>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [7.05.2024 - 8.05.2024]

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
PSG - Borussia
Typ: Borussia over 3,5 celnych strzałów@ 1,90 betfan

Faworytem spotkania są gospodarze którzy muszą odrabiać stratę jednego gola, pierwszy mecz był dosyć wyrównany w mojej opinii z delikatnym wskazaniem na gości, jednak to Niemcy po niepozornej akcji zdobyli gola, Francuzi też mieli swoje okazję lecz zabrakło skuteczności.
PSG z pewnością ruszy próbując stłamsić rywala, by jak najszybciej odrobić stratę z pierwszego spotkania, jednak uważam że Niemcy się tutaj postawią i będą groźnie kontrować co może trochę ostudzić zapędy ekipy z Paryża.
Na przestrzeni ostatnich lat obie ekipy dosyć często grały ze sobą, już w tej edycji grali ze sobą w grupie, PSG u siebie okazywało się lepsze wygrywając 2 bramkami.Uważam że PSG awansuje ale się trochę namęczy w dogrywce a może i karnych.
 
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
PSG - Borussia
Suma fauli w meczu powyżej 22,5
betclic 2.03

Pierwszy rewanż półfinałowy elitarnej Ligi Mistrzów, PSG zagra u siebie z Borussią Dortmund. Gospodarze spróbują odrobić straty z pierwszego meczu, który przegrali 0:1. Wydaje się, że przy potencjale ofensywnym PSG nie jest to strata nie do odrobienia. Gram tutaj jednak faule na betclicu, który zalicza również te w dogrywce, co odróżnia ten zakład od tych u konkurencji. W Dortmundzie sędzia odgwizdał zaledwie 17 przewinień. Teraz jednak wobec faktu, że jedna ekipa broni zaliczki, druga będzie musiała z biegiem czasu coraz bardziej ryzykować, spodziewam się tutaj dużej liczby fauli. Gracze obu ekip nie muszą zwracać uwagi na kartki i potencjalne zawieszenie, bo kartoniki będą wykasowane przed finałem. Liczę tutaj na spokojne pokrycie tej dość niskiej linii.
 
kacper091097 205,5K

kacper091097

Użytkownik
Real - Bayern Podwójna szansa 1-1 @1.62 Fortuna
W pierwszym meczu liczyłem na to, że Real meczu nie przegra i wtedy postawi go to w niezłej sytuacji przed rewanżem. Tak też się stało i Real tak jak przed pierwszym meczem jest dalej faworytem do awansu. Choć Bayern był momentami stroną przeważającą to w rewanżu stadion i atmosfera sprzyjająca gospodarzom powinna zrobić swoje. W sobotę gospodarze mogli bez większej spiny i rezerwami zagrać mecz z Kadyksem, bo mistrzostwo Hiszpanii było już o krok. Teraz liczy się już tylko i wyłącznie Liga Mistrzów i tutaj również są szanse występu na Wembley. Aby uniknąć ewentualnej wtopy w związku z remisem po 90 minutach stawiam nieco bezpieczniej 1-1, co w przypadku takiego meczu jak w Bawarii zapewniłoby powodzenie kuponu (Real prowadził do przerwy). Gospodarze na pewno stworzą sobie więcej sytuacji niż w meczu z tamtego tygodnia i liczę, że już po pierwszej połowie kupon wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1939
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Real - Bayern
Bukmacher: Superbet
Typ: Bayern strzeli gola i Bayern +2.5 rożnych
Kurs: 1.70


Niestety nie umiem się wstrzelić w typerski maj i nawet najprostsze typy zawodzą. Tym razem nie sięgam po coś ultra-prostego, ale na pewno logicznego, a mianowicie minimum jeden gol i minimum 3 rożne po stronie Bayernu. W pierwszym meczu było 2-2, ale rewanż gramy na stadionie Realu, gdzie to gospodarze powinno mieć większą inicjatywę. Jestem sobie w stanie wyobrazić scenariusz w którym Real strzela gola, a Bayern goni wynik - mając przy tym stałe fragmenty, ale ostatecznie także i jednego gola. City pokazało, ze gra skrzydłami przeciwko Realowi jest dobra, ale trzeba być zdecydowanie skuteczniejszym przy finalizacji. Faworytem do awansu wydaje się być standardowo Real, ale nie skreslałbym Bawarczyków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1784
krzysiek74 123,3K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Bayern
Typ: Real Madryt -1,5 handi
Kurs: 3,10


W wielkim finale mamy już Borussię Dortmund. Dla mnie żadna jak piszą niespodzianka, a petrodolary paryskie znów nie pomogły PSG.
Czy będzie druga niemiecka ekipa w finale ? Według mnie nie.
Real u siebie mega mocny, tytuł mistrzowski w La Lidze już zdobyty więc wszelkie siły na Ligę Mistrzów skieruje. Potencjał po stronie gospodarzy, jak i świetny trener plus własne trybuny, wskazują faworyta w postaci Królewskich.
Niemiecka drużyna bez tytułu mistrzowskiego na swoim podwórku zrobi wszystko by zatrzymać walec madrycki, jednak moim skromnym zdaniem, zadania tego nie zrealizuje.
W pierwszym meczu padł wynik 2:2, tu jednak myślę, że gospodarze bardziej uważnie zagrają w obronie i pewnie wygrają z Bayernem.
Mój typ 2:0 lub 3:1 i wygrana z hadicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
sunrise82 85,3K

sunrise82

Użytkownik
Real - Bayern
powyżej 14,5 strzałów Real Madryt
@1,85 Betfan


Idę w tym meczu w strzały Realu Madryt. Sprawa awansu jest otwarta. 2-2 w pierwszym meczu powoduje że Real nie ma czego bronić musi atakować i wygrać mecz aby zagrać w finale LM. Aby wygrać to trzeba strzelać bramki, więc bez strzałów się tu nie obędzie.
Średnia strzałów Realu w obecnej LM to 16,5, natomiast w LaLiga 15,8. Jeśli chodzi o meczu domowe w LM to liczba strzałów przedstawiła się następująco: 32, 18, 20, 11, 14. 11 było z Lipskiem, gdzie mieli zaliczkę z pierwszego meczu (0-1), więc nie musieli mocno atakować. 14 było z City, ale to był pierwszy mecz więc też podeszli bardziej ostrożnie mając na uwadze rewanż. Teraz już nie powinno być kalkulacji bo następnego meczu nie będzie. Tak to widzę.
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Bayern Monachium
Over 4.5 kartek @ 1.90
Over 5.5 kartek @ 2.81
Dojdzie do dogrywki - Tak @ 3.55
Bayern Monachium awans @ 2.64
Betfan

Czy obejrzymy powtórkę finału z sezonu 2012/2013, a więc mecz Borussia Dortmund vs Bayern Monachium? Może być ciężko, bo w tamtych latach Bayern był maszyną nie do zatrzymania, zaś Borussia z Lewandowskim mocno dawała się we znaki silniejszym rywalom, teraz Borussia znowu robi to co kiedyś, zaś Bayern nie aż tak mocny, jednak nie skreślałbym ich w meczu z Realem. Niemcy całe swoje siły rzucili na LM, przegrali w tym sezonie superpuchar, puchar i ligę, triumf tutaj to ich ostatnia szansa na jakikolwiek tytuł, w pierwszym meczu padł remis, a więc nie tak tragiczny wynik, równie blisko może być też dzisiaj, a jeśli dojdzie do dogrywki lub karnych, to zdecyduje loteria. Real jest faworytem tego meczu, jednak jak dla mnie nie tak dużym jak wskazują kursy, ostatnie dwa mecze w LM w Madrycie Real w końcu remisował. Dorzucam również overy kartek, obie drużyny może jakoś mocno nie faulują, ale jednak dzisiaj stawka bardzo wysoka, a i pierwszy mecz idzie w zapomnienie, sędziuje Szymon Marciniak, który w LM w tym sezonie pokazywał już 5, 5, 9 i 5 żółtych kartek, nie wyciągając ani razu czerwonej, więc może dzisiaj przyjdzie ten pierwszy raz, w pierwszym meczu w Niemczech oglądaliśmy 4 żółte kartki u underowego sędziego Turpina.
 
Ostatnia edycja:
N 369,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Real Madryt - Bayern Monachium
Real wygra mecz i Bayern powyżej 10 fauli @ 2,95
forBET


Rewanżowe stracie o awans do Finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem a Bayernem zapowiada się niezwykle ciekawie, a wszystko za sprawą wyniku z pierwszego meczu, gdzie padł wynik 2:2. Zatem kwestia awansu jest sprawą otwartą. Dziś faworytem jest Real, prezentują oni niewątpliwie lepszą i równiejszą formę, oraz grają rewanż na własnym stadionie i co najważniejsze przed własnymi kibicami. W mojej ocenie Real dziś wygra w regulaminowym czasie gry i zamelduje się w finale. Obaj trenerzy nieco porotowli składem podczas weekendowych meczów ligowych, jednak Real przystępuje do rewanżu po wygranej z Cadiz 3:0, gdzie Bayern przegrał wyjazdowy mecz w Stuttgarcie 3:1. Myślę, że Real prędzej czy później obejmie prowadzenie. Wtedy to Bayern będzie zmuszony by rzucić się do ataku i odrabiania strat. Do momentu strzelenia pierwszego gola gra powinna być w miarę wyrównana i otwarta. Zatem oprócz wygranej Realu typuję over fauli po stronie gości z Niemiec. Taki zakład łączony możemy znaleźć w forBET i jest to wg mnie ciekawa opcja na ten mecz. W pierwszym meczu mieliśmy w faulach wynik remisowy 11;11, dziś myślę, że Bayern zbliży się ponownie do tej linii. Jeżeli będą gonić wynik, to zaczną grać agresywnie i w przypadku straty piłki będą uciekać się do fauli. Real natomiast potrafi utrzymywać się przy piłce i bronić wyniku. Również kontry z których znani są Królewscy mogą im przynieść kilka rzutów wolnych po nieczystych zagraniach ich rywali.

Alternatywnie:
Real wygra mecz i Bayern powyżej 11 fauli @3,50
Real nie przegra meczu i Bayern powyżej 10 fauli @2,00
Real nie przegra meczu i Bayern powyżej 11 fauli @2,40
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 470,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Real Madryt under 55.5% posiadania piłki
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Nie wiem dlaczego to Real jest faworytem w kwestii posiadania pilki ale skorzystam sobie skrzetnie z tego. W pierwszym meczu Real mial 46% a mialby jeszcze mniej gdyby Bayern jakims cudem w ciagu kilku minut w drugiej polowie nie wyszedl na prowadzenie. To Bayern jest druzyna lepiej operujaca pilka przy nodze. Real przy takim rywalu nie bedzie sie zabijal o posiadanie tym bardziej, ze z kontry najlatwiej ugryzc Bawarczykow. Dodatkowo to Real jest faworytem meczu wiec jak wyjda na prowadzenie to juz w ogole cofna sie na swoja polowe. Jakbym ja mial wystawiac linie to faworytem do posiadania pilki bylby Bayern przy linii jakos 52-54 w ich strone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1747
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Real Madryt - Bayern Monachium 2:1

Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmować będzie Bayern Monachium. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 2:2. Z gry więcej miał zdecydowanie Bayern ale wystarczyło, że Real przycisnął i stwarzał sobie sytuacje. Dziś u siebie Real nie pozwoli sobie na taką dominację przez Niemiecką drużynę tego jestem pewien. Nawet z City u siebie zagrali dużo bardziej otwarcie niż na wyjeździe. Real dziś praktycznie cała kadra gotowa, prócz Alaby. W Bayernie nadal jest kilka braków ale można powiedzieć, że pierwszy skład będzie gotowy. Brakuje jedynie Comana, Guerreiro.
Obie bardzo ofensywne drużny, którym tak naprawdę wystarczy trochę miejsca aby stworzyć sobie dogodną sytuację takich nie powinno dzisiaj zabraknąć. Wczoraj nie oglądaliśmy zbyt wielu bramek ale dziś już mecz powinien być zupełnie inny.

Real + obie strzelą 3,4 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1795
A 7,8K

arekzk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: poniżej 1.5 kartki (1 połowa )
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam. Dziś pod Lupę biorę 2 półfinał Ligi Mistrzów gdzie zagrają ze sobą Real Madryt oraz Bayern Monachium. Ciężko wytypować zwycięzcę tej rywalizacji, a moją uwagę odrazu przykuło to że sędzią spotkania jest Szymon Marciniak . Mam dużo wspomnień z tym sędzia grając na over kartek ,przy ewidentnych przewinieniach na żółć Nasz Rodak wolał upominać i z tego słynie Marciniak . Ciężko Go wyprowadzić z równowagi a to aby wyciągnął Żółtą Kartkę w pierwszych kwadransach meczu musi spowodować naprawdę wyraźne przewinienie. Marciniak nie rzuca odrazu kartkami , daje szansę zawodnikom ,upomina i jak zobaczycie mecze z jego udziałem Lidze Mistrzów, czy innych Pucharach Europejskich to naprawdę w większości meczów które sędziował albo nie dał żadnej bądź max jedną kartkę . Same drużyny nie są z Tych które grają agresywnie . Wynik Remisowy też może spowodować przez pierwsze minuty tzw. grę w szachy tzn . wyczekiwanie i badanie siebie nawzajem . Moim zdaniem ten under 1.5 kartek do przerwy przy tych drużynach i przede wszystkim sędziowaniu Marciniaka jest wielce prawdopodobny
 
Otrzymane punkty reputacji: +661
M 74,6K

mazinho87

Użytkownik
Real Madryt - Bayern liczba kartek 6.5 over 4.55 (sts)

Stawka meczu dzisiaj jest ogromna. Nie ma co analizować kartki tych drużyn we wcześniejszych meczach. Dzisiaj naszego sędziego czekać będzie sporo pracy i myślę, że trochę karteczek się posypie.

PS Ktoś wie czy w przypadku dogrywki - sts liczy tez kartki w dogrywce czy tylko w regulaminowych 90 minutach?
 
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Valverde liczba strzałów 2+
1.75 betfan

Wielki rewanż w ramach półfinału Ligi Mistrzów. Składy potwierdzone i już wiadomo, że Valverde pojawi się w podstawowej jedenastce. Środkowy pomocnik Królewskich wystąpi w środku, pewnie często schodząc do prawej strony, tak jak to często bywa w jego przypadku. Valverde w większości meczów w Champions League oddawał strzały, w 5 na 11 występów miał przynajmniej 2 uderzenia. Liczę na dobry mecz tego gracza, powinien wystąpić przez minimum 90 minut w barwach swojego zespołu tak jak to bywa w większości spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +420
Do góry Bottom