>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału ligi Konferencji - Rewanże (24.02.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-19 o 15.04.32.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy oraz do podawania Typów popartych analizą.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Betfan?. To nic straconego, wejdź w link poniżej i zarejestruj się już dziś.
1000x200.png
 
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Bodo/Glimt - Celtic Glasgow
Typ:
Celtic over 6,5 RR @ 1.83 Forbet
Celtic over 7,5 RR @ 2.50 Forbet
Celtic handicap -3,5 RR @ 2.16 Forbet
1 poł. over 4,5 RR @ 1.72 Forbet
Porażka.. Można było pograć over ogólny a nie na Celtic. Zaskoczony jestem tak słaba postawa Szkotów :(

Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się małą niespodzianką bo drużyna Bodo/Glimt wygrała w Glasgow 3:1. Szczególnie trzeba odnotować fakt, że rozgrywki w Norwegii jeszcze w 2022 roku nie wystartowały i mimo, że Celtic regularnie wygrywa mecze w swojej szkockiej lidze to odniósł niespodziewanie porażkę z mistrzem Norwegii. Bodo/Glimt po objęciu prowadzenia cofnął się do obrony i był nastawiony na kontratak. Co okazało się strzałem w dziesiątkę. Celtic dążył do strzelenia bramki, otwierał się, coraz większa liczba zawodników brała udział w akcjach ofensywnych co miało wpływ na to, że pojawiało się sporo dziur w defensywie Szkotów. Celtic jest maszynką do rożnych i jeżeli przystępują do rewanżu z przymusem odrobienia dwóch bramek to ja proponuje rzuty rożne. Uważam, że Celtic jest w stanie pokryć nawet linie 8 rożnych. Do pierwszej połowy w sumie 5 rożnych też powinno wejść bo od samego początku muszą ruszyć do ataku czy nawet handi -3,5 RR czyli przewagą co najmniej 4 rożnych na korzyść Celticu. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się na wyniku 12:0 w rzutach rożnych na korzyść Celticu. Dlatego w rewanżu liczę na podobny wynik. Celtic w lidze, za równo u siebie i na wyjeździe jest bardzo mocny. Glasgow musi odrabiać straty a to spowoduje, że od początku będą atakować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Qarabag - Marsylia
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betclic


Przebieg tego spotkania powinien zostać zdeterminowany przez jego stawkę. A tą jest oczywiście awans do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, który de facto został już rozstrzygnięty w pierwszym meczu. W nim Marsylia wygrała 3:1 i trudno przypuszczać, by zespół pokroju Qarabagu był w stanie odrobić dwie bramki straty. Nie oznacza to jednak, że jutro zobaczymy pojedynek pod dyktando przyjezdnych, bo kilka faktów temu przeczy. Swoją drogą bukmacherzy też czują pismo nosem, bo za triumf Marsylczyków płacą już 2.15, a kursy przecież cały czas rosną.

Co jest powodem takiego stanu rzeczy? Przede wszystkim fakt, że OM jest żywo zaangażowany w walkę o wicemistrzostwo Francji i promocję do Ligi Mistrzów UEFA. Niedzielna porażka z Clermont może ich sporo kosztować na koniec sezonu, dlatego jestem niemal pewien, że Jorge Sampaoli zrobi wszystko, by nie dopuścić do powtórki z rozrywki i jutro będzie oszczędzał najważniejszych graczy. Bo Marsylia nawet grając drugim garniturem - powinna bez większych problemów dowieźć do końca przewagę z pierwszego spotkania i ja zakładam, że właśnie taki scenariusz stanie się tutaj faktem.

Nie bez znaczenia jest też sama lokalizacja meczu i podejście azerskich kibiców do spotkań międzynarodowych. Atmosfera na Azersun Arena na pewno będzie gorąca, a zawodnicy Qarabagu będą żywiołowo zachęcani, by przejąć kontrolę nad meczem. I to rzeczywiście może się wydarzyć - Marsylczycy rzeczywiście mogą oddać piłkę Azerom, a sami cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Czy przełoży się to na bramkowe konkrety? Moim zdaniem nie, bo gospodarzom zabraknie jakości, a gościom zabraknie motywacji, by szukać tutaj bramek. A jeżeli ktoś wątpi w to, że OM potrafi skutecznie bronić i twierdzi, że taka taktyka okaże się klapą, to ja przytoczę statystkę "expected goals", wg której piłkarze Jorge Sampaoli'ego są najskuteczniejszą wyjazdową defensywą w całej Ligue 1! Ze współczynnikiem 13.3 w 12 spotkaniach - wypadają lepiej nawet od PSG.

Sumując zatem wszystko powyższe - jeżeli tylko moja spekulacja na temat meczowego nastawienia gości okaże się prawdą, to niski wynik bramkowy jest tutaj niezwykle realny. Co więcej, kurs ustawiony przez bukmacherów na takie rozstrzygnięcie (3.70) tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto je obstawić. Bo jeżeli analitycy tak ostro podnieśli mnożniki za zwycięstwo przyjezdnych, to nie rozumiem dlaczego kursy na undery stoją w miejscu. Przecież sam Qarabag na over nie zapracuje.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 18:45
Spotkanie: Bodo/Glimt - Celtic
Typ: remis lub Celtic i obie strzela gola - nie
Kurs:4.10
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Nie będę ukrywał że zostałem zachęcony do pogrania tego zakladu glownie dzieki kursowi ale widze tez spore szanse na wejscie. Z racji dosc bramkosstrzelnych meczow obu druzyn w ostatnim czasie, bukmcharzy spodziewaja sie ze i tak bedzie dzis. To co wydarzylo sie w pierwszym spotkaniu bylo duzą niespodzianka, bo to Celtic grając u siebie był murowanym faworytem do zwycięstwa a dal sobie wbic 3 gole, strzelajac tylko 1. Kurs na btts oscyluje w granicach 1.40 co uważam za nieporozumienie. Mimo że Bodo/Glimt jest zespołem mocno ofensywnym to zawodnicy Celticu doskonale zdają sobie sprawę co oznacza dla nich strata bramki. Goscie beda musieli znalezc jakis zloty srodek na to zeby byc skutecznym w ataku i jednoczesnie nie zostawiac dziur w obronie, tak jak bylo to w pierwszym meczu. Celtic nie tylko na papierze jest druzyna lepsza, uwazam ze kurs na no btts i x2 jest delikatnie przesadzony i spróbuję takiego rozwiązania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom