>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału - 13 kwietnia [środa] REWANŻE

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

VS

VS

Sytuacja już raczej rozstrzygnięta została w pierwszych spotkaniach. Real rozbił u siebie 4:0 Tottenham. Do sporej sensacji doszło natomiast na San Siro gdzie Schalke zniszczyło obrońcę tytułu 2:5. na kursach na awans co prawda nie zarobimy ???? ale jest dużo innych ciekawych opcji. Na przykład ciekawie wygląda spotkanie na White Hart Lane po niezłym kursie. Mourinho raczej z lekka odpuści ten mecz , a dla kogutów będzie to dobra okazja do pożegnania się z LM w dobrym stylu. Dla nich ćwierćfinał jest i tak dużym sukcesem , a wygrana na koniec z Realem ...

Zachęcam wszystkich do dyskusji ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli miałbym coś proponować, to widzę ty dwa spotkania w których każda drużyna powinna strzelić gola. Myślę, że mimo iż Tottenham i Inter w praktyce nie grają już onic to mimo wszytko w jakiś ładny sposób będą chcieli zakończyć ten sezon, o ile Inter ma jeszcze Serie A, to Tottenham ma zarówno Mistrzostwo Anglii jak i LM z głowy, ale trzeba Londyńczykom oddać jedno - że na europejskich arenach są tak samo silni jak angielscy potentaci. Real ma jeszcze przed sobą trudne mecze i na pewno na 100% grać nie będą, wiec myślę, że typ obie drużyny strzelą jest jak najbardziej do grania.


Tottenham-Real M. Typ: obie strzelą Kurs:1,5
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Schalke 04 Gelsenkirchen
vs Inter Mediolan
&quot;To jest kwestia skupienia i spróbowania zrobienia czegoś niemożliwego, to jest aż tak niemożliwe, że zapowiada się intrygujący mecz.&quot; - to słowa prezesa Interu Morattiego przed jutrzejszym meczem rewanżowym.
No cóż....trudno się dziwić takim a nie innym słowom bossa Interu. Wyniki jakie promują Inter to 4 bramkowe zwycięstwa 4:0, 5:1 itd. albo po prostu powtórzenie wyniku 5:2. Choć raczej nie wierze w ten scenariusz. 3:0 dla Interu promuje Niemców. Żeby awansować Inter będzie potrzebował cudu. Włoscy piłkarze wierzą w to nadal, wierzą, że są w stanie pokonać Schalke odpowiednio wysoko i znaleźć się w półfinale Ligi Mistrzów. W końcu wiara umiera ostatnia...
Schalke rozpocznie zapewne bardzo ostrożnie, bez rozmachu i wraz z przebiegiem spotkania, będzie próbowało zamurowywać dostęp do własnej bramki. Inter z kolei prawdopodobnie rozpocznie bardzo ofensywnie z Eto&#39;o, Milito i Pandevem w pierwszej &quot;11&quot;. Rozpoczną szybko i będą grać bardzo wysoko. Schalke podchodzi do tego meczu bardzo spokojnie, piłkarze nabrali również pewności siebie po wygranym 1:0 meczu z Wolsfurgiem. Inter nie ma kompletnie nic do stracenia. Wynik 5:2 załamał, ale cóż pozostało do stracenia. Ważny będzie też fakt w jaki piłkarze Interu zamierzają się pożegnać z LM. Moim zdaniem powalczą i wszystko zależy od pierwszych 30 minut meczu. To czy w tym czasie Interowi uda się zdobyć bramkę? Jeśli tak, piłkarze mogą faktycznie uwierzyć w siebie i pójść za ciosem. Konsekwencją mogą być kolejne bramki dla Interu. A gdy Inter zacznie zdobywać bramki, Schalke będzie zaniepokojone i będzie musiało zagrać otwartą piłką. Mecz jak dla mnie z dużą ilością bramek. Jeśli Schalke da sobie wbić 2-3 bramki to będzie ostra nerwówka i praktycznie wiele może się wydarzyć. Oba zespoły miały praktycznie taki sam czas na odpoczynek, gdyż swoje mecze rozgrywały w sobotę po poludniu. Schalke o 15:30 a Inter o 18. W meczu z Chievo Leonardo dał odpocząć Pandevovi, a podstawowi zawodnicy tacy jak Sneijder, Motta oraz Milito weszli na plac gry dopiero w drugiej połowie.
Wg. mnie warto zaryzykować:
Typ: Inter over 1.5 gola
Kurs:2.30
Buk:Tobet
Typ: Over 2.5 gola
Kurs:1.75
Buk:Tobet
Typ: Inter (-1)
Kurs:5.45
Buk:Tobet​
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 - Internazionale
Typ: Łączna liczba punktów za kartki - Powyżej 35.5 (Żółta - 10, Czerwona - 25)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejny dzień rewanżowych spotkań w ramach Ligi Mistrzów. Wybrałem spotkanie Schalke z Interem. Inter, który według mnie pomimo porażki 5:2 na własnym stadionie nie jest jeszcze na straconej pozycji, jedzie do Niemiec, na pewno nie zabraknie w drużynie z Mediolanu woli walki, bowiem jakże wielki cios, będzie dla kibiców, jeśli Inter odpadnie w tak słabym stosunku bramek z Niemiecką niespodzianką Ligi Mistrzów, bo nikt nie przypuszczał, że Schalke zajdzie tak daleko... Ducha walki nie odbierałbym Interowi i nie przekreślał ich szans, wszyscy pamiętamy co działo się w spotkaniu Interu z Bayernem. Wybrałem po raz kolejny typ na kartki, co więcej uważam, że linia 4 kartek to lekka przesada, w tak ważnym dla obu zespołów spotkaniu. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie pan Damir Skomina, który w sezonie 2010/2011 nie sędziował zbyt wiele spotkań, ale scale wszystkie w jedną całość. W 7 spotkaniach użył 27 razy kartek, w sumie niezły wynik. Uważam, że w tak ważnym spotkaniu jak to, będzie sporo walki i nerwówki pomimo tego, że Schalke prowadzi już 5:2... 4 kartki to minimum jakie może paść w tym spotkaniu...
 
kamil06 3

kamil06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie Tottenham - Real Madryt
Typ 2
Kurs: 2.45 (bet-at-home)
Analiza: Po spotkaniu na Santiago Bernabeu losy awansu wydają się być przesądzone.
Real po wygranej 4:0 w pierwszym meczu myślami pewnie jest już przy sobotnim spotkaniu z Fc Barceloną a Murinho może dać odpocząć kluczowym zawodnikom. Do składu Tottenhamu najprawdopodobniej powróci Aron Lennon. Mimo to myślę że to Real zwycięży na White Hart Lane.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: FC Schalke 04 - Inter Mediolan
Typ: Inter Mediolan
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Mimo tego, że awans Interu wydaje się nie możliwy, piłkarze z Włoch z pewnością będą chcieli spróbować powalczyć. Jestem przekonany, że podopieczni Leonardo od pierwszej minuty ruszą do ataku, nie mają nic do stracenia, to czy odpadną z różnicą 1 czy 5 bramek to żadna różnica liczy się tylko i wyłącznie awans. Do składu wraca Lucio, środek obrony powinien być lepszy niż w meczu w Mediolanie, zabraknie natomiast Chivu. Drużyna Schalke według mnie nie pójdzie w otwartą wymianę ciosów z Interem, gdyż mogło by się to skończyć podobnym wynikiem co w pierwszym meczu, tylko nie wiadomo z korzyścią dla kogo. Ralf Rangnick zapewne będzie chciał &quot;dowieść&quot; awans do końca spotkania a Inter będzie się dwoił i troił, sądzę że stać Inter na zwycięstwo.
 
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
podobnie jak Pirelli mam wrażenie że Inter jeszcze nie odpadł i powalczą tak jak w meczu z bayernem. Na Betsafe handi na Inter troche wyzszy bo 5.90 natomiast over 2.5 troche niżej. Poprzednie mecze Schalke pokazywały ze graja ofesywnie ze slaba obrona. Inter to nie ta sama druzyna co rok temu ale z duzym potencjalem. Tak jak w mediolanie worek z bramkami może sie rozsypać. Osobiście bede śledził ten mecze dodatkowo na live może tam będą jeszcze jakieś dobre kursy. Wiadomo włosi nie lubią przegrywać pomyśle też nad zagraniem czerwonej kartki co również może być dobrym kursem
⚽ Schalke - Inter Mediolan typ: Inter (-1) 5.90
stawka: 3/10
⚽ Schalke - Inter Mediolan typ: Over 2.5 bramki 1.72
stawka: 3/10
Betsafe
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Też stawiam na Inter , ale czy są w stanie wygrać 0:4 ? Inter , to Inter , są w stanie ale realnie oceniając szanse są nikłe.
Inter to nie ta sama druzyna co rok temu ale z duzym potencjalem
Jakby dalej byli z Mourinho , przegrali u siebie 2:5 i właśnie z Jose jechali na rewanż to wiem , że Inter grałby na całego , nawet o wygraną 0:1. Teraz tak na prawdę nie wiadomo jaki jest cel. Przegrać 2 razy jakby nie było z kopciuszkiem nie wypada.
⚽ Schalke - Inter 2 2.60
W drugim ćwierćfinale również ciekawie. Niby sprawa awansu zamknięta , ale widząc jakie cuda wyprawiały Koguty na WHL to śmiało na nich stawiam , jak już gdzieś pisałem , na zakończenie pięknej przygody z LM , ograć jeszcze na koniec , nawet skromnie Real to by było grube wydarzenie.
⚽ Tottenham - Real 1 2.70
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Fc Schalke 04 - Inter Mediolan 2:1

Typ: X2
Kurs: 1.42


Widzę że trwa nagonka na Inter. Moim zdaniem trzeba z większym szacunkiem podejść do gospodarzy. Schalke w tym sezonie Ligi Mistrzów nie przegrało u siebie. Co więcej Niemcy wygrali wszystkie cztery mecze na Veltins Arenie! Jakoś nagle wszyscy zapomnieli o tym? Szkoleniowiec Interu Mediolan podał kadrę swojego zespołu na rewanżowy mecz z Schalke. Oto ona: Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;
Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 55 Yuto Nagatomo;
Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;
Napastnicy: 9 Samuel Eto&#39;o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev
Wiem, że ten skład robi wrażenie, lecz w ekipie gospodarzy są bardzo dobre nastroje przed tym meczem. W ostatni weekend Schalke skromnie 1:0 pokonało w ligowym spotkaniu Wolfsburg. Wygrana ta dodała pewności siebie drużynie, która spokojnie mogła przygotowywać się do środowego rewanżu. Nie widać w zespole Schalke obawy przed Interem. Moja propozycja jest X2 na gości. Sądzę, że ta podpórka ma sens bo wątpię, że Schalke mając taka zaliczkę rzuci się do ataku. Na Veltins Arena kibice miejscowych przygotowani są już do świętowania awansu, Inter wysoko wygrać nie powinien o ile wygra. Inter powinien cos strzelić, ale czy da mu to pewną wygraną i awans - zdecydowanie NIE!
Tottenham Hotspurs - Real Madrid 0:1

Typ: suma bramek : -3.5
Kurs: 1.42
Po takim kursie propozycja godna do zagrania. Po kilku remisach w Premier League, Tottenham zainkasował w końcu trzy punkty. Zwycięstwo nad Stoke City pozwala w dalszym ciągu realnie myśleć o pozostaniu w czołowej czwórce ligi i pewniej czuć się przed meczem rewanżowym z Realem Madryt. Tottenham wygrał cztery z pięciu spotkań u siebie w tym sezonie, w tym w eliminacjach. Strzelił 14 goli, a stracił tylko dwa. Bezbramkowy remis z Milanem w poprzedniej rundzie zapewnił awans, dzięki wygranej 1:0 w dwumeczu. Real nie ma o co grać, więc over 3,5 gola nie ma szans na pokrycie. Odrobienie strat po wysokiej porażce w Madrycie, wydaje się niemożliwe, więc po co próbować? Stawkę półfinalistów uzupełnią FC Barcelona i Real Madryt to jest pewne i nic tego nie zmieni. Gdybym miał typować faworyta do zwycięstwa to można za to zagrać jedynkę na Tottenham. Szanse londyńczyków i Realu bukmacherzy Unibetu widzą niemal równo: 2,65 kontra 2,60. Żeby spać dzisiaj spokojnie X2 na Inter i under 3,5 gola w meczu Realu. Kursik wyjdzie lekko ponad 2.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mojojojowojo 95

mojojojowojo

Użytkownik
Konradzie jeśli chodzi o Inter masz doskonały przykład z meczu z Bayernem Monachium ???? przegrali pierwszy mecz u siebie później przegrywali do połowy 2:1. Większość pewnie już myślała ze Inter odpadnie w tym ja również no ale pozbierali się i wygrali. Ciężko będzie im wygrać 4 bramkami ale nie jest to nie możliwe. Dlatego mój typ jest taki ze wygrają minimum dwoma bramkami
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
FC Schalke 04 - Inter Milan (Poniżej/powyżej: 10.5) Powyżej 1,72
Inter &quot; może &quot; &quot; musi &quot; odrobić straty powinno zagrać ofensywnie więc powinno być dużo strzałów . Zależy też co Schalke będzie robiło w meczu ???? bronić wynik czy jednak gra z kontry bo otwartej piłki raczej nie zaryzykują . Jednak jak dla mnie spokojnie ten typ wejdzie .
 
K 12

karauak

Użytkownik
Inter over 5,5 roznego wydaje sie fajnym typem po kursie 2,05 (na Betssonie) - Inter zeby miec jakies szanse musi ostro atakowac - juz nie chodzi nawet o samo odrobienie strat i awans bo z tym bedzie bardzo ciezko - ale chociaz czesciowe zmazanie plamy z meczu u siebie - to wiaze sie z duza iloscia akcji z ich strony i strzalami na bramke, ktore znacznie zwiekszaja szanse na rozne.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Real Madrid Poniżej 3,5 bramek 1,40 0:1 ✅
Real raczej na 99% może być pewny awansu i być już myślami o Gran Derbi. Trudno się z tą tezą nie zgodzić skoro zaliczka 4:0 z Santiago Bernabeu to prawie jak pewny awans. Każdy kto zna choć trochę trenera Realu Jose Mourinho ten wie, że potrafi nieźle ustawić zespół defensywnie. Myślę, że będzie też i tak tym razem. W lidze koguty ostatnio przełamały passę 4 meczy bez strzelenia bramki. Wygrali na własnym boisku 3:2 ze Stoke City.
Skoro mówimy o ilości bramek to warto wspomnieć o meczu Tottenhamu z Milanem gdzie koguty przez całe 90 minut mieli bodajże 2-3 okazje bramkowe. Wbić 4 bramki Realowi to nie lada sztuka. Real na pewno nie będzie szarżował w ataku by nie złapać jakiś niepotrzebnych kartek czy kontuzji na półfinał czy ligowe El Clasico.
Do tego należy dodać fakt, że i kurs jest ciekawy. Nawet nie wiem czy nie warto skusić się na opcję poniżej 2,5 bramek o kuszącym kursie około 2,10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Konradzie jeśli chodzi o Inter masz doskonały przykład z meczu z Bayernem Monachium przegrali pierwszy mecz u siebie później przegrywali do połowy 2:1. Większość pewnie już myślała ze Inter odpadnie w tym ja również no ale pozbierali się i wygrali. Ciężko będzie im wygrać 4 bramkami ale nie jest to nie możliwe. Dlatego mój typ jest taki ze wygrają minimum dwoma bramkami
Jeśli mogę skomentować to mecz z Bayernem nie jest dobrym przykładem, bo głównym powodem odpadnięcia Bawarczyków z LM była ich nonszalancja i nie uważam żeby Włosi się w tamtym spotkaniu jakoś ogarnęli, tylko po prostu Bayern nie miał obrony. Według mnie Inter ma potencjał, jest mocny personalnie, ale i tak jest najsłabszą drużyną jaka pozostała - oceniam to po wynikach. Widzę, że faworyzujecie Włochów, ale bukmacherzy dali im mniej więcej takie same szans, wydaje mi się, że kluczowa w tym spotkaniu będzie chęć Interu, ale znając realia ligi Włoskiej to wszytko może być jednak grane pod zachowanie twarzy i skupienie się na Serie A. Schalke w BL też gra bardzo dobrze, wiec dziś wynik z pierwszego meczu daje im psychiczny luz, do tego doping 70 tysięcy. Wiec jeśli miałbym stawiać zwycięzce to zdecydowanie No Bet :razz:.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
13.04.2011 20:45
Piłka nożna, Liga Mistrzów
Tottenham - Real
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.73
Bet365
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Realem. W pierwszym spotkaniu na Santiago Bernabeu Real wygrał 4:0 czy praktycznie zapewnił sobie awans do półfinału. Liczę jednak że w rewanżu na White Hart Line Tottenham będzie walczył o zwycięstwo, co powinno przełożyć się na ciekawy mecz ze sporą ilością bramek. Jak potoczy się mecz... dużo zależeć będzie od zespołu gospodarzy ponieważ Real przy takim wyniku będzie czekać na to co zrobi przeciwnik. Koguty pokazały już nie raz w tym roku na arenie międzynarodowej że potrafią grać odważnie, z polotem... Dziś w zespole gospodarzy zabraknie Palaciosa, Woodgete&#39;a, Kinga, Huttona, Pienaara i Croucha, natomiast raczej zagra Lennon. W zespole gości na pewno zabraknie Gago, Benzemy i Pepe, ale mając tak równą kadrę, na uwadze fakt że przed sobą w sobotę Gran Derbi wytypowanie składu w jakim wystąpią graniczy z cudem, kto by jednak nie zagrał Real jest w stanie osiągnąć dziś dobry wynik, stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Hiszpańskie zespoły zdecydowanie nie leżą Tottenhamowi, dodając do tego fakt że Real na wyjeździe w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów jeszcze nie przegrał myślę że mecz ten może zakończyć się wynikiem w okolicach remisu 2:2. Myślę że to Tottenham będzie dzisiaj zespołem grającym piłką, przeważającym, powinno się to przełożyć na zdobycie bramek, Real zapewne cofnięty z kontry też powinien potrafić ukłuć wykorzystując swoją wspaniałą organizację gry, umiejętność szybkiego przejścia z obrony do ataku.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
13/04 20:45 Tottenham vs. Real Madryt
Typ: 1 (DNB)⛔
Kurs: 2,25 (Bet365)

Wynik: 0-1

Wczoraj się nie udało ale dzisiaj szanse są chyba większe, Tottenham przed własną publicznością spisuje się bardzo dobrze w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Gospodarze będą chcieli się pożegnać z tymi rozgrywkami w dobrym stylu, bo na odrobinie 4 bramek różnicy chyba nie ma najmniejszych szans. Wielki strateg Mourinho na pewno rozpocznie już przygotowania do sobotniego starcia z Barceloną w Madrycie które będzie miało dla Królewskich bardzo prestiżowe znaczenie.
13/04 20:45 Schalke 04 vs. Inter
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,62 (Bet365)
Wynik: 2-1

Tutaj czysty typ na Inter, co prawda Schalke nie przegrało meczu u siebie w tegorocznej Lidze Mistrzów ale zespół z Mediolanu nie odda tego meczu bez walki. Pierwszy mecze przed tygodniem był na pewno dla nich policzkiem. Obrońcom tytułu będzie ciężko odrobić straty ale daję im cień szansy. Udowodnili już w poprzedniej rundzie, że łatwo nie rezygnują przegrali pierwszy mecz z Bayernem i przegrywali w rewanżu a jednak awansowali. Schalke w tym sezonie nie przekonuje swoją grą gra strasznie nie równo zwłaszcza w lidze. Znane są przypadki &quot;dwóch twarzy&quot; zespołu. Innej w lidze i innej w pucharach ale w końcu miejsce w środku tabeli Bundesligi o czymś świadczy. Myślę, że drugi pod rząd taki mecz jak w Mediolanie już gospodarzom nie wyjdzie. Zastanawiałem się nad handicapem ale Schalke może skupić się tylko na bronieniu wyniku ew. Raul znów coś upoluje w Lidze Mistrzów. Dlatego ostatecznie dałem czysty typ na Inter.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Schalke - Inter
over 3,5
kurs 2,75 gamebookers
Osobiście uważam, że bawienie się w 1,albo 2 nie ma sensu. Zakłady x2 to też szkoda pieniędzy bo jakoś nie wyobrażam sobie remisu, chyba że 2:2 albo 3:3 dlatego lepiej już obstawić12 po porównywalnym kursie. Dziś może się zdarzyć absolutnie wszystko dlatego polecam over. Inter zagra full ofensywnie to wiadomo, albo wóz albo przewóz. W pierwszej połowie mogą spokojnie paść przynajmniej 3 bramki
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no tak, wiesz wczoraj Szachtar też zagrał ultraofensywnie. Pressingiem wręcz zaszokował Barcelonę, która nie mogła przez pewien okres rozegrać żadnej składnej akcji, ale przy tym ustawieniu rywali powinna mieć okazji do kontrataków jak nigdy i w sumie miała sporo i jak się skończyło? Szachtar gola nie strzelił, Barcelona jednego. Schalke jest mocno przeciętne, co pokazuje w lidze. Ledwo udało im się trochę odskoczyć w tej rundzie od strefy spadkowej. Jeżeli nie zamurują bramki, to Inter jestem pewien, że wygra, czy awansuje - nie wiem. Na pewno ambicji im nie zabraknie, bo mają takich zawodników jak Eto&#39;o czy Sneijder, którzy na pewno nie odpuszczą. Nie rozumiem kogoś argumentu, że Interowi nie będzie się chciało jako typowej włoskiej drużynie, tyle, że tam Włochów nie ma za bardzo, a jedyny, który grał ostatnio w pierwszym składzie (najgorszy obrońca świata-wiecie o kim mówię?) mam nadzieję, że dziś usiądzie na ławce w końcu jak wraca Lucio..
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
no tak, wiesz wczoraj Szachtar też zagrał ultraofensywnie. Pressingiem wręcz zaszokował Barcelonę, która nie mogła przez pewien okres rozegrać żadnej składnej akcji, ale przy tym ustawieniu rywali powinna mieć okazji do kontrataków jak nigdy i w sumie miała sporo i jak się skończyło? Szachtar gola nie strzelił, Barcelona jednego. Schalke jest mocno przeciętne, co pokazuje w lidze. Ledwo udało im się trochę odskoczyć w tej rundzie od strefy spadkowej. Jeżeli nie zamurują bramki, to Inter jestem pewien, że wygra, czy awansuje - nie wiem. Na pewno ambicji im nie zabraknie, bo mają takich zawodników jak Eto&#39;o czy Sneijder, którzy na pewno nie odpuszczą. Nie rozumiem kogoś argumentu, że Interowi nie będzie się chciało jako typowej włoskiej drużynie, tyle, że tam Włochów nie ma za bardzo, a jedyny, który grał ostatnio w pierwszym składzie (najgorszy obrońca świata-wiecie o kim mówię?) mam nadzieję, że dziś usiądzie na ławce w końcu jak wraca Lucio..
Nie mów, że schalke przegra bo gra przeciętnie w lidze. Wiemy świetnie, że gra w lidze mistrzów to zupełnie co innego. Jest w ćwierćfinale, wygrała w pierwszym meczu 5:2 i przegra bo w lidze się nie wiedzie. Poza tym nie ma co porównywać wczorajszego meczy Barcy. Tam Barcelona tu Schalke to po pierwsze. Po drugie Shakhtar nie myślał raczej o wyeliminowaniu Barcy tylko o pokazaniu, że są w stanie nawiązać z nimi walkę. Inter natomiast ciągle wierzy w zwycięstwo i to będzie prawdziwy ultraofensywny futbol. Chodzi mi o to, że over 3,5 jest pewniejszy bo kurs nawet wyższy a interowi nawet 3 bramki nic nie dadzą a schalke będzie miało mnóstwo okazji do kontr co myślę zaowocuje bramką dla nich
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
sytuacja podobna do realu, schalke u siebie, nie będzie grało ofensywnie tylko defensywnie żeby nie stracić bramek. Inter jeżeli strzeli to 1 lub 2, over 5,5 jest mało prawdopodobne i raczej bym nie ryzykował.
Myślałem, że czytania ze zrozumieniem uczą już w podstawówce...
Co do typu karauaka - moim zdaniem pewniejszy jest:
Inter -0,5 (kto więcej rożnych) @ 2,0 Tobet ✅✅✅
Wiadomo kto będzie atakował i przeważał... Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki! Ustawienie ultraofensywne, skrzydła dość mocne, dobrze podłączający się boczni obrońcy - tu pachnie gradem rogów dla Interu. Swoją drogą to dla mnie dość ciekawe. Na &quot;wyścig do 3 rzutów rożnych&quot; niektóre buki dają nawet 1,6-1,7 na Inter, a na to, że owych rogów w całym meczu będą mieli więcej kursy w okolicach 2,0. Gdybym sam ustawiał linie, zbliżyłbym je trochę bardziej do siebie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom