgii bez kombinowania. To co zobaczyłem w meczu z Austrią to była totalna padaka. Tylko centymetry zadecydowały że Włosi zagrali w dogrywce. 2 razy został użyty Var w meczu w końcówce meczu. Dosłownie cud ich uratował w tym meczu. Oni już nie powinni grać na tych mistrzostwach. Totalnie byli pogubieni w obronie. Belgia wykorzystuje takie sytuacje z zimną krwią. Pykną im 1:0 lub 2:0 i makarony out. Pakować walizy. Belgia wygrała swój mecz przynajmniej i to nie z byle kim.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Szwajcaria : Hiszpania
Spotkanie/liczba goli 0/+2.5
Kurs 11.50 Fortuna

Dzisiaj poszalejemy. Znalazłem wysoki kurs na mecz gdzie graja ze sobą bramkostrzelne zespoły. Oba zespoły strzeliły po 3 bramki w zremisowanych meczach poprzedniej rundy. Oba zespoły grają bez kompleksów. Obstawiam że nie będzie tutaj gry na 1:0 do 90 minuty. Szwajcaria jest napędzona wygraną po karnych z Mistrzami Świata. Hiszpania wie że nie będzie łatwo. Obstawiam że znowu zobaczymy fajne meczycho gdzie padnie remis gdzie każdy z zespołów strzeli minimum 2 bramki.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Belgia - Włochy
Belgia powyżej 11.5 fauli
@1.60
betfan
Stawiam, że w dzisiejszym meczu Belgowie nie będą należeć do najłagodniejszych drużyn w ćwierćfinałach. W cięższych meczach na tym turnieju czyli z Danią i Portugalią faulowali rywali 14-krotnie. Tym razem po raz pierwszy nie będą faworytem spotkania i pewnie będą mieli trudniejsze momenty w spotkaniu, a Włosi będą się starali to wykorzystać co powinno przynieść więcej fauli. Włosi w większości spotkań na tym turnieju byli faulowani co najmniej 12-krotnie. Tutaj nie zdziwię się jeśli Włosi pierwsi obejmą prowadzenie co powinno zwiększyć agresywność Belgów, którzy będą chcieli za wszelką cenę wrócić do meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Belgia - Włochy Under 2.5 @1.65 Fortuna
Już dzisiaj o 21 wielki hit w 1/4 finału w Monachium jednak wydaje mi się że dużo ciekawszy dla oka będzie pierwszy dzisiejszy mecz o 18. W meczu Włochów z Belgami spodziewam się wyniku 1:0 w którąś ze stron i tego że żadna drużyna nie będzie chciała się otworzyć i ryzykować straty bramki bo odrobić ją będzie bardzo ciężko. Wystarczy spojrzeć na to ile obie drużyny tracą bramek a obie drużyny straciły w dotychczasowych 4 meczach po ledwie jednej bramce. W owych 4 meczach Włosi mieli 2 overy 2.5 i 2 undery podobnie jak Belgowie jednak warto spojrzeć z kim grały obie drużyny gdy padały te overy, Włosi zaliczyli over z Turkami którzy zagrali fatalnie na Euro i stracili aż 7 bramek w 3 meczach i Szwajcarami, w których meczach padło już łącznie 15 bramek, w dwóch pozostałych meczach Włochów padła jedna bramka. Belgowie natomiast over zaliczyli z Danią która gra bardzo ofensywny futbol i w większości ich meczy pada over i Rosjanami, którzy obronę mają tragiczną i wszystkie ich ostatnie mecze gdy mierzyli się z lepszymi drużynami konczyly się na minimum 3 z tyłu.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Belgia - Włochy typ Awans Włochy kurs 1.66 Betfan

W dzisiejszym meczu zacznę od składów. Dzisiaj w Reprezentacji Belgii prawdopodobnie nie zobaczymy m.in: Castagne, Chadli, Mignolet, De Bruyne oraz Hazard. Dwóch ostatnich zawodników to sa ogromne osłabienia tej reprezentacji. Jeśli chodzi o Włochów prawdopodobnie nie zagra Florenzi oraz Chiellini. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Patrząc na grę Belgia w drugiej połowie meczu z Portugalia zastanawiam się jak ta Reprezentację znalazła się w kolejnej rundzie. Włosi Co prawda dopiero po dogrywce wygrali z Austria, ale według mnie prezentowali się patrząc na cały turniej po prostu lepiej. Duża jakość w zespole z Belgi robię poszczególni zawodnicy, których może niektórych zabraknąć w dzisiejszym meczu. Jeśli chodzi o Reprezentację Włoch to tutaj widać że ta Reprezentację nie ma zbyt wiele zawodników, o których możemy powiedzieć na jednego czy drugiego, że są gwiazdami w tej drużynie. Reprezentację Włoch obserwuje już od wielu spotkań i widać tam zgrany zespół. Dzisiaj polecam typ bezpiecznie Włochy z awansem do kolejnej rundy chodź nie zdziwię się jeżeli Włosi rostrzygną ten mecz już w regulaminowym czasie gry. Pewnie rozegrali fazę grupowym i są ogromnym faworytem nawet do wygrania finału na EURO 2020. Pozdrawiam i powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ukraina - Anglia
Anglia suma celnych strzałów w meczu poniżej 5,5 betclic 1.49

Zacznę od tego, że grałem "undery" strzałów Anglików chyba w każdym ich meczu na Euro i jeszcze mnie nie zawiedli. Póki co reprezentacja prowadzona przez Southgate'a ma średnią 2,2 celnego strzału na mecz na tym turnieju. Złożyły się na to 2 strzały w światło bramki z Chorwacją (1:0), 1 ze Szkocją (0:0), 2 z Czechami (1:0) i aż 4 z Niemcami (2:0). Celowo napisałem "aż" 4 - jak widać w tym jednym spotkaniu reprezentanci Anglii prawie wyrównali 3 mecze grupowe w sumie. Pisałem już o tym w poprzedniej analizie, mając takich graczy w ofensywie naprawdę dziwnie patrzy się na takie statystyki. Mimo wszystko Anglicy przede wszystkim nie tracą goli i potrafili powstrzymać Niemców, których uznaje się za drużynę typowo turniejową. Tak czy inaczej mimo tego, że Ukraina to moim zdaniem rywal maksymalnie na poziomie reprezentacji Czech, to Anglia raczej nie będzie nagle zmieniać stylu gry na tyle, żeby to spotkanie skończyło się jakąś wielką ofensywą. Moim zdaniem Anglicy znów wygrają ten mecz na spokojnie 1:0 lub maksymalnie 2:0.
 
sunrise82 74,5K

sunrise82

Użytkownik
Belgia - Włochy
under 9,5 rzutów rożnych @1,57 forbet (EURO) ❌
under 8,5 rzutów rożnych @1,88 forbet❌

Spróbuję w tym meczu rzutów rożnych. Generalnie mistrzostwa są mocno underowe jeśli chodzi o ten element gry. NIe wiem czym to jest spowodowane, ale tak to się układa w tych meczach. Pograjmy trochę pod statystykę.
Sporo fajnych linii by powchodziło, nawet takie poniżej 5,5 rzutów rożnych po fajnych kursach ok 9,00 lub wyżej, ale niestety nie u polskich buków bo nie mają tak bogatej oferty na rzuty rożne. Jest coś w unibecie, a najlepiej to wygląda w bet365 jak ktoś ma możliwość gry u nich.
Jeśli chodzi o proponowany typ to w meczach Belgii na ME padała następująca ilość rzutów rożnych:
- z Rosją 6 rr
- z Danią 6 rr
- z Finlandią 5 rr
- z Portugalią 3 rr !?
Dało, by to nam, 4 zakłady na zielono.
Jeśli chodzi o Włochy to wygląda to następująco:
- z Turcją 10 rr
- z Szwajcarią 5 rr
- z Walią 8 rr
- z Austrią 5 rr
Proponowana linia została przekroczona tylko raz, więc ja idę za trendem underowym jeśli chodzi o rzuty rożne na ME, a jak będzie mecz pokaże. Myślę, że under 9,5 rzutów rożnych jak w sam raz do jakiegoś dabla. Jeśli ktoś lubi zaryzykować można pograć niższe linie.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tutaj bym uważał z typem na -1Dania Handicap. Zobacz jaka będzie temperatura podczas meczu. Może mieć to kolosalne znaczenie dla wyniku. Bezpieczniej jest zagrać na under -1,5 lub -2,5 bramki. Trzeba brać kolejny czynnik pod uwagę jak absencje. Dania bez Ericssena, Youssuff Poulsena,. Plus jeszcze podróż do Baku.
Moje Typy:
Under -1,5 bramki
Under -2,5bramki
Wiadomo, że jeśli chodzi o te typy z handi i handi i BTS to już mniejsze stawki, ale dla mnie kursy są zachęcające. Poulsen nie grał już w meczu z Walią i mimo tego Duńczycy grali swoje. Uważam, że są nakręceni jak dobry zegarek i mimo ciężkiego klimatu to Czesi nie będą mieli wiele do powiedzenia. Od początku turnieju grałem na Danie, przejechałem się w meczu z Finami, ale na Rosji i Wali odbiłem z nawiązką. W Baku odbyły się trzy spotkania i padło 2, 2, 4 bramki więc nie ma tutaj przesłanek, że spotkania są jakoś szczególnie underowe ze względu na ten klimat. Mecz o połfinał, żadnego oszczędzania nie będzie.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Belgia - Włochy
L.Spinazzola over 1.5 strzałów @2.98 Betfan

Belgowie pozwalają mocnym przeciwnikom oddawać dużo strzałów. Dania zaliczyła ich 21 , Portugalia 23. Leonardo Spinazzola to jedna z głównych postaci Włochów na tegorocznym Euro. To głównie na jego lewej stronie toczy się gra Italii, aż 40%. Lorenzo w trzech spotkaniach oddał sześć strzałów, w tym dwa celne. Słabym punktem Belgów jest pozwalanie lewym defensorom drużyny przeciwnej na zbyt wiele, Guerreiro z Portugalii oddał 2 strzały, Maehle z Danii trzy uderzenia, w tym dwa na bramkę. Spinazzola na Euro zaliczył 13 kontaktów z piłką w polu karnym rywala i uważam, że dzisiaj odda przynajmniej dwa strzały na bramkę(niecelne i zablokowane również się wliczają).

Szwajcaria vs Hiszpania
Na szybko ze streszczoną analizą

Zakaria żółta kartka @2.90 Betfan

Pomocnik Borussi zastępuje Xhake. Dla reprezentacji 5 kartek w 15 występach. Dziś przyjdzie mierzyć mu się z niewygodną pomocą Hiszpanii. Faule pomocników z drużyn, które grały przeciwko Hiszpanom:

Albin Ekdal - 3 faule
Jakub Moder - 3 faule
Juraj Kucka - 4 faule
Marcelo Brozovic - 4 faule
Luka Modric - 3 faule
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Belgia - Włochy

Na papierze bodajże najbardziej atrakcyjna dla kibica para. Właściwie to ten mecz nie ma faworyta. Żadne z rozwiązań nie będzie tu niespodzianką. Obie ekipy to absolutny europejski i chyba światowy TOP. Obie mają też długą passę nieprzegranych meczy. Zauważyłem że obstawiający grają zarówno Belgów jak i Włochów. .Bukmacherzy chyba najbardziej zadowoleni byliby z remisu...

X kurs 3,10 STS
wynik 1:2 FT
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Leonardo Spinazzola zerwał ścięgno achillesa. Obrońcę reprezentacji Włoch czeka kilka miesięcy przerwy. O gościa miało pytać już kilka czołowych klubów, a tu taki pech…

Dzisiejszy mecz Ukraina - Anglia po sędziują Niemieccy arbitrzy. Czyli główny, boczni, VAR...
Przypadek?

Dzisiejsza temperatura w Baku ma wynieść 33/34 stopnie. Zobaczymy jak tak wysoka temperatura wpłynie na grę Czechów i Danii
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hiszpania gra tak minimalistyczny futbol ze szok. Mają naprawdę szczęście, że są w tym miejscu.

Jeśli w swojej grze nic nie zmienia, to z tak grająca Italią nie mają czego szukać. A szczerzę mówiąc, to męczy oglądanie Hiszpanii. Naprawdę. Nudne jest oglądanie jak wymieniają się pilką, a w sumie efekty mizerne.

Wlochy reg. czas @2,55
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Czechy - Dania , Dania over 4,5 rzutów rożnych @ 1,52 Fortuna

Duńczycy rosną z każdym kolejnym meczem. Grają miłą dla oka piłkę i ofensywną.Czesi są dobrze zorganizowaną drużyną. Zagęszczają środek pola i szukają swojej szansy z kontry. W mojej ocenie większa jakość piłkarska jest po stronie Skandynawów. Powinni prowadzić grę i spodziewam się wielu strzałów na bramkę rywala. Sądzę, że te ataki będą miały przełożenie w stałych fragmentach gry w postaci rzutów rożnych.

Jeśli chodzi o rzuty rożne Duńczyków w tym turnieju : 9 z Finlandią, 2 z Belgią, 7 Rosją, 9 z Walią.
Co prawda pierwsze trzy spotkania w Kopenhadze, jednak w pojedynku rozgrywanym z Walią w Amsterdamie ta ilość była pokaźna.

Dorobek rożnych dotychczasowych rywali reprezentacji Czech: Szkocja 6 rogów, Chorwacja 4 kornery, Anglia 6 , Holandia 6.
Czesi grali 2 razy w Glasgow, raz na Wembley, raz w Budapeszcie.
Patrząc na te 4 rożne Chorwatów ich system gry był dopasowany do Czechów i tak samo jak nasi sąsiedzi wyszli 4-2-3-1. Jest to wgl nominalne ustawienie Czechów. Dziś u Duńczyków spodziewać się należy wariantu 3-4-3.

Wysoka temperatura w Baku ok 33 stopni jest czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę.
Mecze Euro w Baku - relacja temperatury do kornerów:
Walia - Szwajcaria 29 stopni , rogi: 4 - 12
Turcja - Walia 27 stopni , rogi 10 - 7
Szwajcaria - Turcja 28 stopni, rogi: 8 - 8

W moim odczuciu Duńczycy będą w tych warunkach dobrze dysponowani, Czesi łatwo dostępu do bramki nie oddadzą. Dania potrafi grać szybko piłką. Typuje minimum 5 rożnych Danii. Polecam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czechy - Dania 1:2
powyżej 2 goli, @1,77 Unibet (EURO)
obie strzela, @2,05 Betsson


Faworytem są Duńczycy, nie będę po raz któryś powtarzał ich historii na tych mistrzostwach, bo każdy ją dobrze zna, Czesi grają solidną piłkę, zaimponowali na pewno w meczu z Holendrami i jak pokazały już inne mecze na tym EURO nikt tu nie jest bez szans. Możliwe, że będzie potrzebna dogrywka lub karne do wyłonienia kolejnego półfinalisty, ja tu idę w gole, liczę przede wszystkim na ofensywny styl Danii, która oprócz pierwszego przegranego meczu z Finlandią, powodów nie ma co przytaczać w trzech kolejnych spotkaniach notowąła overove rezultaty, a w dwóch ostatnich sama zdobyła po 4 gole, dzisiaj ze względu, ze mecz będzie w baku przy ponad 30 stopniowym upale fajerwerków raczej nie powinno być, dlatego ubezpieczam się zwrotem w przypadku 2 goli, liczę również na bramkę naszych sąsiadów i przy remisie bramkowym na dodatkowe 30 minut. Czesi są mniej overową ekipą od Skandynawów, ale bramki nie zdobyli tylko w spotkaniu z Anglią, tu też są różne teorie, że kalkulowali itd Dziś liczę na bramki z obu stron i mam nadzieję na ciekawe, bramkowe widowisko, oby tylko upał nie zepsuł wszystkiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Ukraina - Anglia

Ukraina w mojej opinii trafiła najlepiej jak mogła. Zdecydowanie wolałbym grać z Anglią niż np z Włochami, Niemcami, Hiszpanią czy Belgią. Anglicy tutaj muszą a Ukraińcy po prostu mogą. Dla nich bycie w takiej fazie turnieju to już sukces sam w sobie. Jeżeli nasi sąsiedzi zagrają z asekuracją w defensywie to różnie może być. Żółto-niebiescy zagrają od tyłu licząc na kontrataki. Przy szczelniej obronie możliwy jest niski wynik...0:0 lub 1:1 . Dla części fachowców oni już przegrali mecz...

Ukraina 1X kurs 2,65 STS pozdrawiam
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Widzę, że po dotychczasowych "popisach" sędziów, nikt już praktycznie nie gra kartek w meczu. Wczorajszy "wyczyny" Vincica to temat na pracę magisterską. Szkoda, że tak kapitalne spotkanie zostaje zabite przez takiego paralityka z gwizdkiem.

Nie wiem, z czego to wynika, że sędziowie totalnie odpuszczają i są pobłażliwi. I to często nawet ci, którzy normalnie nie mają oporów by dać nawet naście kartek w ligach. Dziś akurat gwiżdżą Kuipers i Brych, więc słabi sędziowie pod kartki. Pierwszy daje bardzo mało, drugi to doktor, a nie sędzia (nigdy nie wiadomo, co mu do głowy przyjdzie). Zresztą Ukraina i Dania mało łapią kartek. Bardziej widziałbym jakieś 2 kartki Czechów (albo będą bronić remisu albo gonić wynik), ale przy tych sędziach i przy tym, co się odstawia na EURO, to odpuszczam.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Widzę, że po dotychczasowych "popisach" sędziów, nikt już praktycznie nie gra kartek w meczu. Wczorajszy "wyczyny" Vincica to temat na pracę magisterską. Szkoda, że tak kapitalne spotkanie zostaje zabite przez takiego paralityka z gwizdkiem.

Nie wiem, z czego to wynika, że sędziowie totalnie odpuszczają i są pobłażliwi. I to często nawet ci, którzy normalnie nie mają oporów by dać nawet naście kartek w ligach. Dziś akurat gwiżdżą Kuipers i Brych, więc słabi sędziowie pod kartki. Pierwszy daje bardzo mało, drugi to doktor, a nie sędzia (nigdy nie wiadomo, co mu do głowy przyjdzie). Zresztą Ukraina i Dania mało łapią kartek. Bardziej widziałbym jakieś 2 kartki Czechów (albo będą bronić remisu albo gonić wynik), ale przy tych sędziach i przy tym, co się odstawia na EURO, to odpuszczam.

Od początku tego EURO było widać, że sędziowie być może dostali jakieś zalecenia, aby mnie kartkować i dawać pograć zawodnikom, aby ich zbyt szybko nie zawieszać. Zawsze można przecież grać undery upomnień, a ich jest więcej niż overy na tym turnieju :)

Dyscyplina: Piłka nożna/EURO 2020
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czechy vs Dania
Typ: powyżej 1.5 gola i powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Chyba wielu z nas spodziewa się piłkarskich fajerwerków w Baku. Zmierzą się dwie reprezentacje, które są małymi niespodziankami tego turnieju i półfinał stoi przed nimi otworem. Zarówno Dania, jak i Czechy lubią utrzymywać się przy piłce, ale także oddać pole do popisu rywalom, aby ewentualnie skontrować przeciwnika. Uważam, że będzie to otwarty pojedynek, w którym ujrzymy minimum 2 trafienia i 8 rzutów rożnych. Gdy jedna z nacji wyjdzie na prowadzenie, to druga zrobi wszystko, aby odrobić straty i tej propozycji dobrze zrobi szybko strzelony gol. Po obu stronach barykady mamy skutecznych zawodników, którzy wykorzystują swoje najmniejsze sytuacje. Pod kątem bramek i kornerów Dania i Czechy są bardzo overowe i liczę, że swoje średnie podtrzymają, a kurs w BETFAN jest zachęcający.

Dodatkowo warto chyba pójść w stronę Raheema Sterlinga, który jest strzeleckim liderem Anglii na tym turnieju, a Ukraina dopuszcza do wielu sytuacji bramkowych sprzed swojej 16.

Raheem Sterling 2+ celne strzały @2.10 BETFAN ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom