>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Świadome wprowadzenie klienta w błąd

stabilo 0

stabilo

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj zostałem potraktowany przez firmę bet365 bardzo nie profesjonalnie. Pierwszy raz korzystałem z mobilnej wersji ich serwisu na telefonie komórkowym. Dostałem maila w treści, którego dowiedziałem się:
&quot;Witamy w serwisie Mobilne bet365 i dziękujemy za skorzystanie z naszego nowego i udoskonalonego produktu dla urządzeń komórkowych.
Mobilny bet365 Bonus
Wystarczy, że postawisz zakład za 4 PLN lub więcej, a będziesz miał prawo do 100% bonusu dla kwalifikującej się stawki, aż do maksimum 100 PLN. Zwróć uwagę, że za swoją stawkę i bonus należy zagrać trzy razy, zanim wypłata będzie możliwa.
Aby zdobyć bonus, przejdź do sekcji Użytkownicy, wybierz Oferty, a następnie wprowadź kod oferty zakończony na NMBLP, który został wysłany do Ciebie na adres email.&quot;
Przy dokonywaniu wpłaty i kodu oferty, wyświetlił mi się komunikat, że bonus jednak dla mojego konta nie kwalifikuje się. Oczywiście na konto bet365 została przelana suma, jednak już nie mogłem skorzystać z bonusu. Na czacie długo czekałem na wyjaśnienie, aż w końcu napisano mi część regulaminu z punktu 14:
&quot;Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania.&quot;
Wydaję mi się, że takie postępowanie nie jest uczciwe w stosunku co do wieloletniego klienta ich serwisu. Gdyby nie oferta promocyjna nie wpłaciłbym dzisiaj środków na konto, więc według polskiego prawa jest to świadome wprowadzenie w błąd.
Myślicie, że warto jakoś powalczyć o swoje prawa? Czy lepiej wypłacić kasę i zmienić bukmachera?
 
poskramiacz 154

poskramiacz

Użytkownik
Myślicie, że warto jakoś powalczyć o swoje prawa? Czy lepiej wypłacić kasę i zmienić bukmachera?
Nic nie wskórasz, tym bardziej, że sprawa dotyczy bonusów, na których punkcie są bardzo wrażliwi. Po raz pierwszy i niestety nie ostatni, przekonałeś się, że bukmacher może wszystko. Co do zmiany bukmachera, ten należy do najlepszych na rynku. Co oczywiście nie oznacza, że w przyszłości nie spotkasz sie u niego z podobnymi sytuacjami, tak w kwesti bonusów czy jakiejkolwiek innej.
 
Do góry Bottom