>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

[Ćwierćfinał] Bayern Monachium - Real Madryt [12.04.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Bayern Monachium - Real Madryt
12.04.2017
Kursy: 1.90 - 3.65 - 3.90
Unibet - odbierz zakład bez ryzyka​

Skończyło się gadanie, że Real trafi na kogoś słabszego... Zapowiada się bardzo dobre spotkanie, można rzecz że mały finał LM. Carlo, który prowadził Królewskich, który zjadł zęby na Lidze Mistrzów, musi zmierzyć się ze swoją byłą drużyną i byłym asystentem - Zidane. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Kogo filozofia okaże się lepsza?​

Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Może to trochę ryzykowne pisać analizę na tak długo przed meczem, ale tak duże klubu charakteryzuje duża stabilizacja i nie przewiduję jakichś dużych wahań formy.
Może trochę historii na początek: dotychczas obydwa zespoły mierzyły się 11 razy. 5 razy wygrał bayern, 5 razy wygrał real. Doszło także do meczu w fazie grupowej, gdzie lepsi okazali się Niemcy. Bayern będzie pragnął rewanżu za upokorzenie, jakiego doznali z rąk Królewskich w sezonie 2013/14, gdy Real w półfinale wygrał dwumecz 5;0. Trenerem Realu był wtedy Carlo Ancelotti- obecny szkoleniowiec Roberta i spółki.
Real obecnie ma lekką zadyszkę, ale to jest wielka drużyna, na ligę mistrzów będą gotowi w 100%. Pierwszy mecz odbędzie się w Niemczech, i jeśli Bayern chce wygrać dwumecz, musi wygrać u siebie, bo na Bernabeu będzie to prawie niemożliwe zadanie.
Nie przedłużając: według mnie Bayern wygra pierwsze spotkanie jednym golem, a po rewanżu odpadnie. Moje typy na pierwszy mecz:
Bayern wygra mecz- kurs 1,80 (przed meczem będzie spadał, radzę grać szybko)
Dokładny wynik 3:2 - kurs 21
obie drużyny strzelą gola- tak - kurs 1.61
Bayern wygra dokładnie jednym golem- kurs 3,75
wynik do przerwy/koniec meczu- remis/bayern - kurs 4,75
wszystkie kursy od bet365
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myślę że Real odpadnie z LM ! Dlaczego tak uważam &gt;&gt;/? Ponieważ Bayern gra w tym sezonie niesamowicie równo ,robią swoją robotę w każdym meczu nie ważne z kim graja ,Realowi przydażają się mecze słabe w LM awansowali ponieważ Napoli się spaliło w obu meczach prowadzili i zamiast grać rosądnie z kontry to poszli na wymianę ciosów co skonczyło sie w dwu meczu 6-2
Ja na ten mecz na chwile obecną obstawiam bts+over 2,5 -&gt; kurs:1,85 :bet365:
Nie ma opcji by w tym meczu nie padły bramki z obu stron .
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Wydaje mi sie że Bayern jak zagra swoje to bez większych problemów powinien awansować. Real traci sporo goli, obrona kuleje i Navas popełnia sporo błędów na bramce. Z drugiej strony Real w LM to zupełnie inna drużyna niż na krajowym podwórku i nigdy nie wiadomo kiedy Bale albo Ronaldo się odpalą i zaczną robić cuda.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Bayern powyżej 1.5 gola - @1.60⛔ (z podatkiem) - forBet
W sobotę oglądałem derby Madrytu, a dziś highlighty z meczu Bayernu z BVB. To, w jaki sposób funkcjonuje Bayern w konstruowaniu akcji, jest niebywałe momentami. Kosmiczne mają ci panowie zgranie, inteligencję boiskową oraz pomysł na ofensywę. Sądzę, że Monachijczycy wykorzystają przewagę własnego boiska i nastrzelają co nieco Królewskim. Dodatkowo, Pepe ma bodajże dwa żebra złamane a Varane w dalszym ciągu kontuzjowany, więc parę stoperów powinni utworzyć Ramos oraz... Nacho.
Żenująca druga połowa gospodarzy...
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs może nie zachwyca ale wydaje się najbardziej prawdopodobny. W życiu bym nie postawił na zwycięstwo Bayernu po tak niskim kursie jakim jest 1,75. To już z Dortmundem ostatnio było 1,65 a w jakim składzie Dortmund wyszło każdy wie.
Doskonale każdy wie, że obie ekipy mają super atakujących, Bayern ma wielkiego Polaka Lewego, Robbena znowu Real ma Ronaldo oraz Benzeme i Bale.
Bayern zapewne będzie prowadził grę ale wiemy jak Real atakuje z kontry.
U gospodarzy prawdopodobnie nie zagra podstawowy środkowy obrońca M. Hummels, po kontuzji wracają T. Muller oraz M. Neuer. Lewandowski doznał urazu barku ale nie wierzę po prostu żeby nie wystąpił w tym meczu (było by mega osłabienie po stronie Bayernu). W Realu nie zobaczymy Pepe który doznał złamania żeber oraz Varane. W ich miejsce zobaczymy za pewne Nacho, który jak już dostaje szanse po prostu ją wykorzystuje.
Liczę na kapitalne widowisko 2-óch jednych z najlepszy ekip w europie, liczę także na bramki po obu stronach. Real jeśli przegra maksymalnie 1 bramką nie będzie na straconej pozycji w rewanżu.
Powodzenia.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna
Spotkanie; Bayern Monachium vs Real Madryt
Typ: under 3,5 bramek
Kurs: 1,57
Bukmacher: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 12.04.2017/20:45
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/W4ADAPDf/#szczegoly-meczu
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie w Lidze Mistrzów, a mecz godny finału. Ogromna szkoda, że jedna drużyna odpadnie, ale taki już jest sport. Znalazłem ciekawy typ na under 3,5 bramek po przyjemnym kursie. Postaram się Wam przedstawić dlaczego właśnie zdecydowałem się na ten typ.
Minimalnym faworytem jest Bayern. Jestem jednak zdania, że żadna z drużyn nie będzie chciała zbytnio się odsłonić, aby nie stracić bramki. Real po sześciu zwycięstwach, w ostatniej kolejce zremisował z rywalem zza miedzy Atletico Madryt 1-1. Real jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, przeważał w posiadaniu piłki 61-39. Królewscy zagrali ofensywnie 4-3-3. W ataku wystąpili: Ronaldo, Benzema oraz Bale. Marcelo po derbowym spotkaniu mówił o tym, że dominowali przez 85 minut. Jest zdania, że zasłużyli na więcej, ale taka jest piłka. Warto przypomnieć, że Real rundę wcześniej wyeliminował Napoli wygrywając dwa spotkania wynikiem 3-1.
Bayern Monachium wyeliminował Arsenal w dwumeczu 10:2. W ostatniej kolejce wygrali z Borussią 4-1, po dwóch bramkach Lewandowskiego (w tym jednej z wolnego, drugiej z karnego), i jednej Robbena oraz Riberiego. Posiadanie piłki przez Bayern 67%. 18 sytuacji bramkowych. Bayern na własnym boisku jest od bardzo dawna niepokonany, mają bardzo mocny silny skład. Trener Ancelotti potrafi dobrze taktycznie ustawić swój zespół. Ustawienie 4-2-3-1. Dominacja w każdym elemencie. Do treningów wrócił Manuel Neuer, który prawdopodobnie będzie gotowy do gry w środę. Robert Lewandowski natomiast trenuje sam, jednak również ma być gotowy do gry. Muller mówi, że walki nie zabraknie.
Na chwilę obecną wiadomo, że w środowym spotkaniu nie wystąpią u gości: Pepe, natomiast do ostatnich minut będziemy czekali z ogłoszeniem składów. Bayern ma złe statystyki jeśli chodzi o bezpośrednie mecze, z pewnością będą chcieli je poprawić, a Robert Lewandowski udowodnić swoją wartość, i przypomnieć jak strzelała Realowi jeszcze w barwach Borussi.
typy poboczne:
Bayern awans: 1,67
2 połowa: under 1,5 bramki: 1,91
Dokładny wynik: 2:1 kurs: 8,00 za grosze
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W środę 12 kwietnia o godz. 20:45 w Monachium odbędzie się mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt. Faworytem według bukmacherów jest zespół z Niemiec, mój typ jednak jest inny, myślę, że jednego z goli dla Bawarczyków strzeli nasz reprezentant Robert Lewandowski. Polak jest w znakomitej formie w ostatnim meczu ligowym strzelił 2 gole przeciwko Borussii Dortmund, na 2:0, oraz na 4:1 pierwszego strzelił z rzutu wolego, drugiego z rzutu karnego. Kolejny plus dla mojego typu jest taki, że Robert u aktualnego mistrza Niemiec strzela zarówno rzuty karne jak i wolne. W Bundeslidze nasz napastnik jest aktualnie królem strzelców ma na swoim koncie 26 bramek, z czego zdecydowaną większość strzelił w Monachium. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów również wygląda to bardzo dobrze 8 meczów - 7 bramek to robi wrażenie. W Realu trochę posypała się obrona nie zagra Pepe oraz Varane. Czy Lewandowski potrafi strzelać Realowi? Wystarczy przypomnieć sobie mecz Borussii Dortmund w Lidze Mistrzów z Królewskimi i 4 gole Roberta. Real Madryt stracił gola w 10 kolejnych meczach wyjazdowych bramki licząc wszystkie rozgrywki. Bramkarz Realu Navas nie przekonuje mnie popełnia dużo błędów, myślę że są ogromne szanse by nasz reprezentant znów strzelił Realowi co najmniej jednego gola.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
&quot;W poniedziałek reprezentant Polski trenował indywidualnie. Nie przekreślało to oczywiście jego występu przeciwko &quot;€žKrólewskim&quot;. Słowa Kucharskiego są jednak mocno niepokojące.
- Widziałem, że Robert po treningu miał nawet problem z rozdawaniem autografów. Potem napisał do mnie SMS: &quot;€žsłabo€&quot;. Wiem, że ma najlepszą opiekę medyczną, ale to też nie jest zawodnik, który się nad sobą użala bez powodu - powiedział Sportowym Faktom menedżer Lewego, dodając, że lekarze zrobią wszystko, żeby 28-latek mógł pojawić się na murawie.
- Występ Roberta z Realem w ćwierćfinale jest zagrożony - przyznał jednak wprost. O tym, czy Lewandowski zagra z Realem możemy dowiedzieć się tym samym dopiero przed samym spotkaniem.
Bayern zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać, że Polak trenuje w drużyną.&quot;
źródło: transfery.info
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Bardzo dawno Real na tak wczesnym etapie tych rozgrywek nie miał tak mocnego rywala. Bayern niewątpliwie jest w tej stawce uznawany za najwiekszego faworyta i najlepszą ekipę w Europie w tym sezonie. Chodzi tutaj o LM oczywiście, spokojnie Manchestery i Londyny. Bayern Monachium w ostatnim meczu z Borussią, który miał być bardzo wyrównany, po prostu zdeklasował rywali, gniotąc ich aż 4:1. BVB na boisku nie istniało i gdyby nie egoizm Robbena, mogłoby to się skończyć o wiele wyższym wynikiem. Chodzi tutaj oczywiście o kwestię dominacji na boisku. Real od niepamiętnych czasów potrafił podtrzymać serię meczów, w których nie tracił gola. Zdobywa, ale i traci. Dlatego ważną kwestią dla Bawarczyków jest to, aby dzisiejszy mecz wygrać z jak najmniejszą utratą bramkową, bowiem mają praktycznie pewność (sądząc po statystykach w tym sezonie), że na Bernabeu coś sobie ustrzelą. Real jest nieprzewidywalny, tak jak zresztą każda drużyna w topce La Ligi w tym sezonie. Nie należy ich lekceważyć, ale Carlo Ancelotti jest zbyt doświadczonym trenerem, aby to uczynić. Tym bardziej w pierwszym - teoretycznie najważniejszym spotkaniu dwumeczu. Główną rolę odegra tutaj taktyka i opanowanie stresu. Myślę, że to będzie dominacja Bayernu. Już z Napoli Real pokazał że ma ogromne braki, ale Włosi są w gorącej wodzie kompani. Bayern to drużyna wyjadaczy, ale i cierpliwych młodziaków, która będzie konsekwentnie brnęła do zdobyczy bramkowej.

Stawiam na awans Bayernu @1.70 fortuna oraz jego zwycięstwo w meczu @1.80 fortuna
 
K 0

kuczq69

Użytkownik
Bayern w wybornej formie, szczególnie u siebie, szczególnie ofensywnej. Robert strzela jak na zawołanie, Robben i Ribery takoż, a co najważniejsze kontuzje trzymają się z dala. Do tego Muller zdaje się lekko przebudzać. Dla moich propozycji sporo zależy od tego, czy Robert wystąpi czy nie, ale myślę, że i tak należy uderzyć w over bramkowy Bayernu. Carlo wie, że na Bernabeu, tak samo jak na Camp Nou, nie gra się łatwo, i będzie chciał, żeby jego piłkarze jechali z jakąkolwiek zaliczką do Madrytu. Przypuszczam, że Zidane nastawi drużynę na grę z kontry, a kreowanie gry przypadnie Bayernowi. Jak wiadomo Real w tym sezonie dużo traci, a jak napisałem wyżej, skrzydłowi Bayernu w dobrej dyspozycji. Będą sytuacje, no i oczywiście strzały Robbena z lewej.

Bayern over 1,5 1,62 (BaH)
Bayern over 2,5 2,76 (BaH)
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Tak jak większość, faworyta upatruję w drużynie Bayernu. Co prawda obie drużyny znajdują się w bardzo dobrej formie, lecz fakt, że mecz odbędzie się w Niemczach przechyla szalę na korzyść Bawarczyków. Dodatkowo będzie to pierwszy mecz, więc Bayern będzie chciał za wszelką cenę wyrobić sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem. Kolejnym argumentem przemawiającym za gospodarzami, jest to, że Real jakoś nie gra wybitnie na wyjazdach w tej edycji Ligi Mistrzów. Remis z BVB, z Legią, wymęczone zwycięstwo ze Sportingiem i wygrana z Napoli, które zawdzięczają głównie Sergio Ramosowi i jego skuteczności przy rzutach rożnych. Jest jeszcze jeden argument przemawiający za Niemcami, moim zdaniem bardzo istotny - Carlo Ancelotti. Były trener Realu, zna tą drużynę doskonale, tak samo jak i trenera, poza tym, nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to jeden z najlepszych trenerów na świecie. Real ma kapitalną serie meczów ze strzeloną bramką i myślę, że i tym razem coś strzelą, jednak tylko jedną bramkę, nie więcej. Proponuje następujący typ:
Bayern wygra i w meczu będzie więcej niż 2,5 bramki z kursem 2,4 - Fortuna
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Bayern Munich vs Real Madrid CF (Real awans) kurs: 1,98 (podatek 12%) buk: Millenium (pograne w AKO - po szczegóły zapraszam do swojego tematu)

Wobec problemów Lewego (nieważne czy wystąpi czy nie, ale już wiadomo, że to nie jest optymalna forma) myślę, że warto pograć awans Realu. Za moment buki mogą się obudzić i kursy spadną. Lewandowski to oczywiście jeden z najbardziej kluczowych piłkarzy. Dochodzi jeszcze kwestia, że rewanż będzie w Madrycie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real m
Typ: 1/1
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Jutro odbędzie się moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Bayernu Monachium u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do kolejnych gier. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , gospodarze obecnie są na fali strzelają mnóstwo bramek szczególnie na własnym stadionie gdzie w poprzednich 20 spotkaniach mogą pochwalić się znakomitym bilansem 17 wygranych oraz zaledwie 3 podziałów punktów, Real natomiast na wyjazdach gra słabiej niż na swoim boisku ,ale na pewno w tym spotkaniu Królewskich nie spisywałbym na stary bowiem potrafili w poprzednich 20 spotkaniach wyjazdowych strzelić za każdym razem minimum jednego gola , myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie i bramki zobaczymy po obu stronach , gospodarze jak i goście są zespołami ofensywnie grającymi i tutaj obie ekipy gole zdobędą, goście na pewno o 1 bramkę się postarają bowiem to może ich przybliżyć do awansu do następnej rundy, ja stawiam tutaj na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy oraz na ciekawe widowisko.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dodam coś od siebie - tak jak w meczu Juventusu z Barceloną gorąco zachęcałem do grania Juventusu bo value było naprawdę spore i grzechem było tego nie spróbować, tak tutaj na Bayern nie ma kompletnie żadnego value.
Kurs na Bawarczyków jest śmiesznie niski zważywszy na to ze spotykają się dwie potężne ekipy w formie. Tutaj jakiekolwiek analizy można pisać i pisać, ale prawdą jest że ten mecz to typowe 50-50. Z jednej strony Lewandowski, Robben i Ribery z drugiej Ronaldo, Bale i Benzema. Pytanie tylko kto będzie miał swój dzień, i tyle. Real w tym sezonie nie dał powodów by tak bardzo w nich wątpić i grać taką masówkę na Bayern.
Real Madryt lub remis @2,05 - tutaj jest value.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wczorajszy trening Bayernu. Zobaczcie sobie, czy tak wygląda i zachowuje się człowiek, który wie, ze nie zagra następnego dnia w najważniejszym meczu sezonu? No nie wydaje mi się. RL9 zszedł po 20 min. z treningu, owszem, ale to jest tylko działanie zapobiegawcze. Wszyscy sobie doskonale zdaja sprawę z tego, ile znaczy dla drużyny, i nikt tu nie chciał podejmować choćby minimalnego ryzyka jakiegoś urazu na dzień przed meczem. :] Poza tym, trochę niepewności zasiać w szeregach rywali nie zaszkodzi, a i niech się trochę pogłowią i skoncentrują trochę energii na przygotowanie taktyki i planu gry na wypadek absencji RL9. Carletto to doświadczony lis. To tyle.

https://m.youtube.com/watch?v=Z5-wCtuUmLg
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Czemu uważacie za śmiesznie niski kurs na Bayern?
Real w tym roku gra strasznie nie przekonywująco, tracą gole ze średniakami na wyjazdach, na 22 mecze wyjazdowe tylko 4 razy zachowali czyste konto, ok wygrywają większość meczy ale każdy wie co mam na myśli, często tracą pierwsi gola.
Mam wrażenie, że w 1/2 L.M z Hiszpani zagra tylko ta &quot;najmniejsza&quot; drużyna czyli Atletico, niestety ani Real ani Barca nie wyglądają lepiej od Juventusu czy Bayernu, ile razy w tym roku Real ratował Ramos? Myślicie, że to będzie wciąż i wciąż? W tym roku Ronaldo jest słabszy i cały Real na tym traci, a uważam nawet, że lepiej się ogląda Real jak nie ma go na boisku, bo nie spinają się wczyscy na niego, oraz każdy gracz Realu bierze więcej presji na siebie.
Do Bayernu wraca Manuel a morale dzięki niemu urośnie bardzo dużo w drużynie, Robben jest w super formie i nie wiem czy Marcelo który często zapomina o obronie da sobie z nim radę w destrukcji.

Oczywiście wolałbym aby kurs na Bayern był jak wczoraj na Juve ale trzeba brać co dają, i ewentualnie spróbować dołożyć -1.5EH, kurs na Bayern adekwatny jest do tego co powinno się dziać na boisku, oczywiście to jest piłka i może być różnie, ale ja idę w stronę Bayernu.

Drugim naturalnym typem jest Over 2.5 gola, nie ma opcji aby nie padły tu bramki, Bayern nie pojedzie do Hiszpanii z 1-0, a jeśli wszystie zespoły aplikują minimum jednego gola Realowi to czemu Bayern ma nie strzelić dwóch a nawet trzech?
Oni w przeciwieństwie do Realu mają mistrza już przyklepanego i skupiają się tylko na tym dwumeczu a i tak rozbili BVB 4-1(BVB z którą Real nie potrafił wygrać)
Kolejny aspekt przemawiający za Niemcami to Carlo, który zna ten zespół bardzo dobrze i na pewno przygotuje taktykę odpowiednią.

Bayern forbet@1.72 (teraz kurs niższy jest trochę)
Bayern -1 forbet@2.40 (oczywiście delikatnie)
OVER 2.5 gola forbet@1.50

--

Edit:
Brak Lewego jednak, to faktycznie Bayern za dużo traci aby mocno w nich wchodzić.
Szkoda...
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bayern - Real Madryt
Typy:
Bayern @ 1.75
powyżej 2.5 gola @ 1.53
buk: unibet


Czas na spotkanie, które można nazwać przedwczesnym finałem i nie zawaham się tego słowa użyć. Obie drużyny są w świetnej dyspozycji o czym świadczą ich ostatnie wyniki w lidze. Piłkarze Realu Madryt przystąpią do środowej potyczki jako drużyna, która nie przegrała żadnego z ostatnich dziewięciu meczów. Bayern natomiast ostatnią wpadkę zaliczył 2 tygodnie temu z Hoffenheim, lecz u siebie w tym sezonie są niepokonani. Tylko w Bundeslidze Bawarczycy zanotowali 11 zwycięstw i trzy remisy i to jest pierwszy argument dlaczego idę w stronę gospodarzy. Kolejny to jest kompletny zespół. Ancelotti, który nie miał udanego początku sezon, odpalił tą maszynę, która gra koncertowo. Świetna forma Lewandowskiego, który dobrze współpracuje z wyrastającym na lidera w pomocy Thiago. Można tak długo wymieniać i chwalić, lecz dziś Ci zawodnicy muszą po raz kolejny stanąć na wysokości zadania. Drużyna Zidane&#39;a nie gra równo, ale dotąd nie trafiła na rywala w formie, który byłby w stanie wykorzystać jej problemy. Na dodatek Królewscy regularnie tracą gole, co nie jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem, a dzisiaj na dodatek nie zobaczymy dwóch filarów w obronie Pepe i Varane, którzy leczą kontuzję. Swój generalny sprawdzian będzie miał Nacho. Po stronie gospodarze na pewno nie zagra Hummels. Jak widać obie drużyny przystąpią do tego spotkania osłabione w defensywie. Co do Lewandowskiego?. To mam nadzieje, że to tylko zasłona dymna, że wczoraj po 20. minutach zszedł z treningu. Ancelotti wie, że Polak jest w formie i niema co go przemęczać przed jednym z najważniejszych spotkań. Bayern w spotkaniu z Borussią pokazał, że jest w gazie i odpalił swoją formę na najważniejszy moment sezonu. Dziś spodziewam się perfekcyjnego spotkania w wykonaniu jednych jak i drugich co jest zawsze przyjemne dla oczu, lecz będę w tym dwumeczu kibicował Bawarczykom, którzy mam nadzieje, że podobnie jak Juventus zakończą dominację Barcelony i Realu Madryt.

Garść ciekawostek:

− Bayern może pochwalić się niesamowitym rekordem wygranych spotkań z rzędu na własnym podwórku (16).
− Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 5 z 6 ostatnich spotkań w Lidze Mistrzów.
− Ostatnia porażka jaką zanotowali &quot;Bawarczycy&quot; w LM miała miejsce jeszcze w fazie grupowej, kiedy to lepsi od FCB okazali się zawodnicy Atletico Madryt.
− Real Madryt jest niepokonany od 12 spotkań w Lidze Mistrzów.
− Bayern Monachium awansował do najlepszej ósemki LM już sześć razy z rzędu (dla monachijczyków jest to już zarazem 16. ćwierćfinał w historii występów.
− Bayern Monachium zdobył co najmniej 2 bramki w 5 z 6 ostatnich pojedynków Ligi Mistrzów.
− Ostatni mecz mistrzów Niemiec z Realem w Lidze Mistrzów zakończył się wysoką porażką FCB 4:0.
− Pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Lewandowskiego, który z powodu stłuczonego barku może opuścić pojedynek z Realem.
− W historii rywalizacji między FCB a Realem padł tylko jeden jedyny remis.
− Do dyspozycji Carlo Ancelottiego będzie Manuel Neuer, Thomas Mueller oraz Douglas Costa.
− Średnia bramek strzelanych w 8 meczach Realu w Lidze Mistrzów wynosi co najmniej 2,5.
− Najlepszy strzelec Bayernu w tej edycji LM, czyli Robert Lewandowski ma już na swoim koncie 7 bramek.
− Z kolei w ekipie &quot;Królewskich&quot; najlepszym strzelcem jest Karim Benzema, który zdobył jak na razie pięć bramek.
− Carlo Ancelotti będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanego Matsa Hummelsa (uraz kostki).
− Faworytem bukmacherów jest Bayern Monachium, zaś średni kurs na zwycięstwo monachijczyków wynosi 1,80.
− Carlo Ancelotti miał już okazję trenować Real (w latach 2013-2015), wówczas jego asystentem był obecny trener &quot;Królewskich&quot;, czyli Zidane.
− Zinedine Zidane musi sobie radzić bez dwójki kontuzjowanych stoperów takich jak Pepe oraz Raphael Varane.
− Boateng, Modric oraz Ramos, to zawodnicy zagrożeni zawieszeniem na kolejny mecz (jeśli zostaną jutro ukarani żółtym kartonikiem).
− W trwającej obecnie edycji Ligi Mistrzów &quot;Bawarczycy&quot; mogą pochwalić się największą ilością bramek zdobytych z dystansu (4).
− Dla porównania Real stracił już cztery bramki z dystansu w sezonie 2016/17 w LM.
− Bayern w 16 spotkaniach na Allianz Arenie (zwycięstwa) zdobył 58 bramek oraz stracił ich zaledwie 9.
− W 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayern rozbił Arsenal Londyn w dwumeczu aż 10:2, podczas gdy Real pokonał Neapol Arka Milika 6:2.
− W historii rywalizacji między Realem a Bayernem, monachijczycy mierzyli się z Hiszpanami 17 razy (osiem zwycięstw, siedem porażek i remis).
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Od momentu losowania byłem pewny, że zagram czystą 1 w Monachium. Jednak patrząc na możliwe absencje (Lewandowski, Neuer, Hummels, Muller) Nie widzę tutaj szans na wysokie zwycięstwo drużyny Ancelottiego, dlatego do AKO polecam Handicap 0:2 Typ-Real@1,4✅ forbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom