>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy [17.02.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-6 o 21.16.46.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Porto - Lazio
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Czwartkowy mecz na Estadio do Dragao zapowiada sie bardzo zaciecie. Ide w kierunku kartek bo czuje, ze powinno byc ostro. Lazio to scisly top kartkowy wloskiej Serie A. W rundzie grupowej praktycznie w kazdym meczu zbierali pokazna liczbe kartonikow. Mecz odbedzie sie na goracym terenie w Portugalii i licze, ze miejscowi tez dostostuja sie pod wzgledem fauli do ekipy gosci. Sedzia bedzie Holender Serdar Gözübüyük, ktory jak na warunki Eredivisie kartkuje w miare ok. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:45 Barcelona - Napoli
Barcelona @ 2.00
Barcelona i obie strzelą gola @ 3.55
obie strzelą gola @ 1.64
Barcelona powyżej 56.5% posiadania piłki @ 1.85

Fortuna / Etoto

Kilka moich propozycji na dzisiejsze spotkanie z Barcelona - Napoli. Gospodarze pod wodzą Xaviego z meczu na mecz wyglądają coraz to lepiej. Bardzo dużo daje w ofensywie Adama Traore, który nie dość, że jest silny fizycznie to jeszcze potrafi przyspieszyć. Liczę na występ od pierwszej minuty Auby, bowiem Torres niestety średnio nadaje się jako dziewiątka, a w spotkaniu przeciwko Espanylowi wypadł słabo. Widać, że to nie jest jego pozycja, lecz na prawej stronie są Dembele, Adama i Torres... Media spekulują kto wystąpi od pierwszych minut w ataku Barcelony, bowiem w tej formacji Barcelona ma pod ręką sporo graczy.
Barcelona musi narzucić swój styl i zagrać niemalże perfekcyjne zawody. Wyjazdy do Włoch w ostatnimi czasy nie kończyły się dla nich dobrze, przypominam porażka z Romą czy też Juventusem w Lidze Mistrzów...
Niestety gospodarze dalej borykają się z problemami w defensywie, stąd liczę na przynajmniej jedno trafienie gości. Na pewno nie zagrają Alves, który nie został zgłoszony do rozgrywek, a Lenglet i Araujo leczą urazy. Ter Stegen niestety również nie daje gwarancji czystego konta, a jego statystyki w obronie strzałów są w tym sezonie słabe.
Napoli bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach. W ostatnimi czasy regularnie strzelają gole, a jeśli w składzie są tacy zawodnicy jak Insinge, Osimhen czy Zieliński to o gola gości raczej nie powinniśmy się martwić. Dodam, że Napoli gole na Camp Nou już strzelało, a więc czemu by nie mili powtórzyć tego wyczynu?. Za co jeszcze w tym sezonie można pochwalić gości? Otóż bardzo dobrze spisują się w defensywie i tracą mało goli. W Serie A, stracili ich zaledwie 17, co jest najlepszym ligowym wynikiem w obecnym sezonie. Co do składu to wszystkie media są zgodne, kto wystąpi od pierwszej minuty przeciwko Barcelonie.
Napoli postawi się mocno Barcelonie i również będą chcieli ugrać dla siebie jak najlepszy wynik. Barcelona musi być skuteczna do bólu, to co stworzy musi wykorzystać bo w przeciwnym razie może być ciężko o awans...
Ostatnią propozycją jest posiadanie piłki przez gospodarzy. W dwóch ostatnich bezpośrednich starciach obu ekip, Barcelona na wyjeździe miała 64% posiadania piłki, lecz w spotkaniu domowym było to zaledwie 47%. Teraz Barcelona jest granicach posiadania piłki 60-70% na mecz. Jednak przez okres tych trzech lat zmienił się skład, trener, a Barcelona dzisiaj zapewne będzie chciała zamęczyć swojego rywala biegania za piłką i spróbuje stworzyć sytuacje skrzydłami, lecz nic w tym dziwnego skoro ma się tak szybkich sprinterów jak Dembele czy Adama.
No nic, czekamy do 18:45 i sprawdzimy co się wydarzy...

Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Nico, Frenkie, Pedri; Adama, Aubameyang, Dembélé.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
lub
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Pedri, Frenkie, Gavi; Adama, Aubameyang, Ferran.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
lub
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Éric, Alba; Frenkie, Busquets Pedri, Gavi; Adama, Aubameyang.
Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Elmas, Zieliński, Insigne; Osimhen.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tak po za tematem i nie śledzę od jakiś 2 lat bukmacherki więc mogę się mylić, ale jestem w szoku, że w ogóle Bacelona gra w LE. To chyba pierwszy raz od 20 lat żeby odpadła tak szybko z LM. No chyba, że chodzi o inną Barcelonę... ;) żarcik....:)

W każdym razie mam taką obawę czy aby na pewno mentalnie oni w ogóle będą chcieli sobie wypruwać flaki w LE. Odejście Messiego widać, że to jednak szok. Mogą spisać cały sezon na straty. Z 2 strony każda ekipa, którą spotkają łącznie z dzisiejszym Napoli będzie na 100% chciała pokazać jak pokonuje "wielką" Barcelonę... Więc może tu jednak grać na dogów ? Jak bym grał, a nie gram, to bez analizy moim typem byłby awans Napoli (tym bardziej, że u siebie mają rewanż)... No, ale ja jak pisałem - odezwałem się tak "bez trybu" jak pewien szeregowy poseł...:) A jak zwykle życie zweryfikuje, że adamo bez kompletnie żadnej analizy dobrze trafił czy nie...

BTW Nawet w tym roku nie mam gdzie oglądać meczy tak sobie odpuściłem ten temat...
 
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Braga @ 2,06 fortunka

Nie wiedziałem jak się zabrać za dzisiejszą LE / LK i wszystko wydawało mi się takie grane na siłę. ALE... od początku spodobała mi się bardzo ta para i nie dowierzałem, gdy ujrzałem kurs. Ponad 2 na Brage z Szerifem ?! Serio? Oczywiście, że może to nie wejść, bo nie ma słabych drużyn w Europie, a Szerif ograł Real, bla bla bla... Ale bez jaj, to jest piękny kurs, który trzeba pograć.
Braga czołowa portugalska drużyna, która potrafiła silnym zespołom w europejskich pucharach czy w ligowych rozgrywkach napsuć krwi, grająca ofensywną, techniczną piłkę, ograna i z utalentowanymi zawodnikami w składzie. Dzisiaj aż rzuciłem okiem na skład Bragi, który zagra i ta "11" nie różni się na prawdę wiele tym jak wyszli na Sporting nie cały miesiąc temu, gdzie wygrali 2:1. Mają jednego z lepszych napastników w lidze Horte, wsadził w ostatniej kolejce 2 bramki.
Szeriff po dobrych występach w LM (chyba to też pokazało niemoc niektórych zespołów jak np. Szachtar) dzisiaj będzie miał problemy. Nie gra 2 podstawowych zawodników za kartki Addo i Dolanto. Pierwszy gracz środka pola, drugi stoper. Odszedł do Warty kapitan zespołu Castaneda. Do tego lider ligi mołdawskiej ostatni mecz ligowy zagrał w grudniu!
Portugalczycy technicznie są 2 klasy wyżej i do tego w trakcie ligi. Nie dałbym większego kursu w tym meczu na Bragę niż 1,7-1,8. A tak mam, co pograć na LE po dobrym kursie. Wszystko mi się tu składa w jedną całość jeśli chodzi o ten bet. Braga win (możliwe, że nawet spokojny 2 golami) i koniec, kropka ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom