>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - Olympique Marsylia 03.04.2012 (Rewanż)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Drugi wtorkowy mecz. W tym meczu chyba wszystko jest jasne. Bayern w pierwszym meczu z Marsylii wywiózł bardzo dobry wynik. 2:0 przed rewanżem u siebie powinno sprawić , że rewanż to będzie formalność. Tym bardziej , że kluby są obecnie w całkiem innym położeniu. Marsylia dołuje już od dłuższego czasu , potrafi przegrać nawet z III ligowcem , Bayern natomiast wygrywa ostatnio jak leci i z kim leci. Sądzę jednak, że OM tak bez walki się nie podda i przynajmniej stworzą w miarę dobre widowisko ;)

Unibet
Zachęcam do dyskusji ;)
 
L 1

lejek

Użytkownik
Siła Bawarczyków bazuje przede wszystkim na meczach na własnym stadionie. Rozluźnieni faktem 0-2 na wyjeździe zagrają bez presji. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, lecz kurs na nich jest zupełnie nieopłacalny. Marsylia rzuci się do ataków i zagra ofensywnie, aby spróbować coś odrobić, co z kolei może sie dla nich źle skończyć, bo wiemy jaką siłe ma Bayern w ataku.
Mój typ to 3-1 dla Bayernu.
Polecam over 2.5 bądź 3.5, lub czystą 1.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, lecz kurs na nich jest zupełnie nieopłacalny. (...)
Polecam over 2.5 bądź 3.5, lub czystą 1.
W pełni popieram kolegę. Jako, że oglądam na bieżąco mecze Ligue 1 mogę śmiało napisać, że tak słabej Marsylii nie widziałem od kilku lat. Kwestia pogromu będzie tu zależeć jedynie od tego, z jakim nastawieniem podejdą piłkarze Bayernu. Moim jednak zdaniem wynik nie będzie mniejszy, niż 3:0 - przy takiej sile ofensywnej i takim gazie, w jakim są Bawarczycy, przykro będzie się patrzeć na jednostronne widowisko.
Kadra gości jest co prawda mocna (zaboli tylko brak Diarry), ale nie ma to tu szczególnego znaczenia. Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną wszyscy najważniejsi z Bayernu są gotowi do gry.
Under 2,5 (1,55 na Betsson) to bardzo bezpieczna opcja, a przy tym zdecydowanie lepsza, niż 1,25 za zwykłe &quot;1&quot;. 3,5 to już spore ryzyko, ale i kurs tym samym mocno wyskoczył w górę.
Wiem, że zabrzmi to dziwnie, ale... obym się mylił.
 
Z 891,6K
Spraw tego cwiercfinalu jest rostrzygnieta.Mysle ze teraz padnie wynik remisowy,a w nastepnej rundzie Bayern pokona Real i zagra z Milanem w wielkim finale.To odwazna prognoza jednak absolutnie jest do spelnienia
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Spraw tego cwiercfinalu jest rostrzygnieta.Mysle ze teraz padnie wynik remisowy,a w nastepnej rundzie Bayern pokona Real i zagra z Milanem w wielkim finale.To odwazna prognoza jednak absolutnie jest do spelnienia
Wszystko fajnie ale Bayern zwykle rozjeżdża wszystkich na AA.

Chyba nikt nie uwierzył w te bajki Gomeza, które opowiadał dziennikarzom: że nie rywalizuje z Messim bo to Argentyńczyk jest najlepszym piłkarzem na świecie itd. Gomez jutro wyjdzie, żeby strzelać bramki, kurs na to że strzeli jedną to tylko 1,55 (1,4 w bwin ????); na dwie bramki 2,9. Dodatkowo Robben się popisuje wiec te 3 bramki to niska linia.

Bayern München - Marseille (Poniżej/powyżej: 2.5) Typ: Powyżej Kurs:1,6 Tobet
Arjen Robben Typ: Will score Kurs:1,93 Tobet
Mario Gomez Typ: Will score Kurs:1,55 Tobet


*nie polemizuje z tym, że Messi jest najlepszy na świecie bo zdaje sobie z tego sprawę.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
W pełni popieram kolegę. Jako, że oglądam na bieżąco mecze Ligue 1 mogę śmiało napisać, że tak słabej Marsylii nie widziałem od kilku lat. Kwestia pogromu będzie tu zależeć jedynie od tego, z jakim nastawieniem podejdą piłkarze Bayernu. Moim jednak zdaniem wynik nie będzie mniejszy, niż 3:0 - przy takiej sile ofensywnej i takim gazie, w jakim są Bawarczycy, przykro będzie się patrzeć na jednostronne widowisko.
Kadra gości jest co prawda mocna (zaboli tylko brak Diarry), ale nie ma to tu szczególnego znaczenia. Z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną wszyscy najważniejsi z Bayernu są gotowi do gry.
Under 2,5 (1,55 na Betsson) to bardzo bezpieczna opcja, a przy tym zdecydowanie lepsza, niż 1,25 za zwykłe &quot;1&quot;. 3,5 to już spore ryzyko, ale i kurs tym samym mocno wyskoczył w górę.
Wiem, że zabrzmi to dziwnie, ale... obym się mylił.
A ja oglądam na bundesligę co weekend i powiem Ci ze Bayern w ostatnim meczu wyglądał bardzo słabo , widać po zawodnikach zmęczenie i to spore .Wykorzystali jeden błąd Nurynbergi i to im dało 3 punkty ale tak przez cały mecz nie grali nic ... akcje się nie kleiły ,podania gdzieś w trybuny , szybkość nie ta . Na dzień dzisiejszy Bayern nie ma zmienników dla pierwszej 11 i co siedzą na ławie bardzo odstają od kolegów z pierwszego składu .
Także gadanie tutaj o jakimś pogromie jest lekko dziecinne ,Bayern ma awans w kieszeni na chwilę obecną i jest to tak doświadczony zespół (mam nadzieje ) i trener również ze nie sądzę aby się żyłowali i kręcili kolejny wynik typu 5:0 ,7:1 .
Myślę ze rozegrają mecz w taki sposób aby tracić jak najmniej siły czyli kontrolować spotkanie i być w posiadaniu piłki jak najdłużej . Strzelić jedną bramkę i dowieźć to do FT .
Tym bardziej jak piszesz ze Marsyllia jest najsłabsza od lat . W tej fazie rozgrywek zmarnowanie sił na pogrom typu 5:1 odbije się znacznie w 1/2 LM .

Under 2,5 @2.50! 2-0 ✅
Obe strzelą NIE @1.75 2-0 ✅
-------------------------
Jak w masło ... był nóż na gardle ,ale wszystko według planu :grin:​
 
L 1

lejek

Użytkownik
A ja oglądam na bundesligę co weekend i powiem Ci ze Bayern w ostatnim meczu wyglądał bardzo słabo , widać po zawodnikach zmęczenie i to spore .Wykorzystali jeden błąd Nurynbergi i to im dało 3 punkty ale tak przez cały mecz nie grali nic ... akcje się nie kleiły ,podania gdzieś w trybuny , szybkość nie ta . Na dzień dzisiejszy Bayern nie ma zmienników dla pierwszej 11 i co siedzą na ławie bardzo odstają od kolegów z pierwszego składu .
Także gadanie tutaj o jakimś pogromie jest lekko dziecinne ,Bayern ma awans w kieszeni na chwilę obecną i jest to tak doświadczony zespół (mam nadzieje ) i trener również ze nie sądzę aby się żyłowali i kręcili kolejny wynik typu 5:0 ,7:1 .
Myślę ze rozegrają mecz w taki sposób aby tracić jak najmniej siły czyli kontrolować spotkanie i być w posiadaniu piłki jak najdłużej . Strzelić jedną bramkę i dowieźć to do FT .
Tym bardziej jak piszesz ze Marsyllia jest najsłabsza od lat . W tej fazie rozgrywek zmarnowanie sił na pogrom typu 5:1 odbije się znacznie w 1/2 LM .

Under 2,5 @2.50!
Obe strzelą NIE @1.75​
Pogromu nie będzie, ale wynik w okolicach 3-1. Sądze, że Marsylia strzeli pierwsza i Bayern zacznie grać. Bayern na wyajzdach a u siebie to drużyna przekręcona o 360 stopni. Nie ma mowy o jakimkolwiek przemęczeniu Bayernu. Nurenberg jest niezwykle niewygodne, szczególnie na własnym stadionie. Mają ciekawą taktyke gry. Pamiętasz jak BVB się meczyło? Też było przemęczone? Jednak LM a liga to dwa inne aspekty. Twój under moim zdaniem nie ma szans. pozdr
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A ja oglądam na bundesligę co weekend i powiem Ci ze Bayern w ostatnim meczu wyglądał bardzo słabo , widać po zawodnikach zmęczenie i to spore .Wykorzystali jeden błąd Nurynbergi i to im dało 3 punkty ale tak przez cały mecz nie grali nic ... akcje się nie kleiły ,podania gdzieś w trybuny , szybkość nie ta . Na dzień dzisiejszy Bayern nie ma zmienników dla pierwszej 11 i co siedzą na ławie bardzo odstają od kolegów z pierwszego składu .
Tylko zwróć uwagę, że oni nie przykładają się do Bundesligi tak jak do LM. W BL wygrywają mecze od tak sobie. Ostatnie mecze Bayernu z Hannoverem i Nuremberg niczego nam nie obrazuje bo H96 to nie jest typowa drużyna, a drugi to derby. Warto też wspomnieć o podstawowych jedenastkach w tych dwóch słabszy spotkaniach:

Z Hannoverem:

Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba - Luiz Gustavo, Pranjic - Robben, Kroos, Ribery - Olic

Z Nürnberg:

Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Contento - Tymoshchuk, Kroos - Robben, T. Müller, Pranjic - Gomez

W międzyczasie była Marsylia (podstawowym) i mecz zdecydowanie na innym poziomie. Jeśli chodzi o zmienników, to też naginasz fakty, wraca Schweinsteiger i z podstawowej jedenastki robi się podstawowa dwunastka. Nie ma na świecie klubu, w którym rezerwowi gracze nie odstawaliby od pierwszego składu. A z innej beczki: Tymoshchuk jesienią był podstawowy, dziś gra Gustavo, inny przykład Rafinha - Alaba. Już pomijając to, że rezerwy nie decydują o sile zespołu bo to zawodnicy, którzy mają wejść w końcówce i zrobić wynik, jak jeszcze postawowi go nie wywalczyli.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dorzucę tutaj swoje przemyślenia. A jest o czym myślec, zwłaszcza po 1 meczu. Kwestia awansu już rozstrzygnięta, ale o pogromie tutaj nie ma mowy. Po pierwsze wraca Mandanda. Ten bramkarz co bronił w pierwszym meczu ( pozwolę sobie nie szukac jego nazwiska gdyz to i tak więcej mam nadzieję o nim nie usłyszymy), moim zdaniem, powinien byc obwiniony za pierwszą bramke, gdy gdzieś mu pod pachą piłka przeleciała, przy drugim zachował się jak amator i namiast wyjśc do Robbena to stał jak kołek, a powinien wyjśc i skrócic kąt. Mandanda jest bramkarzem o uznanej marce i nie powinien popełniac takich błędów. Po drugie motywacja. Marsylia nie wyjdzie tutaj po awans. Nie ma co się oszukiwac i co by piłkarze i trener nie mówili to oni wiedzą, że to koniec przygody z LM. Z Basyleą Bayern tyle nastrzelał, gdyż tamci wierzyli w awans, a szybko im Bayern wybił to z głowy co spowodowało straszne załamanie tych piłkarzy. Dzisiaj goście nawet jak stracą bramkę, będą dalej grali swoje i starali się jakoś pokazac. Myślę, że obie drużyny będą starały się głównie nie tracic goli, gdyż dla Bayernu mogłoby to spowodowac niepotrzebną nerwówkę, a Marsylii zalezy na tym, żeby za dużo tutaj nie stracic i nie zhańbic się do reszty.

Dlatego moje propozycje sa takie:

1. Maryslia nie strzeli gola - 1.80@Bwin ✅
2. Ile padnie goli? - under2.5 - 2.35@Bwin ✅
3. Ile padnie goli? - under3.5 - 1.53@Bwin ✅

Do tego całkowicie for fun za minimalne stawki:

1. Rezultat po 1. połowie? 1-0 - 3.10@Bwin :razz: ⛔
2. Dokładny wyniki? 2-0 - 5.25@Bwin :razz: ✅ :razz:

Wtopiłem lekko na meczu Ruch-Wisła i nie zdecydowałem się ostatecznie na granie tego meczu. A szkoa ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bayern-Marsylia


Bayern PONIŻEJ 60% posiadania ✅
1,85

Betsafe

We Francji 58% posiadania Bawarczykow i pewna wygrana, o awans raczej nie maja sie co martwic wiec mecz potraktuja luzno. Francuzi cieniuja strasznie i w lidzenie wygrali od bardzo dawna. Liga jest juz stracona raczej i mysle ze dzisiejszy mecz bedzie tym MOTS (match of the season). Woz albo przewoz dlatego to Marsylia bedzie musiala nadac tempo gry i trzymac pilke. 40% jest w ich zasiegu i mysle ze powinni zmiescic sie w tej linii.

powyżej 3,5 kartek ⛔
1,85
Bet365

Linia wystawiona bardzo nisko chyba ze wzgledu na to ze wydaje sie ze Bayern ma zapewniony awans i nie bedzie zbieral niepotrzebnych kartek. Mysle jednak ze to bardzo zludne i wychodzac na boisko przed taka liczba kibicow raczej zapomina sie o tym i walczy na maksa. Dorzucajac do tego ze Marsylii nie bedzie raczej zalezalo na utrzymaniu czystego konta kartkowego to beda uprzykrzac zycie zawodnikom Bayernu i ich faulowac. W 1 meczu we Francji bylo az 7 żółtek...
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Bayern Monachium vs. Olympique Marsylia
Typ: Handicap (0:2) 2 @ 1.83 Bwin⛔⛔⛔

Chyba tylko najwięksi optymiści mogą liczyć na to, że w tym meczu będzie inne rozstrzygnięcie niż awans Bayernu. Oczywiście buki i kibice nie zastanawiają się nad tym czy w dniu dzisiejszym wygra Bayern tylko jak wysoko wygra.

W sumie nie ma się co dziwić, bo to co wyprawiają podopieczni Didiera Deschampsa (dopiero dziewiąte miejsce w Ligue 1, porażka w ćwierćfinale Pucharu Francji z trzecioligowcem i ogólnie bardzo przeciętna gra) powoduje, że ich kibice chodzą mocno sfrustrowani . Patrząc na to wszystko należałoby awans do ćwierćfinału LM uznać za olbrzymi sukces.

Jedyne co pozwala wierzyć, że gracze z Marsylii unikną w dniu dzisiejszym kompromitacji, to fakt, że przez weekend odpoczywali (ich mecz z Montpellier został przełożony). Ponadto do składu wraca pauzujący w pierwszym meczu za czerwoną kartkę Steve Mandanda.

Inny powód, który pozwala spojrzeć trochę z innej strony na spotkanie na Allianz Arenie, to fakt, że kilku graczy Bayernu (Boateng, Kroos, Müller i Luiz Gustavo) musi uważać w dniu dzisiejszym, gdyż są zagrożoni zawieszeniem za zbyt dużą liczbę żółtych kartek.

Podsumowując: ostatnie wyniki, przewaga własnego boiska oraz zwycięstwo w pierwszym meczu wyjazdowym przemawiają za podopiecznymi Juppa Heynckesa. Liczę jednak na to, że marsylczycy będą chcieli pożegnać się z honorem z LM i zagwarantują wspaniałe piłkarskie emocje. Stawiam, że nie przegrają więcej niz jedną bramką. Oczywiście zalecam ostrożność.
 
K 423

kar512

Użytkownik
Moim zdaniem awans już został przesądzony na korzyść Bayernu po pierwszym wygranym meczu 2:0. drużyna z Marsylii przyjeżdża tylko po to by rozegrać ten mecz,nie sądzę by mieli coś do pokazania po ich ostatnich słabych meczach w lidze i ostatnim remisie z 16 drużyną.Marsylia chcąc odrabiać straty z pierwszego meczu musi zaatakować od początku i narażać się na groźne kontry ze strony Bayernu,a co za tym idzie straci dużo bramek.Bayern na własnym stadionie wystąpi w najsilniejszym składzie.uważam że Bayern Monachium -1 bramka po kursie 1.91✅ warto zagrać
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data i godzina: 03.04.2012 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: Goscie strzela ?? NIE
Kurs: 2
Buk: Betsafe


Niezwykle ekscytujacy mecz zapowiada nam sie dzisiejszego wieczoru na Camp NOU gdzie to w rewanzowym meczu Barcelona podejmie włoski AC Milan.W pierwszym meczu jak wiemy niepadł zaden gol i dzis Milan jest w dobrej pozycjii gdyz jesli tylko strzela gola to przy dobrej formacjii obronnej sa w stanie wyeliminowac najlepszy przez ostatnie lata zespół jakim to jest FC Barcelona .Sytułacja jakby bardzo mozliwa jendak kurs na zwyciestwo jaki wystawiły buki jest dosc niski wiec postanowilem w tym meczu nieco zaryzykowac i pograc ze Milan dzis gola nie strzeli.Zaklad taki jest dosc ryzykowny bo jak wiadomo jedno nieprzemyslane zagranie i cały zakład mozna zaprzepascic. Postanowiłem grac ze milan gola nie strzeli poniewaz Barelona w dzisiejszym meczu musi byc niezwykle wyczulona zeby nie zaprzepascic sobie szansy na awans. W ostatnich latach gdy milan gral na |Camp Nou padał wynik 2-2 oraz 1-1 wiedz dzis jak najbardziej duza szansa na przełamanie tej passy i ze tak powiem na mecz z zerem z tyłu .Barcelona na San Siro miała bardzo ciezko poniewaz grała na bardzo złej nawierzchni .Dzis zarówno jeden jak i drugi zespół wystapi osłabiony lecz osłabienia MIlanu wydaja sie nieco powazniejsze .Stawiam dzis na minimum 2-0 dla |Barcelony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom