>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Żółte kartki - Euro 2016

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam! Obstawiłem w Betsafe dwa zakłady że dany zawodnik w meczu Szwajcaria - Polska otrzyma żółtą kartką. W pierwszym przypadku Pazdan w drugim Djourou. Obaj żółte kartki otrzymali a moje zakłady zostały rozliczone jako przegrane. Przy zawieraniu zakładu nie było info, że dogrywka nie jest wliczana jak dla mnie to ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Regulamin:
25. Piłka nożna
Aby zakład i wynik meczu był ważny, rozegranych musi zostać przynajmniej 80 minut. Jeśli nie jest inaczej postanowione, wszystkie zakłady dotyczą tylko regularnego czasu gry.
https://www.betsafe.com/pl/odds/pomoc-i-support/zasady
Dzięki też to już znalazłem ???? Swoją drogą lipa kursy były mniejsze niż w Fortunie a w FOR wliczają dogrywkę. Mimo wszystko wypada umieszczać takie info w nawiasie (przyzwoitość buka), tego mi tutaj zabrakło.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
To jeszcze jedno na minus tej firmy. Uważajcie na ich pseudo promocje na Euro 2016 dziś zgodnie z promcją miałem otrzymać zakład bez ryzyka w wysokości 45 zł, a otrzymałem 30 wie, że to żadna różnica, ale chodzi o same zasady. Pozdro.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dzięki też to już znalazłem ???? Swoją drogą lipa kursy były mniejsze niż w Fortunie a w FOR wliczają dogrywkę. Mimo wszystko wypada umieszczać takie info w nawiasie (przyzwoitość buka), tego mi tutaj zabrakło.
Podaj źródło tej informacji o tym, że FORTUNA wlicza tu także dogrywkę...
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
strzeli gola i sp.zakonczy sie (razem z dogrywką, musi wystąpić od początku meczu) takie info jest pod każdym dzisiejszym spotkaniem w FORTUNIE
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pilka_radom&gt;&gt; pisz z sensem albo wcale, bo tu chodzi przecież o zakład na to, czy zawodnik otrzyma żółtą kartkę i autor wątku @kojocik89 napisał* że w FORTUNIE ten zakład dotyczy także ew. dogrywki a takiej informacji nie ma przy tych zakładach na otrzymanie żółtej kartki przez wskazanego zawodnika.
* choć dotąd tego nie udowodnił np. zapisem z Regulaminu tego buka bądź korespondencji z ich czatem
 
Do góry Bottom