>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/4 Finału Ligi Mistrzów: Real Madryt - APOEL Nikozja 04.04.2012 (Rewanż)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Tu sprawa jest już rozstrzygnięta. 0:3 w pierwszym meczu sprawiło , że piękny sen kopciuszka się kończy. APOEL dość długo stawiał opór Realowi w pierwszym meczu i bodajże do 75 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Jednak Real zagrał do końca i skończyło się 0:3. Tu już tylko można bawić się w typowanie jak i ile wygra Real bo raczej nie ma się co spodziewać aby Cypryjczycy ugrali jakiś dobry wynik. Chodzi mi tu raczej o skromną porażkę :razz: Nie mniej jednak , oferta bukmacherów jak przystało na ćwierćfinał Ligi Mistrzów bardzo szeroka wiec można się bawić w inne typy.
Kursy:

Unibet
Zachęcam do dyskusji ;)
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Real Madrid - Apoel Nicosia powyżej 1.5 bramek w 1 połowie 1.72✅
Kursy niskie, co zrozumiałe. Akurat przeglądam ofertę by wybrać coś na ten mecz i rzuca mi się w oczy typ, który przedstawiłem powyżej. Dominacja Realu w tym dwumeczu nie podlega wątpliwości. Gracze z Madrytu w pierwszym meczu pożarli APOEL, który nie oddał nawet strzału na bramkę. Skoro u siebie byli tacy bezradni to na wyjeździe nie powinno być lepiej. Mourinho na pewno da odpocząć kilku zawodnikom, ale rezerwy Real i tak ma bardzo mocne, pewnie zagra Kaka, może Di Maria, Sahin, raczej na boisku pojawi się Higuain, przewiduję że zagra też Ronaldo. Pewnie w obronie Real wyjdzie przemeblowanym składem.
Cóż, Real by tylko symbolicznie przypieczętować awans potrzebuje bramki w 1 połowie. Jestem przekonany, że są w stanie od razu mocno wybić z głowy Cypryjczykom grę w piłkę. Szczególnie, że nie muszą się Bóg wie jak oszczędzać, bo do meczu z Valencią pozostaje dosyć dużo czasu. Pogrom u siebie mile widziany ????
 
L 1

lejek

Użytkownik
Myślę, iż Mourinho w tym meczu da pograć paru rezerwowym. Apoel, nie mając już szans na awans, zagra sercem i nie będzie absolutnie się murował, jak w 1 meczu. Zgodnie z zapowiedzią trenera Apoelu zagrają ofensywny futbol.
Dlatego najbardziej rozsądny typ na ten mecz to jakiś over (3.5 bądź 4.5). Moim zdaniem w tym meczu padnie festiwal bramek, i to nie koniecznie z jednej strony.
Obstawiam wynik oscylujący w granicach 4-2.
 
A 11

algeroth

Użytkownik
jak dla mnie to real spokojnie wygra roznica 3-4 goli. Po pierwsze wejdzie troche rezerwowych, moze jakis z mlodzikow. Beda chcieli sie pokazac. Mimo, ze real nie zagra pelnym skladem to napewno wyjdzie Ronaldo, ktory zawsze jest głodny gry i goli. Sadze ze w tym meczu real strzeli 5 goli apoel 0 goli. Niestety cypryjczycy moze pograliby jak rowny z rownym jakby 3/4 skladu to bylaby castilla.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W tym spotkaniu zapewne zobaczymy paru rezerwowych. Mourinho zapewne da pograć rezerwowym a w obwodzie zostawi sobie graczy pierwszej jedenastki zapewne da odpocząć Oziliwi, Di Marii, Ramosowi. Być może Cristiano jednak jak każdy wie on chce grać w każdym meczu. Apoel już raczej pojedzie nastawiony na wycieczkę. Niz na super mecz odrobić 3 bramki będzie im ciężko. Tym bardziej na Bernabeu.
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
W meczu Realu widzi mi się podobny scenariusz jaki był w fazie grupowej kiedy królewscy podejmowali u siebie Dynamo Zagrzeb. Tam grali o nic postrzelali sobie i dali też strzelić przeciwnikowi 2 bramki. Pewny awans Realu, tu nie ma o czym mówić i tak jest i tym razem. Wydaje mi się, że APOEL strzeli przynajmniej jedną bramkę. Real będzie narzucał tempo przez całą pierwszą połowę, postrzela, zrobi dystans i pod koniec meczu przystopuje i co da pole do popisu piłkarzom z Cypru. Dla nich to jest wielkie przeżycie grać na Santiago Bernabeu z wielkim Realem Madryt i chcą mieć jakąś pamiątkę w postaci bramki. Zdobyli już bardzo dużo jak na swoje możliwości, po prostu mogą być z siebie dumni. Bramce Apoelu sprzyja też fakt, że będzie bronił Adan (tak przypuszczam) i zagra częściowo rezerwowy skład. Awans Realu pewien na 100% i mecz w zasadzie już o nic, a w ten weekend przecież w La Liga czeka podopiecznych Mourinho mecz z Valencią, który jest o wiele ważniejszy. Priorytet dla Jose Mourinho jest oczywisty, jeżeli ma wybierać pomiędzy środowym a niedzielnym meczem u siebie.
APOEL strzeli @2.50 ✅ BET365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wydaję mi się że Real pokwapi się rozgromić rywala.. na Cyprze zespół gospodarzy nie strzelił nawet strzału na bramkę..
Wydaję mi się 2.5 do 1 połowy ;)
3.20 kurs na UNIBECIE
Oscyluje że w tym meczu Apoel strzeli honorową bramkę tym faktem zakańczając swoją przygodę w LM ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Real-Apoel+3
1,65

Bet365
Real ma ciezki mecz w La Liga z Valencia wiec nie sadze zeby grali tutaj na 100%. Gromic Cypryjczykow za wszedlka nie ma najmniejszego sensu i pograc powinni mlodzi i rezerwowi. Wtedy wygrana az 4roma bramkami z APOELem bedzie naprawde ciezka a i APOEL przez 70min dawal u siebie rade utrzymac bezbramkowy remis i raczej z takim celem rowniez przyjada do Madrytu.
Real-APOEL-2 (trzydrogowo a wiec -2,5)
4,75

Bet365
Real-APOEL-1 (dwudrogowo)
1,75

be365
Niezrozumiale bedzie dla mnie łapanie kartek przez graczy Realu. Wiadome jest ze Mourinho ustawia zespol na chamskie granie ale bez przesady. W 1 meczu obu sedzia nie pokazal zadnej kartki ale mysle ze niemozliwe jest zeby w dwumeczu zadnej nie bylo. APOEL nie ma nic do stracenia i mysle ze walczyc powalczac co bedzie wiazalo sie ze spora liczba fauli. Tak jak pisal, zawodnicy Realu nie moga sobie pozwolic na lapanie glupich kartek bo awans pewny a szkoda zeby wyeliminowac sie na mecze polfinalowe czy potem final.

Poniżej 10 rożnych (dwudrogowo)
1,90
Bet365
Real-APOEL +4,5
2,00

Bet365
Mecze Realu raczej nie przynosza sporej liczby rzutow roznych. Ogladajac ich gre zauwazylem ze nawet bedac przy linii i mogac nabic rywali wola oni pilke wycofac. W 1 meczu 4-1 w rogach dla Realu, z CSKA galaktyczni mieli na SB 4-3 w rogach co daje jakis obraz. W lidze ostatnio w Pampelunie 4-3 dla Realu rowniez, z Sociedad co prawda wiecej, z Villarreal 8 a z Malaga 5.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Mourinho powołał dwudziestu zawodników na mecz z APOEL-em w ramach rewanżowego spotkania ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Do kadry Królewskich wraca José María Callejón, a także zawieszony w spotkaniu z Osasuną – Pepe. Kontuzjowani nadal pozostają Ricardo Carvalho, Lassana Diarra i Sami Khedira. Spotkanie z cypryjskim zespołem rozpocznie się w środę o godzinie 20:45 na Santiago Bernabéu.
Lista powołanych:
Bramkarze: Casillas, Adán i Tomás Mejías.
Obrońcy: Pepe, Ramos, Marcelo, Coentrão, Albiol i Varane.
Pomocnicy: Sahin, Kaká, Özil, Granero, Alonso, Altintop, Callejón i Di María.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema i Higuaín.
źródło: realmadrid.pl
Moje typy na ten mecz:
* C.Ronaldo nie strzeli 2.70
* J.Callejon nie strzeli 1.48
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
W meczu Realu widzi mi się podobny scenariusz jaki był w fazie grupowej kiedy królewscy podejmowali u siebie Dynamo Zagrzeb. Tam grali o nic postrzelali sobie i dali też strzelić przeciwnikowi 2 bramki. Pewny awans Realu, tu nie ma o czym mówić i tak jest i tym razem. Wydaje mi się, że APOEL strzeli przynajmniej jedną bramkę. Real będzie narzucał tempo przez całą pierwszą połowę, postrzela, zrobi dystans i pod koniec meczu przystopuje i co da pole do popisu piłkarzom z Cypru. Dla nich to jest wielkie przeżycie grać na Santiago Bernabeu z wielkim Realem Madryt i chcą mieć jakąś pamiątkę w postaci bramki. Zdobyli już bardzo dużo jak na swoje możliwości, po prostu mogą być z siebie dumni. Bramce Apoelu sprzyja też fakt, że będzie bronił Adan (tak przypuszczam) i zagra częściowo rezerwowy skład. Awans Realu pewien na 100% i mecz w zasadzie już o nic, a w ten weekend przecież w La Liga czeka podopiecznych Mourinho mecz z Valencią, który jest o wiele ważniejszy. Priorytet dla Jose Mourinho jest oczywisty, jeżeli ma wybierać pomiędzy środowym a niedzielnym meczem u siebie.
APOEL strzeli @2.50 BET365
ja dodatkowo zastanawiam się nad opcją Apoel pierwszy strzeli gola @9.00. w ostatnim czasie, w lidze, Real &quot;przyzwyczaił&quot;, że czasem &quot;lubi&quot; stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną..
 
M 0

maja88

Użytkownik
APOEL nie strzeli żadnej bramki, to jest więcej niż pewne. Co by nie było, i jak bardzo by chcieli, to i tak nie strzelą bramki na Concha Espina 1. Real będzie chciał spokojnie ten mecz wygrać, i nie pozwolą sobie na stratę przed własną publicznością. Wiec proponuje każdemu opcje że APOEL nie strzeli bramki bądz że Real nie straci bramki. @1.50 Bet-a-home.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Real Madryt - A.P.O.E.L. Nikozja

W której połowie padnie więcej goli? Więcej goli w pierwszej połowie 2.65@Bwin ⛔

Ja myśle, że w tym meczu więcej emocji możemy ogladać w pierwszej połowie. Real będzie chciał potwierdzić szybko swoją dominację i awans i spodziewam sie ich wiekszego zaangażowania w pierwszych 45 minutach. W drugiej połowie spodziewam się wyczekiwania na koniec meczu, rozluźnienie i mniejsze zaangażowanie w ofensywę Realu, którzy moim zdaniem będą spokojnie rozgrywać piłkę. Jak juz tutaj zostało napisane w weekend ważny mecz tej drużyny z Valencią więc beda chcieli zakończyc mecz męcząc się jak najmniej.
Kurs jak najbardziej do pobrania!
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Ostatnio Real faktycznie gromi i to nieźle,sądze że mimo tego iż pewnie pozwoli zagrać paru rezerwowym Mourinho to wygrają z 4-0
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Real ma ciezki mecz w La Liga z Valencia wiec nie sadze zeby grali tutaj na 100%.
czy ja wiem czy ciężki, Valencia w czwartek gra rewanż w ramach LE ... Real u siebie nie powinien stracić a,że Valencia jest słabsza to wiadomo ... Typ jak najbardziej do grania bo wątpię aby Real chciał miażdżyć awans mają i dla mnie bez sensu jest wystawiać gwiazdy.
Wiecie może ktoś o tym, który z zawodników Realu jest zagrożony zawieszeniem?
Jedyne co jest sensowne moim zdaniem to spróbowanie gry na over 0.5 kartki z Bet365 dla Realu. Ciekawą opcją jest także pogranie na under 7.5 rzutów rożnych dla ekipy Królewskich.
A już znalazłem fajną opcję ale więcej w Typach Dnia. ????
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
A mnie się widzi podobna sytuacja jak wczoraj w meczu Barcelony z Milanem. Mówiąc dokładniej liczna cornerów dla gości. Z tym, że o ile Milanu do Apoelu porównywać nie sposób to i tak wydaje mi się, że Goście z Nikozji kilka razy Casillasa postraszą. Over 2,5 nie jest wygórowaną liczbą, dokładając do tego pewny już awansu Madryt i pewnie rezerwowy skład, wydaje mi się, że obejrzymy dzisiaj w stolicy Hiszpanii raczej radosny futbol z dużą ilością bramek. Typuję, że goście z Nikozji powalczą o honorową bramkę na trudnym terenie i zakończą swoją fantastyczną przygodę z Liga Mistrzów w tym sezonie w dobrym stylu.
Real Madrid - APOEL Nicosia
Number of corners APOEL, over 2,5 ✅
2,0 Betsafe
e. szczęśliwie bo 3, ale liczy się efekt końcowy ????
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Kaka strzeli bramkę
2,4 @ by Tobet

Pierwsze spotkanie zakończyło się 3:0 dla Królewskich. Jednakowoż gra wyśmienita nie była – kto oglądał, ten wie o czym mówię. Real wygrał spotkanie niewielkim nakładem sił, wbijając bramki podmęczonemu zespołowi z Nikozji dopiero w ostatnich dwudziestu minutach spotkania. W międzyczasie Real zagrał fenomenalny mecz w Pampelunie gromiąc tutejszą Osassunę aż 5:1. Czy taki sam Real zobaczymy dzisiaj? Mou może dowolnie wachlować składem, ponieważ po pierwsze sprawa awansu jest już przesądzona, po drugie ma w obwodzie naprawdę dobrych zawodników (Sahin, Granero, Varane). W tym wypadku wydaje się, że Kaka dostanie szansę na sporo minut. W pierwszym meczu z Apoelem pokazał, że stać go na wiele i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w Realu. Niewielu na niego stawia, jednak Kaka nieraz udowadniał swoją wartość. Jego strzały z boku pola karnego są zgrozą bramkarzy. Poza tym Ricardo świetnie współgra z Marcelo czy Ronaldo, którzy są siłą napędową Realu. Wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy kilka bramek, a jedną z nich strzeli Kaka. Przy dobrej grze Real powinien strzelić 3-4 bramki na spokojnie. Dość świeży i głodny gry Kaka może być autorem jednej z nich, a kurs 2,40 mnie osobiście przekonuje do zagrania.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Ile padnie goli? Więcej niż 3,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Rezultat:
Analiza: No i drugie spotkanie Ligi Mistrzów w dzisiejszym dniu. Nie trzeba być Einsteinem czy znać rachunek prawdopodobieństwa by wiedzieć, że drużyna Jose Mourinho jest już w półfinale, a dziś na Santiago Bernabeu potwierdzi swój awans bardzo wysoką wygraną nad ekipą gości. Już w pierwszym spotkaniu na Cyprze drużyna A.P.O.E.L&#39;u nie istniała... Mimo, że dzielnie bronili się przez 74 minuty i wyglądało to całkiem nieźle, w końcu padła pierwsza bramka dla &quot;Królewskich&quot; strzelona przez Benzeme, a domek z kart A.P.O.E.L&#39;u posypał się i po bramkach Kaki i byłego napastnika Lyonu, ostatecznie gospodarze przegrali 0:3. Dziś w Madrycie będzie znacznie lepszy wynik, a Cypryjczycy będą tylko cieniem dla Realu, ale... Upatruję także dla nich bramki w tym spotkaniu. Dinamo Zagrzeb jak pamiętamy w meczu grupowym też jechał na stracenie i fakt, przegrał ale bramkę strzelił, a nawet dwie. Real Madryt w 30 ligowych spotkaniach stracił na własnym stadionie 27 bramek, czyli średnio 0,9 bramki na mecz. Dobrze, może to tylko statystyki, ale myślę, że Real po swoim strzelaniu nie co się rozluźni i bramkę Cypryjczycy strzelą, może nawet dwie tak jak ich koledzy z Zagrzebia? Sędzią spotkania będzie Włoch - Gianluca Rocchi i tutaj upatruję kolejne typy. Włoski arbiter w 14 spotkaniach pokazał 73 żółte kartki i jedną czerwoną. Dobry wynik, który pozwala mi stawiać nawet na żółte kartoniki w stronę gospodarzy, a kurs jest wręcz bardzo dobry. Real przyzwyczaił nas do dobrej gry ale i do &quot;głupoty&quot; jaką prezentują na boisku jeśli chodzi o nieczyste zagrania i bezmyślne faule. Spodziewam się pogromu, którego dokona Real Madryt, ale też kartek dla tej ekipy a także bramki dla gości. Wynik? 5:1 lub 6:1 dla gospodarzy.
Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Tak
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Stawka: 2/10
Rezultat:

Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Który zawodnik strzeli 2 lub więcej goli? Cristiano Ronaldo
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bwin
Stawka: 3/10
Rezultat:

Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 1? Więcej niż 1,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bwin
Stawka: 2/10
Rezultat:

Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma zespół 2? Więcej niż 2,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Stawka: 4/10
Rezultat:

Spotkanie: Real Madryt - A.P.O.E.L.
Typ: Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.)? Więcej niż 3,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin
Stawka: 5/10
Rezultat:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom