>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

świąteczny bonus expekta - ostrzeżenie

lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, expekt rozsyła obecnie bonusy świąteczne dwojakiego rodzaju. Freebet 100% do pewnej kwoty lub bonus 50% do pewnej kwoty. Problem jest jednak taki, że jak poinformowała mnie Pani z supportu &quot;miała miejsce awaria linków&quot; i bardzo proawdopodobne, że do waszego konta został przypisany bonus różny od tego, o kórym Expekt poinformował w mailu. Dlatego radzę przed skorzystaniem z ofery zapytać na czacie jaki bonus jest wam dopisany. Mnie niesty spotkała nieprzyjemna niespodzianka - miałem dostać zwrot 100% dostnę 50%:;/:
 
O 0

okon247

Użytkownik
nie ma to jak maniuplowac ludzmi , bo miala miejsce awaria linkow haha dobre , teraz w ramam ponieiosnych strat tych ludzi neich daja zwrot z wynogrodzeniem ,powymsyalaja se a konsument cierpi, a gdzie prawa kosmumenta?
 
B 0

baran

Użytkownik
ja tam mam w mailu napisane tylko 40 zł. a jak klikam w link to jest napisane: However, if you lose your first placed bet - since receiving the offer - we will refund the stake of your bet up to the amount offered in the e-mail you received. czyli chyba całe 40 zł zwrócą..
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przepraszam, ale jeśli pisze mi w mailu 100% 40 zł no to nie widze innej opcji niz zwrot 4 zł jesli nie wejdzie kupon...
 
B 12

bookman

Użytkownik
jest jakis oficjalny bonus od wpłaty dla wszystkich ?? bo ja nie widze... całe życie do nich wpłacam dobrą kasę i nie dają mi żadnych promocji,
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Mangas Gaming Malta Limited &quot;

WTF!!! Chca mi zwrocic 50% depozytu i to jeszcze jako bonus i wogole jest to regulamin promocji calkiem innej niz ta w mailu, ktory stanowi oferte handlowa i który wpływa na konsumentów. Jawne oszustwo zamieszczają nie prawidłową oferte i informacje, wprowadzając w bład. Zgodnie z Ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz U 2007, nr 171, poz. 1206) a dokładnie Rozdział II Art. 5, łamią prawo obowiązujące w RP!!!

Zachecam pozostale osoby oszukane o walke o swoje to dziala!![/quote]

sprawdź e-maila jeżeli jeszcze posiadasz od nich wiadomość o promocji
to pewnie dostałeś 50% zwrotu do max 40 zł
czyli jakbyś postawił za 80zł to byś dostał 40 a nie jak to ma miejsce 20
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pisałem do supportu przed wpłatą i postawieniem i odpisali mi tak:
&quot;Zwracane stawki są prawdziwymi pieniędzmi i nie podlegają żadnym wymogom dotyczącym obrotu.&quot;
Więc wg mnie troche panikujecie ?? Sam czekam na zwrot ale innej opcji niż zwrot 40 zł nie widzę, w innym wypadku to będzie zwykłe oszustwo. Zakład przegrałem w niedzielę do jutra mają czas.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
To jest jakas kpina! Gadalem dzis z kolesiem jaka promocja mnie objela. Koles &quot;bil sie w piers&quot;, ze zwrot stawki do 40 zl. Tak samo bylo napisane w mailu. Patrze teraz na konto, a tu bonus 50% ????
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Już pisałem, że promocję są dwie:
a) bonus od depozytu 50% do 40zł
b) zakład bez ryzyka do 40zł
A we wszystkich linkach w mailu jest odnośnik do promocji zakładu bez ryzyka. Mi powiedziano jedynie tyle, że jak mi się nie podoba to mogę złożyć reklamację, ale znając ich procedury, to te 20zł różnicy nie jest warte zachodu.
Będą przekazywać informację od działu X do Y, po tygodniu napiszą, że nie dostali jeszcze odpowiedzi od działu Y itd.
 
Do góry Bottom