>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europy [24-25 luty 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł (oferta bez obrotu)[/b]

Rozstrzygnięcia kilku meczów przed tygodniem sprawiają, że czekają nas bardzo ciekawe i emocjonujące rewanże. Takie pary jak Schalke - Szachtar czy Tottenham - Fiorentina wciąż nie mają faworyta. Ponadto ciekawa sprawa czy straty z pierwszego meczu zdołają odrobić Manchester United i Napoli w meczach na własnym stadionie?

Macie już swoich faworytów? Zapraszam do dyskusji ;)
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Czwartek, 25. lutego:

17:00 Lokomotiw Moskwa - Fenerbahce Stambuł (Eurosport 1)
19:00 Lazio Rzym - Galatasaray Stambuł (Eurosport 1)
19:00 Liverpool FC - FC Augsburg (C+ Sport)
19:00 Bayer Leverkusen - Sporting Lizbona (C+ Sport 2)
19:00 Rapid Wiedeń - Valencia CF (nSport+)
21:05 FC Porto - Borussia Dortmund (Eurosport 1)
21:05 Tottenham Hotspur - AFC Fiorentina (C+ Sport)
21:05 SSC Napoli - Villarreal CF (nSport+)
 
T 10

tswks

Użytkownik
Do tego co kolega wyżej można dodać:
Athletic Bilbao - Olympique Marsylia 19:00 TVP Sport
Manchester United - FC Midtjylland 21:05 TVP Sport
Kusi mnie w rewanżu zagrać na Rapid Wiedeń z Valencią. Goście już w pierwszym spotkaniu zapewnili sobie awans za to w rodzimej lidze zawodzą, mam nadzieję że trener Neville nie wystawi najmocniejszego składu w LE mając w perspektywie niedzielny mecz z niewygodnym rywalem jakim jest Athletic Bilbao.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Powołania Athletic Club:
Iraizoz, Bóveda, Elustondo, Laporte, Eraso, San José, Iturraspe, De Marcos, Iago Herrerín, Susaeta, X.Etxeita, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Raúl García, Balenziaga, Sabin Merino, I.Lekue.
Powołania Villarreal CF:
full, tylko bez Dos Santosa i Samuela.

Sevilla FC:
Sergio Rico, David Soria y Juan Soriano; Coke, Mariano, Fazio, Kolo, Rami, Escudero, Cristóforo, Iborra, Carriço, N&#39;Zonzi, Banega, Krohn-Dehli, Diogo, Reyes, Konoplyanka, Llorente, Gameiro y Juan Muñoz.
(nie łudźmy się, w weekend mecz z Barceloną, więc będą spore rotacje)
 
berciiiiik 47

berciiiiik

Użytkownik
Man Utd. - Midtjylland
Suma kartek - over 4 1,90
✅
Lubię takie mecze kiedy faworyt dwumeczu przegrał pierwszy mecz i rewanż gra u siebie. Dlaczego? A no, dlatego ze Man Utd w tym meczu musi wygrać, musi strzelić nie jednego, a conajmniej 2 gole, bo jeśli będą trzymać 1:0 rywal w każdym momencie może również trafić i wyrzucić ich za burtę. Midtjylland znowu zrobi wszystko by zatrzymać Diabły i awansować, co jak wiadomo będzie mała sensacja. Fala krytyki ze stron mediów, bylych piłkarzy Man U jak i innych osób związanych z tym klubem spadła po porażce w Danii, czara goryczy przeleje, sie jeśli United przejdą po prostu obok tego meczu. Jak wiadomo LE to łatwiejsza droga dla Diabłów, niż PL. Muszą ruszyć do przodu, obojętnie jakim składem, bo jak wiadomo w Manchesterze jest mały szpital. Teraz troche o statystykach. W pierwszym meczu padły 3 kartki, wszystkie dla zawodników Man U. W zalaczniku statystyki sędziego Pan Istvana Vada. Jak widac, nie boi się sięgać do kieszonki. Reasumując, liczę na mecz pełny walki z obu stron, w końcówce mogą puścić i jednym i drugim nerwy, czerwona liczona x2, a Pan Vad lubi być pierwszoplanową postacią i nie boi się pokazać czerwieni.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Manchester United - Midtjylland
Typ: Handicap 0:2 X2 1,44 ⛔ oraz
2. drużyna strzeli gola - Tak 2,13 ✅ Fortuna

Fragment artykułu z manusite.pl:
&quot;W ekipie United panuje istny szpital - niedostępnych jest aż 11 zawodników: David de Gea, Matteo Darmian, Phil Jones, Luke Shaw, Cameron Borthwick-Jackson, Ashley Young, Bastian Schweinsteiger, Marouane Fellaini, Jesse Lingard, Wayne Rooney i Will Keane. Na dzisiejszym treningu obecni byli Antonio Valencia, Marcos Rojo, ale nie wiadomo czy są gotowi do rozegrania spotkania.Midtjylland przyjedzie do Manchesteru osłabione jedynie brakiem pomocnika Pettera Anderssona (kolano). Dostępny po zawieszeniu za żółte kartki będzie defensywny pomocnik Jakob Poulsen.&quot;

Nie sądzicie że kursy na gości są nieco przesadzone?
Oczywiście mimo wszystko MU zostaje faworytem spotkania jednak...
Jak gra tego zespołu w ostatnim czasie wygląda wszyscy wiemy.
Myślę że 3pkt zgarnięte przez gości w pierwszym spotkani są niezłą motywacja do tego aby i tym razem pokusić się o jakieś punkty.
Dodatkowo w sobotę ważny mecz u siebie z Arsenalem...
Myślę że podane przez mnie typy są jak najbardziej do rozpatrzenia, szczególnie ten na hadni. Jak myślicie? ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
#osiek
Ja bym uważał, niby Jackson na obronie wypadł, ale Valencia z Marcosem zaczęli trenować, ogólnie moim zdaniem United awansuje bez większych problemów.
Osobiście proponuje w meczu United zagrać over 4 rożnych w połowie, dla samego United tyle nabić to nie jest problem. Over 5 w połowie też jest kuszące, a kurs aż 2.5.
Kolejny mecz, który mnie &quot;ciekawi&quot; to Totki z Fiorentiną. Czyli czołówka Ligii Angielskiej i Włoskiej. Co można powiedzieć o grze Londyńczyków u siebie? czysta dominacja. Świetny atak, nie da się ukryć, że mają też bardzo dużo sportowego szczęścia, ale szczęście sprzyja lepszym. Tabela napięta, za plecami &quot;Kogutów&quot; Arsenal i City, usilnie się dobijają. We Włoszech, to wygląda podobnie, bo 3 lokata daje awans do LM. Rok temu, po remisie Fiorentiny w Anglii, to Fiorentina rozbiła Tottenham 2:0, jutro liczę po prostu na odwrotny los. Czysta jedynka na Tottenham.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Tottenham - Fiorentina
Tottenham posypał się przed rewanżem, na pewno nie zagrają jutro Vertonghen, Dembele i Harry Kane. Do tego świeży powrót Llorisa do bramki i jakiś drobny uraz Lameli z którym zmaga się do samego meczu choć już w środę trenował.
Fiorentina do Londynu przyjeżdża w najmocniejszej kadrze i sam skład też ma wyjść najlepszy bez sztucznego napastnika jakim był w pierwszym meczu Zarate i wzmocnionym środkiem pola. Rok temu walczyli do końca to i teraz powalczą, zwłaszcza że nie czuje takiego ciśnienia na Napoli żeby odpuścili bo raz, że samo Napoli też gra w czwartek i dwa że mecz zagrają dopiero w poniedziałek, co przy niedzielnym meczu Kogutów wygląda o wiele lepiej pomimo wyjazdu.
Co warte podkreślenia, oba zespoły mierzyły się już w zeszłej edycji i tam Anglicy odpuścili w rewanżu dając do zrozumienia, że te rozgrywki ich nie interesują a co dopiero teraz, gdy mogą zrobić najlepszy wynik od wielu lat w lidze jak nawet nie wywalczyć czegoś więcej. Z krajowymi pucharami pożegnali się w weekend, być może podobnie będzie z LE i wszystkie siły rzucą na PL. Nie mnie to oceniać, nie moja liga nie mój klimat, wystarcza mi to jaki potencjał ma Fiorentina i jak jest w tej chwili poukładana przez Souse i co najważniejsze omijają ich kontuzje.
Skład Violi:
Tatarusanu, Tomovic, Gonzalo, Astori, Bernardeschi, Badelj, Vecino, Alonso, Borja Valero, Ilicic, Kalinic.
Fiorentina +0,5 @ 2,00 ⛔⛔⛔
365
Totalna klapa, trzeba oddać Tottki super mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester jak będzie chciał rezerwami rozklepie Midtjylland, w Dani zagrali jak jakaś średnia ekipa z ekstraklasy, tak to niestety wyglądało.Ciężko powiedzieć czy im w ogóle zależy na tym żeby dalej grać w tym pucharze, jakby tak było to już w pierwszym spotkaniu (kiedy mieli luz od ligi) zapewnili by sobie awans.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
wiadomo cos o skladach Marsylii na dzis ?
Rapid - Valencia 1 @2.3bet365
gospodarze po 0-6 na wyjezdzie zagraja o honor praktycznie najmocniejszy sklad jest dostepny na dzisiejszy mecz. Goscie spore oslabienia kadrowe bo chyba nikt nie wierzy ze mogli by dzis odpasc z dalszych rozgrywek a w niedziele arcywazny mecz z Bilbao
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dzisiaj spróbuję zagrać 4 remisy
Lokomotiv Moskwa - Fenerbahce X 3.30 ✅✅✅
Turcy mają dobrą zaliczkę z pierwszego meczu, nie muszą się spinać, wystarczy pilnować by nic nie stracić, Moskwa trudny teren, ciężko tam wygrać mecz ale remis ich w pełni zadowoli.
Porto - Dortmund X 3.60 ⛔
Podobna sytuacja, Borussia zaliczka 2-0 z pierwszego meczu, Porto to mocna ekipa na pewno jeszcze będą próbowali powalczyć o ten awans ale raczej nie daje im szans, Borussia w tym sezonie gra solidnie.
Molde - Sevilla X 4.20 ⛔
Sevilla pierwszego meczu nie odpuściła, zagrali optymalnym składem i gładko wygrali 3-0, nie wiem jak podejdą do rewanżu, w weekend mają mecz z Barceloną, pewnie będą chcieli oszczędzić trochę sił. Druga sprawa, że na wyjazdach raczej nie zachwycają i zazwyczaj kończą remisami, dlatego liczę tutaj na kolejny remis.
Biblao - Marsylia X 3.80 ✅✅✅
Bilbao jest w o tyle lepszej sytuacji, że wygrali 0-1 na wyjeździe, więc teoretycznie powinni u siebie też gładko ograć Marsylie. Ja jednak myślę, że nie jest to takie oczywiste. Marsylia na wyjazdach radzi sobie całkiem dobrze, nawet lepiej niż w domu. Athletic ma wyjazdowy mecz z Valencią, będą chcieli ugrać jakieś punkty bo poprzedni mecz przegrali 0-1 z Sociedad. Myślę, że mogą dziś zagrać mniejszym nakładem sił, byle tego meczu nie przegrać, bez większej spiny, remis ich spokojnie zadowoli, chociaż wiadomo, że granie na remis to ryzyko bo w każdej chwili może paść bramka.
Zastanawiam się jeszcze nad czystą jedynką na Rapid Wiedeń 2.20⛔, Valencia po wygranej 6-0 myślę, że nie ma już się czym martwić, nawet na remis nie muszą grać bo ciężko będzie roztrwonić taką przewagę, nawet jeśli przegrają 5-0 to awansują a nie wierzę w takie wysokie lanie.
Kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Napoli vs Villarreal
Napoli |1,75| bet.365
Dziwię się, że nikt jeszcze nie napisał o tym spotkaniu, które moim zdaniem jest najpewniejszym typem ze wszystkich. W pierwszym spotkaniu łódź podwodna wygrała 1:0 i mam malutką zaliczkę przed dzisiejszym spotkaniem we Włoszech, ale to zdecydowanie może nie wystarczyć. Villarreal jest to typowa ekipa własnego boiska, u siebie grają zdecydowanie odważniej niż na obcym terenie. Napoli na pewno będzie przeważało przez większość czasu i coś na pewno wsadzą. Villarreal już wiele razy kompromitował się na wyjazdach, przegrywając z Getafe, Levante czy remisując z La Palmas. Owszem, remis ostatnio z Atletico 0:0, lecz powiedzmy sobie szczerze, najsprawiedliwszym wynikiem było by spokojnie 3:0 dla gospodarzy. Goście nie oddali celnego strzału na bramkę. Remis 0:0 z Bilbao i podobna sytuacja, cały mecz pod kontrolą Basków. Villarreal dziś bez Sergio Asenjo, Samuela i Jonathan dos Santos, więc na pewno to odczują. Może to zabrzmieć banalnie, ale Napoli u siebie jest po prostu dobre, grają fajną szybką piłkę i goście się w tym pogubią i nie będą w stanie bronić się 90 minut, oczywiście coś z kontry może im wpaść, ale nie takie ekipy strzelały żółtym u siebie po kilka bramek, Napoli to kilka klas wyżej od takiego Espanyolu. Ja dziś bez zastanowienia wchodzę w gospodarzy.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Napoli vs Villarreal
Napoli |1,75| bet.365
Nie byłbym tego aż taki pewien, już teraz wiadomo że będą co najmniej cztery roszady w składzie. Powiedzmy sobie szczerze, że Strinić i Maggio to nie ta sama klasa co Ghulam i przede wszystkim Hysaj. Taka sama śpiewka jest ze środkiem pola Lopez i Valdifiori to nawet nie sposób porównać do Gorginho i do klasy Hamsika. Idziemy dalej, Insigne na pewno zacznie na ławce za niego Mertens co uważam za jedyny plus całej sytuacji przed tym meczem. Higuiain ma wolną rękę od Sarriego jednak podjął decyzje, że chce zagrać od początku i tak też będzie. W obwodzie pozostaje z graczy ofensywnych jedynie Gabbiadinii bo Omar prawdopodobnie nabawił się urazu, było to widać gdy wszedł na końcówkę z Milanem. Jak faktycznie zacznie taki skład to ja tu pieniędzy nie mam zamiaru wkładać, takim ustawieniem to mogli sobie przestawiać Legię czy inną Brugię. O Villarrealu wiele nie powiem, jedynie co przykuwa moją uwagę to ich ostatnie mecze i statystyka straconych bramek : 9 meczów i raptem 4 stracone. Na pewno żadnej logiki nie ma w tym by mecz o 21 i to LE obstawiać w ciemno nie znając podstawowych składów.
Chętnie posłuchałbym kogoś ogarniętego co ma coś więcej do powiedzenia na temat Villarrealu bo kursy najgorsze nie są do pogrania w ich stronę.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
@ 2,05 na awans Basel wydaje sie byc ciekawy betem. Jak wiadomo sa gospodarzami finalu LE wiec powinno im zalezec na awansie dalej. Nie sa tez ogorami, od kilku lat regularnie graja w Europie z dobrym skutkiem + sa mocno druzyna na wlasnym stadionie.
Ktos ogladal pierwszy mecz i ma jakies ciekawe sugestie co do tego typu?
//kurs z Unibetu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Olympiakos Pireus - Anderlecht Bruksela
Typ: Olympiakos @ 1,57 b 365
✅✅1:0​

Anderlecht 1:0 ma zaliczkę z meczu u siebie, ale widziałem dzisiaj obszerny skrót tamtego meczu by przekonać się jak to wyglądało. No to Olympiakos przegrał przez bład bramkarza Roberto, który fatalnie się pomylił przy wyjściu do dośrodkowania, no ale kto śledził jego występy w Granadzie czy Benfice swego czasu ten wie, że to nie jest pewny punkt na przedpolu.
W ciągu całego meczu Olympiakos dominował, był po prostu lepszy piłkarsko, teraz dojdzie do tego własny teren, gorące Karaiskakis w Pireusie, tutaj Olympiakos jest jeszcze silniejszy.

Anderlecht miałem okazję w tym sezonie kilka razy oglądać w lidze, no niby jest kilku fajnych graczy,a le ogólnie jako całośc nie tworzą zbyt wielkiego kolektywu, pełno dziur na boisku i nie ma tego czegoś. Zresztą pozycja w lidze mówi też dużo.

Olympiakos ligę ma już w zasadzie wygraną, Anderlecht w niedziele ma wojnę ze Standardem, nie sugeruję że na tym się skupią bo to tak nie działa wiadomo.
Anderlecht chyba bez Defoura dziś bo jest jego występ zagrożony.

Dourmaz, Seba, Ideye Brown, Domingues potrafią grać dobrze w piłkę. Czyli mecz z cyklu hegemon z Grecji kontra uznana marka z Belgii, gdzie belgijska liga nie powala poziomem.



VS

Lazio - Galatasaray
Typ: Lazio @ 1,50 b 365
✅✅3:1​

Lazio 1:1 ze Stambułu, ale Lazio było lepszym zespołem, dominowali. Galata nie gra w tym sezonie najlepiej, ogólnie skład ich nie powala mnie na kolana wcale. Owszem Sneijder potrafi w każdej chwili zaskoczyć, ale najlepsze lata ma już za soba, a patrzenie na niego jak na tego samego piłkarza i przez pryzmat samego nazwiska nie jest zawsze dobrą opcją. Podolski to jeszcze dobitniejszy przykład tego co wspomniałem wyżej, ale Poldi gra jeszcze gorzej, przecież widziałem to jak prezentował się w Interze, totalna nieporadność, zagubienie. Umówmy się dobrzy piłkarze raczej do Turcji nie przechodzą...

Lazio nie gra szału w Serie A, ale po tym co widziałem jak zaprezentowali się w Stambule na wyjeździe plus fakt, że dla nich dzisiejszy mecz jest meczem najważniejszym na ten moment bo w lidze już nie zawojują za wiele. Tak więc Pioli wystawia najlepszy skład, ważne że jest Biglia, Candreva i Matri zamiast Klose, Miro już nie te lata itp.

Na koniec dwie ciekawostki statystyczne po prostu, pierwsza &quot; Lazio&#39;s 13 matches against Turkish sides have ended W6 D5 L2 (W3 D3 L0 at home).
Galatasaray&#39;s record in 23 games against Italian clubs is W7 D9 L7 (W0 D5 L6 in Italy)&quot;

Oraz druga &quot;Galatasaray are without a win in their last 11 continental away fixtures (D2 L9) since a 3-2 success at FC Schalke 04 in the 2012/13 UEFA Champions League round of 16.&quot;

To jasno pokazuje co obecnie znaczy Galata w Europie na wyjazdach, przecież oni z Astaną w dwumeczu nie potrafili wygrać. więc po pierwsze typ przeciwko Galacie, a po drugie dopiero na Lazio.

Prawdopodobne składy:

Lazio: Marchetti: Konko, Bisevac, Hoedt, Radu; Biglia, Cataldi, Milinkovic-Savic; Candreva, Mauri, Matri

Galatasaray: Muslera; Sarioglu, Guenter, Balta, Carole; Donk, Chedjou, Snejder, Podolski; Inan, Bulut
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Skoro Villareal potrafi zachować czyste konto w Madrycie to i we Włoszech mogą dać radę. Do tego jeden gol dla hiszpanów i wtedy Napoli ma nóż na gardle. Uważam że warto pograć coś w stronę Hiszpanów
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik

Lok. Moskwa - Fenerbahce
Over 3.5 gola
4.30
Unibet


Na dzisiaj wybrałem rewanżowe spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy Lokomotiwem Moskwa, a Fenerbahce Stambuł. Pierwsze spotkanie rozegrane tydzień temu w Turcji zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Dzisiaj moim zdaniem mecz będzie miał zupełnie inny przebieg. To ekipa z Moskwy powinna prowadzić grę. Pierwsze spotkanie przegrali ale na swoim terenie mają szansę zmazać plamę sprzed 7 dni. Fenerbahce nie zachwyca w tym sezonie na wyjazdach. W swoich ostatnich 4 meczach wyjazdowych nie potrafili wygrać i co ciekawe zaliczali wysokie wyniki 3:3 i 4:2. Dwa razy padł wynik over 3.5 gola. Ekipa z Moskwy moim zdanie wykorzysta atut swojego terenu i już w pierwszych minutach powinna objąć prowadzenie. Trzeba pamiętać jednak, że goście zdobywając 1 gola sprawią, że Lokomotiw będzie do awansu potrzebował aż 4 goli... Mecz będzie moim zdaniem bardzo ciekawy i bardziej ofensywny niż tydzień temu. Spodziewam się kilku goli. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
25.2 17:00
Lokomotiv Moskwa - Fenerbahce Stambul
over 4,5 kartek @1.66 5/10 bet365

Ide w kartki. Kwestia awansu chyba rozstrzygnieta, ale walki i tak nie powinno zabraknac. Lub chociazby zwyklej boiskowej zlosliwosci ???? Sport sportem, polityka polityka, ale nie zdziwie sie jesli ktos z Loko zarobi czerwona kartke zeby sie swoim kibicom przypodobac. W pierwszyym meczu tylko 3 kartki, ale tez sedzia byl wyraznie underowy, a dzisiaj sedziuje ten pan: http://de.soccerway.com/referees/-kruliak/93045/


25.2. 19:00
Liverpool FC - FC Augsburg
over 4 kartek @1.8 4/10 bet365

W Liverpoolu tez czuje kartki. Augsburg jedzie na pelnym luzie, bez presji w dobrym nastroju po zwyciestwie nad Hannoverem, po ktorym przewaga nad strefa spadkowa wynosi juz 4 punkty. Jak juz wspomnialem dzisiaj bez presji, sam awans do fazy pucharowej byl sukcesem. 0-0 w domu zle nie jest i jest szansa, kazda bramka dzisiaj spowoduje ze gospodarzom palic sie bedzie w tylku, bo nikt nie ukrywal, ze to Liverpool byl faworytem tego dwumeczu i to on &#39;&#39;musial&#39;&#39;. Sedzia sprzyja kartkom http://de.soccerway.com/referees/clement-turpin/45511/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Patrząc na dzisiejsze mecze, zainteresowało mnie spotkanie Napoli - Villareal. 1:0 dla hiszpańskiej drużyny to dobra zaliczka przed rewanżem. W całorocznym na awans Villareal dają 1.57, ale mnie zaciekawił inny typ po minimalnie wyższym kursie 1.66 a mianowicie Napoli - brak czystego konta. Wydaję mi się, że w tym meczu przewagę będzie miała drużyna z Neapolu, lecz jedna kontra, jakiś przypadek, rzut wolny, rzut rożny, które mogą zamienić na bramkę piłkarze z Hiszpanii i Włosi będą potrzebowali aż trzech bramek do awansu. Podsumowując, uważam że Villareal awansuje, ale ja pobieram minimalnie wyższy kurs na gola strzelonego przez nich. Patrząc na H2H widać, że piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej nie strzelili jeszcze bramki w Neapolu, ale dziś to się stanie.

Napoli - Villareal

Napoli - brak czystego konta @1.66
Bet365 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom