>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Łyżwiarstwo figurowe

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik




Miejsce rozgrywania zawodów - Pacific Coliseum, Vancouver



Terminarz:​


15.02, 01:30 - Pary, Program Krótki

16.02, 02:00 - Pary, Program Dowolny

17.02, 01:15 - Mężczyźni, Program Krótki

19.02, 02:00 - Mężczyźni, Program Dowolny

20.02, 01:45 - Pary taneczne, Program Klasyczny

22.02, 01:15 - Pary taneczne, Program Oryginalny

23.02, 01:45 - Pary taneczne, Program Dowolny

24.02, 01:30 - Kobiety, Program Krótki

26.02, 02:00 - Kobiety, Program Dowolny

27.02, 01:30 - Gala Mistrzów


Zapraszamy do pisania analiz oraz komentarzy do nadchodzących zawodów ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Wypowiem się nieco o rywalizacji panów - solistów.
Moim zdaniem kandydat do obu złotych medali może być tylko jeden - Brian Joubert. O ile pojedzie prawidłowo i nie zaliczy żadnego upadku to nikt inny nie jest mu w stanie zagrozić. Lambiel bez formy, Buttle skończył karierę, japończykom nie idzie, no chyba, że sędziowie będą sprzyjać gospodarzom, to szanse ma srebrny medalista MŚ - Patrick Chan albo Amerykanin Weir, ale oni ostatnio bez większych sukcesów.
Joubert z kolei jest aktualnym mistrzem Europy i brązowym medalistą MŚ 2009. Tam właśnie wyprzedził go Patrick Chan. Do walki może włączyć się Eval Lysacek - Amerykanin, w Turynie 4ty, aktualny mistrz świata ( odbyły się w LA, więc ściany pomogły), dwukrotnie 3ci (Calgary i Moskwa).
Joubert jest znacznie bardziej utytułowany, a jak wiemy, jego programy sa porywające i jeśli wykonane perfekcyjnie, to nikt nie jest mu w stanie zagrozić. Brian w swojej kolekcji nie ma jeszcze żadnego olimpijskiego krążka, więc szansa przed nim wielka i podejrzewam, że jest bardzo zmotywowany by go zdobyć.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pluszczenkę widziałem jak występował. Jest po prostu mistrzem, brak mi słów, żeby to opisać. Poza jednym drobnym błędem jechał perfekcyjnie, idealnie. Dla mnie jeżeli tak pojedzie na IO, to zdobędzie jeszcze więcej punktów niż w Turynie i nie da najmniejszych szans innym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom