>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 02.05.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Nadeszła pora rewanżowych spotkań Ligi europejskiej, w sumie nie wiem czemu przejęła się u nas ta nazwa, de facto rozgrywki te nazywają się Liga Europy. No, ale dobra nie o nomenklaturze mamy tu rozmawiać. Po pierwszych spotkaniach bardzo blisko finału jest Chelsea, zespół z Londynu odnotował bardzo ważne zwycięstwo w szwajcarskiej Bazylei, i teraz trudno się doszukiwać jakichkolwiek szans drużyn pochodzącej z państwa, które według prawa nie ma stolicy. W drugiej parze zdecydowanie bardziej wyrównana rywalizacja, Fenerbahce na własnym boisku pokonało Benficę, ale tylko jeden do zera, więc czeka nas bardzo ciekawe starcie w rewanżu. Portugalczycy na własnym terenie są faworytem, jedna bramka wyrówna stan rywalizacji i wszystko zacznie się od nowa. Z drugiej strony Turcy strzelając gola mocno krzyżują plany rywali.

Zapraszam do dyskusji.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Benfica zaatakuje.. i to mocno zaatakuje. Każdy to wie, każdy na to czeka.. A Fenerbahce Stambuł na wyjeździe nie jest tak mocne jak wydawałoby się. Pokazał to mecz z Lazio Rzym. Proszę zerknąć na sytuacje bramkowe i strzały, które oddało Lazio. Mieli wybitnego pecha remisując to spotkanie. Śledziłem na bieżąco statystyki i w kluczowym momencie tego meczu posiadanie piłki było na poziomie 68-32! Generalnie Turcy we Włoszech nie istnieli przez całe spotkanie. Tak samo według mnie będzie i w Portugalii, gdzie do awansu potrzebują Orły jedynie dwóch goli. Kwesta jak najbardziej do wykonania. Zadanie nie jest trudne. Gdyby nie zwycięstwo 2:0 z Lazio w pierwszym spotkaniu to Fenerbahce nie dałoby rady awansować. Sytuacja jest podobna teraz. Tylko, że zaliczka już jest mniejsza. 1:0 u siebie, nie daje żadnego komfortu gry.


W Fenerbahce dzisiaj tematem numer jeden nie jest mecz z Benfica, a sprawa transferu Anelki. Napastnik Shanghai Shenhua Nicolas Anelka, wypożyczony do Juventusu Turyn, może stać się zawodnikiem Fenerbahce Stambuł. Mówi się, że tureccy działacze będą chcieli pozyskać 34-letniego zawodnika w letnim okienku transferowym. Benfica w tym sezonie w lidze jeszcze nie przegrała. Notując zaledwie 4 remisy! W ostatnim meczu wyjazdowym 1:2 pokonali na trudnym terenie Maritimo i utwierdzają się na pozycji lidera Portuguese Liga 2012/2013. Fenerbahce to wicelider Turkey » SuperLiga 2012/2013. Na krajowym podwórku gra dość przyzwoicie, choć zdarzają się wpadki jak ta tydzień temu z Genclerbirligi gdzie przegrali 2:0.
Benfica nie może stracić bramki w tym meczu, bo bardzo skomplikowałaby sobie tym sytuację. Ofensywnie ustawiona zaatakuje od 1 minuty rywala, a zdobyta bramka, wydaje mi się, że będzie tylko kwestią czasu. Jeśli zagrają na zero z tyłu, strzelą bramkę = to mecz zaczyna się od nowa. A u siebie się nie odpada! Dogrywka, ewentualnie inne scenariusze będą sprzyjać gospodarzom, którzy na własnym obiekcie nie takie cuda wyprawiali. Postawię zakład, że w przeciągu &#39;90 minut Fenerbahce nie strzeli gola. Na Estádio da Luz doping bedzie porównywalny z tym jaki na co dzień mamy w Turcji, więc zapowiada się prawdziwa wojna.
Wynik: 3:1

Typ: Fenerbahce nie strzeli gola do &#39;90 minuty
Kurs: 1.95

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Benfica - Fenerbahce
Typ: X ⛔ (3:1)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

A ja trochę inaczej niż inni typuję w stronę awansu Fenerbahce. Nie będę się odnosił do ligi bo nie będzie mieć to większego znaczenia, powiem tylko że Benfica jest pierwsza a Fenerbahce drugie w swoich ligowych tabelach. Skupię się za to na pierwszym meczu. Otóż Turkowie zagrali świetny mecz u siebie i byli ewidentnie stroną przeważającą zasłużenie wygrywając 1:0. Niech świadczy o tym fakt, że Benfica oddała w tym meczu zaledwie 2 strzały w światło bramki, a już w pierwszej połowie otrzymała 4 żółte kartki. Mało tego wynik mógł być jeszcze wyższy gdyby Sow nie trafił w poprzeczkę głową w bardzo dogodnej sytuacji a Cristian Baroni wykorzystał jedenastkę w doliczonym czasie pierwszej połowy.
Trudno, było minęło. Ale właśnie dlatego dzisiaj będzie trzeba powalczyć o awans. Zdaję sobie sprawę z siły Lizbońskich graczy na własnym stadionie dlatego w tym meczu przewiduję 3 scenariusze. Albo goście bronią się cały mecz i kończy się 0:0, albo tracą bramkę i wtedy ostro grają do przodu bo nawet po stracie 2 bramki gdy oni strzelą jedną awansują i po prostu strzelają na 1:1 lub też ostatnia opcja, wiedząc, że strzelona bramka daje im bardzo dużo od razu ostro atakują i dopinają swego, Benfica jeszcze walczy ale jedyne na co ją stać to wyrównanie wyniku. Tak to sobie wyobrażam.
Dodam, że na pewno osłabieniem Fenerbahce będzie brak zawieszonych za kartki Mehmeta Topala i Pierre&#39;a Webo. Po stronie gospodarzy zawieszony zaś jest Ola John. Mimo wszystko myślę, że Turcy będą walczyć ze wszystkich sił i wywiozą remis z gorącego terenu Estadio da Luz. Powodzenia !
 
solara 38

solara

Użytkownik
Benfika-Fenerbahce która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek? 2 1.61 Bet365
Ten typ wydaje mi się najlepszą opcją na jutrzejszy mecz. Benfika jest teoretycznie lepszą drużyną niż Fenerbahce i powinna sobie jutro poradzić z Turkami. Jednak przyjezdni zrobią wszystko, aby nie stracić bramki. Wydaje mi się, że z szybko grającą Benfiką, będą zmuszeni do licznych fauli taktycznych. Trzeba również mieć na uwadze, że jeżeli zacznie się im wymykać awans (a taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny), to nerwy puszcza i nie zdziwi mnie spora ilość chamskich fauli. Dodatkowo warto zauważyć, że w meczu e Turcji, aż 4 graczy Benfiki otrzymało żółte kartki, nie moge nigdzie znaleźć o graczach zagrozonych zawieszeniem, więc mniemam, że Ci piłkarze będą musieli mieć się na baczności. Dobrym typem wydaje się również over 5,5 kartek w meczu, no ale pobieram tą bezpieczniejszą opcje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Benfica v Fenerbahce
Benfica (awans) kurs: 1,90 Buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: no dobry meczyk Benfiki)
pow 5,5 kartek kurs: 1,90 Buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: jaką trzeba być francuską mendą, żeby przy takiej ilości fauli i kopaniny dać 4 kartki. Poziom sędziowania - TRAGEDIA !!!)
pow 5,5 kartek i pow 2 2,5 gola AKU: 2,90 Buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: j.w.)
Awans portugalskiej drużyny wydaje się dobrym pomysłem. Grają u siebie, gdzie są niepokonani. Fenerbahce z zaliczką 1 gola - to nie wiele. Główne zakłady na kartki. Gorące głowy Benfiki, a tym bardziej Turków i walka o awans powinny zrobić swoje. Sędziuje to spotkanie Pan Stéphane Lannoy, który w lidze francuskiej daje co prawda średnio 4 żółtka, jednak zdarza mu się też dać 6 lub 7. W meczu Galaty i Realu wlepił czerwoną, tak i zdarzyć może się jutro. Pow 2 i 2,5 gola wydaje się też właściwym typem, jeśli Benfica będzie chciała zakończyć w 90 minut kwestię awansu musi strzelić co najmniej 2 gole, a może też być odpowiedź Fenerbahce więc liczę na co najmniej 3 gole. Jeśli nawet padną 2 AKU i tak zostanie rozliczone.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lannoy gwizdze co popadnie. W goracych momentach nie panuje nad zawodnikami i mysli ze zdziala cos kartkujac ich. Dzisiejszy mecz bedzie z tych podwyzszonego ryzyka. Sprawa awansu twarta, Portugalczycy i Turasy czyli dwie nacje ostro faulujace i klocace sie. Francuz nie jest sedzia ktory to toleruje.
powyzej 5,5 kartek 1,90 bet365
powyzej 30,5 fauli 1,85 betcity
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Chelsea - Basel
Typ: BTS @1,75 (Efortuna)
Typ: BTS w obu połowach @14,00 (Efortuna)

No BTS&#39;a to w dzisiejszym spotkaniu na Stamford Bridge jestem niemal całkowicie pewny. Najpierw podam wyniki Chelsea w europejskich pucharach w tym sezonie na własnym stadionie:
Chelsea 2-2 Juventus
Chelsea 3-2 Szachtar
Chelsea 6-1 Nordsjaelland
Chelsea 1-1 Sparta Praga
Chelsea 3-1 Steaua Bukareszt
Chelsea 3-1 Rubin Kazań
100% BTS-ów. Wyniki FC Basel na wyjeździe w Europie nie są już tak różowe pod względem BTS, bo padał tylko 3 na 7 razy. Ale doskonale wszyscy interesujący się futbolem pamiętają wyniki Szwajcarów na angielskiej ziemi, przykładowo: na Old Trafford (3:3), czy w tym sezonie na White Hart Lane (2:2).
Warto dodać, że w obu drużynach zabraknie dwóch podstawowych obrońców. W Chelsea nie zagra Ashley Cole, w drużynie gości nieobecny będzie Dragović. Defensywa The Blues bez zasłużonego lewego obrońcy wygląda blado. Ostatnio leczył przez 3 tygodnie kontuzje i w tym czasie Chelsea była w stanie zachować czyste konto jedynie raz na 6 spotkań.
&quot;Przede wszystkim jesteśmy szczęśliwi, że możemy być w tym miejscu, ale spróbujemy wszystkiego aby dostać się do finału. Chcemy ostro walczyć, pokazać pasję. Wiemy, że będzie trudno, musimy odrobić deficyt pierwszego meczu. Na pewno dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować szansę.&quot;
Słowa Murata Yakina, trenera gości zapowiadają otwarty mecz, goście chcąc awansować muszą strzelić i zapewne to zrobią w zderzeniu z obroną Chelsea, która wielkim monolitem wcale nie jest. A, że obrona FC Basel również nie grzeszy skutecznością, co widzieliśmy w pierwszym meczu, spodziewam się, że drużyna Beniteza również może coś ustrzelić. Poza tym nie wypada nie strzelić bramki na własnych śmieciach z drużyną o klasę gorszą, jeśli posiada się w składzie takich zawodników jak Lampard, Mata, Hazard, czy Torres.
Dlaczego uważam, że drugi podany przeze mnie typ ma szanse powodzenia? FC Basel chcąc awansować musi strzelić co najmniej 2 bramki i większe są szanse na to, że zrobią to w dwóch połowach, aniżeli w jednej. Chelsea zapewne będzie starała się kontrować i odpowiadać na ciosy gości, więc uważam, że po kursie @14,00 można spokojnie ryzykować typ, że gospodarze i goście ustrzelą co najmniej po jednej bramce w każdej połowie. Pozdrawiam ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
A ja konsekwentnie polecam typ, który sprawdził się w rewanżach półfinałów LM:

bez bramek w pierwszym kwadransie kurs: 1.33 (unibet).

Przywołuję tutaj półfinałowe mecze LM nie bez powodu, bo grały w nich bardzo bramkostrzelne zespoły, a mimo to typ wszedł. Po prostu z reguły na początku meczu drużyny potrzebują trochę czasu żeby wejść w mecz i bramki strzelone w pierwszym kwadransie nie są zbyt częstym zjawiskiem. No i pewnie fenerbahce będzie chciało za wszelką cenę przetrzymać początek- analogicznie jak Borussia z Realem.
 
P 8

puchalke

Użytkownik
a ja polecam na dziś zakład na bramki a mianowicie
kto strzeli więcej bramek - Chelsea czy Fenerbahce - 1.55 w Tobet na Chelsea uważam za bardzo przyzwoity kurs i oceniam go na jakieś 5/10.
Chelsea w 1 meczu wygrana 2-1 w wyajzdowym spotkaniu przeciwko Basel i myślę, że nie bedą mieli problemu by ustrzelić minimum 2 bramki u siebie zwłaszcza że basel ustawione bedzie ofensywnie i licze na otwarty mecz z obu stron ( wynik typu 3-2 mnie nie zaskoczy ).
Z kolei Fenerbahce czeka bardzo trudne spotkanie wyjazdowe z Benficą. Benfica u siebie jest piekielnie mocna,z resztą tak jak Fenerbahce ( na wyjazdach Fenerbahce spisuje sie kiepsko, polecam zajrzeć w statystyki z meczu z Lazio). Uważam, że fenerbahce nie ustrzeli dziś bramki na trudnym terenie w Lizbonie.
Chelsea więcej bramek niz Fenerbahce 1.55 Tobet 5/10 ✅✅
Dodatkowo
Chelsea- Basel over 4.5 zółtych kartek 1.85 Tobet za 3/10 ⛔ 4 kartki
Benfica wygra do zera 2.30 Tobet 5/10⛔
Benfica DW 2:0 6.40 Tobet 1/10⛔
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Ja na dzisiejsze mecze proponuję 4 typy:
Benfica - Fenerbahce over 10.5 corners [ 1.72] ⛔
Benfica - Fenerbahce Benfica +1 card [2.1] ✅
Bet365
Co do pierwszego typu to liczę dzisiaj na otwartą grę obu zespołów. Wiadomo, że Benfica musi odrabiać straty i będzię atakować. Turcy niby wygrali pierwsze spotaknie 1:0, ale moim zdaniem to marny wynik i oni też na pewno o tym wiedzą. Nie sądzę, aby &quot;usiadli &quot; na murawie i czekali, na jak najniższy wymiar kary Benfiki. Fenerbahce wie, że jeżeli uda im się strzelić bramkę będą w komfortowej sytuacji, także poza atakami portugalczyków liczę również na dobrą postawę żółto-czarnych.
Dodam do tego jeszcze typ kartkowy, z handi +1 w stronę Benfiki. Tak jak opisał kolega Soltysiao dzisiaj sędzia Lannoy będzie miał nie mały orzech do zgryzienia. Nie daję over5.5 bo taka wysoka linia zawsze jest ciężka do pokrycia. Liczę na scenariusz, w którym portugalczycy będą musieli za wszelką cenę powstrzymać ataki oraz przede wszystkim kontry turków, bo wiadomo, że stracona bramka praktycznie pogrzebie szanse na awans.

Chelsea - Basel under 11.5 corners [1.72] ✅
Chelsea - Basel over 4.5 cards [1.72] ⛔
Zacznę od tego, że Chelsea nigdy nie zdobywa za dużo cornerów. Dziś nie zagra Cole, który potrafi świetnie prowadzić akcje lewą stroną, przez co zawsze jest szansa na cornera. Z drugiej stronu albo Azpilicueta albo Ivanovic, którzy raczej w dryblingi się nie wdają i wolą spokojnie dośrodkować. Do tego dochodzi środek pola Mata-Hazard, którzy najlepiej czują się czarując i klepiąc w środku pola. Nie wiem za bardzo jak gra ekipa Basel, ale patrząc w statystyki za dużo cornerów to oni na wyjazdach nie zdobywają. Chelsea strzeliła 2 gole na wyjeździe i nie sądzę, aby dzisiaj jakoś brneli na maxa do przodu. Do tego linia na poziomie 11.5, warto zagrać.
Sędziować będzie arbiter Jonas Eriksson ze Szwecji, po statystykach widać, że lubi pokazać kartki. Sędziował już w tym roku mecz Bazylei w LM, gdzie pokazał 9 żółtych oraz mecz 1/16 LE, gdzie również pokazał 9 kartoników. Priorytetem Chelsea będzie nie stracić gola, w ekipie The Blues tylko Bertrand i Mikel są zagrożeni, o ile ten 2 w ogóle dziś zagra. Wydaję mi się, że dzisiaj wszystko będzie rozgrywać się w środku pola na małej przestrzeni, z tego wyniknąć mogą jakieś nieczyste sytuację, szczególnie, że zarówno zawodnicy Chelsea jak i Bazylei dziś odstawiać nogi nie będą. Niebiescy mogą sobie pozwolić na twardą walkę (praktycznie brak zagrożeń), a szwajcarzy nie mają wyjścia, muszą walczyć.
edit. 4 rożne w meczu na tym poziomie? otwarta gra, dużo bramek - wtf? niestety również jednego kartonika zabrakło w meczu Chelsea...
 
solara 38

solara

Użytkownik
Ja na dzisiejsze mecze proponuję 4 typy:

Benfica - Fenerbahce over 10.5 corners [ 1.72]
Benfica - Fenerbahce Benfica +1 card [2.1]
Bet365



Dodam do tego jeszcze typ kartkowy, z handi +1 w stronę Benfiki. Tak jak opisał kolega Soltysiao dzisiaj sędzia Lannoy będzie miał nie mały orzech do zgryzienia. Nie daję over5.5 bo taka wysoka linia zawsze jest ciężka do pokrycia. Liczę na scenariusz, w którym portugalczycy będą musieli za wszelką cenę powstrzymać ataki oraz przede wszystkim kontry turków, bo wiadomo, że stracona bramka praktycznie pogrzebie szanse na awans.

Spójrz na post Grovena i staty Turków w meczu z Lazio i zastanów się kto będzie musiał częściej powstrzymywać ataki przeciwnika. Dla mnie Benfika szybko zdominuje widowisko, a Fenerbahce bedzie za wszelka cene bronic wyniku.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Kurs 1,40 na Anglików nie rusza mnie, patrzyłem na zakład że obie strzelą, spodziewałem się wysokiego kursu ponad 2, a tutaj rozczarowanie bo wynosi on zaledwie 1,65 w bet-at-home. W fazie pucharowej Szwajcarzy zawsze strzelali bramki gospodarzom, wyjątkiem jest mecz z Zenitem gdzie polegli 1:0. Też nie jest to niszowa drużyna bo pogromu w LE nie zanotowali nawet z teoretycznie silniejszymi przeciwnikami, zresztą w półfinale nie dochodzi się przez przypadek tylko wolą walki a taką mają właśnie gracze z Bazylei. Z ciekawszych kursów pogram może, że Chelsea strzeli o jedną bramkę więcej po kursie na chwilę obecną 2,6. Ogólnie nic więcej mi do głowy nie przychodzi
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Niezłym typem może być &quot;obie drużyny strzelą i Chelsea wygra&quot;.
3.25 w William Hill.
Basel dołoży wszelkich starań by odpaść z honorem. Dla nich 1/2 to juz wielkie osiągnięcie. Chelsea wystarczy, że zagra swoje, a o wynik będę spokojny. ????
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Spójrz na post Grovena i staty Turków w meczu z Lazio i zastanów się kto będzie musiał częściej powstrzymywać ataki przeciwnika. Dla mnie Benfika szybko zdominuje widowisko, a Fenerbahce bedzie za wszelka cene bronic wyniku.
W mojej analizie nigdzie nie jest napisane, że to Fenerbahce będzie dominować tylko to, że gdy turcy będą chcieli zaatakować albo skontrować ( bo chyba nie myślisz, że wszyscy wejdą do bramki i będą murować), Benfica za wszelką ceną będzie chciała zabić akcję w środku pola, nawet za cenę żółtej kartki.
Pamiętaj statystyki nie grają, a to, że Lazio ich zdominowało to inna sprawa, bo inaczej jest wygrać 2-0 niż 1-0.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 21:05
Benfica Lissabon - Fenerbahce
TYP: Która drużyna awansuje dalej ? Fenerbahce
KURS: 2,05
BUK: BWIN
Analiza:

Dzisiaj się tak bardzo nie będę rozpisywał jak wczoraj lecz też napiszę konkretnie o co mi chodzi. Wybrałem na dzisiaj mecz pomiędzy Benficą a zespołem Fenerbahce. Faworytem oczywiście są gospodarze tego meczu ale ja również daję szansę gościom tego meczu.
Gospodarze w lidze znajdują się na 1 pozycji z dorobkiem 73 oczek. I mają już 4 punkty przewagi nad zespołem Porto i są bardzo blisko zdobycia mistrzostwa Portugalii. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to 11 meczy wygrali i 2 mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 38 goli i stracili 7 bramek. A więc jak widzimy u siebie się nawet dobrze prezentują. Ostatnie 5 meczy to w tych meczach 2 razy wygrywali, 1 przegrywali i również 2 razy remisowali. W poprzedniej fazie awansowali dzięki zwycięstwu na własnym stadionie a wygrali 3:1. Ale warto dodać że grali z Newcastle który miał problemy kadrowe.
Natomiast goście tego meczu w lidze znajduje się na 2 pozycji z dorobkiem 58 oczek i mają już 7 oczek straty do zespołu Galatasaray. Musza myśleć na obroną tej pozycji bo na pierwsze miejsce nie mają szans. Na wyjeździe w tym sezonie rozegrali oni 15 meczy w których to 6 meczy wygrali, 5 meczy zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 19 bramek i stracili 16 goli. W ostatnich 5 meczach wygrali 3 mecze, q mecz zremisowali i jeden mecz przegrali.
Gospodarze tego meczu zagrają bez:
Ola John PO M:20 G:0
(zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Nicolas Gaitan PO M:20 G:3 (niepewny występ) – kluczowy gracz zespołu
Natomiast u gości zabraknie 2 kluczowych graczy:
Raul Meireles PO M:21 G:2
(zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Mehmet Topal PO M:24 G:3 (zawodnik zawieszony) – kluczowy gracz zespołu
Pierre Webo NP M:10 G:4 (zawodnik zawieszony) – rezerwowy gracz zespołu
Moim zdaniem zespół gości ma szanse na awans i tutaj pachnie mi wynikiem remisowym lub w najgorszym razie minimalną wygraną gospodarzy 2:1 gdzie przy takim wyniku goście przechodzą dalej. Więc stawiam na awans gości w tym meczu.​
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Benfica-Fenerbahce under 3.5 1.36 Bet365
Mecz na styku jednobramkowa przewaga Fener więc liczę na powtórzenie wyniku z pierwszego meczu i jakieś skromne najwyżej 3 bramki więcej nie przewiduję bo drużyny te grają ze sobą asekurancko i jak dla mnie to bet dnia.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
No to może w wypadku jak Fenerbahe nie strzeli gola, bo jak uda im się trafić do siatki w każdym momencie to już tu kalkulacji nie będzie bo gra się o awans.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik

Gospodarze tego meczu zagrają bez:

Ola John PO M:20 G:0
(zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Nicolas Gaitan PO M:20 G:3 (niepewny występ) – kluczowy gracz zespołu

Natomiast u gości zabraknie 2 kluczowych graczy:

Raul Meireles PO M:21 G:2
(zawodnik kontuzjowany) – kluczowy gracz zespołu
Mehmet Topal PO M:24 G:3 (zawodnik zawieszony) – kluczowy gracz zespołu
Pierre Webo NP M:10 G:4 (zawodnik zawieszony) – rezerwowy gracz zespołu

Moim zdaniem zespół gości ma szanse na awans i tutaj pachnie mi wynikiem remisowym lub w najgorszym razie minimalną wygraną gospodarzy 2:1 gdzie przy takim wyniku goście przechodzą dalej. Więc stawiam na awans gości w tym meczu.


Podajesz te osłabienia,więc rozumiem że są one dla Ciebie bardzo istotne w typowaniu.To jeśli tak,to osłabienia Fener są o wiele bardziej dotkliwe.Meireles i Topal to dwaj liderzy tego zespołu w środku pola i w odbiorze piłki.Webo to nie jest rezerwowy gracz,tylko podstawowy napadzior razem z Sow.Webo od przyjścia w styczniu do Fener strzela więcej niż Sow.
Ola John zagrał bardzo słaby mecz już w Stambule,więc jego braku może być tak nie widać.A Gaitan nie wiadomo czy zagra czy nie,więc nie ma co gdybać. Benfa jak strzeli 1 bramkę to poczuje krew i wypunktuje Turków 2-3 kolejnymi.Oni w obronie są tragiczni.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Chelsea-Basel 1 1.50 (wzrosło do 1.57) ✅
Chelsea -1 aktualnie jest po 1.725 ja stawiałem jak było 1.85 (wzrosło do 2.025) ✅
kursy sponsoruje bet 365
Pierwszy mecz był całkowicie pod kontrola drużyny z Londynu. Gdyby nie karny z kapelusza to Basel jechał by do Londynu tylko by ratować honor. Znamienne jest to, że jak tylko Basel strzelił gola momentalnie Chelsea wypracowała sobie 100% okazje...cóż gdyby nie tragiczna skuteczność było by 2:1 już w kilka sekund od strzelenia karnego ???? Myślę, że tym razem Chelsea nie podejdzie minimalistycznie do tego meczy, nie będą grali na remis czy jednobramkową stratę co w sumie daje im awans tylko szybko pozbawią nadziei drużynę Basel strzelając 2 gole i spokojnie doprowadzą mecz do końca oszczędzając siły na końcówkę zmagań ligowych.


Izzi ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 47

all_in

Użytkownik
Benfica- Fenerbache(-1,5) spalone 2.10 betcity
Fener ma w swoim składzie czołowego zawodnika w klasyfikacji... odgwizdanych spalonych. Sow ma na swoim koncie aż ich 17 i zajmuje 2. miejsce. W dzisiejszym meczu gospodarze powinni być stroną dominującą, ale w granicach rozsądku. Dlatego jeżeli szybko nie strzelą bramki Fenerbache może groźnie kontrować i próbować prostopadłych podań, które być może będą kończyć się spalonymi. W ostatnim meczu bilans 8:2 dla ekipy ze Stambułu w spalonych. Fenerbache w dotychczasowych meczach w Lidze Europy w spalonych notowało bilanse: z Lazio bez spalonych po obu stronach w dwóch meczach, z Pilznem 5:1 i 2:0, z BATE 6:2 i 3:2. Benfica natomiast w meczach z Newcastle 0:8 i 0:3, Bordo 1:3 i 3:2, z Leverkusen dwukrotnie 2:7. Mam nadzieję na podtrzymanie tej tendencji
Chelsea under 10,5 fauli betcity 1.70
Chelsea w dosyć spokojnych nastrojach może przystąpić do tego meczu. Wygrana 2:1 w Szwajcarii pozwala im na swobodę w dzisiejszym meczu, gdyż goście do awansu potrzebują przynajmniej 2 bramek. W tym sezonie w LE tylko raz przekroczyli tą linię w meczu z Pilznem. W ostatnim meczu 8 fauli. Basel nie ma zbyt wyszkolonych technicznie zawodników więc nie powinno być problemów z odbiorem. Jedynie kontry mogą być problemem, ale mam nadzieję że również rozsądnie będą je zatrzymywać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom