>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy [18.02.2021]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.02.04 17.10 - 002.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Mecz Realu Sociedad z Manchesterem United w 1/16 Ligi Europy zostanie rozegrany na Juventus Stadium w Turynie!
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Braga-AS Roma,
Obie druzyny strzela gola-NIE 2.27(Fortuna)
Liczba rzutow roznych 8,5+ 1.55 (Fortuna)

Gdyby nie to ze ostatnio napastnicy Bragi maja jakas wyjatkowa niemoc strzelecka stawialbym czysta 1 a tak kombinowac trzeba zeby znalezsc cos fajnego i oplacalnego.Braga zawsze gra u siebie na full.Jak dla mnie Obecnie jedna z najbardziej ofensywnie nastawionych ekip w Europie i ogladac ja to czysta przyjemnosc.Ostatnio jednak mecza sie niemilosiernie zeby cos ustrzelic ze skladnej akcji do tego dochodzi ciezki terminarz i mysle ze bedzie to dosc underowy pojedynek z jednak niestety przewaga Romy.Typ za drobiaczki.

Maccabi-Szachtar
Awans Maccabi 5.20

Kurs ewidentnie zawyzony to pierwsze co rzuca sie w oczy.Nie zagralbym to na czysty mecz bo sadze ze kwestia awansu rozstrzygnie sie na Ukrainie.Maccabi zdecydowanie znajduje balans miedzy obrona i atakiem w ktorym liderem jest Ben Haim (wrocil po nieudanym pobycie w Sparcie Praga) gracz ten jest zdecydowanym przywodca zespolu i jesli ma dobry dzien moze zakrecic kazdym obronca.Do tego dodamy Ricana,Pesicia i mamy bardzo ciekawy atak.Co do Szachtara dopiero zaczyna sezon i gry kontrolne jak i pierwszy mecz w lidze nie za duzo mowia o formie zawodnikow.Kursy zapewnie wystawione pod nazwe zespolu a nie pod aktualna forme wiec sadze ze moze zespol z Izraela namieszac,tym bardziej ze jest to zespol ktory lubi grac na wyjazdach.

Krasnodar-Dynamo
Under2.5 1.80(Fortuna)
Olympiakos-PSV
Under2.5 1.96 (Fortuna)

Duzyny typowo underowe
Co do calej L.Europy dzisiaj,mysle ze moze byc sporo Underow jak i remisow.
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Tottenham wygra LE 9, Manchester wygra LE kurs 7 Fortuna

Łatwiejszego rywala w tej rundzie ma Tottenham.
Sociedad nie zagra u siebie. Sociedad to nie Sevilla z która Diabły odpadły rok temu w półfinale.

Obie drużyny to silne drużyny, które wg mnie w tym roku nie mają wielu mocnych rywali w LE
i niezależnie od drabinki jedna z nich dojdzie do finału LE i będzie faworytem w tym spotkaniu.
Jeżeli mam postawić coś długoterminowo w LE to te dwa typy.
Internet, dostęp do tabel z wynikami itd. czy youtube'a większość ma i może sobie obejrzeć spotkania tych drużyn i pozostałych.
Oglądam spotkania drużyn z LE i na tej podstawie typuje te da zakłady.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Dynamo Kijów - Club Brugge
Typ: Club Brugge wygra jedną połowę @1,86
Unibet


Zaczynamy Ligę Europy dzisiaj już o 16.00. Na stadionie olimpijskim w Kijowie miejscowe Dynamo podejmie gości z Belgii. Drużyny ze wschodu zawsze są mega groźne u siebie szczególnie w zimowej aurze. Jednak tutaj stawiam w kierunku gości z bardzo prostej przyczyny. Dynamo zagrało dopiero jeden ligowy pojedynek.Wygrali z Olimpikiem Donieck, ale nie bez problemów. Pierwsi stracili bramkę i goście grali w późniejszej fazie w 10 co przesądziło o wyniku. Wcześniej same sparingi a ostatni poważny mecz rozegrany 12 grudnia. Jest to z pewnością okres, w którym musi im brakować ogrania pewności. Jak my to dobrze znamy z porażek naszych drużyn w europejskich pucharach gdzie forma drużyny z jesieni była na kompletnie innym biegunie w meczach rozgrywanych w lutym. Tutaj stawiam na podobną zależność. Pozatym Club Brugge wygląda nawet lepiej piłkarsko. Transfer Basa Dosta to świetny ruch i mają kilku klasowych piłkarzy, którzy po prostu mogą tutaj ograć Ukraińców. Obie drużyny mierzyły się ze sobą już w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2 lata temu. Wtedy licząc bramki z obu spotkań to własnie Belgowie okazali się lepsi 4:3. Od tamtej pory moim zdaniem są jeszcze mocniejsi. Ich forma jest bardzo wysoka. Same zwycięstwa w ostatnich 10 spotkaniach. Liga Belgijska i Puchar Belgii gra w najlepsze więc są ograni i w wysokiej formie. Widzę sporę szanse dzisiaj dla gości pomimo trudnego terenu. Nieograne Dynamo może być zaskoczone na początku, źle wejść w mecz albo po prostu ulec piłkarsko dzisiaj z Brugge. Poniżej zamieszczam ostatnie spotkania Belgów i liczę, że wygrają dzisiaj choćby jedną połowę po fajnym kursie.

club brugge.jpg
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Young Boys - Bayer Leverkusen gol w obu połowach @ 1,56 Fortuna

Za każdym razem kiedy widzę w ofercie nazwy tych drużyn myślę sobie będzie strzelane tego wieczora. Aptekarze może są faworytami dwumeczu i wymieniani w szerokim gronie drużyn, które mogą powalczyć o tytuł jednak jeśli Szwajcarzy chcą o czymkolwiek myśleć muszą dzisiaj spróbować otwarcie pograć. Young Boys u siebie jest szalenie niebezpieczne, drużyna z doświadczeniem w pucharach. Dobrze pograli w fazie grupowej w której 2 mecze u siebie padły ich łupem. Ekipa Bosza ma dobry sezon, przyjemnie się ogląda ich mecze ale z koncentracją są na bakier. Faza grupowa wygrana jednak na wyjazdach zwróćcie uwagę na ich dokonania - 2 wygrane takie na żyletki i stracone nawet 2 gole w Izraelu. Ostatnie mecze Bayeru w Bundeslidze lekki hokej. Ten mecz może pójść w jedną i drugą stronę . Rozważałem BTS, ale myślę sobie tak: jeśli zakładamy otwartą grę niekoniecznie musi być tak, że w II połowie ktoś odpowie lecz rywal dobije zranionego. Na pewno będzie to fajny mecz do oglądania dla postronnego kibica - tego jestem pewien. Mam nadzieję, że w tym meczu obie drużyny zagrają z maksymą Dżerego Engela - ,,Futbol na tak'' .
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Co do meczy Tel Aviv-Villareal po podaniu skladow dodalbym dzis z oferty Betfanu:
Strzelec Ben Haim(Tel Aviv) -4.25
Powyżej 1 bramki, powyżej 8 rzutów rożnych - 2.50
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom