>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału ligi Konferencji + Rewanże (13.04 - 20.04.2022) - Czwartek

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Lech - Fiorentina
typ: Fiorentina + under 2.5 gola
kurs: 3.90
bukmacher: STS
Analiza: Lech już swoje zrobił w pucharach, uważam, że na Fiorentinę za słabi nawet u siebie. Lech podejdzie z respektem, nie rzucą się do ataku. Włoska drużyna ich wypunktuje. Mocną u siebie Bragę na wyjeździe rozjechali 4-0, Sivaspoor 4-1 także na wyjeździe. Lech mało tracił u siebie w fazie grupowej, więc liczę na wygraną gości, ale z małym zapasem bramek. Widzi mi się takie 0-1 , 0-2.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lech - Fiorentina 2 @ 1,80 @ LVBET

Cieszy mnie, że w końcu po bardzo długiej przerwie Polska drużyna coś pograła w Pucharach. Pokonanie ostatnich rywali wcale nie było oczywiste i jest miłym zaskoczeniem. Styl również mógł się podobać. Przychodzi jednak faza, w której takie drużyny jak Fiorentina mogą być poza zasięgiem. O ile w grupie z Villareal można było coś ugrać bo podejście mocnijeszych drużyn do tych rozgrywek było na pół gwizdka by próbować się przepchnąć jak najmmiejszym nakładem sił. O tyle jak już się doszło do 1/4 to trzeba próbować wygrać. Fiorentina bez wątpienia jest jednym z głównych kandydatów do wygrania drugiej edycji LKE i po wygranej Romy z przed roku pozostania Pucharu we Włoszech. Widać, że w to celują po meczach w 1/8 i 1/16 gdzie się nie oszczędzali wygrywając na wyjazdach z mocną Bragą czy na papierze mocniejszym od Lecha Sivasporem. Myślę, że do meczu z Lechem podejdą podobnie starając się już na wyjeździe prawie zapewnić sobie awans. Forma ostatnio znakomita. Nie licząc ostatniego remisu, gdzie również byli blisko wygranej to mieli serie uwaga 9 meczy wygranych pod rząd! Patrząc, że to nie jest Inter/Juve/Napoli to taka seria w lidze Włoskiej robi wrażenie. Ponadto 12 meczy bez porażki.
Lech już nic nie musi. I tak ma sukces co też może pomóc. Jendak mimo wszystko klasa sportowa mocno po stronie rywala. Spodziewam się otwartego meczu, Lech nie będzie się za wszelką cenę bronił a Fiorentina też pewna siebie będzie atakować. Over bramkowy też nie jest złym pomysłem.
Typuje wynik 1-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lech-Fiorentina TYP 2 kurs 1,78 5/10 g.21.00 1:4 WIN

PS: Ja króciutko. Dla mnie to bet dnia. Wystarczy napisać że w tej chwili Fiorentina jest najlepsza w Seria A patrząc na ostatnią formę z 5 spotkań. Przewodzi w tabeli, kto nie wierzy niech sprawdzi. Nie sądzę też że trener Fiory wystawi jakiś dziwny skład wszak to już walka o półfinał. W tabeli ligi włoskiej na pewno nie spadną i raczej już nie zagrają w żadnych pucharach w przyszłym sezonie więc pozostaje im tylko Liga Konferencji.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anderlecht vs AZ Alkmaar
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.22
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Gospodarze sprawili sporą niespodziankę, eliminując w poprzedniej rundzie Villarreal.
Sam dwumecz był bardzo dobry w wykonaniu belgijskiego klubu i w nagrodę jest możliwość walki o półfinał Ligi Konferencji. Jeżeli zerkniemy sobie na sytuację ligową Anderlechtu, to jest ona beznadziejna i środek stawki nie jest spełnieniem marzeń kibiców. Warto skupić się w pełni na europejskich rozgrywkach, ponieważ jest tutaj szansa wywalczenia trofeum. Niestety u gospodarzy brakuje rasowego napastnika i zdobywanie goli rozkłada się na kilku graczy. Defensywa jest mocnym atutem gospodarzy, którzy nie stracili gola do 5 meczów. Dzisiaj na Lotto Park zawita AZ Alkmaar, które także ma swoje problemy na krajowym podwórku. Przyjezdni naturalnie nie powalczą o mistrzostwo Eredivise, ale celem jest minimum podium. Strata do PSV wynosi 5 oczek i jest to dystans do nadrobienia. Niestety ostatnie wynik osiągane w lidze nie napawają optymizmem i w weekend pojawiła się porażka ze Spartą Rotterdam. Czy goście odbiją sobie to niepowodzenie w Belgii?

Spodziewam się wyrównanego spotkania, ponieważ jedni i drudzy mają swoje mocne i słabsze strony. U gospodarzy króluje defensywa, ale ofensywa nie zawsze staje na wysokości zadania. U gości jest to na odwrót. Zdecydowałem się jednak na kartki, bo okoliczności oraz sędzia sprzyja wielu upomnieniom. AZ Alkmaar może być dodatkowo pobudzone niepowodzeniami w Holandii, dlatego warto też zastanowić się nad linią drużynową po stronie przyjezdnych. Daniel Siebert to młody arbiter, który często nie panuje nad wydarzeniami boiskowymi. W tej kampanii europejskich pucharów sięgał do kieszonki 2, 11, 11, 4, 6, 10 razy. Uważam, że sporo nerwów ujrzymy na Lotto Park.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Konferencji Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Fiorentina - Lech
Typ: Lech powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.60

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Dla wielu pewnie typ nie mający racji bytu, jednak ja w niego wejdę .
Kwestia awansu jest już rozstrzygnięta i wątpię aby Fiorentina tu zabijała się o zwycięstwo. Myślę, że mogą wyjść na ten mecz rezerwowym składem .
Lech zrobił już swoje w pucharach, zaszedł daleko, teraz zostaje im się z nimi godnie pożegnać. Myślę, że Poznaniacy zagrają tutaj o chociaż remis i będą walczyć od początku do końca meczu o wynik .
Nie będę tu wypisywał statystyk odnośnie rogów Lecha z Ekstraklasy, bo jak dobrze wiadomo Fiorentina, a drużyny z naszej rodzimej ligi to jest różnica kilku poziomów
.
Ppowiem tyle, że Lech w grupie umiał postraszyć na wyjeździe nawet Villa Real. Myślę, że ujrzymy dziś kilka ich ataków bo co im pozostaje ? Pierwszy mecz wysoko przegrany. Muszą atakować.
Uważam, ze środkiem będzie im się ciężko przebić i wiele akcji będzie szło skrzydłami a to zaprocentuje rzutami rożnymi dla naszej drużyny. Mogą też się pojawić strzały z dystansu 2-3 które również zostaną wybite na róg.
Jak dla mnie linia powyżej 4.5 roga roga nie jest czymś niemożliwym dla Lecha przeciwko Fiorentinie która różnie może sobie do tego meczu podejść, a kurs warty ryzyka.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zaciekawił mnie ten typ. Posprawdzałem trochę i obiektywnie patrząc nie widzę szans na jego powodzenie. Owszem mogą powalczyć i zrobić dobry wynik ale to nie musi się przełożyć na rzuty rożne. W przytoczonym meczu z Villareal 3:4 nabili 1 roga. Tydzień temu do przerwy przegrywali 1:2 i w drugiej połowie 0 rożnych. Over 3 po 2.17 (przy 3 zwrot) nie jest taki pewny
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Mecz, meczowi nie równy . Ja nie mówię, że to wejdzie, ale nie jest nierealne. Typ z dużym kursem na potrzeby konkursu.
Już wczoraj ktoś negował mój over kartek w meczu Bayernu i był w błędzie .
Czasem przy jednym rogu piłka jest po 2 razy wybijana z powrotem na różny przez obrońców więc przy odrobinie szczęścia jest to do zrobienia.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Typy czysto statystyczne to mega loteria ale przy dobrym kursie można zagrać np wczoraj w Benfice z Interem do przerwy było 15 fauli a po przerwie zrobili tylko 8 i over 24.5 faulu poszedł w piach. To samo dzisiaj z roznymi może być 0 a może Lech ich mieć 10 tylko muszą naciskać nie mają nic do stracenia więc wszystko możliwe kurs fajny warto zagrać
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Mecz, meczowi nie równy . Ja nie mówię, że to wejdzie, ale nie jest nierealne. Typ z dużym kursem na potrzeby konkursu.
Już wczoraj ktoś negował mój over kartek w meczu Bayernu i był w błędzie .
Czasem przy jednym rogu piłka jest po 2 razy wybijana z powrotem na różny przez obrońców więc przy odrobinie szczęścia jest to do zrobienia.
Tak można napisać o każdym typie, może wejdzie, może nie wejdzie. Realny jest każdy typ, tylko szanse powodzenia niektórych są w granicach 60-70%, a innych 5-15%.

2-3 rogi wybijane pod rząd zdarzają się bardzo rzadko, na pewno nie opierał bym na tym analizy ani typu.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Tak można napisać o każdym typie, może wejdzie, może nie wejdzie. Realny jest każdy typ, tylko szanse powodzenia niektórych są w granicach 60-70%, a innych 5-15%.

2-3 rogi wybijane pod rząd zdarzają się bardzo rzadko, na pewno nie opierał bym na tym analizy ani typu.
Dla mnie szanse są wyższe niż wskazuje na to kurs.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Fiorentina-Lech TYP 1/BTS kurs 3,10 4/10 g.18.45 2:3 BOX

PS: To moje ulubione ostatnio bety do grania singlami (pięknie wchodzi zwłaszcza liga turecka). Lechu, Lechu....Fiora prawdopodobnie zagra rotacyjnym składem więc stać was na pewno na gola zwłaszcza że teraz już nie macie nic do stracenia. Bedzie wam kibicować na stadionie ok. 2 tysięcy Poznaniaków. Kurs suty i naprawdę jak najbardziej realny..na zwykły win tylko 1,30. Oczywiście gram to singlem.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom