>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1,11 - 90,09% by Vro

V 2

vro

Użytkownik
Mój system polega na obstawianiu zakładów live.
Gram over 0,5 gola przy kursie 1,11 (oczekuje na ten kurs).
Dlaczego? Ponieważ wg statystyki co 10 mecz mi nie wejdzie, czyli i tak będę na delikatnym ✅
W dodatku wspomagam się kilkoma założeniami, oto one:
- Tylko ligi bramkostrzelne (top 200 z http://www.soccervista.com/soccer_leagues_ordered_by_under_over_15_goals.php)
- Tylko drużyna u siebie, która w poprzednim meczu nie trafiła bramki (jeżeli wyjazdowa także nie trafiła - odpuszczam mecz)
- Dobieram drużyny, które w poprzednich meczach między sobą dosyć często notowały over 2,5 (ponad 50%, maksymalnie jeden wynik 0-0 przy wielu spotkaniach)
- Gospodarz faworytem
Gram all in do uzyskania 50% kapitału (4 mecze) i znowu od początku

krótki test:
http://zapodaj.net/944e42ce5df7b.png.html
 
V 2

vro

Użytkownik
Dopiero mi w 2 przypadkach (wyżej nieuwzględnionych) bramka wpadła przed kursem 1,11 także nie jest źle ????
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Mógłbym Ci spróbować wytłumaczyć, dlaczego ten dobór spotkań (zwany systemem) jest sponsorowaniem bukmachera, ale mam inną propozycję - przekonaj się sam.
Jak? 200 typów, mogę się założyć z Tobą, że po tym czasie (nie ważne jak grając, metoda dowolna) na overy 0,5 będziesz na minusie. I to po kursie 1,10.
Czyli możemy wpłacić do przedstawiciela forum kwoty: Ja 1000zł, Ty 100zł - jeśli Ci się uda, zgarniasz pulę. Co Ty na to? Oferta zdecydowanie lepsza niż ta u bukmachera ;)
 
V 2

vro

Użytkownik
Robię to wszystko for fun, także bez obrazy ale podziękuję za Twoją propozycję...
Wątpię, że w ogóle zagram 200 meczy :p
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Kolego nawet na 10% nie jesteś pewien tego co robisz? To po co w ogóle podejmować jakiś wysiłek skoro nie chcesz tak wysokiego kursu przyjąć?
 
V 2

vro

Użytkownik
Może chce sobie dorobić stówkę i dać spokój ;) wyluzujcie. Podałem jakiś sposób na gre i tyle. Nie musicie tu zaglądać :*
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
To nie jest atak na Ciebie tylko próba uzmysłowienia, że to nie ma sensu ????
Jeśli jest jak mówisz i chcesz dorobić, to jest tylko jedna opcja.
Gra all-in wszystkiego, co uważasz za słuszne - unikaj jednak kursów &lt;1,1 na live.
Powodzenia ;)
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Dzięki ;) dlatego gram minimum 1,11.
Zobaczymy co z tego będzie.
Po chwili, jak uzmysłowiłem sobie, że to nie była ironia - po prostu się uśmiechnąłem ;)
No nic, w takim razie raz jeszcze życzę powodzenia i uczenia się na błędach :p
PS. Pamiętaj, że jak tylko osiągniesz cel, wypłać wszystko i wydaj te pieniądze rozsądnie ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Proponuję ci na papierze stawiać kontry dla tych spotkań (under 0.5) i po 200 typach zobaczysz co lepiej wyjdzie.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Pytanie z podobnej beczki, szczególnie do osób które mają doświadczenie w grze over 0,5.
Nie myśleliście aby grać cały czas ten over 0,5 z tym że w wariancie 2-progowej progresji. Tematu stawkowania, doboru typów i kapitalizacji zysku nie ruszam. Chodzi tylko o to, żeby po wtopie zagrać za 7,8 krotność (może być mała strata) wcześniejszej stawki w celu odrobienia tej &quot;stówy&quot; a potem grać jak wcześniej. Lipa następuje po 2 wtopach pod rząd. Aby odrobić potem takie 2 pudła pod rząd należałoby 2 razy zaczynając od 100 trafiać ok 15 razy pod rząd przy kursie 1.1. Na tym forum były Asy co trafiały i po 40 pod rząd jak dobrze pamiętam. Tak więc pytam, kto z Was nie trafił over 0,5 2 razy pod rząd? Przy jakiej próbie typów? pozdro ;)
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
No takich cudów to się nie spodziewałem. Jeszcze powiedz, że w pierwszych 4 typach? Na prawdę są tu talenty. 4 razy z rzędu trafić CS i jeszcze analizować - gościu szacun.
 
J 9

jakubmistrz

Użytkownik
02.03.2013
Legia-Belchatow : pierwsza (@home) z ostatnia druzyna
Sporting-Porto : Porto srednio 2,5gola na mecz, sporting w beznadziejnej formie
ogolnie polecam do przesledzenia forum punterslounge gdzie ludzie na graniu over 0,5 przegrywaja nawet dopiero na 500ym meczu ????
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
No takich cudów to się nie spodziewałem. Jeszcze powiedz, że w pierwszych 4 typach? Na prawdę są tu talenty. 4 razy z rzędu trafić CS i jeszcze analizować - gościu szacun.
jaka roznica czy w pierwszych czy 15616156316435163516851 ?

pograj za real szmal i pogadamy jak prze... a na pewno prze...
 
Do góry Bottom