>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Europy - 21:00 AS Roma - Manchester United - REWANŻ [6.05.2021]

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Roma - Manchester United
Typ : Manchester United
@1.95 STS (SUPEROFERTA)

Manchester United po zwycięstwie w pierwszym meczu na Old Trafford 6:2 powinien już spokojnie rezerwować sobie bilety do Gdańska na 26 maja, gdzie odbędzie się finał Ligi Europy. Niektórzy pewnie powiedzą, że to jest sport i wszystko jest możliwe i że nie takie straty odrabiały zespoły ale w tym przypadku jest kilka ale. Po pierwsze forma obydwu drużyn. Roma na 5 ostatnich pojedynków jeden zremisowała a 4 przegrała, notując przy tym bilans bramkowy 6:15. Czerwone Diabły z kolei wygrały 4 z 5 ostatnich meczy i zanotowały tylko jeden remis, przy bramkach 14-4. Dwa to kontuzje w Romie. Najbardziej dotkliwa jest kontuzja bramkarza Pau Lopeza, po zejściu którego piłkarze United urządzili sobie kanonadę bramkową w drugiej połowie. Oprócz tego kontuzjowani są także: Leonardo Spinazzola, Jordan Veretout, Amadou Diawara, El Shaarawy i Pedro. W ekipie z Angli z gry wykluczeni są tylko: Martial, James i Jones. Po trzecie to odpoczynek. Roma w niedzielę rozegrała mecz w Serie A na Stadio Luigi Ferraris, gdzie doznała porażki 0:2 z Sampdorią, co tylko pogorszyło nastroje wśród graczy Giallorossi. Manchester United miał rozegrać w niedzielę Derby Anglii z Liverpoolem ale kibice United urządzili protest przeciwko właścicielom klubu, czyli rodzinie Glazer i wdarli się na stadion. Mecz z Liverpoolem został przez to przełożony na 13-stego maja. Po czwarte w rewelacyjnej formie jest Edinson Cavani, który zdobył dwie bramki w pierwszym pojedynku. Strzelał on gole w każdym z 5-ciu ostatnich występów. Nie należy także zapominać o kapitalnie spisującym kreatorze gry zespołu, czyli Bruno Fernandesie, który również zdobył 2 bramki i zaliczył jedną asystę w pierwszym meczu. Dziś także stawiam, że w Rzymie goście będą chcieli udowodnić swoją wyższość. Mają ku temu naprawdę wystarczająco dużo argumentów i ciekawą opcją jest tu także zagranie na zwycięstwo United do zera lub z handi.
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Roma - MU
Poniżej 2,5 bramki 2,55 Totalbet
Mecz jest rozstrzygnięty i myślę, że obydwie strony zdają sobie z tego sprawę. Nikt się nie będzie specjalnie spinał, trzeba to odbębnić i tyle w temacie. Mecz pewnie będzie nudny i nie zdziwię się jak skończy się 0 - 0.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Roma - MU
Poniżej 2,5 bramki 2,55 Totalbet
Mecz jest rozstrzygnięty i myślę, że obydwie strony zdają sobie z tego sprawę. Nikt się nie będzie specjalnie spinał, trzeba to odbębnić i tyle w temacie. Mecz pewnie będzie nudny i nie zdziwię się jak skończy się 0 - 0.
Właśnie dlatego , że mecz jest rozstrzygnięty ja widze overowe spotkanie. Nikt się nie będzie spinał w obronie , a malo tego jesli Roma chce awansowac(a wiadomo, że chcą mimo lania w Manchesterze) to musza się otworzyć od 1 min. Dla mnie over w takim spotkaniu to obowiązek do pogrania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom