>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy + Rewanże [13.04 - 20.04.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Juventus-Sporting (awans) 2 @2.45

W czym obecny Juventus jest lepszy od Arsenalu? Patrze przez pryzmat dwumeczu Sportingu z Arsenalem wlasnie. W Lizbonie Sporting-Arsenal 2-2, gdzie Sporting wygrywal 2-1 i strzleil sobie bramke samobojcza. W Londynie bylo z kolei 1-1, ale tam o dziwo Sporting byl lepsza druzyna i to druzyna z Portugalii po strzelenieu wyrownujacego gola grala lepiej i okazje melii lepsze. . Ogladalem dokladnie, bo typ na Arsenal zamykla mi kupon i ... nie zamknal. Ostatecznie Sporting i tak awansowal po serii rzutow karnych.

Juventus to w moim odczuciu taki papierowy tygrys. Caly czas tam kontuzje, jakies dziwne nazwiska w wyjsciowym skladzie, a te wczesniejsze dwumecze jak na przyklad z Nantes to tez byly problemy. Powiedzialbym, ze Juventus bardziej faworyzowany jest za nazwe niz to czym dysponuje i jak gra, dlatego patrzac na zestawienie kursow, bardziej widzi mi sie tu gra na awans druzyny ze stolicy Portugalii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
berserk 221,9K

berserk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Różnica taka że Arsenal wystawia tam rezerwy i walczy o mistrza a dla Juve wygrana LE to jedyna szansa na grę w LM. Mistrza już mają z głowy . Nawet jak oddadzą im 15pkt to będą na drugim miejscu a wiec LM by była . Tyle ze to czy oddadzą te punkty będą wiedzieć dopiero po dwumeczu ze Sportingiem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +286
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakie tam rezerwy ? Nie ten etap rozgrywek i rywal. Arsenal przeciwko Sportingowi:

Ramsdale-Tomiyasu, Saliba, Gabriel, Zinchenko - Nelson, Jorginho, Xhaka, Vieria - Martinelli, Jesus.

Saka i Partey weszli od razu w 65 minucie, po tym jak Sporting zdobyl bramke w 62 min po golu stadiony swiata Pedro Goncalvesa. Za wiele to nie zminieło w obrazie meczu.



W Lizbonie sklad byl podobny, tyle ze w skladzie byli rezerwowy bramkarz Turner i w obronie Kiwior (ktorego i tak zmienil Gabriel). Jesus jeszcze wtedy byl przed powrotem na boisko (atak uzupełnial wtedy Saka oczywiscie od poczatku meczu).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Feyenoord - Roma Edit: Szkoda, że karnego Roma nie strzeliła
typ: Under 2.5 + obie strzelą
Kurs: 6.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Gospodarze grają ofensywnie, sporo strzelają i licze na to, że strzelą jednego gola, ale nie więcej z uwagi na dobrę obronę gości.
Goście dobra defensywa, w lidze stracili 26 bramek na 29 spotkań. Uważam, że będą wyczekiwać na swoje okazje z kontry i coś strzelą.
W fazie grupowej gospodarze podstrzelali: 9 bramek u siebie w 3 spotkaniach, goście 4 stracone na wyjazdach i 4 strzelone.
Typ też na "czuja", ale wczoraj Inter np wyjaśnił w LM teoretycznie faworyzowaną ofensywną i w gazie Benfice. Włoska drużyna taktycznie lepiej ułożona wg mnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nozna- Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Sporting Lizbona
Typ: Betarchitekt : Juventus powyżej 4.5 rożnych w meczu, powyżej 59.5 punktów kartkowych w meczu
Kurs: 3.57
Bukmacher: Forbet

Analiza:

Nie grałem jeszcze betarchitekta, ale no spróbujemy tym razem .
Zacznę od rogów Juventusu. Uważam, że Juventus będzie chciał w pierwszym meczu u siebie osiągnąć dobry wynik przed rewanżem i zrobi wszystko żeby ta sztuka się udała. Spodziewam się wielu ich ataków przez cały mecz. Rogi przy takich atakach powinny być i liczę na minimum 5 . Juventus ostatnie 5 meczy to 24 rogi czyli no prawie 5 na mecz. Tu liczę na dużą ilość ich ataków gdyż LE jest dla nich teraz priorytetem .
Jeśli chodzi o te punkty kartkowe, to zazwyczaj grałem zwykłe overy kartek ale w sumie to może i te punkty okażą się lepsze ( 10 pkt- żółtko, 25 punktów - drugie zółtko lub czerwień ) . Myślę, że mimo tego, że to pierwszy mecz to zobaczymy parę kartek . Myślę, że od 6 wzwyż. Juventus w ostatnich meczach dużo kartkuje bo na ostatnie 5 męczy zdobyli kartek 14 czyli sporo. Jeśli chodzi zaś o Sporting to kartek łapali ostatnio mało, ale myślę że trochę to też wynika z tego, że na krajowym podwórku nie mają zbyt wielu rywali zbliżonych do siebie. W każdym razie mi ta ekipa od zawsze kojarzyła się z kartkami. Myślę, że też sporo kartek wyłapią broniąc się przed atakami Juventusu.
sędzia jeśli chodzi o kartki wydaje mi się też całkiem spoko. Myślę, że trochę tu zaiskrzy w tym meczu .
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Mamy całkiem ciekawe pary ćwierćfinałowe. W skrócie w każdy meczu przychylam się w stronę gospodarzy.

Najpewniejsze wydaje się United, jednak czysta jedynka to mały kurs. Więc albo opcja Handi albo do dubla. Manchester jest w dobrej formie i sądzę, że może wygrać Ligę Europy. W Premier League mistrzostwo poza zasięgiem, a top4 powinni spokojnie w takiej formie obronić, więc mogą się skupić na decydującej fazie LE.
Sevilla za to także o już o nic w Hiszpani nie gra, ale ich dyspozycja w tym sezonie jest na tyle słaba, że na tle ManU wyglądają marnie. Szczególnie słabo wypadają na wyjazdach, dlatego w tym meczu można śmiało próbować handi pod ManU.

Można też próbować Juve, które faktycznie tylko w LE może uratować kolejny slaby sezon. Forma rośnie bo dali radę np. pokonać na wyjeździe Inter. Ale w Serie A już raczej nie powalczą nawet o 4 miejsce. Dlatego to jedyna droga do LM. Sporting owszem mocny, ale w Turynie to Juve oceniam wyżej.

Dobrze też wygląda Leverkusen będące w bardzo dobrej formie. Wygrywają mecz za meczem, a mimo to Bundesliga już jest w tym sezonie przegrana i skuteczniej można atakować LM wygrywajać LE. Rywal wydaje się półkę niżej przy takiej formie Niemców.

Ostatni mecz najbardziej wyrównany ale Feyenord tak dobrze wygląda u siebie, że raczej tutaj też się skłaniam ku gospodarzom.

#1
Lech - Fiorentina 2 @ 1,80
Man Utd - Sevilla 1 @ 1,41
2,53 @ 30j @ lvbet

#2
Man Utd - Sevilla 1(-1 handi) @2,05 @ 25j @ STS

#3
Juventus - Sporting 1
Leverkusen - Union 1
AKO 2,63 @ 40j @ STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie:AS Roma - Feyenoord
Typ: Feyenoord 1. gol minuta +28
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


AS Roma z pewnością chciałaby powtórzyć triumf w europejskich rozgrywkach, tym razem jednak mowa o Lidze Europy, a nie jak w poprzednim sezonie szczebel niżej ( Liga Konferencji Europy ), zadanie to będzie o tyle trudniejsze, że i poziom rywali jest większy, a w grze pozostały takie firmy jak Juventus czy Manchester United / Sevilla. Dodatkowo trzeba najpierw awansować w tym dwumeczu, a póki co to Feyenoord jest bliżej - z zapasem jednej bramki po zwycięstwie w Holandii. Tak więc faworytem tego meczu wydaje się być AS Roma, natomiast bliżej awansu w dalszym ciągu są Holendrzy, którzy mają skromną zaliczkę. W tym meczu liczę przede wszystkim na Feyenoord, który na wyjazdach wygląda bardzo solidnie. W tym sezonie goście zdobywali bramki m. in. w rywalizacjach wyjazdowych z Ajaxem, Rennes, PSV, AZ Alkmaar, Midtjylland czy Lazio. W zasadzie gdyby wziąć pod lupę kilkadziesiąt ostatnich spotkań Holendrów, to nie zdołali zdobyc gola tylko w rywalizacji ze Sturm Grazem, a i w tamtej rywalizacji dominowali, bo oddali aż 15 strzałów na bramkę. Roma jest nieobliczalna, ale nie zawsze w pozytywnym znaczeniu tego słowa i tak jak stać ich nawet na spektakularne 3 - 0, tak mogą też głupio stracić bramki i ostatecznie zapomnieć o awansie. Podbijam kurs na gola Feyenoordu przedziałem czasowym, czyli goście muszą zdobyć gola w 28:00 minucie lub później.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +885
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sevilla - Manchester United 3:0

Manchester lub remis + obie strzelą
1,95

Do tej pory zastanawiam się jak Manchester mógł wygrany mecz...zremisować - swoją drogą tylko ten mecz nie wszedł mi na kuponie.
Prowadzić 2:0 i w samej końcówce strzelić sobie 2 samobóje.
Sevilla w tej Lidze Europy czuje się jak ryba w wodzie, nie ważne jaki mają sezon w lidze, Oni w lidze Europy grają w ostatnich latach tak jak Real w lidze mistrzów naprawdę czapki z głów.
Dziś Manchester mocno osłabiony przede wszystkim w obronie gdzie zabraknie R. Varane i Li. Martineza a w ich miejsce wejdzie... H. Maguire. Do tego B. Fernandes pauzuje za nadmiar kartek a nie wiadomo czy wystąpią Sabitzer, McTominay i Malacia - chociaż do Hiszpanii polecieli.
Sevilla po koszmarnym początku sezonu jak by złapali wiatr i ich gra już nie wygląda tak beznadziejnie, nawet ten mecz z Manchesterem pokazał, że potrafią - w lidze wygrana 2:0 z Valencią - ogólnie z ostatnich 10 meczy w 8 strzelali bramkę. Dziś liczę, że strzelą gola.
Manchester z przodu wiadomo, że ma piłkarzy naprawdę światowej klasy J. Sancho, Antony, M. Rashford, A. Martial tutaj także wydaje mi się, że strzelić gola powinni.

Reasumując - Liczę na obie strzelą ale patrząc przez pryzmat całościowy wydaje mi się, że mimo wszystko to nadal Manchester jest faworytem do awansu a aby awansować nie mogą tego meczu przegrać.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Tu już nawet kartki i sędziów ustawiają. Wychodzi jeden z najbardziej kartkowych sędziów w Europie Soares-Dias i na 15 faulach do przerwy w Sevilli, wyniku 1-0 dla gospodarzy, nie wyciąga nawet jednej żółtej. Sabitzer sobie 3 razy fauluje, w tym dwa razy w ciągu minuty, a on mu nawet uwagi nie zwraca.

To jest parodia futbolu. Jeszcze Sevilla, która jest jedną z najbardziej chamsko grających drużyn. Śmiech na sali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom