>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Europy (16.04.2015)

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Pierwsze spotkania ćwierćfinałowe Ligi Europy. Wszystkie pary są bardzo wyrównane i możemy spodziewać się wielkich pojedynków. Hitem jednak będzie dwumecz Wolfsburga z Napoli. Genialny Dost kontra Higuain. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Niemczech i to Wilki są faworytami tego meczu. Sevilla z Grzegorzem Krychowiakiem rywalizuje z Zenitem. Hiszpanie powinni przejść Rosjan, ale wiele zależeć będzie od starcia w Sevilli. Liczymy, że reprezentant Polski będzie błyszczał w tej rywalizacji. Pozostałe mecze są bardzo trudne do wytypowania. Brugia gra z nieprzewidywalnym Dniprem, a Dynamo Kijów Łukasza Teodorczyka walczyć będzie z Fiorentiną.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 11

tyche

Użytkownik
Dinamo - Fiorentina to z pewnością będzie nie lada widowisko, faworytem do awansu moim zdaniem jest Fiorentina ale w Ukrainie ciezko będzie im ugrać dobry wynik. Remis będzie sukcesem
 
R 167

realny

Użytkownik
Warto zaznaczyć, że w szeregach Zenitu zabraknie Hulka, Fayzulina, Smolnikova, Criscito, Dannyego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Zenit grając w optymalnym składzie miałby ogromnie trudne zadanie w postaci korzystnego dla siebie wyniku na stadionie Sevilli, a co dopiero po osłabieniach. Po kursie 2,600 chętnie pobieram typ na Sevilla -1,5 ft nie szalejąc ze stawką.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dokladnie, sevilla w tym sezonie gra dobrze. Tak naprawde w kazdym elemencie. Jak pisali koledzy wyzej prezentowali sie bardzo dobbrze nawet z Barca, ktora nie da sie ukryc jest znacznie mocniejsza od Zenitu, ktory w dodatku na to spotkanie bedIe powaznie oslabiony. Brak Hulka to strata w ofensywie bardzo duza, smialo mozna powiedzieć, ze ogromna. Podopieczni Emery myslac o awansie najlepiej jak wypracuja sobie przewagę juz w dzisiejszym meczu, a spokojnke stac ich na to. Trzeba wziąć pod uwagę różnice temperatur, które sa w Hiszpanii i Rosji
Po takim kursie zal nie skorzystac grac wygrana Sevilli
 
fabs1234 84

fabs1234

Użytkownik
⚽ Sevilla FC - Zenit Sankt Petersburg / Sevilla FC / kurs: 1,60 ✅
Klub z Andaluzji w ostatnich spotkaniach prezentuję bardzo dobrą formę. Zwycięstwo z Bilbao, Levante oraz remis wywalczony w dramatycznych okolicznościach z Barceloną. Zenit, remis z Rubinem, wygrana z Terekiem oraz CSKA. Porównując formę z trzech ostatnich spotkań forma zespołów jest porównywalna - 2 zwycięstwa, 1 remis, jednak ogólna dyspozycja obu ekip nie była znaczącym czynnikiem na postawienie zwycięstwa Sevilli. Mianowice, menadżer Zenitu, znakomicie wszystkim znany André Villas-Boas ma ogromne problemy kadrowe. Ze względów dyscyplinarnych pauzuje Hulk (22/12), Danny(22/3), Smolnikov (18/4), Criscito (19/2), Faizulin (13/0). Unai Emery może skorzystać z każdego zawodnika, ze swojej kadry. Myślę, że tak ogromne osłabienia Zenitu, klub z Andaluzji powinien wykorzystać, tym bardziej, że rewanżowe spotkanie odbędzie się w Rosji
⚽ Dynamo Kijów - Fiorentina / Dynamo Kijów lub Remis / kurs: 1,35 ✅
Fiorentina złapała kolejną zadyszkę. Dotkliwa porażka z Juventusem 0:3 oraz Napoli w takim samym rozmiarze. Dymano radzi sobie bardzo dobrze, w ostatnim etapie pokonało faworyzowany Everton i z powodzeniem lideruje w ukraińskich rozgrywkach. Absencje:

Myślę, że dziś drużyna z Kijowa będzie górą. Warto wspomnieć, że spotkanie sędziują arbitrzy z Polski ;)
AKO: 2,13
 
D 453

dresu

Użytkownik
Sevilla-Zenit idealny mecz na granie kartek Sevilla gra twardo w obronie i dostaje dość dużo kartek w meczach Zenit dość duże osłabienia i z czasem jak nie będzie gra im się układać będą faulować i dostawać kartki.
Dynamo Kijów-Fiorentina Fiorentina dość gładko rozprawiła się z Romą w lidze notują dość wysokie wyniki Dynamo Kijów ostatni remis z Zorya w lidze 2-2 w lidze Europy też coś zawsze tracili u siebie są mocni i może ten mecz wygrają ale tą jedną bramkę stracą over 2,5 bramki jak najbardziej można grać.
Club Brugge-Dnipro gospodarz w dobrej formie grają dobrą piłke Dnipro w moim odczuciu ten zespół nie ma większych szans w tym meczu i będą się skupiać na obronie i na kontrach i według mnie mecz dobry na rzuty rożne.
Sevilla-Zenit over 4,5 kartki kurs 1.66
Dynamo Kijów-Fiorentina over 2,5 bramki kurs 2.20
Club Brugge-Dnipro over 9 rzutów rożnych kurs 1.72
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
D.Kiev over 0,5 gola + Wolfsburg-Napoli over 1,5 gola w meczu
@ AKO 1,56 +++ tak jak mówiłem, wszystko siadło już w 1 połowie
Dla mnie bardzo pewna kombinacja na dzień dzisiejszy.
Bezpieczna inwestycja. Opis do zdarzeń dodam w ciągu kilku godzin.

Po tym, co zobaczyłem w ostatnim meczu D.Kiev z Evertonem jestem zdania, że mogą sporo zwojować w tej edycji Ligi Europy. Typ kieruje w stronę gola Evertonu glównie ze względu na lekka zadyszkę Violi.
Myślę, że golę padną i to z obu stron, ale pewniejszy jest dla mnie gol Dynama. Grają z motywacją, przyjeżdża drużyna z marką, wiadomo jakie są nastroje na Ukrainie.
Poza tym D.K. strzelało gola w ostatnich 24/26 meczy u siebie !!!
Mnie taka statystyka mocno przekonuje.
Jeśli chodzi o drugi mecz to wydaje mi się jeszcze bardziej pewny.
Możliwe, że to wejdzie nawet w 1 połowie.
Napoli jest zdecydowanie poniżej formy. Wolfsburg przeciwnie. Niemcy u siebie piekielnie grozni. Cicho liczę na to, że to ekipa Wolfsburga wygra w tym roku LE. Dwa gole przy potencjale ofensywnym Dusta i spółki wydają mi się formalnością. Do tego możliwe, że Napoli też coś ustrzeli.
Polecam to AKO
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Club Brugge - Dnipro
typ: 1⛔ (bieda tym razem)
kurs: 2
bet365


Nie będę powtarzać typu na Seville, ale w pełni się zgadzam. Na normalne zwycięstwo to można domy stawiać, a i o handicapie można pomyśleć. Co do Brugge, to rewelacja sezonu w Belgii póki co. Mało kto raczej się spodziewał, że to może być mistrz, a póki co wiele na to wskazuje.W fazie zasadniczej na własnym stadionie bez porażki, bilans 37:11. W fazie pucharowej LE nie dali powąchać awansu ani Alborgowi, ani Besikatosowi. Obie te ekipy odprawili mocno gładko. W fazie grupowej bez porażki. To może być czarny koń tych rozgrywek.

Za to Dnipro. Dla mnie to zespół, który odstaje od Szachtara i Dynamo, które IMO mają potencjał na mieszanie w Europie. Wiadomo, że liga ukraińska jest słabsza od belgijskiej. Mamy tam wielką trójkę, może czwórkę z Metalistem, a reszta bardzo mocno odstaje, więc w ich wyników w lidze, nie do końca biorę pod uwagę. A w LE, trzeba zacząć od tego, że mocno szczęśliwie wyszli z grupy, z 3 (!) porażkami. Faza pucharowa to już lepsza gra Dnipro, Olympiakos i Ajax to nie są pionki. Nie zdominowali swoich rywali i nie przechodzili tak gładko, jak Belgowie, ale toczyli bardzo wyrównane boje. Dla mnie ćwiartka, to już szczyt ich możliwości. Na pewno będą groźni u siebie i na to na pewno mocno liczą, a dziś będą szukać choćby bramki. Czy im się uda, zobaczymy. Ja sądzę, że choćby minimalnie wygra Club Brugge. Bezpieczniej można zagrać 1 DNB, po kursie 1,36, lecz kurs nieco marny.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Sevilla - Zenit
Sevilla @ 1.70

Zenit przystąpi do tego spotkania bez 5-ciu podstawowych zawodników, są to: Hulk, Danny, Igor Smolnikov, Domenico Criscito i Fayzulin. W sumie na tym można skończyć tą &quot;analizę&quot;, jednak warto dodać jeszcze że Sevilla, nie przegrała spotkania u siebie od 10-ciu spotkań (uwzględniając ligę hiszpańską i ligę europy)
W ostatnim spotkaniu ligowym zawodnicy Sevilli, pokazali się z bardzo dobrej strony remisując u siebie z Barceloną 2:2.
Z ostatnich spotkań Zenitu w Hiszpanii, śmiało można stwierdzić że nie odpowiada im ten kraj, 6 ostatnich spotkań to 6 porażek.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Sevilla kontra Zenit​
Przed nami pierwsze spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Europy. Sevilla z Grzegorzem Krychowiakiem podejmie na własnej murawie Zenit St. Petersburg. Hiszpanie będą zatem chcieli zdobyć przewagę przed rewanżem w Rosji. Gospodarze są w ostatnim czasie w bardzo solidnej dyspozycji i będą liczyć się do samego końca w walce o Ligę Mistrzów w La Lidze. Ligi Europy nie będą jednak odpuszczać. Pokazali to w poprzedniej rundzie eliminując w imponującym stylu Villareal. Ponadto w ostatni weekend postawili się wielkiej Barcelonie (2:2). W tamtym spotkaniu z rewelacyjnej, walecznej strony pokazał się Krychowiak, który zasłynął fenomenalnym przejęciem piłki od Messiego. Dzisiaj również Polak powinien być ostoją jako defensywny pomocnik. Zenit co prawda lideruje w swojej lidze, ale mimo dobrych wyników nie błyszczy. Warto też dodać, iż w 1/8 finału ledwo udało się wyeliminować Torino Kamila Glika. Dzisiaj jak już kilku użytkowników forum zauważyło, goście będą osłabieni, co będzie miało wpływ na grę Zenitu. Sevilla jest niezwykle silna, zatem nasze propozycje:
Sevilla wygra, 1.64 ✅ 2:1
Sevilla powyżej 1.5 bramki, 1.80 ✅ 2
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Wolfsburg - posiadanie pilki ponizej 55,55 % kurs 1,80 bet-at-home
Ostatnie 4 zaklady wygrane, wiec lecimy dalej.
Napoli moze ten mecz przegrac, ale ich cel na dzisiaj to bedzie cos ustrzelic. Ja widze tutaj otwarte spotkanie , a kiedy Wolfsburg strzeli Napoli powinno przycisnac, ale czy im sie uda wtedy odrobic, moze byc roznie.
Patrze na ostatnie przegrane Napoli na wyjezdzie:
As Roma 1:0 posiadanie 54%
Verona 2:0 posiadanie 70%
Torino 1:0 posiadanie 52%
Palermo 3:1 posiadanie 64%
Wiec kiedy wiekszosc przemawia za wygrana Wolsfburga, ja sie sklaniam ku temu, ze nie beda oni prowadzi gry, a druzyna agresywniejsza beda goscie. Polecam
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Sevilla - Zenit St Petersburg
Typ: Sevilla 1.58 Betsson ✅
Hiszpanskie druzyny zawsze dobrze spisywaly sie Lidze Europy. W tym roku zostala nam tylko Sevilla, ktora moim skromnym zdaniem moze sie nawet pokusic o triumf w tych rozgrywkach i obronic trofeum sprzed roku. Podopieczni Unai Emery&#39;ego pierwszy mecz rozgrywaja na wlasnym obiekcie, gdzie ostatni raz poniesli porazke w lutym 2014. roku. W zeszly weekend wywalczyli cenny punkt w starciu z Barcelona, ktora wczoraj nam udowodnila jak kosmiczny futbol potrafi grac. Mysle, ze gospodarze w tym meczu beda chcieli juz w pewnym stopniu zapewnic sobie awans do kolejnej rundy, bo wiadomo jak ciezkie pojedynki odbywaja sie na ziemi rosyjskiej z takimi druzynami jak Zenit. Kluczowe w tym starciu sa absencje w druzynie gosci, ktorzy musieli postawic sie we wczesniejszej rundzie druzynie naszego rodaka, Kamila Glika. Za kartki pauzuja: Hulk, Criscito, Smolnikov oraz Danny. Gospodarze moga praktycznie w dowolny sposob dzisiaj rotowac w skladzie. Sytuacja w na rodzimym podworku raczje na korzysc druzyny z Sankt Petersburga, ktorzy maja 8 punktow przewagi nad 2. w tabeli Krasnodarem. Przed Sevilla zas jeszcze sporo walki, ale moga sie oni nawet pokusic o 3. miejsce. Ich kolejny mecz odbedzie sie niedzielnym wieczorem i bedzie to spotkanie w delegacji z Granada, ktora nie jest zbyt wymagajacym rywalem, wiec mozna powiedziec - luzik. Bez watpienia u podopiecznych Emery&#39;ego aspiracje i potencjal sa na wysokim poziomie i uwazam, ze sa oni jeszcze silniejsi niz rok temu i dzisiejszego wieczoru nie spodziewam sie zadnej niespodzianki. Jako ciekawostke moge powiedziec, ze kilka minut po losowaniu par kurs na Seville byl 2.20, to dopiero byla &#39;promocja&#39;. ;)
Swietna gra Denisa Suareza i Vidala. Zaluje, ze ogladalem tylko ostatnie 30 minut i pozno zwrocilem uwage na ilosc roznych, mozna bylo sporo zarobic na live.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Sevilla - Zenit Petersburg 1 @1.65 Sportingbet ::: 2/10j

Zenit bez wielu podstawowych graczy dzisiaj przyjeżdża do Sevilli. Gospodarze w praktycznie najmocniejszym składzie, u siebie od bardzo dawna nie przegrali, na weekendzie potrafili odrobić dwubramkową stratę z Barceloną, co tylko dobrze o nich świadczy. Zenit w Europie nie osiąga najlepszych wyników, udało im się wygrać z Torino, ale nie zachwycali wtedy. Sevilla zaś na każdym kroku udowadnia, jak poukładaną jest drużyną. Mają tutaj spore szanse na końcowy triumf, z Zenitem powinni sobie poradzić.

Wolfsburg - Napoli 1 @1.91 Bet365 ::: 2/10j

O Napoli nie można powiedzieć, że jest w dobrej formie. Z Fiorentiną w lidze wygrali swój pierwszy od 12 marca mecz. Wcześniej dostawali w czajnik m.in. z Romą, Lazio czy Hellasem Verona oraz remisowali z takimi &quot;potęgami&quot; jak Atalanto i Dinamo Moskwa. Wilki za to grają fantastycznie u siebie, praktycznie zawsze wygrywają. Napoli do pewnego czasu grało dobrze, ale teraz się zacięli i już od 5 meczy nie potrafią zwyciężyć na wyjeździe. Bas Dost co prawda już nie strzela jak na zawołanie, ale wciąż są inni, potrafiący wykończyć akcje. Wilki powinny sobie poradzić z słabym Napoli.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wydaje mi się, że znalazłem ZAJEBISTY zakład na dzisiejsze mecze LE. Jak wiemy większość dzisiejszych faworytów to drużyny gospodarzy i jeśli trafi się choć jedna niespodzianka to wydaje mi się, że nie będzie tam jakiejś wielkiej różnicy goli. A tym czasem pinnacle wystawił zakład, że wszystkie drużyny gości zdobędą under 10 goli @ 1,95. Nie uważacie, że to jest promocja? W każdym z dzisiejszych spotkań goście musieliby strzelić po 2 gole, a w niektórych nawet więcej bo przy 10 golach jest zwrot stawki. Moim zdaniem ten zakład wygląda rewelacyjnie i jakoś nie chce mi się wierzyć, że goście zdobędą dziś 11 goli.
Jak myślicie?
 
S 150

spasny

Użytkownik
Wydaje mi się, że znalazłem ZAJEBISTY zakład na dzisiejsze mecze LE. Jak wiemy większość dzisiejszych faworytów to drużyny gospodarzy i jeśli trafi się choć jedna niespodzianka to wydaje mi się, że nie będzie tam jakiejś wielkiej różnicy goli. A tym czasem pinnacle wystawił zakład, że wszystkie drużyny gości zdobędą under 10 goli @ 1,95. Nie uważacie, że to jest promocja? W każdym z dzisiejszych spotkań goście musieliby strzelić po 2 gole, a w niektórych nawet więcej bo przy 10 golach jest zwrot stawki. Moim zdaniem ten zakład wygląda rewelacyjnie i jakoś nie chce mi się wierzyć, że goście zdobędą dziś 11 goli.
Jak myślicie?
Geniuszu to jest zakład na ilość WSZYSTKICH bramek w dzisiejszych 4 meczach :) a nie żadnych gości.
Później do usunięcia
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Geniuszu to jest zakład na ilość WSZYSTKICH bramek w dzisiejszych 4 meczach :) a nie żadnych gości.
Później do usunięcia
Geniuszu, tam masz podział na HOME TEAMS i AWAY TEAMS. Jeden zakład jest, że gospodarze zdobędą over 10 goli, a drugi, że goście zdobędą under 10 goli.
http://screenshooter.net/102373431/lapwdkx
Być może masz rację ale dla mnie to wygląda jak by to były dwa osobne zakłady. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie bo chcę to zagrać grubiej.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Geniuszu, tam masz podział na HOME TEAMS i AWAY TEAMS. Jeden zakład jest, że gospodarze zdobędą over 10 goli, a drugi, że goście zdobędą under 10 goli.
http://screenshooter.net/102373431/lapwdkx
Być może masz rację ale dla mnie to wygląda jak by to były dwa osobne zakłady. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie mnie bo chcę to zagrać grubiej.
To graj grubiej :cool: widać nie grasz w pinku za często. Jest to na 100% zakład na ilość bramek wszystkich drużyn.
Pozdrawiam
Edit. Ale czad to grajcie będzie później placz jak wpadnie więcej niż 10 bramek wszystkich drużyn hehe
Edit 2. Home/away tyczy się tylko handi. Włączcie sobie pinka mobilnie i zobaczycie że przy 10 nie ma nigdzie home czy away
@ JohnQ, taki właśnie jest pinnacle, dosyć nieczytelny i trzeba tam trochę pograć żeby się nie naciac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@spasny dobrze mówi. To jest zakład na ogólną bramek w dzisiejszych meczach. Zawsze tak w pinku jest.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
To graj grubiej :cool: widać nie grasz w pinku za często. Jest to na 100% zakład na ilość bramek wszystkich drużyn.
Pozdrawiam
Edit. Ale czad to grajcie będzie później placz jak wpadnie więcej niż 10 bramek wszystkich drużyn hehe
Edit 2. Home/away tyczy się tylko handi. Włączcie sobie pinka mobilnie i zobaczycie że przy 10 nie ma nigdzie home czy away
Zgadza się, na pinku gram dość rzadko dlatego jak zobaczyłem taki zakład to się zajarałem. A zmyliło mnie to, że były dwa osobne pola - jedno na home, a drugi away co z resztą napisał sam JohnQ.
Jeśli mówicie, że jest inaczej niż piszę to pozostaje mi podziękować Wam za wyjaśnienie, a sobie, że zapytałem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom