>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Źle rozliczony kupon

Z 608

zico1910pl

Użytkownik
Witam,założyłem temat,zeby pokazać wam jak niekompetentni ludzie pracują w 888 starz i jak skręcili mnie na 1160zl.Nie będę się rozpisywał bo wszystko jest na screenach,więc po krotce chodzi o to,że w meczu Shapovalov-Shelton ten pierwszy został zdyskwalifikowany i zamiast zwrotu kupony na zwycięzcę 2 seta i handicap gemów zostały rozliczone jako przegrane zamiast zwrotu.Jak widzicie po rozmowie na czacie trafiłem na wyjątkowego kretyna,który cytuje punkt regulaminu,który de facto przyznaje mi rację,a gość nie potrąci czytać ze zrozumieniem
 

Załączniki

Z 608

zico1910pl

Użytkownik
Z zico1910pl - co mówi regulamin buka ? Ty swoje on swoje tak się nie dogadacie :)

  1. Jeżeli mecz tenisowy przerwany z powodu rezygnacji lub dyskwalifikacji gracza w pierwszym secie, to wszystkie stawki zostanąrozliczone ze wspołczynnikiem „1”, oprócz stawek na już rozegrane gemy oraz tych przypadków, kiedy wyniki już są rozstrzygnięte przed momentem przerwania meczu.
  2. W przypadku rezygnacji lub dyskwalifikacji zawodnika, zakłady na zwycięzcę w meczu będą ważne pod warunkiem, że zostanie rozegrany pierwszy set. W pozostałych przypadkach zakłady tego typu zostaną anulowane. Zakłady na inne rynki zostają anulowane, oprócz tych rynków, których wyniki zostały bezwarunkowo ustalone przed przerwaniem meczu.
    Zawodnik, który zrezygnował lub został zdyskwalifikowany, przyznaje się walkower.
    Przykład 1. Mecz Rodrigues vs Herbert został przerwany z wynikiem 1:0 (6:2, 0:3) z powodu rezygnacji z gry przez Rodrigues. Wszystkie zakłady na handicap Rodrigues(-2,5), Herberta (+2,5), oraz sumę Poniżej/Powyżej 21,5, zakłady typu "wynik setów 2-0, 2-1, 1-2" zostaną anulowane. Wszystkie zakłady na 1. set zostaną rozliczone na podstawie wyniku, zakład na W2 w meczu - wygrana, W1 w meczu oraz wynik setów 0:2 zostaną rozliczone przegraną.
    Przykład 2. Mecz Benneteau vs Klein został przerwany z wynikiem 1:1 (6:4, 0:6, 0:1) z powodu rezygnacji z gry Benneteau. Zakład "Suma gemów powyżej 21.5" wygrywa, natomiast zakład "Suma gemów poniżej 21.5" przegrywa, ponieważ minimalna liczba gemów do określenia wyniku wynosi 22: 1:2 (6:4, 0:6, 0:6). Wszystkie zakłady na pierwszy i drugi set zostaną rozliczone. Zakład "W2" na mecz wygrywa, natomiast zakłady "W1" na mecz i "Wynik setów 0:2 i 2:0" przegra. Poniższe rynki zostaną rozliczone po kursie 1: Handicap na gemy, wynik setów 2:1, 1:2.” To są punkty z regulaminu bukmachera.Przeciez z nich jak byk wynika,że powinien być zwrot za oba zakłady.
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Zgodnie z regulaminem moim zdaniem masz oczywiście racje - złóż reklamacje cytując regulamin i jak możesz informuj nas jak Ci idzie.
 
Z 608

zico1910pl

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem moim zdaniem masz oczywiście racje - złóż reklamacje cytując regulamin i jak możesz informuj nas jak Ci idzie.
Udało się rozwiązać sprawę pozytywnie.Dostalem ostatecznie zwrot za oba kupony.Obylo sie tez bez skargi,po prostu zmieniłem język strony i skontaktowałem się z angielskim supportem,ten konsultant był bardziej ogarnięty i zamiast zgrywać kozaka skierował sprawę do odpowiedniego działu i po kilkudziesięciu minutach oczekiwania rozliczyli oba kupony po kursie 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +418
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Udało się rozwiązać sprawę pozytywnie.Dostalem ostatecznie zwrot za oba kupony.Obylo sie tez bez skargi,po prostu zmieniłem język strony i skontaktowałem się z angielskim supportem,ten konsultant był bardziej ogarnięty i zamiast zgrywać kozaka skierował sprawę do odpowiedniego działu i po kilkudziesięciu minutach oczekiwania rozliczyli oba kupony po kursie 1.
dzięki za informacje Z zico1910pl - dobry pomysł z ta zmiana jezyka 👅
 
Do góry Bottom