>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 Argentyna - Chorwacja [13.12.2022, wtorek godz. 20:00]

TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna vs Chorwacja
Typ: Superbets:
Poniżej 3.5 gola
Poniżej 11.5 rożnego
Poniżej 6.5 kartki
Kurs: 1.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jeśli chodzi o kartki to Chorwaci dostali w sumie 6 zółtek, Argentyna 10 z czego 8 w spotkaniu z Holandia. Ciężko mi sobie wyobrazić scenariusz z podobną liczną kartonikow. Sędzia inny, a dobrze wiemy jakie hiszpański sędzia poprzedniego meczu Albicelestes ma parcie na szkło.
Moim zdaniem to sędzia i tak był łagodny w tym meczu, przecież tam sobie co chwila do gardeł skakali, strzał Argentyńczyka w ławkę rezerwowych to powinno być czerwo, w zamieszaniu na boisku po tym zdarzeniu chyba tylko poszły 2 żółtka.Jak dobrze kojarzę po ćwierćfinale zerują się kartki, i każdy kto dzisiaj wychodzi nie musi się martwić że finał ominie jak 1 wyłapie.Ogólnie ten turniej też już pokazał że granie na kartki to zwykła loteria, raz kartki lecą z kapelusza, innym razem żółta leci dopiero na granicy czerwonej.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Fortuna tak nie rozlicza kartek, czerwona się nie liczy, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
To nie miała być Fortuna..., kopiując wzór z soboty zostawiłem złego buka... Zaraz to zmienie ,...ma być STS....
Post automatycznie złączony:

Fortuna tak nie rozlicza kartek, czerwona się nie liczy, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

To nie miała być fortuna....Kopiując wzór z soboty zostawiłem złego buka przez niedopatrzenie.. Ma być STS...Zaraz to zmienię..
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Argentyna - Chorwacja / Argentyna strzeli + over 3.5 ŻK @1.80 eFortuna

W ostatnim meczu widzieliśmy na co stać ekipę Argentyny. Dziś dwóch zawodników zabraknie poprzez absencje za żółte kartoniki. Swoje tam oczywiście dołożył Lahoz, nie mniej grają ostro i trochę "po chamsku". Dodatkowo w mediach pojawiają się informacje, że kilku piłkarzy Albicelestes dostało za zadanie prowokować piłkarzy Chorwackich, aby Ci się niecierpliwi. Piłkarze z Bałkanów, czasami też potrzebują tylko zapalnika, żeby odpalić. Na tym mundialu akurat zgromadzili niewiele żółtych kartek, ale tutaj ranga spotkania jest całkowicie inna. Gra toczy się o drugi z rzędu awans do finału. Argentyna też raczej nogi cofać nie będzie. Zawody poprowadzi Orsato, który w Serie A ma średnią 3.75 ŻK/mecz (+ 1 czerwona), w LM - 3.5/mecz, w KMŚ - 5/mecz, a w meczach Ligi Narodów pokazywał kolejno 5 i 4 kartki. Sumarycznie w tym sezonie pokazał 49 żółtek i 1 czerwo w 12 spotkaniach co daje średnią 4.08/mecz, dodajmy wagę spotkania oraz to, że z pewnością sporo walki rozegra się w środku pola. Wątpię aby Hrvatska poszła na wymianę ciosów z Argentyną i raczej będą się bronić, niejednokrotnie musząc ratować się faulem. Cztery żółtka powinny paść. Do tego dodaję gol Albicelestes, którzy strzelali w każdym spotkaniu dotychczas, stwarzają sobie sporo sytuacji a z Messim w gazie przypuszczam, że przynajmniej jedną zamienią na gola. Kurs łączony całkiem przyjemny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +675
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Argentyna - Chorwacja, Argentyna wygra @1.96, FORTUNA

Myślę że dzisiaj czar Chorwacji pryśnie i powalczą co najwyżej o 3 miejsce za kilka dni. Argentyna jest maksymalnie zmotywowana i konkretniejsza w ofensywie. Chorwaci bazują głównie na defensywie, która w przypadku przełamania zaczyna się gubić i bardziej prawdopodobne, że rywal strzeli na 2-0 niż ewentualne odrobienie strat. Messi jest w znakomitej formie i w końcu ma do gry kolegów, którzy wykorzystują jego klarowne podania. Myślę że Argentyna wygra w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +908
'Corek 195,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, dziś na szybko. Gram BB w lvbet, który mnie na tych mistrzostwach nie zawodzi i dziś podejrzewam będzie podobnie. Argentyna faworytem, moim zdaniem zasłużonym i to oni znajdą się w finale, ale na pewno łatwo nie będzie. Doskonale wiemy jak bronią Chorwaci, Argentyna będzie stwarzać sytuację co do tego nie ma wątpliwości i będzie ich znacznie więcej nic Chorwatów, pytanie czy oni wytrzymają fizycznie?
Zabezpieczam się remisem a o RR się nie martwię, cztery bez problemu do nabicia.

Argentyna 1X + ov 3.5 RR @ 1,83 lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +839
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna vs Chorwacja
Typ: Superbets: Powyzej 2.5 gola, powyżej 4.5 kartek w meczu
Kurs: 4.25
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Początkowo myśląc nad typem na to spotkanie widziałem tu nudny mecz bez wielu bramek jakieś 0:0 1:0 a maksymalnie 2:0. Jednak po głębszej analizie idę w over bramkowy.
Chorwacja po awansie z Brazylia jest mocno podbudowana psychicznie. Morale wzrosły, pokonali jednego z głównych faworytów do końcowego triumfu. Coś takiego dodaje skrzydeł . Liczę wobec tego, że Chorwacja zagra piękny mecz i będzie to otwarte widowisko a bramki będą padały z oby stron .
Typy na kartki padały już i w typach dnia i w dziale tego meczu i też je widzę. Sędzia Daniele Orsato kartoników nie boi się wyciągać . Pokasowaly się też stare kartki.
Stawka ogromna- finał MŚ . Także myślę, że linia kartek też zostanie pokryta.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Obie drużyny strzelą gola Nie @1.67
Wszystko wskazuje na to, że ten mecz to będzie potyczka szachowa. Każda ze stron będzie starała się przede wszystkim nie stracić bramki, a potem zadać jeden precyzyjny cios i przetrwać do gwizdka sędziego. Trudno wskazać wyraźnego faworyta, mecz może skończyć się na korzyść każdej z drużyn i myślę, że sami mają tego świadomość przez co takiego typu taktykę przyjmą na ten mecz, gdy stawka jest bardzo wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +826
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik

Typ: over 0,5 strzału celnego - Luka Modric (OPTA)
Kurs: 3.40 Superbet


Chorwacja po raz drugi z rzędu ma szansę na grę w Finale. Messi i spółka ma szansę na awans do finału po 8 letniej przerwie. Bardzo ciężko jest przewidzieć wynik tego spotkania. Chorwacja gra mocno zachowawczo oddaje mało strzałów ale gra dobrze w defensywie i bardzo dobrze radzi sobie w karnych. Argentyna ma Messiego i to chyba koniec atutów tej drużyny. To spotkanie także dwóch weteranów futbolu Luki Modricia i właśnie Messiego. To ich ostatni mundial i obaj chcieli by wrócić z pucharem świata. Liczę że w tym spotkaniu zobaczymy lepsza Chorwację tym bardziej że Argentyna jest słabsza w defensywie niż Brazylia. Liczę że będzie to ciekawy półfinał i zobaczymy w nim fajny futbol. Dlatego stawiam że Hrvatska coś pokaże i jej lider odda strzał celny na bramkę.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Argentyna - Chorwacja
Powyżej 3.5 kartki
forbet 1.56

Pierwszy z półfinałów Mistrzostw Świata w Katarze. Argentyna jest tutaj uznawana za faworyta, ale Chorwacja na pewno nie będzie łatwym rywalem. Spodziewam się tutaj zaciętego spotkania ze sporą liczbą żółtych kartek. Mam tylko nadzieję, że sędzia nie będzie bał karać się zawodników za oczywiste przewinienia. Argentyńczycy pokazali w poprzednim spotkaniu, że nie za dobrze panują na nerwami a w przypadku niekorzystnego wyniku ich nieprzepisowe zachowania mogą być naturalną koleją rzeczy. Kurs przed meczem wzrósł i moim zdaniem warto dorzucić taki typ do dubla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
Do góry Bottom