>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Holandia - Kostaryka [05.07.2014, sobota, godz. 22:00]

ajax 2K

ajax

Forum VIP
To jednak RVP gotowy do gry ?
Wszystko na to wskazuje. Te ustawienie ustalili dziennikarze po wczorajszym treningu sugerując się podziałem w gierce. Robin grał w drużynie wyjściowej, więc zapewne zagra. Sam osobiście wolałbym zobaczyć KJH zamiast Robina od pierwszej minuty, ale Van Persie ma ogromny kredyt zaufania u Louisa, więc jak tylko na dzisiejszej rozgrzewce obejdzie się bez żadnych bólów to zagra.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sam osobiście wolałbym zobaczyć KJH zamiast Robina od pierwszej minuty, ale Van Persie ma ogromny kredyt zaufania u Louisa, więc jak tylko na dzisiejszej rozgrzewce obejdzie się bez żadnych bólów to zagra.
Jak będzie grał słabo to Louis go zmieni na KJH. Zawsze lepiej mieć do dyspozycji 2 lub jednego. Po za tym nawet grając słabo, ale będąc na boisku taki piłkarz jak RVP będzie absorbował uwagę obrońców Kostaryki co może pomóc Robbenowi.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dla Kostaryki czapki z głów. Mocno wierzyłem w ich awans i odprawienie parodystów z Grecji - nie zawiodłem się chociaż złapała mnie lekka chwila zwątpienia gdy zrobiło się w końcówce 1:1. Mimo historycznego i niespodziewanego sukcesu ich przygoda z rozgrywkami musi się dziś zakończyć. W żadnym ze spotkań ćwierćfinałowych nie klarował się tak jasno faworyt spotkania. Mecz z Grecją ekipę Kostaryki kosztował bardzo wiele sił, co można było zauważyć szczególnie w końcówce dogrywki a co powinno odcisnąć swoje piętno także w dzisiejszym starciu. Oranje bardzo szczęśliwie udało się załatwić sprawę awansu w doliczonym czasie regulaminowej gry i ten kto stawiał czyste zwycięstwo Holendrów zapewne tak jak ja cieszył się po ustrzelonym karnym jak małe dziecko ;)
Mierzą się drużyny z kompletnie innych półek. Z RvP czy bez niego Holandia powinna odprawić Kostarykanów bez najmniejszych skrupułów. Nie będę przytaczał masy argumentów za tym typem bo zostały podane w postach kolegów. Dodatkowo Kostaryka osłabiona brakiem Duarte, który grał dotychczas we wszystkich spotkaniach mundialu. Mimo dobrych statystyk w defensywie (tylko 2 stracone bramki) Kostaryka nie zatrzyma dzisiaj rozpędzonej Holandii. Nie będę bawił się w handicapy - stawiam czyste zwycięstwo Oranje, ich awans na podbicie AKO oraz bramkę Robbena, który trafiał ostatnio w spotkaniu z Australią. Jego gol będzie też dobrym pretekstem do pozamykania ust &quot;opinii publicznej&quot; na temat jego &quot;nurkowania&quot; w polu karnym.
Holandia @1.55 ⛔ eh..
Holandia awans @1.20 ✅
Robben strzeli @2.50 ZWROT

Bet365
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Przeczytałem i wyczytałem już chyba wszystkie typy przeciwko Kostaryce ;) W grupie mieli być zjedzeni , mecz wygrany z Urugwajem przypadkiem , bo słaby Urugwaj , bo bez Suareza . Z Włochami wygrali bo Włochom się nie chciało bo bez formy , z Anglikami zagrali na remis bo nie było o co grac . Z Grecja im sie udało bo mieli szczęście . Widze dużo ludzi 99 % gra przeciwk
o Kostaryce , może i macie racje ale ja tu widzę inne typy i Kostarykę upatruje w półfinale . Holandia musi , Kostaryka może ;) Dla mnie sa czarnym koniem maja kilku fajnych piłkarzy , dlaczego mieliby nie przejść Holandii ? Meksyk od 60 minuty w meczu z Holandia spuchł i nie miał już siły, co wyszło w końcówce . Wydaje mi się ze Kostarykanie wytrzymają ten mecz kondycyjnie , a jeżeli uda im się wyłączyć Robena z gry maja szanse na sukces . NIE SKAZUJCIE ICH Z GÓRY NA Porażkę , bo możecie się mocno przejechać ;)
Typy:
Holandia powzyej 1,5 kartki - kurs 2,37
Obydwie drużyny strzela gola kurs 2,2
Zakwalifikuje się - Kostaryka kurs 4,75
Metoda zwyciestwa - Karne Kostaryka kurs 17
Bukmacher :BET 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Kostaryka powyżej 19,5 fauli @ 1,7 Unibet ⛔ 13...
Suma numerów na koszulkach zdobywców bramek: PONIŻEJ 26,5 @ 1,87 Unibet
✅✅✅
Na wstępie zaznaczę, że bardzo rzadko gram tak zwane undery, ale dzisiaj po prostu muszę. Jak zwykle Unibet przygotował nam dość zwariowaną ofertę i szkoda nie skorzystać z takiej promocji. Holandia to dość overowa ekipa, mimo to myślę że dzisiejsza wygrana nie będzie formalnością. Szykuje się brutalny mecz, stąd pomysł na zagranie overu fauli ekipy Jorge Luisa Pinto. Dwadzieścia fauli to stosunkowo niska linia, zwłaszcza widząc poprzednie spotkania w wykonaniu drużyny z Ameryki Środkowej. Z Grekami dopuścili się 23 przewinień (dogrywka, wiem), a spotkania grupowe wyglądały w liczbach tak - 18, 17 i...24. To ostatnie dotyczy meczu z Włochami, gdzie było widać maksymalną motywację drużyny Kostaryki. A na jaki mecz mają się bardziej zmotywować, jak nie na ćwierćfinał Mistrzostw Świata? Zakład z numerami koszulek wygląda bardzo przyzwoicie i do jakiegoś dubla śmiało mogę go polecić. Co prawda w meczach z udziałem Holendrów zwykle numery zawodników przebijają tą liczbę, ale dzisiaj hegemoniczna postawa bramkarza drużyny z CONCACAF oraz zagęszczenie gry w środku powinny zrobić swoje, a poniżej 26,5 numerów powinno być formalnością. Dajmy na to bramkę strzela Sneijder, odpowiada mu Campbell i mamy jeszcze szansę dla zawodników z numerami do 7. Więcej już i tak wpaść nie powinno, bo Cillessen i jego vis-a-vis grają turnieje życia, które raczej się już nie powtórzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja biorę strzały Robbena. Linia 2,5 czyli taka sama jak w przypadku Benzemy i Messiego w swoich meczach. Piłkarz Bayernu będzie pewnie chciał nie raz załatwić akcję w pojedynkę. Często &quot;nie widzi&quot; swoich kolegów, ale to w końcu bardzo ambitny facet. Nie powinien mieć problemów z przejściem zasieków Kostaryki, a jeśli w meczu Holandia ma oddać minimum 10 strzałów celnych to Robben musi tu dołożyć sporo od siebie. Nie wiadomo co z Robinem, ale to raczej nie powinno mieć wielkiego wpływu na ten zakład. Holender zrobi swoje.
Robben over 2,5 strzałów celnych 1,80 Unibet/888sport ✅ 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Rzut karny @ 3.5
Bet365

Nie ulega wątpliwości, historia może się skończyć dla Kostaryki ale kosztowało to ich naprawdę bardzo dużo energii, ale czy zaskoczy wartość holenderskiej piłki? Kostaryka grupę przeszła nie oczekiwanie z pierwszego miejsca , a w 1/8 pokonali w rzutach karnych Greków. Na mundialu jak na razie się prezentują ładnie ale wątpię chyba jak większość grających aby dotrzymali poziomu gry rywala. Kostaryka ma w nogach ponad 120 min meczu z Grekami , a to bardzo dużo jak na ten zespól natomiast Oranje w końcówce spotkania z Meksykiem się rozstrzelali i wygrali 2:1. W drużynie Kostaryki całą grę stanowią Ruiz i Campbell , którzy stanowią pewne zagrożenie dla rywala , ale mundial niestety dla nich się już kończy i czas zobaczyć ofensywny styl Holendrów. Trzon siły Holendrów każdy zna , że Robin van Persie i Arjen Robben na pewno co chwilę będą w polu karnym graczy z Kostaryki i uważam , że defensorzy lub bramkarz popełnią błąd i zobaczymy jak sędzia odgwizduję rzut karny. Więcej o ekipie Luis Van Gaala nie ma co pisać , bo są zdecydowanie lepszą drużyną i nic ich nie powstrzyma , aby pewnie awansować do półfinału. Kursy na zwycięstwo Holandii trochę małe , więc ja oczekuję na siłę rażenia i wtedy okazja do rzutu karnego jest dość przewidująca i godna polecenia.
__________________
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Holandia – Kostaryka
Najmniej wyrównane spotkanie, które powinno bez większej historii przynieść awans Pomarańczowych do półfinału. Holandia po bardzo szczęśliwej wygranej z Meksykiem przystąpi do tego meczu jako wyraźny faworyt. W 1/8 grali gorzej niż rywale, moim zdaniem, ale strzał Sneijdera, a chwilę potem po kolejnym piruecie Robbena sędzia się nad nim ulitował i w końcu dał karnego, przyniosły upragniony awans.
Kostaryka natomiast grała z Grecją aż do karnych. Co śmieszne ale jak dla mnie to grali brzydszą piłkę niż Grecy. Mało brakowało i by wygrali w regulaminowym czasie gry ale co się nie udało w 90 minut, a raczej 90 + doliczony czas, to udało się po karnych. Zagrali nie najlepiej ale jest to historyczny wynik dla tego kraju.
Szczerze mówiąc to nawet nie mam pomysłów na ten mecz. Nie wierzę jednak na jakiś wielki pogrom albo coś w tym stylu. Kostaryka gra dość solidnie i potrafi napsuć krwi. To też nie ta faza, żeby urządzać sobie wielkie strzelanie. Do tego chyba wszystkie drużyny wystrzelały się w fazie grupowej bo teraz to goli trochę brakuje i nie wydaje mi się, żeby dziś miało być inaczej.

Moje typy:
Under 2,5 1,67 WilliamHill ✅
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja nie wiem czy będzie dużo bramek, ale wiem jedno, że koniec pięknego snu Kostaryki. Mamy samoluba Robbena i Juniora Diaza(pół kariery w Wiśle) no sorry ja nie widze tego jak on Robbena stopuje, skoro Koseckiego nie umiał czy też Soboty. Kostaryka nastawia sie na kontry na dobre dosrodkowanie Bolanosa ale to Holenderskie skrzydłą są lepsze nie ma co tu kryć. Nie daje szans kostarykanom, chociaż na pewno będą niebezpieczni bo nikt przypadkowy do 1/4 ćwierćfinału nie awansuje na farcie. Mieli bardzo trudno grupę zostali zlekceważeni i to wykorzystali. Jednakże w meczu z beznadziejną Grecją byli jeszcze bardziej beznadziejni i nie wróży to dobrze na mecz z Holandią. Uważam ,że Holendrzy rozstrzelają Kostaryke, a graczez Ameryki Płn będą musieli się pakować bez zdobytego gola w tym meczu. Warto dodać że średnio kostarykanie wykonują 4-5 rr mniej niż rywale w spotkaniu. Tak więc uważam to za dobrą opcje

Holandia wygra i obie drużyny nie strzelą gola 2,25 bet365
Holandia (-2,5)rr (azjan) 2,025 bet365
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Holandia - Kostaryka
Ciekawe że w trzech zakończonych ćwierćfinałach gracze tego forum upatrywali niespodzianek a w tym już jej nie doszukują. W Holandii nie podoba mi się jedna rzecz. Bez Robbena ta ekipa traci 30 % swej wartości i trochę wygląda to na zasadzie ,Robben gra dobrze i cała ekipa gra dobrze. Zbyt dużo zależy tu od jednego zawodnika. Kostaryka nic nie musi a poza tym rozgrywa swój turniej życia. Mecz będzie wyglądał tak że atakować będzie Holandia a Kostaryka zagra z kontry. Mam dziwne przeczucie że Holendrzy będą potrzebowali dogrywki by wejść do półfinału. Kostaryka nic nie musi i cała presja będzie spoczywać na Holendrach. Dwa pierwsze spotkania Kostaryka zagrała świetnie. Bez respektu dla przeciwnika, szybko i z polotem. Jeżeli drużyna z Ameryki Południowej się dobrze zamuruje i pokryje wspomnianą gwiazdę Oranje myślę że spotkanie może oscylować wokół remisu. Oni już nic nie muszą, dlatego skuszę się na...
Kostaryka x2 ( po 90 minutach ) kurs 2,54 Totomix
wynik 0:0 i 5:3 w karnych dla Holandii

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
1.7 na live było na wygraną Holandii w karnych, kto złapał taki kurs ten może się cieszyć. Nie wiem jak można było takie kursy wystawić, może i karne to loteria ale jak w Holandii do wykonywania karnych wyznaczeni byli Van Persie,Robben,Snejider i Kuyt, czyli piłkarze często wykonujący rzuty karne w swoich klubach, poza tym doświadczeniem przecież ich zjadała Holanndia.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Taaa...z pewnoscia. A rownie dobrze mozna bylo przytoczyc statystke zaslyszana podczas meczu, ze Holendrzy polegali 4 razy na 4 w dogrywkach lub karnych podczas dotychczasowych wystepow na Mistrzostwach Swiata. Niemniej jednak, sprawiedliwosc stalo sie zadosc. Malo brakowalo, aby najbardziej jednostronny mecz Mundialu zakonczyl sie porazka, czyli brakiem awansu, faworyta. Jeszcze ten bramkarz wpuszczony w 120 minucie dodal smaczku tylko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak się zacząłem zastanawiać, że najlepiej jak by grały wszystkie drużyny na świecie tak jak Kostaryka. Może i by to było skuteczne tylko kto by przychodził na mecze. Tym sposobem, zamurowania bramki. Z 2 strony geniusz wybitnych drużyn polega nie tylko na spektakularnych zwycięstwach, ale na łamaniu takich murów. Dla mnie Holandia 4 miejsce w tych mistrzostwach.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Taaa...z pewnoscia. A rownie dobrze mozna bylo przytoczyc statystke zaslyszana podczas meczu, ze Holendrzy polegali 4 razy na 4 w dogrywkach lub karnych podczas dotychczasowych wystepow na Mistrzostwach Swiata. Niemniej jednak, sprawiedliwosc stalo sie zadosc. Malo brakowalo, aby najbardziej jednostronny mecz Mundialu zakonczyl sie porazka, czyli brakiem awansu, faworyta. Jeszcze ten bramkarz wpuszczony w 120 minucie dodal smaczku tylko.
Smaczek był dla ludzi, ponieważ nigdy się nie zdarza ( w myśleniu Cebulaków ), że trener wprowadza taką zmianę. Poza tym mnie to nie zdziwiło, bo Tim nie raz pokazał w Lidze Angielskiej, że jest specjalistą od bronienia karnych. Typowa zmiana taktyczna. Miał za zadanie rozkminienie kto jak wali karne i od cały sukces.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Dodatkowo Cilleseen w karierze nie obronił ŻADNEGO karnego. Wszelaka logika nakazywała taką zmianę. Mimo wszystko - szacunek dla trenera, że w takiej minucie jeszcze ją miał - wszystko było wliczone w plan.
 
Do góry Bottom