>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

08. Kolejka Ekstraklasy Mezczyzn (06/07)

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
SPR AMD Chrobry Głogów – Piotrkowianin-Kiper Piotrków Tryb. typ 1 // 1,15 bwin 25:26 (10:11) ⛔ :wowsdf: :zy3ou:

Gospodarze moze nie sa w wielkiej formie ale ten mecz musza wygrac nie ma inne mozliwosci. Jak dla mnie pewne zwyciestwo Glogowa.

SPR BRW Stal Mielec – GKS Olimpia Piekary Śląskie typ: 2 // 1,90 bwin 24:26 (14:13)✅ :dfytysdfh:

Chyba najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Olimpia jako obiawienie sezonu, gromi wszystkich pretendentow do medalu najpierw Kiepce pozniej Plock. Czy dzis zdola wygrac z mocna u siebie stala? wedlug mnie gospodarze sa druzyna do spadku a Olimpia walczy o jak najlepsze miejsce w gornej tabeli dla mnie pewna 2:!:

As-Bau Śląsk Wrocław – MMTS Kwidzyn typ: 2 // 1,60 bwin / X // 12 bwin 28:24 (17:10)⛔

Bardzo ciezki mecz do wytypowania, z jednej strony Slask ktory przegrywa wszystko w tym sezonie i kiedys musi sie odbic od dna z drugiej strony Kwidzyn ktory radzi sobie calkiem niezle w tym sezonie. Ostatnie mecze Slaska na wlasnym parkiecie z MMTS-em to 2 remisy, dlatego dzis rowniez stawiam na remis z lekka przewaga na Kwidzyn.

MBM Zagłębie Lubin – KS Azoty Puławy typ: 1 // 1,05 bwin 37:35 (20:14) ✅

Nie ma sie co rozpisywac, Zaglebie wygrywa:!:

KS Vive Kielce – Traveland-Społem Olsztyn 1 // 1,05 bwin46:25 (22:12) ✅

to samo co Zaglebie

Wisła Płock S.S.A. – KS Techtrans Darad Elbląg 1 // 1,05 ✅

Wisla po ostatniej przegranej w Piekarach napewno bedzie chciala wygrac. Pewna 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom