>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [13.04 - 14.04.2021]

Status
Zamknięty.
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Manchester City
Typ: 1. drużyna strzeli gola - tak
Kurs: 1.46
Bukmacher: STS
Analiza:

Wczorajsze spotkania Ligi Mistrzów nie obfitowały w bramki, ale liczę na to, że dzisiejsze mecze zrewanżują nam to z nawiązką.. Po pierwszym meczu Borussia Dortmund jest w bardzo dobrej sytuacji, przegrali z Manchesterem City jedynie 1:2, a co najważniejsze zdobyli bramkę która w momencie remisu dwumeczu liczy się podwójnie. Do awansu wystarczy im jedynie 1:0. Naprawdę ciekawy kurs jest na awans Borussi - około 6.00, można spróbować za mniejszą stawkę. Grają bardzo ofensywny futbol, a Reus z Hallandem zaczynają się coraz lepiej rozumieć w przodzie, co skutkuje sporą ilością bramek strzelonych przez BVB (58 bramek w Bundeslidze). Na 28 spotkań w Bundeslidze tylko jedno skończyło się wynikiem poniżej 1.5 bramki... Manchester City z kolei w tym roku, nie przegrał, ani nawet nie zremisował żadnego spotkania ! Podobna sytuacja miała miejsce tydzień gdzie Ajax Amsterdam(jeszcze wtedy niepokonany w 2021) podejmował u siebie AS Rome. Wynik 1:2 i koniec magicznej serii Ajaxu. Dziś upatruje niespodzianki w tym meczu i liczę, że to gospodarze będą tą drużyną która przełamie fantastyczną serie Man City na wyjeździe. Ich Ostatnie 5 meczów kończyło się na zero z tyłu, dlatego dziś idąc tropem prawdopodobieństwa powinni stracić chociaż jedną bramkę.

city away.png
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Vinicus Junior przynajmniej 1 celny strzał @1.90 Betfan

Udzielam się w tym temacie, bo uważam, że ten typ to dobre value. Tydzień temu w meczu z Liverpoolem Brazylijczyk popisał się dwoma trafeniami, a przy okazji został graczem meczu. Zanotował wtedy dwa celne strzały, jeden niecelny oraz jeden zablokowany. Dzisiaj to The Reds powinni zacząć mecz z przytupem w celu odrobienia strat, więc spodziewam się paru akcji z kontry piłkarzy Realu Madryt, przy których szybki i zwinny Vinicus będzie brał udział. Moim zdaniem jeden celny strzał to uczciwa linia, realna do spełnienia, biorąc pod uwagę predyspozycje młodego Brazylijczyka.

Marco Asensio przynajmniej dwa strzały @2.17 Betfan

Tu już nie są potrzebne celne strzały, bo zaliczają się wszystkie: celne, niecelne, zablokowane. Strzał, który zatrzyma się na obrońcy, jak i strzał w kosmos są na naszą korzyść. W pierwszym meczu Asensio oddał 5 strzałów, rozgrywając zaledwie 70 minut. Ostatnie mecze, które Hiszpan rozpoczynał od pierwszej minuty to kolejno: 5, 3, 0, 1, 2, 2, 3, 0, 3, 2, 0, 6, 1 strzały. Zdziwił mnie wysoki kurs na pokrycie tej linii, ale nie mam na co narzekać, wręcz przeciwnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ: Liverpool powyżej 57.5% posiadania piłki
Kurs: 1.85
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dzisiaj kolejne dwa spotkania rewanżowe w Lidze Mistrzów. Spróbuje pograć posiadanie piłki przez Liverpool. Gospodarze w pierwszy m spotkaniu przegrali 3:1 i żeby awansować muszą strzelić przynajmniej dwa gole nie tracąc przy tym żadnego. W pierwszym spotkaniu posiadanie piłki wyglądało 47%-53% na korzyść Liverpoolu. Jak widzimy trochę jednak zabrakło, ale wydaje mi się, że The Reds dzisiaj będą mieli ten mecz pod kontrolą i Real porostu dam im pograć piłką.
W poprzednim sezonie Klopp stosował wysokie posiadanie piłki i zaowocowało to w zdobyciu PL. W ostatnich dwóch spotkaniach ligowych przeciwko Aston Villi i Arsenalowi, Liverpool miał odpowiednio 67% i 64% posiadania piłki.
Real oddał inicjatywę Barcelonie w ostatnim meczu ligowym gdzie Real miał zaledwie 31% posiadania piłki. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Zaliczka jest dość duża żeby ją zaprzepaścić, a granie z kontry jest mocnym atutem gości.
 
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ: Real Madryt over 3,5 RR
Kurs: 1.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Co tu dużo się rozpisywać,w poprzednim meczu padło łącznie 8 rzutów rożnych z czego Real zdobył 5,więc linia pokryta.
Myślę,że ten mecz będzie podobny.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Borussia Dortmund - Manchester City

B. Dortmund nie przegra, wykona powyżej 2 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 1 żółtej kartki (reg. czas gry)
BETFAN @ 5.00

Przede wszystkim City aż tak nie zdominowało spotkania na Etihad. Nie stawiałbym Borussi na straconej pozycji, możliwy jest nawet scenariusz w którym Borussia wygra 1:0 i zapewni sobie tym samym awans do następnej rundy, wtedy wszystkie overy ludzi bo podejrzewam że MASA idzie w kierunku chociażby overu 2.5 lub BTS pójdą do kosza. To jest Liga mistrzów i futbol na najwyższym poziomie, popatrzmy chociaż na mecz Manchesteru z Leeds, 29 sytuacji bramkowych, 7 strzałów na bramke i tylko 1 gol, z czego Leeds mając 2 sytuacje potrafiło strzelić 2 gole. Co roku zdarzają się niespodzianki i wydaje mi się że dziś Borussia powinna przejść dalej.
Chamberlain podał już typ na awans Borussi który wydaje mi się realny. Ja natomiast znalazłem fajną opcje na Betfan po dobry kursie. Ta opcja wydaje mi się nawet bardziej realna, bo jeśli mają tutaj powalczyć o awans czyli logicznie - wygrać, a w tym typie jeszcze ewentualnie zremisować, to 3 rzuty rożne wydają się formalnością. Do tego 2 żółte kartki, co przy wyszkoleniu technicznym i ofensywnym stylu gry The Citizens wydają się nieuniknione. Pozdro
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W tasiemce przed ćwierćfinałami zagrany awans Liverpoolu, więc dziś nie dokładam, a pewnie bym to zrobił, bo jednak serce czasami zmusza zagrać coś niekonwencjonalnego. Ciężko tutaj znaleźć jakikolwiek racjonalny typ jeżeli chodzi o 1X2 czy na bramki. Liverpool wydaję się delikatnym faworytem, bo tak naprawdę od początku musi atakować. Pytanie czy potrafią strzelić Realowi szybko bramkę? Po tym co zobaczyliśmy w wykonaniu "Królewskich" w ciągu ostatniego tygodnia to pewnie wszyscy wątpimy. Nie można jednak zapominać, że z podstawowej czwórki obrońców Realu, tylko jeden dzisiaj wystąpi (Mendy). Militao to nadal zapalnik, a Ordiozola na prawej obronie to kolejny zapalnik. Jest jeszcze opcja z wahadłami, a tam zapewne Marcelo oraz Valverde. Niby spoko, ale Trent z Salahem mogą zamęczyć Marcelo. Szczerze to poczekam do składów, bo przy wahadełkach warto poszukać kartki Mendyego @5, bo będzie musiał zabezpieczać Marcelo. W przypadku Ordiozoli na prawej obronie to jego kartka to również wydaję się obowiązek @4.75.

Jednego jestem jednak pewien. Liverpool nie może przegrać środka jak ostatnio, więc obowiązkiem wydaję się wystawienie Thiago, który po wejściu w spotkaniu z Aston Villą oraz Realem był dużo lepszy niż Keita czy Wijnaldum. Dziś czuję go od początku i jestem pewien, że nie będzie odstawiał nogi. Jego kartka w takim meczu to obowiązek, bo wiadomo, że lubi ją złapać. W totolotku mamy dużo wyższy kurs niż w innych bukach, więc jak najbardziej polecam.

Thiago otrzyma ŻK - 3.75/totolotek

Niewątpliwie walka w środku będzie ultra ważna, jeżeli jednak Liverpool chce wygrać to spotkanie to musi uruchomić obu swoich bocznych obrońców. TAA i Robo muszą sobie przypomnieć formę sprzed sezonu oraz dwóch i dać dzisiaj ultra dużo w ofensywie. Trent ostatnio w lidze bardzo solidnie, ponieważ bramka na wagę 3 punktów z AV oraz asysta z Arsenalem. Dzisiaj spodziewam się, że będzie ciągle pod grą i będzie dochodził do swoich prób strzeleckich. Idę w jego celny strzał, ponieważ często wchodzi ze skrzydła gdy Salah schodzi do środka i ma swoją szansę na gola. W ostatnim spotkaniu z AV oddał dwa celne strzały, które przełożyły się na bramkę. Jeżeli cofniemy się o ponad rok to w spotkaniu z Atletico, gdzie "The Reds" odrabiali wynik, również oddał celny strzał. Do tego dochodzi fakt, że to on wykonuje rzuty wolne z miejsc, z których można strzelać. Moim zdaniem w poniższych kursach jest spore value.

Trent odda celny strzał - 3/betclic
Trent odda 2 celne strzały - 15/betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Borussia Dortmund - Manchester City
typ: obie strzelą TAK
@1.63 BETFAN

City w weekend przegrało dość nieoczekiwanie 1:2 z Leeds ale sprawa mistrza Anglii jest już raczej rozstrzygnięta. Dlatego też Guardiola w wspomnianym meczu ligowym dokonał aż 7 zmian w podstawowym składzie. Borussia z kolei w weekend wygrała ze Stuttgartem 2:3 ale do Eintrachtu, zajmującego czwartą lokatę wciąż traci 7 pkt. To zwycięstwo z pewnością trochę podbudowało drużynę. Wynik pierwszego bezpośredniego spotkania pomiędzy obydwoma drużynami sprawia, że kwestia awansu dalej pozostaje otwarta. BVB to drużyna, która dużo lepiej czuje się w ataku, aniżeli w obronie. City to drużyna, której praktycznie nie zdarzają się spotkania, w których nie zdobywa gola. W lidze w 32 meczach strzelili 67 goli i stracili 23. Natomiast BVB w 28 spotkaniach w Bundeslidze strzeliło 58 goli, lecz warto tu zaznaczyć, że stracili oni w tym samym czasie 41 bramek. Dortmund zdobywał bramki w każdym z 39 ostatnich spotkań!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom